Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 05. 27. 16:52

Kezdő tőzsdézőnek segitség  

Üdvözlök mindenkit.

Most a BMF-re járok és eléggé érdektődöm a tőzsde világa felé. Éppen ezért ha valakinek van olyan információja amivel tudná segítene eme rögös úton való elindulásomat és persze egy két tippet tudana adna az lenne a tökély. Természetesen nekem nem ez lenne a megélhetést biztosító jövedelem de mindenféleképpen jól jön a plussz tudás.

Előre is köszönöm.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 05. 27. 20:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#61
Ángyikád térdekalácsát Henci! :oP
kissherceg 2008. 05. 27. 21:00
Törölt hozzászólás
#62
-bubu-
-bubu- 2008. 05. 27. 21:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#63
rúgd inkább lágyékon , azt érti majd :o))))))) gondolom:))
Törölt felhasználó 2008. 05. 27. 21:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#64
A női nem igent jelent! :o))))
Meghát! :oP
kissherceg 2008. 05. 27. 21:04
Törölt hozzászólás
#65
-bubu-
-bubu- 2008. 05. 27. 21:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#66
ez a tőzsde henci:)).)).))
Törölt felhasználó 2008. 05. 27. 21:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#67
Műszaki menedzser szakra járok most vagyok 4. féléves
-bubu-
-bubu- 2008. 05. 27. 21:08
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
dicsdob !

nyitunk Neked egy másik topikot majd , mert ezt a sok poziba szorult flusztrált speki teleírta levezetésképp:))

én kérek elnézést:)
kata311
kata311 2008. 05. 27. 21:08
Előzmény: #68  -bubu-
#69
helyettünk is:)))
kissherceg 2008. 05. 27. 21:11
Törölt hozzászólás
#70
ny.janos 2008. 05. 27. 21:13
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#71
dicsdob: a legjobb segítség azt hiszem az lesz, ha egy másik fórumon próbálod meg feltenni azon kérdéseidet, amelyek szakmai dolgokkal vannak kapcsolatban. :(

Az előttem hozzászólóknak pedig üzenem, hogy szégyelhetnék egy kicsit magukat, hogy minden fórumot telerondítanak! :@ (Akinek nem inge...)

Ezért nem lehet a portfolio fórumán immár több mint egy éve értelmes beszélgetést folytatni, s ezért tűnt el innen minden olyan személy, aki már hosszú ideje tőzsdézik, s tapasztalataival tudna segíteni másokat.

Nem értem az előttem olvasható hozzászólásokat írók miért hiszik azt, hogy a portfolio összes nyitott fóruma mind egy-egy chatszoba!????
ny.janos 2008. 05. 27. 21:15
Előzmény: #71  ny.janos
#72
Ha nem lettem volna egyértelmű, az a fórum ne a portfolio egy másik fóruma legyen...
kissherceg 2008. 05. 27. 21:18
Törölt hozzászólás
#73
kata311
kata311 2008. 05. 27. 21:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#74
ááá, hülyültünk egy kicsit
hadd edződjön:))
Törölt felhasználó 2008. 05. 27. 22:11
#75
mindenkinek köszönöm az építő javaslatokat, persze csak azoknak akik e módon cselekedtek.
Törölt felhasználó 2008. 05. 27. 22:43
Előzmény: #71  ny.janos
#76
János nem kell ezt így felfogni.
És segíteni sem nagyon lehet. Nekem elhiheted.A lényeg elhangzott spekitől : otp gyakorlás és tanulás. Sok évig.Könyvek vannak, elég az. És itt ezen a fórumon is voltak topikok, ahol nagyon sok értékes hsz volt. Most is van ilyen, de nem fogom se magam se mást reklámozni, ahogy te sugallod, hogy a biztos segítség te vagy.Ugyanis van itt egy nagyon fontos dolog kedves kezdő kolléga : tanulj meg látni a pályán. Ez a legfontosabb. Ez azt jelenti, hogy tanuld meg a tengernyi sok TA meg funda adat közül, mi fontos és mi nem. Ez az első.A tömeg rosszul kereskedik. Tökegyformán. Fiboznak meg vonalakat húzogatnak.És veszítenek.Ez van. De nem kell elhinni.

Az egészen muris, hogy amikor 1 éve kikeltem magamból, hogy ez a fórum egy chatszoba lett, kaptam a fejemre....

Amúgy jogos valahol, de a többség dönt. A többség pedig ezt igényli. A "hogyan szedjünk fel egy csajt a fórumon..." és társait.

Egészségetekre.
ny.janos 2008. 05. 27. 23:04
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#77
Egyáltalán nem értek egyet a segíteni sem nagyon lehet mondatoddal. Ennek egyszerű oka van. Amit a részvénypiacról tanultam, azt 90%-ban ezen a fórumon ismertem meg.

A következő mondatodat pedig nem kívánom kommentálni, ki-ki úgy ítéli meg a másikat, ahogy akarja:
"nem fogom se magam se mást reklámozni, ahogy te sugallod, hogy a biztos segítség te vagy."

Mint azt előző hozzászólásomban kifejtettem, akiknek az értékítélete a számomra meghatározó, azok mostanában elvétve vagy egyáltalán nem írnak a portfolio fórumain.
Törölt felhasználó 2008. 05. 27. 23:05
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#78
otp stimmel!
Törölt felhasználó 2008. 05. 28. 00:36
Előzmény: #77  ny.janos
#79
Persze. Akiknek a véleményére pedig magam adok, azok szintén alig vagy egyáltalán nem írnak ebbe a fórumba. A személyes barátaim meg egyáltalán nem. Eszükbe sem jut az idejüket ilyen hülyeségekkel tölteni,. Inkább trédelnek, vagy szórakoznak a szeretteikkel, haverjaikkal.
Node megkockáztatom, a közeg messze nem azonos, akikre gondolunk mint "hiányzó" fórumozók.

Hogy miért nem lehet segíteni? No pld. azon egyszerű oknál fogva, hogy a tőzsde 90 % -ban psziché.

1, Kell egy (de jó ha több van) működő startégiát kidolgoznunk. Ehhez évek kellenek.
Ezt kedves János a világon senki nem fogja ezen a fórumon elmondani se Neked, se senkinek. Megdolgozott érte, és sokat fizetett.
Sok szeretteinktől elvett idő, izzadtság, ősz hajszálak és elbukott pénz. Természetesen a klasszikus "elemzés" fabatkát sem ér, nem arra gondolok. Ezen az alapon mindenki már milliárdos lenne. Egy valóban működő startégiát ezen a fórumon várni....naivitás.
De ez csak a felszín. A fórumozók 70 % -át elolvasni sem szabad egy komoly pénzzel tőzsdézőnek. Itt kezdődik ez a fórum.

2, El kell jutni addig, hogy a pszichédet legyőzd, ha mást akarnál tenni, akkor is maradj a tervnél. Ezen áll vagy bukik minden.
Nincs mese. Ezt sem lehet ezen a fórumon megtanulni.Tulajdonképpen semmit sem.

3, Visszacsatolás. Ez profi analízis, tömény. Ez segít ahhoz, hogy azt a startégiát, amit kidolgoztál és nem térsz el tőle, ciklikusan tökéletesítsd.

A fentiekhez egyetlen árva hangyányi apró gondolatot sem ad se pro se kontra ez a fórum. Azon egyszerű oknál fogva, amire céloztál. Aki tőzsdézik és sikeres, nem írogat ide, Tisztelet néhány elvetemült kivételnek.

15 éve tőzsdézem. És mindig van tanulnivalóm. Csak nem képzeled, hogy mindazt amit tudok, (veled ellentétben) innen tanultam meg?

Nonszensz lenne. És annyit is érne.

Szervusz kedves János.
-bubu-
-bubu- 2008. 05. 28. 08:11
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#80

Topik gazda

dicsdob
5 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek