Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 12:46
#27860
Jó fortai

igen, azt hiszem teljesen igazam van, végtelenül jellemző az Ön magatartása. Azt írja, hogy:

"Kimagyarázni mindent lehet akkor miért a teniszpályán tudta meg a hírt?Esetleg a szomszédasszony fiával jár teniszezni?És a rendőrségi ügyintézést arra írtam,hogy amikor megtudta akkor kell bemenni és érdeklődni és nem egy ilyen hírt feltenni a bétre."

No.

Miért a teniszpályán tudtam meg a hírt? Miféle kérdés ez? Ott tudtam meg. Pont.

Nem, nem aszomszédasszony fiával járok teniszezni.. a szomszédasszonyom ismerősével teniszezem, aki egyébként hétfőn adta tudtára mindenkinek, aki azon a napon teniszezett (én nem). Nagam azoktól tudtam meg, akik hétfőn is ott voltak, én tegnap szerdán játszottam velük (illetve inkább ők játszottak velem, hiszen kiváló teniszezők).
Bemenni a rendőrségre és érdeklődni.... Ember! Jelenleg egy volt rendőr barátom és két újságíró nyomoz, de az eddigi hírek szerint, mivel nem tudjuk, hogy melyik rendőrkapitányságról mentek ki szerdán (vagy csütörtökön) hajnalban, ők (a rendőrség) sem tudják mi lehetett ez.

Ha a sajtó nem tőlem tudja meg, azaz nem teszek közzé közleményt, akkor az miféle hír lett volna? Mit reagálok egy újságíró kérdésére?

Szóval nem könnyű helyzet, de a lehető legrosszabb helyzetben ez volt a megtehető legjobb lépés (sajtóközlemény kiadása).

Észrevettem, hogy már kérdez inkább, nem kinyilatkozik... Fog ez menni!

Őszinte híve
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 12:46
Előzmény: #27858  csa-csi
#27859
Ha követed a Humet rv. alakulását (min 1 éve) akkor szerintem nem kérdés.
-Nemzetközi nem kicsi NEGATÍV hangulat
- 6Ft os (" zártkörű hígítás" )
- Rv.-ben Bear trendcsatorna (fordulásnak nyoma sincs)
- Plusz ez az eset (Sajnos ide elég a hír is)
- Eladói nyomás (amit megértek)
STB.
csa-csi
csa-csi 2008. 07. 03. 12:05
Előzmény: #27856  Törölt felhasználó
#27858
Kedves DonLaca!
A te csodálkozásod ez ügyben szerinted mennyire mérvadó, hogy így nyilvánosság elé tártad? Mi a célja ennek a kitárulkozásnak?
Mesélj, ha már belekezdtél? :)
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 12:03
Előzmény: #27856  Törölt felhasználó
#27857
szerintem ez csak valami vicces story lehet!

úgy néz ki, de szerintem ha benéz 50 alá akkor ezt nagyon nehéz lesz vissza ringatni 80 környékére!
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 11:59
Előzmény: #27855  Törölt felhasználó
#27856
Mellesleg nem csodálkoznék a köv. kereskedési napon -10% vagy nagyobb zakón se!!! A következő napokat nem is említem. Min 4X re benéz!!!
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 11:52
Előzmény: #27854  Törölt felhasználó
#27855
A kereskedés felfüggesztése vállalati esemény miatt
A kibocsátó kérheti a papír felfüggesztését maximum 3 napra (10 nap Felügyeleti engedéllyel)
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 11:51
Előzmény: #27853  Törölt felhasználó
#27854
Ha 5 kereskedési napig nem születik rá kötés, akkor a referencia ár az aznapi első kötés.
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 11:46
Előzmény: #27851  ANCA
#27853
Én bírom a Jankót!
Főleg azért, mert mint kiderült, ismerösőm ismerőse!

Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 11:46
Előzmény: #27851  ANCA
#27852
Én bírom a Jankót!
Főleg azért, mert mint kiderült, ismerösőm ismerőse!

ANCA 2008. 07. 03. 11:36
Előzmény: #27848  Törölt felhasználó
#27851
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 11:33
Előzmény: #27846  watson
#27850
Kedves watson!
Te összekevered a kritikai hozzászólást, a gyalázkodással, mocskolódással!!!!
Hidd el, van különbség a kettő között.
Pontosan tudod, hogy milyen hírek jelentek meg, kit mit válaszolt rá, s ennek ellenére így írsz!
Lehet, hogy nem kellett volna eladnod a Humidat, s nem lennél ennyire megkeseredve, s nem írnál ilyeneket!
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 11:32
Előzmény: #27846  watson
#27849
Kedves watson!
Te összekevered a kritikai hozzászólást, a gyalázkodással, mocskolódással!!!!
Hidd el, van különbség a kettő között.
Pontosan tudod, hogy milyen hírek jelentek meg, kit mit válaszolt rá, s ennek ellenére így írsz!
Lehet, hogy nem kellett volna eladnod a Humidat, s nem lennél ennyire megkeseredve, s nem írnál ilyeneket!
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 11:29
Előzmény: #27847  csa-csi
#27848
mi a szösz ez az egész?

rendörség?

miért?
házkutatás, miért?

drog? csajok? gyilok? kihágás?
csa-csi
csa-csi 2008. 07. 03. 11:19
Előzmény: #27846  watson
#27847
Ez a stílus, kedves watson sokkal jobb és emberibb... (jó emberibb)
erre én is vevő vagyok. :)
watson
watson 2008. 07. 03. 11:15
Előzmény: #27845  fortai
#27846
hehe... micsoda nyelvcsapások pattannak elő egy kritikai hozzászólásra :DD csa-csi adja a nevét és a jogi szaktudását a polémiához :DD

"Gumi Botondékon" meg szerintem Civin mester is a hasát fogja a röhögéstől :DD

fortai-hoz pedig csatlakoznék és vevőként én is bejelentkezem a Civin könyvre. ;)
fortai 2008. 07. 03. 11:07
Előzmény: #27843  csa-csi
#27845
El kell hogy keserítselek,de naív ember vagy.
watsonnak teljesen igaza van.Elmondta a véleményét esetleg többet is tud és neki nem takarja el a fa az erdőt...
Én is tudom miket büvészkedett régen a mester.MMTS rendszer mellet a bróker mellett kereskedett a CC-ben.Azóta mit csinál nem tudom de a vér nem vállik vízzé.

Amúgy nekem akkor is tetszett amit csinált jó volt nézni ahogy terelgette a báránykáit és el kell ismernem nagyon jól csinálta le a kalappal.

És most a mesternek:

Jó civin,

Kimagyarázni mindent lehet akkor miért a teniszpályán tudta meg a hírt?Esetleg a szomszédasszony fiával jár teniszezni?És a rendőrségi ügyintézést arra írtam,hogy amikor megtudta akkor kell bemenni és érdeklődni és nem egy ilyen hírt feltenni a bétre.De ennek is megvan az előnye mert akkor engedheti vissza a részvényt amikor magának tetszik.Ügyes spekuláns maga remélem egyszer könyvet is ad ki,mert van mit tanulni.Én biztos vevő leszek!

Jó szelet!
fortai 2008. 07. 03. 11:07
Előzmény: #27843  csa-csi
#27844
El kell hogy keserítselek,de naív ember vagy.
watsonnak teljesen igaza van.Elmondta a véleményét esetleg többet is tud és neki nem takarja el a fa az erdőt...
Én is tudom miket büvészkedett régen a mester.MMTS rendszer mellet a bróker mellett kereskedett a CC-ben.Azóta mit csinál nem tudom de a vér nem vállik vízzé.

Amúgy nekem akkor is tetszett amit csinált jó volt nézni ahogy terelgette a báránykáit és el kell ismernem nagyon jól csinálta le a kalappal.

És most a mesternek:

Jó civin,

Kimagyarázni mindent lehet akkor miért a teniszpályán tudta meg a hírt?Esetleg a szomszédasszony fiával jár teniszezni?És a rendőrségi ügyintézést arra írtam,hogy amikor megtudta akkor kell bemenni és érdeklődni és nem egy ilyen hírt feltenni a bétre.De ennek is megvan az előnye mert akkor engedheti vissza a részvényt amikor magának tetszik.Ügyes spekuláns maga remélem egyszer könyvet is ad ki,mert van mit tanulni.Én biztos vevő leszek!

Jó szelet!
csa-csi
csa-csi 2008. 07. 03. 10:49
Előzmény: #27841  watson
#27843
Kedves watson!
Te nem kérdezel, te nem feltételezel, te nem fantáziálsz, hanem névtelenül vádaskodsz, határozottan kijelented a megfellebbezhetetlent.
Szerintem erre a legenyhébb kifejezés az, hogy amit teszel az minden alap nélküli rágalmazás, mások becsületét, jó hírét semmibe vevő erkölcstelen megnyilvánulás, ami adott esetben nem csak civinnek, hanem a vele üzleti kapcsolatban álló részvényeseknek is jelentős kárt okozhat.
Úgy gondolom, annak ellenére, hogy az Alkotmánybíróság a napokban, -igaz egy más ügyben- megengedőbb álláspontot képviselt, az amit te teszel túllép a szólás magyarországi szabadságán is. Nem csak erkölcsileg, de jogilag is elmarasztalható vagy.
(természetesen amit írtam az csak egy csa-csi vélemény(e) )
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 10:39
Előzmény: #27841  watson
#27842
Aha Watson te és Holmes ,küldtétek a Gumi Botondékat a góréhoz le buktál. : )
watson
watson 2008. 07. 03. 10:35
Előzmény: #27825  Törölt felhasználó
#27841
Jó civin,

nem kell hogy tetszen mindenkinek a véleménye, de attól még vélemény szabadság van. Én nem minősítettem sehogy, a tettei minősítik saját magát.

Piszok mázlija van, hogy a sötétségtől és a korrupciótól hemzsegő közintézményeink (rendőrség, Pszáf, Apeh...) alkalmazottai önös érdekeiken túl nem látnak és hogy hozzájuk képest Ön qualifikáltabb, de azért mert nem vonják felelősségre bizonyos ügyekben azért azok még nem törvényesek, és nem helyénvalóak, és ezt Ön is tudja.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek