Topiknyitó: 1otp 2009. 06. 22. 19:50

JÓSDA topik  

Várom a választ,rossz időt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bliblibli 2009. 08. 08. 22:48
Előzmény: #259  borss1968
"MOL-nak hatalmas rallyt kellene befutnia középtávon, de a vezetésnek a tartósan a tőzsdei szokásoktól eltérő viselkedése mindenféle prognózist bizonytalanná tesz"

mit értesz a "tartósan a tőzsdei szokásoktól eltérő viselkedése " kifejezés alatt?
borss1968 2009. 08. 08. 22:39
Előzmény: #256  lpmorpheus
Ehhez a nagyfokú tudáshoz ami Neki van már rég megérdemelte volna. Persze ehhez az Ő beleegyezése is szükséges.
nemokos 2009. 08. 08. 22:38
Előzmény: #232  Hubertus88
A tőzsde mióta szól a józan észről és a tényekről?

borss1968 2009. 08. 08. 22:34
Előzmény: #255  borss1968
Aki minuszol az kapja be a faxomat!:-)
lpmorpheus 2009. 08. 08. 22:29
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
Én is szívesen értesülnék e-mailben vagy bármilyen más formában az elemzéseidről! Esetleg indítsak neked egy blog felületet valahol? :)
borss1968 2009. 08. 08. 22:21
Előzmény: #246  Törölt felhasználó
Teljesen talált és süllyedt az e heti előrejelzés is!
Jár a gratuláció, a piros pontok füzete betelt, újat nyitottam!
Aki meg irigységből, rosszindulatból bántja a barátomat az tehet egy szívességet! Persze csak ha megengedem!:-)))
elloco 2009. 08. 08. 21:14
Bocs.
Most láttam csak a beírásod. Ha nincs időd e-mailt küldeni, akkor majd figyelem ezt a topicot. de azért köszi, hogy közzéteszed az elemzéseid, véleményed.
elloco 2009. 08. 08. 21:10
Ha nem jelent Neked különösebb nehézséget, szeretnék én is jelentkezni, légyszíves küldd el nekem is az elemzéseidet. köszönöm
kobizoli@freemail.hu
Hazex 2009. 08. 08. 20:38
akkor reméljük itt olvashatjuk a hasznos tanácsaid.Biztos mindenkinek van célja,álma amit lehet épp a tőzsdézéssel próbál megvalósítani.Én az álomautómra gyüjtök.Mivel én egy gyárba dolgozom nem tudok éjjel nappal gép előtt lenni.Gazdag se vagyok...de próbálok talmon maradni.
Szerintem meg möbius ért a tőzsdézéshez.Február óta olvasgatom a fórumokon a hozzászolásait.
Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 20:32
Tetszik a minusz is.Kellően objektív
Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 20:30
Előzmény: #249  oxylant
Ne adjatok meg email címet, mert nincs időm válaszolni, valmint kiteszitek magatokat zaklatásnak.
oxylant
oxylant 2009. 08. 08. 20:23
Előzmény: #247  Hazex
Mailt olvass!!
vera11 2009. 08. 08. 20:17
Szeretnek csatlakozni az elottem szolohoz, es jelentkezni tovabbi elemzesekert.
Molnar Vera
m.vercsa1@gmail.com
Hazex 2009. 08. 08. 20:12
Előzmény: #245  Hubertus88
Tisztelt Möbiusz!
Megtisztelve érezném magam ha én is (mint sokan mások) olvashatnám vagy esetleg e-mailba kaphatnék az ön által készített elemzésekből.
Tisztelettel:Szarvas Róbert (szentesről)
mail címem:canyon81@citromail.hu
Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 20:07
Előzmény: #204  Törölt felhasználó
Nézzük először az előző hét előrejelzéseit KIÉRTÉKELÉSKÉPPEN és kiindulási alapként.

„Az OTP kiugró forgalommal és emelkedéssel zárta az előző hetet, a chart elmetszette a 200napos mozgóátlagot, így a további emelkedés alapjai biztosítottak. A Möbius-index az OTP vonatkozásában erős pozitív jelzést adott.” SZÉPEN TELJESÜLT
„ Úgy tűnik, hogy az EGIS előtt is szabaddá válik az út felfelé” TELJESÜLT (igencsak megnyílt az ég)
„.A Richter a felső támasszal küzd.” A FELSŐ TÁMASZRÓL VISSZAPATTANT
„ A TVK a várakozásoknak megfelelően visszapattant a felső támaszról, egy esetlegesen felfokozott hangulatban képes lehet kitörni a csatornából felfelé.
Továbbra is tartom, hogy középtávon a TVK igen ígéretes alulértékelt részvény.”
A TVK IGEN KICSIT EMELKEDETT, VÁRAKOZOTT
„A MOL-nak hatalmas rallyt kellene befutnia középtávon, de a vezetésnek a tartósan a tőzsdei szokásoktól eltérő viselkedése mindenféle prognózist bizonytalanná tesz.”
SAJNOS AZ ÍGÉRT BIZONYTALANSÁG FENNÁLT, LECSORGOTT.

Meg vagyok elégedve a prognózis eredményességével:)
Ezért az utólagos hozzájárulásotokban bízva engedélyeztem magamnak egy-egy sört pénteken és szombaton jutalmul.
(Azért nem többet , nehogy megzavarja a következő előrejelzést)

Folyt. köv vasárnap este, kizárólag az érdeklődők számára.........................
Hubertus88 2009. 08. 06. 10:06
Előzmény: #241  BroadBandi
meglehet hogy igazad van, de hogy őszinte legyek ez a költői kérdés hogy tudjam mennyivel járok a piac előtt... hogy is fogalmazzak... eléggé kétesélyes és őszintén szólva még hobbykertésznek számítok a tapasztalt kisbüfik között, így inkább csak mozizok... Ma olvastam megint a gyj-eket.. hát nem lettem tőlük feldobva... ez megint engem erősít, a piac meg megint szarik rá...
cyberturka 2009. 08. 06. 10:00
Előzmény: #243  Törölt felhasználó
Szia Möbius!

Tudnál küldeni egy mailt, nem akarok itt OFF-olni.

gurumester kukac freemail pont hu

Köszi
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 07:57
Előzmény: #242  rubel
Maximálisan egyetértek veled.
Én is csak trendeket próbálok meghatározni, a célár nem különösebben érdekel. Ha mégis írok egy-egy célárat noszogatásra, az csak tipp, s valószínűleg nagy hibával rendelkezik.
Persze az időtáv is érdekes. rövidebb távon egy csatornában pattogó ár támaszait nem nevezném célárnak, csak fordolópontokban. főleg kezdőknél vezethet félreértésre.
rubel 2009. 08. 06. 07:29
Előzmény: #234  Törölt felhasználó
Kis nyári móka, nem kell halálkomolyan venni, és nem is a példában szereplő konkrét instrumentum itt az érdekes, hanem az általános jelenség.

Noha nem alapul teljesen egzakt tudományos és visszatesztelt megfigyeléseken, inkább csak sok év emlékein és benyomásain, asszem az emelkedő- ill. az eső trendet egész jól lehetne úgy is definiálni, hogy eső trend= piaci ár az elemzői célárak alatt, emelkedő trend= piaci ár az elemzői célárak felett. :-)

Pontosabban a trend idejének nagy részére érvényes ez, a legvégén sokszor elszakad a cérna és gyakran durván a piaci ár alá (eső trend vége) ill. fölé (emelkedő trend vége) lőnek a célárakkal, megunva, hogy a piac folyton előrébb jár és kis lépésekkel nem lehet követni.

(Mondanom sem kell persze, hogy ez a célárazás merő találgatás, nem a célár mozgatja a piaci árat, hanem a piaci ár a célárat, és csak egy valakit mutassatok, aki nem az egy év múlvai, hanem pusztán a holnapi árakat megmondja. Nincs ilyen a föld kerekén, ha lenne, ő lenne a világ leggazdagabb embere. Ha pedig a holnapi árat sem tudjuk, márpedig nem, akkor milyen alapon merünk jósolni egy évre előre? ) Vakmajom.
BroadBandi 2009. 08. 06. 00:54
Előzmény: #232  Hubertus88
Lehet, hogy te alkatilag egy korán ébredő "early bird" vagy, de sokaknak (a piacnak) ezekhez a felismerésekhez és főleg az ezekkel való érzelmi/tudati azonosuláshoz több idő kell. Jobban jársz, ha holnap nem a jövőbeli piaci tudatot akarod megjátszani, hanem felhasználod szerencsés képességeid/tudásod/ismereteid.
Csak tudd mennyivel jársz a piac naptára előtt.
Üdv,

Topik gazda

1otp
1 1 1

aktív fórumozók

friss hírek További hírek

• BÉT
  • Indexek
  • Deviza
  • Befalap
      • Forgalom
      • Nyertesek