balentum balentum
4
4
1
2017. július 02. | 16:23

KISBÜFIK (balentum) topikja  

Sziasztok!Mivel ma reggel véletlenül csináltam egy rossz topikot (Random számlanyitás), kedvet kaptam ahhoz, hogy most tudatosan létre hozzam a régóta tervezgetett topikomat, melybe azok hozzászólását várom, akik nem életvitel szerűen tőzsdéznek, hanem kedvtelésből, hobbiból és a céljuk a banki kamatok feletti hozam elérése és a megtakarított pénz értékének megőrzése, megspékelve egy kis spekivel és az esetleges "piaci lehetőségek" kihasználásával.Természetesen a PROFIK segítségét, észrevételeit is szívesen olvasom.Én már 10 éve "foglalkozom" tőzsdével és csak magyar részvényekkel.(2007 óta Cashline, aztán 2010 óta online portfolio)Már megfizettem a szokásos tanulópénzt és "összesítve" erős bukóban vagyok, de az "éltet", hogy egyszer nullára hozom, hozzam az egyenlegemet.Ehhez szeretném kérni a segítségeteket, mert lehet, hogy nem vagyok egyedül és vannak hozzám hasonló szerény, de becsületes"KISBÜFIK"
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
május 24. | 11:02
előzmény: #22299  BarackVirág
Kánaánban. 
május 24. | 11:01
előzmény: #22296  Down
Na mi van, mindig kánonban énekeltek?
május 24. | 11:00
előzmény: #22295  HoStrucc
Adtam egy +-t.:-))
május 24. | 11:00
előzmény: #22287  balentum
Ez? Úgy röhej ahogy van. Még a zárókat sem sikerült eltalálni🤣
Azt már nem említem h nominális értékben feltüntetni a különbséget minimum amatőr...
május 24. | 10:58
előzmény: #22283  pomperj
Est azóta már elköszönt a három számjegyű zónától. Megy 80 alá. 
május 24. | 10:51
előzmény: #22294  balentum
Rendben.. Megkeresem ha lesz szabad időm. Mert hogy leirtad. De szelektív a memória ezek szerint ;) 
Az nem nagyon érdekel ki vagy. Meghagyom a találkozós spanoknak az örömöt és élményt a Papp László aréna telthazas konferenciadra ;) 
május 24. | 10:38
előzmény: #22293  HoStrucc
NEM VONULOK KI, de ha kivonulnék azt se jelenteném be nyilvánosan.
Látszik, hogy gőzöd sincs róla hogy ki vagyok én.:-))
május 24. | 10:33
előzmény: #22292  balentum
Te írtad hogy kivonulsz lassan. Nem én találtam ki. Erre kérdeztem rá... Válasz pedig elkenve. ;) 
május 24. | 10:31
előzmény: #22290  HoStrucc
Miért kéne kivonulnom?
Attól te boldogabb lennél??
Egyébként nem az említett haverodra gondoltam, mert van itt más sztori is csak nézzél körül.
Egyébként ha ismernél a az előzőleg leírt jelzőt, amivel minősítettél nem osztogatnád nekem, mert az életben pontosan az ellentettje vagyok.
Tehát nagyon mellélőttél, illetve nem is, mert szerintem provokálni szerettél volna, de ezek leperegnek.
Hogy az emberek miért jönnek ide nem tudom.
Eddig innen csak elmentek de ha valaki jön, azt szívesen látom, mert itt szabadság van bármit lehet a jóízlés határain belül.:-))
május 24. | 10:20
előzmény: #22281  HoStrucc
Ne vitatkozzatok hisz fele barátok vagytok!
előzmény: #22285  balentum
A kolléga írása miatt jártam erre. Nekem nem ingem de rendesen be van ez neked ragadva. KB olyan mélységű tévhit mint pomperj fizetett felbeszelo dumaja. Lévén hogy alapvető tény hogy minden részvény tulajdonos felfelé várja a papírjait. Ennek megfelelően minden topik jellemzően felfelé énekel. Te nem túl burkoltan mégis Lastdepositnal kötsz ki ezekben az utalgatasaidban, ne szepitsuk : személyes problémád van vele, gondolom a tiltás miatt. Pedig ilyen korban egyrészt az elengedest már mesteri szinten kéne űzd. Másrészt miért nem zavar a többi topik felbeszelo serege? Rájuk miért nem utalgatsz? Fel tudná az ember sorolni az összeset rvel párosítva. ;) 
Piszkalodsz folyamatosan, és tudod hogy erre jönni fognak az emberek. Elég beteges hogy ezt élvezed. 
Amúgy fél éve írod hogy kivonulsz a tozsderol... Mikor lesz ez? ;) 
Minden jót addig is. 
Ha tanulni akartok, akkor ne üljetek fel mindenféle "divatnak".
Véleményem szerint János az egyik legfelkészültebb "fórumlakó", örüljetek inkább annak, hogy ide is ír. Tanulni attól lehet, akinek valódi tudás van a fejében; abból, hogy ki hogyan "rulettezik" a kis papírokkal, vagy éppen mennyin vett és adott, és ki mit mondott meg előre az égvilágon semmi hasznotok nem lesz. Aki figyelmesen olvas hamar meglátja, hogy minden előre megmondott "tuti" üzlet mellé párosul sokszor annyi totális tévedés. Csak afelett valahogy csendben átsiklik mindenki...
Sőt azt gondolom, hogy hosszabb távon az jár a legrosszabbul, aki adott pillanatban nagyot kaszált a kicsikkel, mert teljesen megváltozik ettől az értékrendje és a valóságérzékelése. Nem normális a sokszorozás rövid idő alatt. Persze most sokan nem hiszik el, de majd megtanulják. Ami késik az lassan jön...
május 24. | 10:19
előzmény: #22286  jamukha
Oké köszi, figyelem majd.
Sok sikert és vigyázz magadra. Tudod mire gondolok.:-))
május 24. | 10:17
előzmény: #22283  pomperj
Köszi szépen. Szerintem ez nagyon szemléletes és adott esetben segítség lehet a döntések meghozatalában.
Várjuk a folytatást.:-))
május 24. | 10:16
előzmény: #22285  balentum
Sok sikert Balentumkám, majd benézek, bosszant, hogy a bezárt piszkozattal elvesztettem sokmindent, eg darabig nem írok, csak ha valami érdekes dolog lesz, Richter vétel 5000 alatt, vagy akármi.
május 24. | 10:10
előzmény: #22281  HoStrucc
Pontosan rád számítottam először.
Mi ebben az uszítás, hogy megfogalmaztam egy dolgot amelyet természetesen csak feltételezek.
És te írtad akinek nem inge nem veszi magára.:-))
május 24. | 10:10
előzmény: #22270  Istvan78

A főigazgatónk egy eléggé nagyvonalú, de kemény ember volt, még a régi világban nevelkedett, magas szintű vezetőkkel. Mi kispályások voltunk mellette, tisztelt bennünket, de mindig éreztette hatalmát. A céges bulikon nem falta fel a mogyorót, nem az egyenruhánkban (reklámpólóban) járt és a terülj terülj büféasztalról sem kajált. Elvárta, hogy kiszoljálják, az ebédre, vacsorára a sofőr elvitte valami elit helyre, aztán visszajött. A reklámajándékja mindig ott maradt, hozzá sem nyúlt. Egyszóval megmutatta, hogy ő nincs rászorulva a céges könyöradományokra.
Mikor úgy érezte, eladta a céget az osztrákoknak, ő meg visszavonult.
Az osztrákok által kinevezett főigazgató a céges bulikról csomagoltat magának grillcsirkét (csontokat a kutyájának), visszaszalad, hogy még 2 reklámszatyrot kaphasson és a cég nevével kihímzett reklámpólókban jár a partnereket látogatni.
Ennyit a vezetőkről. Az új már tényleg csak a jót szereti hallani, a rosszat söpörjük a szőnyeg alá.
Emiatt van most elég szabadidőm, mert 25 évnyi együttműködés után, abból 6 év osztrák hatalom miatt otthagytam őket, eleget szolgáltam, itt az idő(lehet már kicsit késő is) magammal is és családommal is foglalkozni.
május 24. | 10:06
Ket hete meg igy neztek ki a kispapirok:
.
http://keptarhely.eu/view.php?file=20190506v00pn8nru.jpeg
.
Es igy neztek ki 2 napja, zaraskor. A PIROS szamok az elmozdulast mutatjak.
.
http://keptarhely.eu/view.php?file=20190524v00qki6v4.jpeg
.
Majd 2 hetente megnezzuk ujra, hogyan eresztenek a buborekok ?
május 24. | 10:01
előzmény: #22280  jamukha
Kérem ne szemelyeskedjunk ;) 
május 24. | 09:59
előzmény: #22278  balentum
Nekem ugyan nem ingem, de paranoid vagy miközben burkoltan uszító is ;) 

Topik gazda

balentum
balentum
4 4 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE