Topiknyitó: Törölt felhasználó 2013. 09. 28. 22:47

Így csaltok ti  

"A Kecskeméti Törvényszék törölte a múlt vasárnapi időközi önkormányzati választás eredményét, az ötből egy (a 32.) szavazókörben meg kell ismételni a választást. A szombati dátumú végzés szerint a bíróság a rendelkezésére bocsátott videófelvétel alapján megalapozottnak találta a kifogást, hogy az érintett helyen a választói akaratot befolyásolva szervezetten szállítottak embereket a választókörbe:ez kampánycsendsértésnek minősül.

..."



A magyar demokráciában példanélküli, bíróság által is bizonyítottnak talált választási csalás.



Mi lesz itt 2014-ben...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 09. 28. 22:51
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
És persze már most be vannak biztosítva 2014-re hasonló esetre:

"A választók utaztatása a hatályos szabályok szerint tilos. A tavaszi parlamenti választással kezdődően azonban az ilyesmi már nem minősül majd illegálisnak: az új választási eljárási törvény alapján bármivel, akár csuklós busszal is utaztathatók a választók."

Tehát ugyanez már nem is lesz választásai csalás jövőre.

Éljen a Viktatúra...

Jövő héten tuti extra rezsicsökkentés lesz, csak hogy ne erről kelljen beszélni.
fletyolibabugi 2013. 09. 28. 23:20
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
Na mi lesz? Balliberók "elvéreznek" és elmehetnek a "munka világába!" - a többi meg mese...!
gazmber 2013. 09. 28. 23:22
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#4
ugyan már...majd jól megfellebbezik, aztán a H.Tündike rábízott jogával élve kijelöl egy alkalmas bíróságot (és bírót) e 'példátlan és arcátlan' itélet helyesbítése okán...(?).szvsz
Törölt felhasználó 2013. 09. 28. 23:34
Előzmény: #4  gazmber
#5
A döntés ellen már nincs helye fellebezésnek. (ez ugyanis már a 3. szint volt, a helyi és a megyei választási bizottság elutasította)
Törölt felhasználó 2013. 09. 28. 23:36
Előzmény: #3  fletyolibabugi
#6
Nem tudom, miről beszélsz. A Fidesz csalt és ezt a bíróság is bizonyítottnak látta, ezért megismétlik abban a körzetben az időközi választást.
opposition2002 2013. 09. 28. 23:46
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#7
Szerintem most a sok nyivákoló ballibának, akik három éve arról papolnak, hogy vége a demokráciának, leépítették a fékek és ellensúlyok rednszerét, veszélyben a bíróságok függetlensége,meg hasonlók, most nagyon magukba kellen szállniuk, és illene megkövetni az országot.

A "mi lesz itt 2014-ben" kérdés feltevése meg pontosan az ellenzék jövőre várható veresége miatt helyzet előre megmagyarázása, az "úgy alakították át a választási rendszert, hogy ők nyerjenek, meg csaltak, stb.".

Valamilyen indokot kell majd találni. Ha már hiteles személyeket nem tudnak kiállítani, és alkalmatlanok és érdemtelenek az ország irányítására.
Törölt felhasználó 2013. 09. 28. 23:50
Előzmény: #7  opposition2002
#8
"Szerintem most a sok nyivákoló ballibának, akik három éve arról papolnak, hogy vége a demokráciának, leépítették a fékek és ellensúlyok rednszerét, veszélyben a bíróságok függetlensége,meg hasonlók, most nagyon magukba kellen szállniuk, és illene megkövetni az országot."

Ez jó gyenge duma. Szóval, ha a szocik hazudnak, akkor égjen a belváros, ha a Fidesz csal, akkor de jó, működik a demokrácia... Hát ennyire épesszű ember nem lehet elfogult.

Megjegyzem: a helyi választási biztosság és a megyei is ELUTASÍTOTTA a panasz beadványt. Szóval még csak nem is igaz egészen az ultra gyenge magyarázkodásod sem...
Törölt felhasználó 2013. 09. 28. 23:51
Előzmény: #7  opposition2002
#9
Magyarázhatod ahogy akarod: a Fidesz választási csalt. Bíróság által igazoltan. Pont.

Ez durvább minden eddiginél.
Törölt felhasználó 2013. 09. 28. 23:53
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#10
Gyorsan pötyögtem a telón, helyesen: ...választási bizottság...
opposition2002 2013. 09. 29. 00:44
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#11
Az, hogy mit mondott a választási bizottság, egy dolog, a lényeg, amit a bíróság mond, ez után már nem lehet fellebezni. Gondolom, te is hallottál már a fellebbezés jelenségéről, meg arról, hogy egy fellebviteli fórum időnként megváltoztatja egy alsóbbrendű fórum döntését, tudod működő demokráciában létezik az ilyesmi, ezért kéne sok "demokráciféltőnek" felköpnie a levegőbe és áláállnia.

Az "égő belváros" típusú gyurcsányista dumákkal meg nem igazán tudok mit kezdeni. Ahogy Fanka Deli énekelte egyik dalában:

"Pár lángoló kuka volna az égő város,
Ja, hogy hazudsz, hát világos"
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 03:36
Előzmény: #11  opposition2002
#12
A pár lángoló kuka = egy lángoló mtv székház, meg tucatnyi kocsi (kocsi több alkalommal is égett).

Szóval kettőnk közül te hazudsz.

Egyébként meg magyarázhatod ahogy akarod: Orbánék bíróság által bizonyítottan csaltak. Pont.
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 04:38
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#13
Majd hétfőn benyújtják gyorsítottba. :DD
Amúgy szerintem "ezzel" az egy üggyel nem lehet mit kezdeni... ha már ilyen nyilvánvalóan nincs szabad választások, akkor Mo példa nélküli "harcot nyer meg", mert repül az EU-ból.
Szerintem itt a lehetőség, ha gyorsan ki akarunk lépni. ;)
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 04:40
Előzmény: #7  opposition2002
#14
Mert az, hogy az OVB "nem ismeri" a "saját" törvényét, az ugye a demokrácia megtestesülése. :D
Arról nem is beszélve, hogy 2014-re eltörölték még ennek a mostani beadványnak a lehetőségét is.
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 04:41
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
Vagy csak VB, nem tudom a hivatalos megnevezését.
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 04:45
Előzmény: #11  opposition2002
#16
Hát persze... ;)
Egy hatóságnak, melynek nincs mérlegelési joga, nem szokásuk az ellenkező álláspontra helyezkedniük.
Ez az eset nem vitás kérdés.
Azt sem lehet mondani, hogy a jövő törvénye szerint bírálátál el véletlenül, mert arra hivatkoztak, hogy nem egyértelmű, hogy ki, meg hol meg stb., ami azért hülyeség, mert a törvény kimondja, hogy mindegy, hogy ki, meg hol, meg kell semmisíteni.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 09:46
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#17
kuss, tyolibabu így szokott leszállni
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 09:49
Előzmény: #11  opposition2002
#18
szerintem mindenki látta, hogy mi volt anno a belvárosban, elég sok kép és felvétel született, bármit is kornyikál róla a péniszarcú csalogányod
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 09:55
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#19
ami nagyon érdekes az az, hogy ez a pár éve még oly önérzetes, térre vizelő nép most ennyire érdektelenül áll a nagyságrendekkel meredekebb sztorikhoz. ha valaki azt mondja, kurvaország, akkor húbazmeg, barikádra, ha választást csal miközben kimetszi az ország zsebét, hát az meg rendben van, sőt. már adynak is ettő volt herótja, itt évszázad alatt semmi se változik, nem is fog. ez a nép magának kavarja azt a szart, amiben imád nyakig ücsörögni
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 11:01
#20
Kedves Fidesz szavazók!

Titeket csúnyán átvertek. Azt hazudták nektek, hogy ők különbek a szociknál. Mára kiderült, nem így van. Kicsalták a szavazatotokat, hogy 2/3-uk legyen. És csalóbbak a szociknál.

Ne hagyjátok megalázni magatokat.
_pampa 2013. 09. 29. 11:11
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#21
"Ócsai Beatrix tájékoztatása szerint, a bírói tanács megállapította, hogy a szeptember 22-én a bajai 3. választókerületben az időközi önkormányzati választáson a 32-es szavazókörben kampánycsend sértés történt, ezért ebben a szavazókörben meg kell ismételni a választást. A Kecskeméti Törvényszék bírói tanácsa határozatával megváltoztatta a Bács-Kiskun Megyei Területi Választási Bizottság másodfokú, elutasító határozatát."

Nem találom az ítéletben, hogy ki követte el a csalást. penznyelo bemásolnád azt a részt amire hivatkozol folyamatosan?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 11:18
Előzmény: #21  _pampa
#22
ha az alábbiakból nem egyértelmű, hogy ki csalt, akkor menj el szövegértési korrepetálásra

a Pártnak ilyen emberekre van szüksége, mint te, atlantiszod nem süllyed

link

link

link

találomra 3 helyre néztem be, itt van mindhárom link, tök egyértelmű

ha nem csak a párteligazításból tájékozódnál, hozzád is eljutottak volna a hírek
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 12:14
Előzmény: #21  _pampa
#23
Te fogyatékos vagy?

Tessék:

"...a szeptember 22-i önkormányzati választáson a bajai 32-es számú szavazókörben, mert a választói akaratot befolyásolta az, hogy szervezetten szállították az embereket a szavazásra."

Az ítéletben persze, hogy "kampánycsendsértés" a passzus, mert jogilag ebbe a kategóriába tartozik. Egy gyilkos esetében sem "gyilkolás" szerepel az ítéletben, hanem "emberölés" (vagy "halált okozó..."), mert ez a jogi neve.

Ettől ez még csalás, akárhogy próbálod kimagyarázni, akkor is.

Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 12:16
Előzmény: #21  _pampa
#24
Szánalmas az a vergődés, amit produkálsz.

Betudható a kognitív disszonanciának. Inkább fogadd el a tény, mielőtt rámegy az egészséged: a Fidesz csalt. Bizonyították. Pont.
_pampa 2013. 09. 29. 12:40
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#25
Én akarok valamit kimagyarázni????
Na, ne vicceljél már!

A bírósági ítélet ezt mondta ki,az meg, hogy te ezt miként nevezed,értelmezed...magánügy.

Teljesen kész vagyok! :)))

Van egy JOGERŐS bírósági ítélet ami kimond ,megállapít valamit.
Erre jön penznyelo és még ezt is képes megmagyarázni, hogy rosszul értelmezzük a FÜGGETLEN MAGYAR BÍRÓSÁG ítéletét.

Ráadásul szerintem egyedülálló ítélet,mert kampánycsend sértés miatt (emlékeim szerint)még nem kellett megismételni szavazást. Lehet, hogy rosszul emlékszem, de nincsen erre energiám, hogy visszakeressem.

szvsz
_pampa 2013. 09. 29. 12:42
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#26
" a Fidesz csalt. Bizonyították. Pont.
penznyelo_

Erről másolnál be hiteles ínfót? Esetleg egy jogerős ítéletet amiben ez szerepel?

Várom.
csendben 2013. 09. 29. 12:50
Előzmény: #21  _pampa
#27
Gondolom roppant ésszerű magyarázat,hogy a részeredmények szerint messze vezető személy megbízásából szerveztek még több választó utaztatást,csak azt szúrták el,hogy az ellen jelöltre adták le a voksukat.

Vagy:a videón arról beszéltek,hogy akár 50x is jöhet-mehet bárki az utcán.(szabad országban,szabad ember,azt csinál,amit szabad...)

Ugyan!Ne röhögtesd már ki jobban magad!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 12:52
Előzmény: #26  _pampa
#28
nem érzed feleslegesnek az erőlködést?
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 12:53
Előzmény: #26  _pampa
#29
???
Nagy az Isten állatkertje!
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 12:56
Előzmény: #25  _pampa
#30
Akkor most hogy is értelmezzük???
Engem érdekelne, hogy szerinted hogy kell ezt az egészet érteni.

Volt csalás, nem volt csalás???? Vagy mi van máááá???
_pampa 2013. 09. 29. 13:02
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#31
Volt kampánycsend sértés.
Jogerős bírói ítélet van róla.

Te emlékszel olyanra, hogy ezért ismételtek?
_pampa 2013. 09. 29. 13:03
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#32
" a Fidesz csalt. Bizonyították. Pont.
penznyelo_

Erről másolnál be hiteles ínfót? Esetleg egy jogerős ítéletet amiben ez szerepel?

Várom.
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 13:11
Előzmény: #32  _pampa
#33
Ilyen hülyeséget könnyen írok én is: másolj be jogerős ítéletet arról, hogy Gyurcsány hazudott...

Miért égeted magad ennyire?

Miért alázod meg magad ennyire?

Miért nullázod magadat le emberként teljesen?

Ha fizetnek érte, se ér ennyit szerintem.
_pampa 2013. 09. 29. 13:13
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#34
" a Fidesz csalt. Bizonyították. Pont.
penznyelo_

Erről másolnál be hiteles ínfót? Esetleg egy jogerős ítéletet amiben ez szerepel?

Várom.
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 13:15
Előzmény: #32  _pampa
#35
Gyurcsány hazudott.

Schmitt plagizált (lopott).

A Fidesz csalt.

Ezek egyenrangú tények. Ha beleőrülsz, akkor is. Ismételd csak magadban, hátha úgy könnyebb feldolgozni. (a másik kettőt ismételgesd, az első évekig ismételgetted, azon már túlvagyunk).
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 13:16
Előzmény: #34  _pampa
#36
Bemásolnálegy jogerős ítéletet, amiben szerepel, hogy Gyurcsány hazudott?
_pampa 2013. 09. 29. 13:22
#37
Még a jelenlegi szabályok szerint,ha valaki vasárnap hajnalban teleplakátozza a szavazó helység környékét:
Szavazz a hatfülű macska párt jelöltjére! plakáttal,szórólappal a postaládákat...stb...
Akkor a párt csalt?

Teljesen rossz az a rendszer ami betarthatatlan "szabályok" közé terel valamit.

Inkább a szavazó lap "kivihetőségét" kellene valahogyan elérni. Mivel titkos a szavazás,így a bármilyen "befolyásolás" értelmetlenné válna.

szvsz
_pampa 2013. 09. 29. 13:27
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#38
Nem kell. Az öszödi beszédben mindent elismer. És azt is utólag, hogy azt a beszédet ő mondta el.

De, ha már így szóba hoztad a nevét volt neki is egy plagi ügye amiben a bíróság NEKI adott igazat...pedig az is NYILVÁNVALÓ volt......
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 13:28
Előzmény: #37  _pampa
#39
Pampa, hiába görcsölsz. Szeretett vezéredéket választási csaláson kapták (mint Gyurcsány hazugságon).

Dolgozd fel magadban, egy párt sem ér annyit, hogy rámenjen az egészséged.

Gyurcsány hazudott.
Schmitt plagizált (lopott).
A Fidesz csalt.
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 13:34
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
Szerintem neked sem éri meg az idődet, hogy vitatkozz valakivel, hogy akkor most a fidesz csalt vagy nem. De nem vagyok a helyedben :)

Én legalábbis biztos nem vitatkozom senkivel, hogy az ég kék-e...
ha meg valakivel erről kell vitatkozni, akkor minden másról is teljesen felesleges.
_pampa 2013. 09. 29. 13:36
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#41
Kihagytad a felsorolásból:

penznyelo nem mond igazat :))))

Ezt tudom biztosra!
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 13:37
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#42
Mondjuk érdekesnek érdekes és tanulságos, az emberi gondolkodások és viselkedések megértése felől közelítve, tehát azt nem mondom hogy teljesen haszontalan...

na jó, akkor végkövetkeztetésként felejtsünk el :)
_pampa 2013. 09. 29. 13:59
#43
Reggel olvasom a kiemelt híreket, az egyik oldal kiemelt címe:

Választást csalt a .....!
Ránézek du.:
Választást csalt a .....?

Csak egy karakter különbség, de mégis micsoda különbség!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 14:02
Előzmény: #43  _pampa
#44
én most is bizonyított csalásól beszélünk
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 14:10
Előzmény: #44  Bekre_Pal
#45
na így jár, aki telefonálás közben fejezi be a mondatát

szóval: én most is azt olvasom, hogy bizonyított csalásról beszélünk

"Bizonyított csalás: meg kell ismételni a választást Baján" (igaz, ez a komcsizsidó HVG, úgyhogy nem lehet annyira igaz, mint az, amit a sajtópereket százával vesztő magyar nemzet ír pl.)
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 14:12
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#46
Teljesen egyetértek.

Pampa most arról vitázik, hogy az ég kék-e.

Most járatja le magát végérvényesen és igazolja, hogy pártkatona.
_pampa 2013. 09. 29. 14:56
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
Nem arról vitázunk, csak te akarod azt elérni, hogy az legyen a kiindulópont.

Van egy jogerős ítélet ami kimondja:
Kampánycsendsértés történt.

A csalás egy másik jogi tényállás.

De amennyiben erről szeretnél vitázni,hát legyen.
Csal e a hatfülű macska párt azzal, ha valaki kampánycsend idején őket népszerűsítő szórólapot dob be a postaládákba?
_pampa 2013. 09. 29. 15:05
Előzmény: #47  _pampa
#48
"168 Óra Online írása
Címkék: Baja választási csalás Fidesz
Az orbáni „oszt jó napot”-tal kezdődött
Houdini-módszer: így csalta el a Fidesz a bajai választást"
_pampa 2013. 09. 29. 15:06
Előzmény: #48  _pampa
#49
""Mától a Fidesznek papírja is van arról, hogy csalt Baján, és ma bebizonyosodott az is: csalás nélkül a rezsim alulmaradt volna a kormányváltók szövetségével szemben" - kommentálta az Együtt 2014 a bírósági döntést."
_pampa 2013. 09. 29. 15:08
Előzmény: #49  _pampa
#50
"Kövessen minket!

Min: 11 °C

Max: 17 °C
Min: 5 °C

Max: 10 °C
BelépésRegisztrációElőfizetés

FőoldalBelföldKülföldGazdaságKultúraHeti kérdésVéleményTudománySportBioritmusSzép szó

2013. szeptember 29. vasárnap Névnapok: Mihály, MikesNyerjenFórumBlogFotóRúzsBondZöldzónaVideó

MSZP, Együtt-PM: a Fidesznek papírja van arról, hogy csalt Baján
Az MSZP és az Együtt-PM szerint mától a Fidesznek papírja is van arról, hogy csalt Baján, és bebizonyosodott az is: csalás nélkül a rezsim alulmaradt volna a kormányváltók szövetségével szemben. Azt követelik, hogy Zsigó Róbert, "a rezsim bajai helytartója" viselje a következményeket: mondjon le polgármesteri tisztségéről és távozzon a közéletből!

Tegnap, 19:51 [A+ A-] [Nyomtatás] [Küldés e-mailben] Ossza meg!

Mesterházy Attila MSZP-elnök és Bajnai Gordon, az Együtt-PM szövetség vezetője az MTI-hez eljuttatott közös közleményében arra reagált, hogy a Kecskeméti Törvényszék illetékes bírói tanácsának határozata szerint meg kell ismételni a szavazást a bajai 32-es számú szavazókörben."
_pampa 2013. 09. 29. 15:09
Előzmény: #50  _pampa
#51
"Már egy órája kiderült, hogy a Fidesz csalt egy választáson

Bede Márton
Bede Márton POLITIKA szeptember 28., 20:12 2 10
És még mindig semmi hivatalos reakció a párttól. A legelegánsabb megoldás ebben az esetben egyébként talán tényleg a csend lenne, de valami azt súgja, hogy lesz majd pártközlemény, amiben meg lesznek említve a magyar családok. És talán a rezsicsökkentés is."
mondoka 2013. 09. 29. 15:16
Előzmény: #51  _pampa
#52
Addig jó amíg létezik ilyen, mert ha már bármit tesz az a törvény az mégdurvább nem?
mondoka 2013. 09. 29. 15:18
Előzmény: #52  mondoka
#53
szabájtalankodtak, vagy csaltak erre lebuktak ....hehe akár fel is bukhattak volna ...annak többen örültek volna :)
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 15:37
Előzmény: #47  _pampa
#54
Kampányolj csak. Ebből látszik, hogy fizetett pártkatona vagy, a mezei hívek ugyanis inkább kussolnak, mert egyik se olyan ostoba, hogy a nyilvánvaló tényt tagadja, inkább nem ír semmit.

Neked viszont feladatod a védhetetlen megvédése, meg a terelés.
_pampa 2013. 09. 29. 16:09
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
De amennyiben erről szeretnél vitázni,hát legyen.
Csal e a hatfülű macska párt azzal, ha valaki kampánycsend idején őket népszerűsítő szórólapot dob be a postaládákba?

Válaszolsz?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 16:20
Előzmény: #55  _pampa
#56
szerintem ne védd tovább a védhetetlent, magadat hozod csak egyre kellemetlenebb helyzetbe

a postaládába dobás egy érdekes sztori, volt már, hogy valaki magának dobott szórólapot, aztán ment panaszt tenni. nyilván ha a párt csinálja, az csalás.

erről jut eszembe: 2002-ben a második forduló kampánycsendszombatján kapta meg családom orbán elvti személyes névreszóló riogatását, hogy szavazzunk rá, mert különben visszajönnek a kommunisták, akiknek nagy a fejük és büdös a szájuk. különösen annak fényében volt ez érdekes, hogy 2000-ben az egész család nyilatkozott a fasz tudja melyik kormányhivatalnál (az erre kifejezetten illetékes helyen), és arról rendelkeztünk, hogy személyi adataink marketing és bármely egyéb célú kiadásához nem járulunk hozzá. az elmúlt 13 évben ezt egyszer tudta valaki semmibe venni és az adatainkat felhasználni: orbán 2002-ben. ha már ilyesmiről beszélgetünk.
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 16:23
Előzmény: #55  _pampa
#57
"De amennyiben erről szeretnél vitázni,hát legyen."

Nem vitázom. Mert veled ellentétben nekem eszemben sincs a tényekkel vitázni.

Gyurcsány hazudott.
Schmitt plagizált (lopott).
A Fidesz csalt.

Dolgozd fel magadban ezeket a tényeket, mert belebetegszel a tagadásba.
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 16:32
Előzmény: #55  _pampa
#58
1. Te még mindig nem kértél bocsánatot a múltkori topicbeli hazugságodért (idézned sem sikerült).
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 16:36
Előzmény: #55  _pampa
#59
Én az előzőek ellenére válaszolok. Mert még a béna védekezésedis rossz és öngól.

2. "Csal e a hatfülű macska párt azzal, ha valaki kampánycsend idején őket népszerűsítő szórólapot dob be a postaládákba?"

Itt egyrészt nem szórólapról, hanem sokkal súlyosabb esetről van szó. Ráadásul Ajtai Tibor az, aki szervezte a szavazók szállítását. Ő pedig azon túl, hogy a Lungo Drom egyik vezetője, a Fidesz Bács-Kiskun megyei választmányának tagja.

Tehát bizonyítottan Fideszes ember követte el.

A Fidesz tehát bizonyítottan csalt. Ha belebetegszel, ez akkor is tény. És hiába írod magad itt emberileg teljesen nullává, akkor is.
_pampa 2013. 09. 29. 16:36
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#60
Már ne haragudj, de arról nem tehetek, hogy nem tudod értelmezni a leírt szöveget.
Válaszoltam.

És a mai nap a példa arra ami az akkori válaszom. :))))
_pampa 2013. 09. 29. 16:40
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#61
Nincsen különbség a két eset között jogilag.

Kampánycsendsértés.

Most akkor csalt vagy kampánycsendet sértett?

Vagy csalva sértett kampánycsendet? :))))
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 16:45
Előzmény: #61  _pampa
#62
én visszaliftezek a szintemre, kiszálltam

ha úgy tetszik, engem mostanra legyőztél a rutinoddal
_pampa 2013. 09. 29. 16:50
Előzmény: #62  Bekre_Pal
#63
:)))))))
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 16:50
Előzmény: #61  _pampa
#64
Sikerült itt nullára írnod magad.

Ez már az a szint, ahová én nem süllyedek le.
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 17:18
Előzmény: #31  _pampa
#65
Köszi... értem.
Illetve nem, mert nem azt írtad, hogy hogyan is kell ezt érteni, hanem megismételted, ami le van írva.

Ez a kampánycsend sértés ez valami kiabálást jelent?? Hangosan énekeltek, bömböltették a zenét valakik???

Nem, én sem emlékszem olyanra, hogy kampánycsend sértés miatt ismételni kellett volna. Pedig tényleg voltak korábban is kampánycsend sértések.

Akkor most szerinted miért kell megismételni a választást???
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 17:26
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#66
"Nem, én sem emlékszem olyanra, hogy kampánycsend sértés miatt ismételni kellett volna. Pedig tényleg voltak korábban is kampánycsend sértések."

A joggyakorlat szerint az ismétlés csak súlyos esetekben alkalmazandó. Ezért nem nagyon volt erre még példa, egy sima szórólapos kampánycsendsértés nem ilyen, ezekben az esetekben érthetően nem alkalmazták a választás megismétlését.
berlini
berlini 2013. 09. 29. 19:59
Előzmény: #41  _pampa
#67
A helyedben elszégyelném magam.
(De hát hálistennek nem vagyok a helyedben.)
berlini
berlini 2013. 09. 29. 20:02
Előzmény: #63  _pampa
#68
Remélem elsöprik a bandádat 2014-ben.
csendben 2013. 09. 29. 20:07
Előzmény: #61  _pampa
#69
“Csak két dolog végtelen: a Világegyetem és az emberi butaság, bár az elsőben nem vagyok egészen biztos.” (Albert Einstein)
kismarton 2013. 09. 29. 21:08
Előzmény: #68  berlini
#70
Ledöntötték Orbán szobrát a Várhegy alatt.

link
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 21:13
Előzmény: #70  kismarton
#71
Ebben az sokkal durvább, hogy szobra van...
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 21:32
Törölt hozzászólás
#72
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 21:37
Törölt hozzászólás
#73
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 21:40
#74
hú, valaki előkapta a többnickes pluszmínuszoló csodafegyvert

jó játék

de legalábbis olcsó, hülyegyereknek az kell :)
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 21:53
Előzmény: #74  Bekre_Pal
#75
Na most derült ki, hogy pampának vagy 6 nickje van...
Törölt felhasználó 2013. 09. 29. 21:53
Előzmény: #74  Bekre_Pal
#76
Na most derült ki, hogy pampának vagy 6 nickje van... Tényleg pártirodából nyomja.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 22:13
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#77
annyi esze volna a száznickű kománknak, hogy a másik topicban is végignyomja a szavazatömegét, dehát nincs neki annyi

baján is mindenhol kellett volna csalni, akkor kevésbé derül ki
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 22:16
Előzmény: #70  kismarton
#78
remélem, valaki lenyúlta emlékbe a mutatóujját :)
Sigorszky 2013. 09. 29. 22:28
Előzmény: #77  Bekre_Pal
#79
Azért ti is megéritek a pénzeteket, leálltok itt vitatkozni bambával. Lehetne jobb dolgotok is...
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 29. 22:29
Előzmény: #79  Sigorszky
#80
az már igaz

Topik gazda

penznyelo_
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek