Topiknyitó: joco100 2019. 01. 11. 16:04

Gyurcsányosodó JOBBIK helyett éljen a Mi Hazánk Mozgalom!!!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 18:39
Előzmény: #63  parkinson
#64
nem sokat értettél meg, amit írtam,de sebaj, én meg majd mosolygok az újabb trianonon magamban. ezt érdemli ez a nép. valóban.
parkinson 2022. 04. 05. 18:17
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#63
Élvezem ezt a keserű vinnyogást, 12 évvel ezelőtt kezdődött és még most is nyomják, mert jön az armageddon. Valóban el lehet menni. A kihalós falvakba meg jönnek a holland német stb nyugdíjasok nyugiban éldegélni. 
ecofun 2022. 04. 05. 17:22
Törölt hozzászólás
#62
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 17:04
#61
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 16:53
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#60
Na ebben teljesen egyetértek veled. Ez viszont az EU végét is jelentené, éppen ezért erre remélhetőleg nem fog sor kerülni.
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 16:48
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#59
Orbán Viktor harcol mindneki ellen, tehát ő az összeférhetetlen. De ezt a magyarok nagy része nem érzékeli.
Én a helyzetleírást adtam. Nagy gondban van Magyarország. 
Elszigetelődik Európától és nemcsak a kormánya miatt, hanem a szélsőjobb gondolkodás elterjedtsége miatt. Az oroszbarátság az EUban nem elfogadott semmilyen mértékben. A jogállam lebontása sem. A korrupció sem.
Ez egy ilyen társadalom. Nem sok helyünk az EUban. 
HUXIT lesz és talán még a NATO val is lehet ebből gondunk.
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 16:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#58
Számomra , mint demokrata ez tragédia és ezért keresem a lehetőséget majd,hogy más országba mehessek.Ez már nem az én világom és nincs kedvem burokban élni , miközben a környezetem egy intoleráns, korlátolt, gyűlőlködő De ez egyéni dolog, viszont a közeljövőben Magyarország le fog szakadni Európától emiatt, mert ugyan máshol is vannak szélsőségek, de inkább csak marginálisabb szerepet játszanak és nem túlnyomót. Ezt az EU nem fogja elfogadni sztem és egy idő után meg is elégeli. Kérdés,hogy a pénzek megvonása után sor kerülhet a kilépésre is.
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 15:56
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#57
Ne keseregjél, most néztem a Jakabot a híradóban, már időközi választást vízionàl. Ő nem tehet semmiről, hiszen egy (szélső)jobbos párt az teljesen rendben van a baloldalon, ez így egyáltalán nem hiteltelen. Amúgy èn is drukkolok, hogy szoritsàk meg, vagy esetleg fojtsák vízbe az országot, hiszen èn is itt élek, akkor nekem is biztosan jobb lesz majd. 
Persze csak akkor, ha mindez szigorúan only jóindulatból és szívből teszik.
Hajrá Verhofstadt, hajrá Financial Times bravo
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 15:56
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#56
Ne keseregjél, most néztem a Jakabot a híradóban, már időközi választást vízionàl. Ő nem tehet semmiről, hiszen egy (szélső)jobbos párt az teljesen rendben van a baloldalon, ez így egyáltalán nem hiteltelen. Amúgy èn is drukkolok, hogy szoritsàk meg, vagy esetleg fojtsák vízbe az országot, hiszen èn is itt élek, akkor nekem is biztosan jobb lesz majd. 
Persze csak akkor, ha mindez szigorúan only jóindulatból és szívből teszik.
Hajrá Verhofstadt, hajrá Financial Times bravo
ecofun 2022. 04. 05. 15:09
Törölt hozzászólás
#55
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 14:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#54
igen az lehet, mivel a szélsőjobb ilyen erős csak a két világháború közt volt Magyarországon utóljára. A Fidesz győzelme egyértelmű jele, hogy ma a szélsőjobbra van a legnagyobb társadalmi igény. Én többé kevésbé a Jobbikot is a radikális jobboldalhoz tartozónak gondolom. Kizárt, hogy más réteget meg tudnának szólítani.
Tehát van kétharmadnyi radikális, szélsőséges jobboldali szavazó és a maradékon osztozik a baloldali ,liberális, polgári jobboldali oldal. Ez elképesztően nagy aránytalanság.
Gyakorlatilag szélsőjobboldali korszak jön a következő években ,évtizedben és a józan demokratikus erők szinte teljesen eltüntek a palettáról.
A DK csak jelszavakban európai, de ők is közel vannak a szélsőbalhoz, hiszen több esetben is felrúgták a demokrácia íratlan szabályait, amikor megkérdőjeleztek demokratikus alapon létesült megállapodást  Karácsony -MZP esetében. A szavazóik közt egyértelmű a szélsőbalos gondolkodás. Mindent támadnak, ami nem az ő érdekeiket támasztja alá.
ecofun 2022. 04. 05. 11:48
Törölt hozzászólás
#53
euler 2019. 01. 12. 10:01
Előzmény: #46  Shut-up
#51

Volt egy eset a Parlamentben amikor minden nem fideszes párt kivonult.
Volnerék bentmaradtak, "nekünk nem szóltak, de ha szóltak volna is bentmaradunk" magyarázattal. :)
pampa 2019. 01. 12. 08:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#50
:)
még kéreti magát... előtte még fut pár kört....  :)
pampa 2019. 01. 12. 08:57
Előzmény: #46  Shut-up
#49
A JOBBIK-ra is ezt mondták!   :))))
.
sanka 2019. 01. 12. 08:57
Előzmény: #44  peter_s
#48
Bizony.
13791379 2019. 01. 12. 08:53
Törölt hozzászólás
#47
Shut-up
Shut-up 2019. 01. 12. 08:53
Előzmény: #44  peter_s
#46
Mi hazánk - egy újabb fideszes szervezet...
pampa 2019. 01. 12. 08:44
Előzmény: #44  peter_s
#45
"Gyurcsányt a Jobbik élére!
.
Ezt követeli a haladó erők összefogása, és a röhögni vágyó jobboldali tömeg.
„Ha már a forradalom, a SZrTÁJK, meg a BRÉemelés a cél – no meg, hogy Orbán megbukjon és tönkremenjen a Gundel étterem –, hát össze kell dobni mindazt, ami van. Az okos forradalmár és a népboldogító így gondolkodik.
Nem feladni a harcot! Lépni!
(...)
.
A Gyurcsány ellenben karizmatikus figura, de nincs tábora. Mérhetetlen. Főzhet ő napi szinten kis köténkében terépcsecsőt, vagy bűvölhet kígyót, kellemes röhögésen túl nem érdekel senkit. És lássuk be, a Facebook-mémek ritkán jutnak a hatalom közelébe. Gyurcsány Ferenc megjegyezhető arc, de nincs mögötte erő. A kiöregedett munkásőrség tábora meg a banyatank-hadosztály kezd kimerülni.
Gyurcsány Ferencet a Jobbik élére! Ezt követeli a haladó erők összefogása, és a röhögni vágyó jobboldali tömeg.
Gyakorlatilag ezt követeli mindenki!”
peter_s 2019. 01. 11. 22:10
Előzmény: #43  Smile62
#44
Szokásos magyar betegség, aki nem úgy gondolkodik, ahogy ő, akkor náci, fideszes stb. aki meg a kedvenc nótáját fújja az meg cimbi, legyen az bárki. De abban igaza van, hogy Toroczkai pártjának szolgenjéből, miszerint váltsunk kormányt, váltsunk ellenzéket, az első fele totál hazugság. Egyetlen kormányellenes rendezvényt, megmozdulást, tüntetést mondjon nekem itt bárki, amit a Mi Hazánk szervezett a Fidesz éra alatt. Nincs ilyen, és nem is lesz. Amikor Toroczkaitól megkérdezik az FB oldalán, hogy mikor mozdulnak a kormány ellen, ha a többi párttal nem is, akkor külön, saját szervezésű demonstrációval, akkor rendre az a válasz, hogy a jobbikkal és gyurcsánnyal nem, szar jobbik stb. meg ködösítenek, hogy ők a Tesconál demonstráltak meg szimbolikus rabszolgapiacot tartottak a parlament előtt stb. A kérdésre nincs konkrét válasz, hogy az MH mikor szervez megmozdulást, mi a terv, időzítés stb.. Mindig az van, hogy elhordják az ellenzéket mindennek, és egy mondattal elintézik azzal a Fideszt, hogy nem értenek velük egyet. Volner betyársereges kirohanása után meg egy kívülálló számára elég egyértelmű, hogy a Mi Hazánk melyik térfelet választotta, nem akarnak ők kormányt váltani. Nincs is ezzel gond, de akkor mondják azt, hogy nekik a jelenlegi rendszer megfelel, és ne dumáljanak becsületről, tisztességről, elvekről, amikor őket is a szokásos politikai libikóka, dumálás, süketelés, saját pecsenye sütögetése, színfalak mögötti mutyi jellemzi. Amit Volner meg Dúródóra csinál az undorító, választások előtt erős, sziklaszilárd jobbikról hadováltak, most meg az ellenkezőjét állítják, és akkor odaírja az FB oldalára, hogy ők következetesek, becsületesek, elvek vezérlik őket, na persze....
Smile62 2019. 01. 11. 21:36
Előzmény: #37  euler
#43
 Mi van! A régi nyilas jó volt. Most az új nem tetszik? A régről megmaradatak meg gusztustalanul nyalják az ellenzéket. Ők már rár rég nem szélső jobb. Melegekkel együtt felvonuló sisere had. 
peter_s 2019. 01. 11. 21:34
Előzmény: #33  HIM
#42
Jelezném mindenkinek, hogy az Anfieldre, Liverpool meccsre senki ne menjen, aki nem bírja mert a Kop szektorban mellmagasságból indulva emelkednek a kezek a magasba több alkalommal minden meccsen, és árpádsávra emlékeztető sálak, zászlók is előfordulnak. Csak erős idegzetűeknek ajánlott :-))) Akkor most nácik a liverpool szurkolók vagy nem, vagy csak félnácik? Vagy csak egyszerűen nemzeti véglények, vagy mi van? Basszus, komolyan, ez a legnagyobb problémátok??? Ha a Pool magyar csapat lenne sztem már rég betiltottátok volna, de szerencsére nem az, de akár felsorolhatnánk az összes európai futballcsapatot. Hihetetlen, hogy mennyi náci, fasiszta van, nem?
euler 2019. 01. 11. 21:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#41

Az lenne a célom, de megoldjátok ti  ezt önerőből is. :)
Pá!
hatosa 2019. 01. 11. 21:27
Törölt hozzászólás
#40
hatosa 2019. 01. 11. 21:20
Törölt hozzászólás
#39
hatosa 2019. 01. 11. 21:10
Törölt hozzászólás
#38
euler 2019. 01. 11. 21:05
Előzmény: #33  HIM
#37

Nem kell ezt cifrázni, történelemtudósnak sem kell lenni, hogy lássa az ember:
Ez a megélhetési újnyilas alakulat jobbról nyal be a fidesznek.
Most ez van...
13791379 2019. 01. 11. 21:00
Törölt hozzászólás
#36
Smile62 2019. 01. 11. 20:57
Előzmény: #32  elemes
#35
 Igen! Semmi nincs a kar lendítésében. Aki még mind máig a náci tisztelgésbe beleképzeli a dolgot az magából idúl ki. Ezt az abberrált európai baloldali gondolkodást nem értem. Senki nem gondol a saját nemzete ellen forduló, és milliókat legyilkoló Sztálinra. Ez nem jön szóba. Csak a kar lendítés. Be.. ok.
13791379 2019. 01. 11. 20:47
Törölt hozzászólás
#34
HIM
HIM 2019. 01. 11. 20:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#33
Nos itt annyiban más a helyzet,hogy ez a nemzetilény(NEM ÁM NÁCISZAR)..maga tette ki..gondolom büszkeségből..ezt a képet...és gondolom a maga kis csapata készítette..mert azért valljuk be,hogy nem olyan nagy formátum,hogy valaki Rómáig kövesse..
Most épp a kézi vb-t nézem..lement már pár meccs..de nem lengenek a karok..
..persze ha sportversenyeknek a focit nevezzük..akkor ott persze sűrűbb..persze ott sűrűbb a nemzeti véglények száma is..
elemes
elemes 2019. 01. 11. 20:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#32
á de kened már a szart itt is
hatosa 2019. 01. 11. 20:43
Törölt hozzászólás
#31
hatosa 2019. 01. 11. 20:39
Törölt hozzászólás
#30
13791379 2019. 01. 11. 20:32
Törölt hozzászólás
#29
euler 2019. 01. 11. 20:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#28
Ha belépek akkor titkos katonai kiképzést is kapok?
hatosa 2019. 01. 11. 20:24
Törölt hozzászólás
#27
euler 2019. 01. 11. 20:20
Előzmény: #25  HIM
#26
Nagy az Isten állatkertje!  :)
HIM
HIM 2019. 01. 11. 20:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#25
Mirkóczki Ádám Jobbik-szóvivő, aki a Magyar Narancsnak adott interjújában azt mondta Medgyessy-, Gyurcsány- és Bajnai-időszak a demokrácia aranykora volt a jelenlegihez képest
.
joco100 nemzeti radikális:"Tehát a JOBBIK szerint a szemkilövető Gyurcsány kormány alatt a magyar demokrácia aranykorát élte."
egy radikális szövegértelmezés...:))
Láttam tegnap ezt a torockai hazaffyt..megnyugtatóan elmagyarázta,hogy miért lengeti a karját Rómában...ott így köszönnek...meg egyébként is swastika..:)))
..egyébként elmondta,hogy a Tesco pusztán miattuk nem vezeti be a 400 túlórát..mert hogy ők annyira nem a ner seggéből származnak,hogy a törvény elfogadása okán..elmentek tüntizni..NEMNEM a kormány ellen..hanem betámadták a TESCOT..:))))közben meg a másik idióta már nagymagyarharcosokat akart küldeni a csűrhére..mert az a szánkók után a koronát támadja..
TI hazátok..:))))))))))))))) 
hatosa 2019. 01. 11. 20:10
Törölt hozzászólás
#24
13791379 2019. 01. 11. 20:09
Törölt hozzászólás
#23
euler 2019. 01. 11. 20:08
#22
Úgy látom Vazsi
MI HAZÁNK MOZGALOM -zászlóbontás- Minden magyar felelős minden magyarért!  
topikja nem váltotta be a reményeket. Pedig "vazsmegyei" most is köztetek van. :)
elemes
elemes 2019. 01. 11. 19:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#21
szűkebb pátriárkámban a mihazánk mozgalom helyi szervezetét a helyi fidesz koordinálja -- kb ők kapták a fidesz harapós kutyájának a szerepét. és nem is nagyon titokban csinálják, fideszes paneleket használnak a nyilatkozataikban.

Topik gazda

joco100
4 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek