Topiknyitó: Törölt felhasználó 2013. 09. 28. 22:47

Így csaltok ti  

"A Kecskeméti Törvényszék törölte a múlt vasárnapi időközi önkormányzati választás eredményét, az ötből egy (a 32.) szavazókörben meg kell ismételni a választást. A szombati dátumú végzés szerint a bíróság a rendelkezésére bocsátott videófelvétel alapján megalapozottnak találta a kifogást, hogy az érintett helyen a választói akaratot befolyásolva szervezetten szállítottak embereket a választókörbe:ez kampánycsendsértésnek minősül.

..."



A magyar demokráciában példanélküli, bíróság által is bizonyítottnak talált választási csalás.



Mi lesz itt 2014-ben...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_pampa 2013. 09. 29. 11:11
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#21
"Ócsai Beatrix tájékoztatása szerint, a bírói tanács megállapította, hogy a szeptember 22-én a bajai 3. választókerületben az időközi önkormányzati választáson a 32-es szavazókörben kampánycsend sértés történt, ezért ebben a szavazókörben meg kell ismételni a választást. A Kecskeméti Törvényszék bírói tanácsa határozatával megváltoztatta a Bács-Kiskun Megyei Területi Választási Bizottság másodfokú, elutasító határozatát."

Nem találom az ítéletben, hogy ki követte el a csalást. penznyelo bemásolnád azt a részt amire hivatkozol folyamatosan?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 11:18
Előzmény: #21  _pampa
#22
ha az alábbiakból nem egyértelmű, hogy ki csalt, akkor menj el szövegértési korrepetálásra

a Pártnak ilyen emberekre van szüksége, mint te, atlantiszod nem süllyed

link

link

link

találomra 3 helyre néztem be, itt van mindhárom link, tök egyértelmű

ha nem csak a párteligazításból tájékozódnál, hozzád is eljutottak volna a hírek
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 12:14
Előzmény: #21  _pampa
#23
Te fogyatékos vagy?

Tessék:

"...a szeptember 22-i önkormányzati választáson a bajai 32-es számú szavazókörben, mert a választói akaratot befolyásolta az, hogy szervezetten szállították az embereket a szavazásra."

Az ítéletben persze, hogy "kampánycsendsértés" a passzus, mert jogilag ebbe a kategóriába tartozik. Egy gyilkos esetében sem "gyilkolás" szerepel az ítéletben, hanem "emberölés" (vagy "halált okozó..."), mert ez a jogi neve.

Ettől ez még csalás, akárhogy próbálod kimagyarázni, akkor is.

Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 12:16
Előzmény: #21  _pampa
#24
Szánalmas az a vergődés, amit produkálsz.

Betudható a kognitív disszonanciának. Inkább fogadd el a tény, mielőtt rámegy az egészséged: a Fidesz csalt. Bizonyították. Pont.
_pampa 2013. 09. 29. 12:40
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#25
Én akarok valamit kimagyarázni????
Na, ne vicceljél már!

A bírósági ítélet ezt mondta ki,az meg, hogy te ezt miként nevezed,értelmezed...magánügy.

Teljesen kész vagyok! :)))

Van egy JOGERŐS bírósági ítélet ami kimond ,megállapít valamit.
Erre jön penznyelo és még ezt is képes megmagyarázni, hogy rosszul értelmezzük a FÜGGETLEN MAGYAR BÍRÓSÁG ítéletét.

Ráadásul szerintem egyedülálló ítélet,mert kampánycsend sértés miatt (emlékeim szerint)még nem kellett megismételni szavazást. Lehet, hogy rosszul emlékszem, de nincsen erre energiám, hogy visszakeressem.

szvsz
_pampa 2013. 09. 29. 12:42
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#26
" a Fidesz csalt. Bizonyították. Pont.
penznyelo_

Erről másolnál be hiteles ínfót? Esetleg egy jogerős ítéletet amiben ez szerepel?

Várom.
csendben 2013. 09. 29. 12:50
Előzmény: #21  _pampa
#27
Gondolom roppant ésszerű magyarázat,hogy a részeredmények szerint messze vezető személy megbízásából szerveztek még több választó utaztatást,csak azt szúrták el,hogy az ellen jelöltre adták le a voksukat.

Vagy:a videón arról beszéltek,hogy akár 50x is jöhet-mehet bárki az utcán.(szabad országban,szabad ember,azt csinál,amit szabad...)

Ugyan!Ne röhögtesd már ki jobban magad!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 12:52
Előzmény: #26  _pampa
#28
nem érzed feleslegesnek az erőlködést?
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 12:53
Előzmény: #26  _pampa
#29
???
Nagy az Isten állatkertje!
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 12:56
Előzmény: #25  _pampa
#30
Akkor most hogy is értelmezzük???
Engem érdekelne, hogy szerinted hogy kell ezt az egészet érteni.

Volt csalás, nem volt csalás???? Vagy mi van máááá???
_pampa 2013. 09. 29. 13:02
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#31
Volt kampánycsend sértés.
Jogerős bírói ítélet van róla.

Te emlékszel olyanra, hogy ezért ismételtek?
_pampa 2013. 09. 29. 13:03
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#32
" a Fidesz csalt. Bizonyították. Pont.
penznyelo_

Erről másolnál be hiteles ínfót? Esetleg egy jogerős ítéletet amiben ez szerepel?

Várom.
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 13:11
Előzmény: #32  _pampa
#33
Ilyen hülyeséget könnyen írok én is: másolj be jogerős ítéletet arról, hogy Gyurcsány hazudott...

Miért égeted magad ennyire?

Miért alázod meg magad ennyire?

Miért nullázod magadat le emberként teljesen?

Ha fizetnek érte, se ér ennyit szerintem.
_pampa 2013. 09. 29. 13:13
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#34
" a Fidesz csalt. Bizonyították. Pont.
penznyelo_

Erről másolnál be hiteles ínfót? Esetleg egy jogerős ítéletet amiben ez szerepel?

Várom.
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 13:15
Előzmény: #32  _pampa
#35
Gyurcsány hazudott.

Schmitt plagizált (lopott).

A Fidesz csalt.

Ezek egyenrangú tények. Ha beleőrülsz, akkor is. Ismételd csak magadban, hátha úgy könnyebb feldolgozni. (a másik kettőt ismételgesd, az első évekig ismételgetted, azon már túlvagyunk).
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 13:16
Előzmény: #34  _pampa
#36
Bemásolnálegy jogerős ítéletet, amiben szerepel, hogy Gyurcsány hazudott?
_pampa 2013. 09. 29. 13:22
#37
Még a jelenlegi szabályok szerint,ha valaki vasárnap hajnalban teleplakátozza a szavazó helység környékét:
Szavazz a hatfülű macska párt jelöltjére! plakáttal,szórólappal a postaládákat...stb...
Akkor a párt csalt?

Teljesen rossz az a rendszer ami betarthatatlan "szabályok" közé terel valamit.

Inkább a szavazó lap "kivihetőségét" kellene valahogyan elérni. Mivel titkos a szavazás,így a bármilyen "befolyásolás" értelmetlenné válna.

szvsz
_pampa 2013. 09. 29. 13:27
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#38
Nem kell. Az öszödi beszédben mindent elismer. És azt is utólag, hogy azt a beszédet ő mondta el.

De, ha már így szóba hoztad a nevét volt neki is egy plagi ügye amiben a bíróság NEKI adott igazat...pedig az is NYILVÁNVALÓ volt......
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 13:28
Előzmény: #37  _pampa
#39
Pampa, hiába görcsölsz. Szeretett vezéredéket választási csaláson kapták (mint Gyurcsány hazugságon).

Dolgozd fel magadban, egy párt sem ér annyit, hogy rámenjen az egészséged.

Gyurcsány hazudott.
Schmitt plagizált (lopott).
A Fidesz csalt.
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 13:34
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
Szerintem neked sem éri meg az idődet, hogy vitatkozz valakivel, hogy akkor most a fidesz csalt vagy nem. De nem vagyok a helyedben :)

Én legalábbis biztos nem vitatkozom senkivel, hogy az ég kék-e...
ha meg valakivel erről kell vitatkozni, akkor minden másról is teljesen felesleges.

Topik gazda

penznyelo_
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek