Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

Hagyd a tőzsdet lazulj foci van   

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Jo szurkolast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kukacponthu 2021. 05. 24. 11:44
Előzmény: #2677  harlem
#2680
Apropo tirpakok...ezek szerint a Nyirseg valogatottja is EB resztvevo, ez uj!
Ok lesznek az uj danok, 1992. ujra eletre kel!
kukacponthu 2021. 05. 24. 11:42
Előzmény: #2677  harlem
#2679
Akkor gondolom Lacoste polod sosem volt es a croissant is ment a kukaba ill. egy pofon annak, aki az asztalra tette, ugye?!
A bagettol oklendezel, a pezsgo pedig tabu termek a csaladban...csak ezt tudom elkepzelni!
Peterbond 2021. 05. 24. 10:26
Előzmény: #2677  harlem
#2678
A Francia ekezes azert kicsit kemeny, ha a Franciaban szuletett fekete jatekosokat basztatjuk hogy mit keredenek a Francia valogatotban es tesszuk ezt ugy hogy az EBn azert jatszhatunk mert izlandnak szinten egy Franciaorszagban ( parizs ) szuletett fekete jatekos immar magyar valogatott szineiben rugott golt a 88. Percben. Aki 7 eve van magyarorszagon es magyarul meg torve ( mondjuk Leandro szintjen legalabb ) sem beszel.
.
Felreertes ne essek. Semmi baj Negoval. Ha izland elleni mecs utan megnezed az angol nyilatkozatat lathato hogy tenyleg meghatodott hogy itt jatszhat es hogy jol erzi itt magat. Csak ezek utan innen ekezni a franciakat kicsit vicces.
.
Ettol fuggetlenul Benzema egy klasszis jatekos de egyben egy oruletes nagy taplo is. Ez viszont nem abbol ered hogy nem feherboru francia.
harlem
harlem 2021. 05. 23. 21:44
#2677
Remélem a magyar szív és hazaszeretet segít majd a pályán felülkerekedni a francia nemzet gyűlöleten és irányt mutatunk a tirpákoknak a nyitó meccsünkön...
https://www.origo.hu/nagyvilag/20210523-francia-valogatott-eb-valogatott-himusz-benzema-visszaterese.html
Peterbond 2021. 05. 21. 00:42
#2676
De csak hogy ertsd. En szivbol tudok orulni a Fradi sikerenek. Es a legtobb Fidesz Fannal ellentetben en nem 2015 ota drukkolok a Fradinak. Leirtam sokszor hogy mar akkor a Fradinak drukkoltam amikor a Fidesz kormany a lilak stadionjat fejlesztgette. Akkoriban is pont telibeszartam a politikat foci ugyben es most se allok ki a Fradi mogul mert Neresitettek.
.
En tudok orulni ha kulfoldiekkel nyerunk. Rebrov kituno edzonek tartom. De nem hazudom hogy mi akkor most fejlesztjuk a magyar focit epp es velunk fejlodott a magyar labdarugas.
Peterbond 2021. 05. 21. 00:35
Előzmény: #2666  globaltrend
#2675
Meg tovabbra se merted leirni mennyi selejtezo mecsen voltal kint. Kifejtened kerlek nekem latszat szurkolonak? Biztos azert basztam ki 50 ezret a fradi BL mecseire is meg a valogatott berletere is valamint a mostani EB re is mert igy akartam a latszatott fenntartani.
Peterbond 2021. 05. 21. 00:20
Előzmény: #2673  Peterbond
#2674
Bocsanat meg mielott felreertheto lenne javitom. A Klubon belul azaz a vezetessel veszett ossze nem a jatekosokkal.
Peterbond 2021. 05. 21. 00:19
Előzmény: #2671  Peterbond
#2673
Nem mellesleg most valunk meg attol az edzotol aki 2 csoportkort hozott nekunk 2 ev alatt. Megertenem ha nem birnank megtartani de ahogy kinez ugylatszik sikerult osszeveszni a csapaton belul es vegul ezert fog menni.
.
Es nem is gondolkodunk magyar edzoben mert hat fejlodes van. Varom a nyari igazolasokat is mennyi lesz belole a magyar aki jatszani fog mert se szereto se vecsei nem igen ragadt meg. Ahogy mar 3-4 eve mi is lealltunk arrol az amugy jol indulo gyakorlatrol hogy evente eladtunk valakit 1-2 millio EUR ert. Mar 3 eve csak ugyanennyi minuszt termelunk evente. 5-6 eve legalabb annyit elertunk hogy Nagy Adamot, Nagy Dominikot, Somaliat adtuk el magassabb szintre. Elmult 5 evbe meg csak vettunk koltottunk. Pont hogy meglegyen a BL csoportkor. Neveles helyett penzkoltessel. Pont ellenkezoleg ahogy minden mas csapat a mi szintunkon.
Peterbond 2021. 05. 21. 00:08
Előzmény: #2671  Peterbond
#2672
De meg csak nem is volna muszaj magyar csapatnak stabil BL csoportkorosnek lenni de szerepelne kulonbozo csapatokban 10-12 magyar a BL es akkor is elmondhatnad hogy fejlodik a magyar foci. 
Peterbond 2021. 05. 21. 00:06
#2671
Mellesleg egy szoval se mondtam hogy maga a csoportkor nem eredmeny. Csak eppen egy kilfoldi edzo erdeme aki kulfoldiekkel felepitett csapattal erte el amibe a kulcsjatekosok kozott van par magyar ( igazabol dibusz lovre es siger )de nem a gerincet adja.
.
Ezt nevezni a MAGYAR foci fejlodesenek pont olyan lenne mintha a 2 angollal felallo Chelsea idei szereplesere azt mondani hogy fejlodott az ANGOL foci.
Peterbond 2021. 05. 20. 23:56
#2670
" az említett országaid egyikének sem jutott be klubja a  BL csoportkörbe!! vagyis a bezzeg-közép-európai szuperklubjaid (akik ugye fejlődnek, mi meg nem) mégis, szarul is dolgoztak?, hiszen nem jutottak be a BL csoportkörbe."
.
Volt osztrak gorog dan most. Az EL ben csoportkorbol tovabbment es megelte a tavaszt cseh norveg szerb horvat osztrak csapat. Tavaly pedig volt a bl csoportkorben cseh szer horvat osztrak. Naluk azert gyakrabban szerepelnek a BL csoportkorben csapatok. Nalunk 10 evente szerepel 1 csapat es mar az is eron feluli teljesites. Ha a horvatoknak szerbeknek cseheknek nincs csapatuk az mar egy rossz ev.
Peterbond 2021. 05. 20. 23:48
Előzmény: #2665  globaltrend
#2669
"Ftc-ben játszó külföldiek aránya:
 ebben elismerem hogy tévesen érveltem, azt akartam írni, ha Barca vagy a Real esetében nem szégyen hogy csak max. 2-3 spanyollal állnak fel, akkor az Ftc esetében sem szégyen ha alig volt benne magyar a BL-ben, ugye?
az meg azért nem releváns hogy az általad felsorolt lengyel, horvát és cseh klubokban több hazai játékos van mint az Ftc-ben volt, hiszen ezen országoktól mi jelen pillanatban is átlag legalább 15 évvel le evagyunk maradva az igazolt játékososk számában és a kellő tapasztalatot szerzett jó szakemberek terén is, tehát ismét manipuláltál ebben is pl."
.
Baz nehogymar en manipulaltam. Minden nem nyugati csapatot felsoroltam pont hogy ne vadolhas hogy valogatok. Mindet amit talaltam. Hol a fejlodes ha mindenkihez kepest le vagyunk maradva 15 evvel?
.
Megsugom a Debrecennek meg anno sikerult 6 magyarral ( sot ha leandrot is vesszuk akkor hettel ) kiallnia meg 2010 ben a Liverpool ellen. Te tenyleg azzal mentegetozol hogy a csucs klubbok mar nem sajat nemzetukbol allnak? Igen nekik nem is celjuk a sajat labdarugasuk fejlesztese, arra megvan a tobbi csapat. Ok mar csak csemegeznek belole. 
_Macika_
_Macika_ 2021. 05. 20. 22:12
Előzmény: #2667  kukacponthu
#2668
nálunk fix az van
a  jó kis pénz, ehhez lanyha foci jó,  minek is... nem tét az, esetleg dicsőség
pénz meg van
kommunizmus reload
kukacponthu 2021. 05. 20. 22:05
Előzmény: #2665  globaltrend
#2667
Az megvan, hogy a Real Madrid vagy Barcelona piaci alapon mukodik es spanyol vagy katalan vezetes nem tekinti kiemelt kormanyzati beruhazasnak ezen klubokat?
Azt mar csak mellekesen jegyzem meg, hogy a stadiont a klub finanszirozza, hitelbol...
Carvajal, Dani Parejo, Morata, Asensio avagy Sergi Roberto, Pique, Alba igy hirtelen, amit a 2 klub utanpotlasa adott az egyetemes futballnak.
Nem tudom mond-e valamit neked az, hogy La Masia???
globaltrend 2021. 05. 20. 21:45
Előzmény: #2638  Peterbond
#2666
"balliberális ellendrukker vagyok" aki még MLSZ elnöknek se jelöltette magát és mégis meg mer szólalni magyar foci ügyben egy nyilvános fórumon"
sorban menve: igen, egy látszatszurkoló vagy. csak és kizárólag a negatívumokat keresed, azokat 100x osára felnagyítod, a pozitívumokat pedig nem akarod meglátni vagy ha mégis beszélni kellene róluk akkor azokat lekicsinyíted mint pl. amikor azt hazudtad, “bravúrdöntetlent játszottunk az EB-n a portugálok ellen – holott fordítva volt,  végig mi vezettünk és csak a kapufának köszönhették h. nem ejtettük ki őket. de ezt úgy próbáltad beállítani, mintha az x ránk nézve lett volna hízelgő! aki magyarérzelmű az ilyet nem állít, öcsém! dehát ami a szíveden volt azt leírtad, ok, csajhogy ezzel elszóltad magad = leleplezted és bizonyítottad az ócska ellendrukkerséged. azért írtad le így mert nem szereted a magyar futballt és vagy nem a magyaroknak szurkoltál és tökmindegy melyik verzió az igaz – tudod épp olyan ez, mint mikor Mesterházy Attila a választási kampányban kiment Erdélybe és ott színpadiasan szívre tett kézzel eljátszotta, hogy “emberek, a mi szívünk értetek is dobog ám, mi figyelünk rátok, szavazzatok ránk” –ám az ott élő magyarok kinevették, és nem hitték el egy szavát sem, hiszen tudták, érezték – érted?: ÉREZTÉK, hogy Ati elvtársad nem őszintén beszélt, nomeg tudták jól, hogy sem kormányon sem ellenzékben ők / ti nem tettetek értük semmit!!! szóval tudod kit hat meg az hogy neked mikor hol és mekkora bérleted volt??! engem biztos nem, (ha egyáltalán elhiszem), mert ordít rólad az ellendrukkerség, és ezen az sem változtatna, ha pirosfehérzöldre festenéd a hajad, érted?  szerinted ki nem szsrja le hogyan jáétszod meg magad a lelátón?                  
 és az Mlsz elnökséghez annyit: te ugyanaz vagy, ugyanazok vagytok a fociban, épp akkora nullák vagytok a sportban, mint Mesterházyék a határon túliak segítésében – vagyis sem a múltban, sem a jelenben nem tettetek semmit a magyar fociért, kivéve egyet: dobáljátok rá a sarat, szart és  taknyot -  no erre mondom én azt hogy oké, semmi gond ha kritizáljátok azt ami ma van de ezt már unjuk, illene  tehát letennetek egy az orbán-csányi párosénál jobb programot. tessék, lehet indulnod akár neked is – az olcsó demogaógia helyett – az elnökségért, oké? és ha lenne egy jobb programotok, elhiszed hogy megtapsolnám? DE, ilyenkor kiderül hogy nincs nektek a szarotokon kívül semmitek!! és itt a kör bezárul, mert hát ennyit értek: a nagy pofátokon meg a szarotokon kívül semmitek sincs, meztelen ócska nulla hordószónokok vagytok csupán, Hegyi is meg te is!! az ilyeneket egy magyarérzelmű szurkoló tényleg kilökdösi a stadionból – ahova miért teszitek be egyáltalán  a lábatokat? hiszen azt is kifejtetted, hogy az “infrastruktúra fejlesztéssel nem mentünk semmire” – hát bameg, akkor miért fér rá az arcotokra, hogy egyáltalán beteszitek a lábatokat akár a Groupamába, akár a Puskásba, nem szégyellitek magatokat??! node Hegyi elvtársad is beállt ám a Ner-t azolgálni az új Vasasba, ugye, hát persze, hiszen nektek szemrebbenés nélkül megy a köpönyegforgatás, ha pénzről van szó! miközben te is nyomatod is az ócska demagógiát arról, hogy minek ez a sok elköltött pénz..akkor takarodj el a Ner stadionoknak még a közeléből is, érted?! és ismétlem, nem kötelező a magyaroknak szurkolni, jó helyen leszel a portugál szektorban, ráadásul ők is piros-zöldek és az imádott topligáidban meg klubjaidban játszanak, tehát máris várhatod őket, földig érő nyelvvel és tapsolhasz majd nekik!
globaltrend 2021. 05. 20. 21:44
Előzmény: #2638  Peterbond
#2665
Ftc-ben játszó külföldiek aránya:
 ebben elismerem hogy tévesen érveltem, azt akartam írni, ha Barca vagy a Real esetében nem szégyen hogy csak max. 2-3 spanyollal állnak fel, akkor az Ftc esetében sem szégyen ha alig volt benne magyar a BL-ben, ugye?
az meg azért nem releváns hogy az általad felsorolt lengyel, horvát és cseh klubokban több hazai játékos van mint az Ftc-ben volt, hiszen ezen országoktól mi jelen pillanatban is átlag legalább 15 évvel le evagyunk maradva az igazolt játékososk számában és a kellő tapasztalatot szerzett jó szakemberek terén is, tehát ismét manipuláltál ebben is pl. az osztrák klubok felemlegetésével is, hiszen ők meg aztán kőgazdagok voltak hozzánk képest az elmúlt 30 évben is!! egyedül a roman és a bolgár példa volt ebben kivétel és máris bebizonyosodott hogy akikkel mi ma nygajából egy szinten vagyunk, azok ugyanott tartanak mint mi!!!
tehát megint olyan adatsorral jöttél elő, ami az esetünkben cseh és lengyel alma összehasonlítása volt a kis magyar szilvával, vagyis tömény demagógia!!  de még ellentmondásod is van itt, az, hogy az említett országaid egyikének sem jutott be klubja a  BL csoportkörbe!! vagyis a bezzeg-közép-európai szuperklubjaid (akik ugye fejlődnek, mi meg nem) mégis, szarul is dolgoztak?, hiszen nem jutottak be a BL csoportkörbe!
nos ezért törölheted ki a segged ezzel a statisztikáddal is, lásd már be hogy mekkora kudarcot vallottál ezzel is!! hát a BL csoportkörbe 3 orosz és 2 ukrán klub jutott! az adatsoroddal tehát kitörölheted és már húzhatod is le a wc-n, ok?
globaltrend 2021. 05. 20. 21:39
Előzmény: #2638  Peterbond
#2664

"Te mindig azt mondtad előrelépés van és fejlődik a magyar foci. Én pedig ezt szoktam cáfolni. Nem azt kritizálom hogy nem tökéletes."
igen, előrelépés van és ennek számos, egyértelmű bizonyítékát is felsoroltam –az Mlsz-t azért emlegetem mert ha nem lenne fejlődés, akkor őket lehetne ezért okolni. és bár kritika érheti és éri is a Csányi féle Mlsz-t, az utóbbi 5 éve már kimondottan sikeresnek mondható (2 egymás utáni Eb szereplés, az utóbit sikerült kivívni úgy, hogy mindeközben egy generációváltáson esett keresztül a csapat, a 2016 os Eb-n síma továbbjutással jól szerepeltünk - megcáfolva a “létszámbővítésre ráfogott kijutásos arcátlan demagógiádat! az utóbbi 1 évben NL csoportelsőségünk és 9 meccses veretlenségi sorozatunk van, a kilenc ellenfelünkből hat a világranglistán előttünk volt., így 15 helyet előrelépve  most a 37.-ek vagyunk a világranglistán. korábbi  önmagunkhoz képest egyelőre jól állunk a vb-selejtezőkön is. a klubkoefficiensek alapján, a 36. helyről a 28-ra léptünk előre.  az igazolt játékosok száma még mindig nem elég, de a 2010 előttihez képest már jelentősen nőtt - NOS aki ezt nem akarja elismerni az rosszindulatú demagóg hiszen vastagon hazudik, azaz épp olyan mint te, vagy Hegyi elvtársad pl..!  hiszen ti nem kívántok tudomást venni ezekről a tényekrő, hiszen akkor és azzal el kéne ismerned, hogy nekem van igazam!
"Van egy berögzült elképzelésed ami nem fedi a valóságot aztán ha bemutatják számokkal hogy nem igaz amit modasz akkor még te vagy felháborodva hogy a másik csak lózungokat beszél."
remekül sikerült most jellemezned önmagad: a magyar focivalóságnak van 1 olyan szelete amit kiragadsz és óriásira felnagyítva azt ismételgeted 100x: ez ugye az h. statszitikát vezetsz a “topligákban, -csapatokban szereplő magyarokról”, azért ezt ismételgeted, mert ezzel az a manipulatív látszat kelthető, hogy nincs fejlődés/előrelépés, és mintha ebből lehetne messzemenő következtetéseket levonni – csakhogy nem lehet, ezt a manipulációdat már régen lelepleztem és megcáfoltam, csak arról sem akarsz tudomást venni – persze hogy nem, hiszen egyéb mondandód nincs, ezen meg a pénz felemlegetésén kívül!
Peterbond 2021. 05. 20. 14:31
Előzmény: #2659  -bubu-
#2663
Nyugodjek bekeben! 
Peterbond 2021. 05. 20. 14:30
Előzmény: #2661  Peterbond
#2662
Nem, jol emlekeztem Dacban jatszott o is tavalyig. Mindegy mostmar teljesen osszezavartam magam a 2 Vidaval :).
Peterbond 2021. 05. 20. 14:22
Előzmény: #2658  lukskypoker
#2661
Igen bocsanat kevertem a kettot. O is jatszott 4 evet szlovakoknal csak masik csapatban iden meg tenyleg lengyel elso osztaly. A de graafschap is jol remlet csak nekem ok 2. Osztalybol. De megneztem es tenyleg igaz amikor ott volt elsoosztalyuak voltak.

Topik gazda

arizona01
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek