Topiknyitó: Portfolio 2007. 08. 22. 15:54

Gyurcsány és a Magyar Gárda - éber védelemre kér a miniszterelnök  

Ugrás a cikkhez
A Kormányszóvivői iroda tájékoztatása szerint a hazai és nemzetközi zsidó szervezetek levélben fordultak Gyurcsány Ferenc miniszterelnökhöz, amelyben aggodalmukat fejezték ki a Jobbik Magyar Gárda megalapításával kapcsolatos tervei miatt. A miniszterelnök a szervezetek megkeresése kapcsán a mai napon levélben fordult Kovács Tamás legfőbb ügyészhez. A levél tartalmát teljes terjedelmében az alábbiakban tesszük közzé.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=40&i=86899
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
vesztes 2007. 09. 05. 12:31
#261

FB: bejegyezhető a Magyar Gárda !
2007. szeptember 5. FigyelőNet, MTI
Rossz lenne, ha egy bírósági döntést befolyásolhatnának a feltételezések - mondta Gatter László, a Fővárosi Bíróság (FB) elnöke a Magyar Gárda bejegyzésével kapcsolatban a Magyar Televízió szerdai Nap-kelte című műsorában.
Törölt felhasználó 2007. 09. 02. 23:52
Előzmény: #259  Törölt felhasználó
#260
-1E :)
Törölt felhasználó 2007. 09. 02. 23:51
Előzmény: #258  Törölt felhasználó
#259
DELPH:
Aki ilyen képeket betesz, az nagyon szélsőséges! Széslsőséges a humora! :)))
Törölt felhasználó 2007. 09. 02. 23:28
Előzmény: #257  Törölt felhasználó
#258
Mondd a szemembe kisfiam.
Addig is nesze egy kis rasszizmus.
link
Törölt felhasználó 2007. 08. 29. 10:08
Előzmény: #251  Törölt felhasználó
#257
DLPH

Te akkora f@szkalap vagy, amekkorát még nem hordott hátán a föld.
Olvasd már el lécci, hogy ebben a topicban hol fasisztáztam és másold be ide jó!
Ami pedig az egyéb célozgatásaidat illeti, tegyél egy szívességet..... Köszi! Jól esett!

Aztán pedig tedd meg a jelzésedet a moderátornak.
Köszi!
Törölt felhasználó 2007. 08. 29. 08:22
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#256
tőzsdenyúl!
azt hiszem, van egy határozott cezúra a mai magyar társadalomban. az embereknek legalább a harmada már egyáltalán nem él az ún. modern demokratikus államformában. nem él ott, nem gondolkodik annak megfelelően, mert kiűzték onnan erőszakkal (gazdasági, rendőri, stb. erőszakkal). és akikben nem a modern demokrácia jósága tudatosodik, hanem annak rosszasága, az minden ízében elveti és tárgyalni sem akar, hallani sem akar arról, hogy mi lenne a demokratikus.
a jelen politikai légkör elképesztő gyorsasággal serkenti burjánzásra ezt az egyharmadot. még egy év és a szavazópolgárok fele már a radikális (nem szélsőséges!) nemzeti véderőt erjesztő-kiszolgáló tömeggé válik. de nem arctalan tömeggé, mert már most is határozott ideológiájuk van: a nemzet megmentése, amit nem negligál semmiféle ajvékolás.
itt egy nagy-nagy politikai, szociális összecsapás előkészületét látom.
tokos. 2007. 08. 29. 07:24
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#255
Nehéz kérdés, mert a rendőrség sajnos nem véd meg, csak nagyon ritkán.

Most éppen büntetnek, hol itt mérik a sebességet, hol ott, ami nem mondom, hogy nem fontos, de a szlogen ugye "Szolgálunk és védünk", de ezzel se nem szolgálnak, se nem védenek, csak kisegítik az Áht-t.

Ki védi meg az átlagos állampolgárt?
Törölt felhasználó 2007. 08. 29. 03:07
Előzmény: #253  Törölt felhasználó
#254
Utazo, a gondolatmeneted alapján kérdezem, hogy mi történik/het ha a büfés hívja a Gárdát? Hogy védik meg? Ahogy megvédték magukat a gázpisztolytól? Esetleg megfélemlítéssel, bosszúval?

A lényegi kérdés: mindez hogyan segíti, vagy segítheti a "demokratikus jogállamot"?

Engem is érnek sérelmek, akkor én is alapítok egy gárdát, és jaj annak aki csúnyán néz rám...

Csak nekem áll égnek a hajam ettől?

Nem a problémát vonom kétségbe, hanem a gárdát, mint megoldást. Bármire.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 22:16
Előzmény: #251  Törölt felhasználó
#253
Védelemre kér a miniszterelnök...

Nézzünk csak pár atrocitást az elmúlt 1 évből. Ősszel rendőrökkel + ellenőrizhetetlen eredetű rohamosztagosokkal szétverettek legális jobboldali rendezvényeket (többek között). - A Magyar Nemzet újságíróját a Nemzetbiztonsági Hivatal emberei a magánlakásán zargatták és fenyegették. - Veres mins. úr fiai In-Kal-os zsoldosaikkal védelmi pénzt szednek. - Egy magyargárdást gázpisztollyal arconlőttek.

Mindez egy "demokratikus jogállamban"? Vajon csak nekem áll égnek a hajam ettől?

Vajon ezek az esetek miért nem aggasztják a baloldalt és a demokrácia, a tolerancia éber őreit (pl. Miniszerelnökünket)?

Ezek a dolgok szerintem a társadalom természetes, egészséges védekezőmechanizmusaként hívják létre a "gárdákat" (bár szerintem is némileg szerencsétlenül asszociálható formációként). A jogállamiságba, a tisztességbe, a dolgok becsületes menetébe vetett hit alapjaiban megrendült. (S akkor az aug. 20-i tüzijátékról, Olaszliszkáról, a Zsanett-ügy kapcsán folyó maszatolásról vagy a hatalmon lévők kétes üzleti ügyeiről még nem is beszéltünk.)
Az emberek úgy érzik, az állam nem védi meg őket, sőt.

Hoyg egyszerűbben fogalmazzuk: a gárda azért is jött létre, mert sokan érzik úgy, hogy védekezniük kell saját országuk ellen. Még egyszerűbben: most talán a büfés fog tudni hívni valakit, ha a Veres-fiúk a verőlegényeikkel megint jönnek a pénzért.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 21:07
#252
Érdemes elolvasni néhány Kuruc.info-s cikket. Többek között kiderül, hogy ők maguk hívják "félkatonainak" a Gárdát, tehát ez nem egy baloldalról ráakasztott bélyeg. Ahogy az is durva, ahogy egymásban ellenséget keresnek és találnak a szélsőjobbon is. És ijesztőek az ilyen szavak "akár fegyverrel is szembeszállni", "harcolni a hazáért"...

"Mert, akiknek van bátorságuk akár fegyverrel (egyelőre kövekkel, parittyákkal) is szembeszállni ezzel a hatalommal, azok ősszel bizonyíthattak. Őket mocskolta Bencsik a bőrfoteljából, csíkos öltönyében, mint október 23-án is. Gondolja, hogy a Magyar Gárda egyenruhájában, ha harcra kerül sor, akkor azok a polgári körös nénikék fognak mellette oroszlánként harcolni, akik mindvégig bevették a provokátorozó, huligánozó elméleteit? Tényleges harcértéket éppen azok képeznek, akik lehet, hogy meccseken edződtek, de legalább nem menekültek el páncélozott autón a nehéz helyzetben."
"A hitelét vesztett Bencsiket és lapját visszahozhatják ugyan a képzeletbeli halálos ágyról, de nem elsősorban a Demokrata megmaradt olvasótábora az, akik félkatonai gárdákba szeretnének belépni. Azokat viszont elriasztják, akik tényleg harcolnának a hazáért, ha a történelem ismét úgy hozza."
link
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 19:54
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
#251
Tőlem kérded? Persze tippem van miért csinálod.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 15:50
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#250
DLPH
Miért is fasiztáznék?
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 15:49
Előzmény: #248  Törölt felhasználó
#249
Miről megy itt nagyba-szó?
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 15:20
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#248
Na ez az. Csak mert a lényegre tapintottál.
Tudod erre mondják : ki nem ....-ja le?
De nem most vannak, és nem is lesznek 2010-ig.Akkor tessék majd megnézni ezt a görbét.2009 végén. Jó?
És ezért fognak újra nyerni. Mert alábecsüli mindenki ezeket.A megfelelő időben népszerűek lesznek.Lenin összest olvasgassatok. 100 év múlva tán leesik a tantusz. ElQro ÁtQro is . Nem kicsit. Nagyon.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 15:05
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#247
Az Mszp népszerűsége, a béka segge alatt van!
HA most lennének a választások még a 5% os küszöböt se érné el! :DD
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 14:59
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#246
Vazze öreg, most aztán fasisztázhatsz itt , elintézték neked, hogy jólérezd magad.

Lúzerek.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 14:56
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#245
Nem látod a népszerűségi görbét?
Annak megfelelő a pozíciója...
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 14:47
Előzmény: #243  tokos.
#244
Attól ,hogy a másik is csinálja ,az mszp -nek nem kellene!
Vagy már ide süllyedt???
tokos. 2007. 08. 28. 14:43
Előzmény: #242  Törölt felhasználó
#243
Nem kell félteni egyiket sem, bár megjegyzem, a jobboldali sajtó sokkal kisebb súlyú, és nem emlékszem (bár lehet, hogy előfordult), mikor olyan szinten állatiasodtak le, hogy a másik magánéletébe ennyire beletapossanak.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 14:39
Előzmény: #241  tokos.
#242
Akárcsak a másik...
tokos. 2007. 08. 28. 14:06
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#241
Nem tudom.

A rövid idővel meg az lehet a baj, hogy lehet rágalmazni, mire beperli, kiderül az igazság, eltelik 2 év minimum.

Egyben biztos vagyok, akárki jönne Orbán helyére, kapna olyat a képébe, hogy alig bírna talpon maradni.

Valahogy úgy rémlik, hogy Rogán sem véletlenül váltott irányt, sok volt neki. És nem tudom emlékszel-e Kósa és a qrva történetére Debrecen főterén...

Nem kell sok ilyen, csak néhány, és oda lehet a házasságod. Megéri?

Ezeknek semmi sem szent. Takony banda.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 13:47
Előzmény: #238  tokos.
#240
De ehhez azért kell egy kis idő, nem ?
Ha mondjuk 2009-ben jönne egy új fej (mint Gyurcsány is félidőben), akkor nem lenne sok idő a választásig.

Ahhoz nekem is van fantáziám, hogy 2-3 év alatt elég sarat lehet akárkire rádobni. De 1 év alatt azért nehéz.
Na mindegy, majd alakul valami valahogy úgyis.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 13:14
Előzmény: #237  Törölt felhasználó
#239
tőzsdenyúl! sajnos nincs kellő fantáziád - de pótolja neked a média meg a parlamenti pártok boszorkánykonyhája. kifőzik a kellő "fantáziát", csak legyen aki megeszi.
tokos. 2007. 08. 28. 13:10
Előzmény: #237  Törölt felhasználó
#238
"De lehet hogy csak nekem nincs kellő fantáziám."

Félek, hogy csak erről van szó.

Megoldanák. Ha nem lenne semmi, kitalálnának valamit, vagy eltorzítanának tényeket. Nem gond, mert hiába kiabálna bármelyik, előjönne a nem zörög a haraszt effektus, főleg azért, mert alapból előítéletük van.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 13:01
Előzmény: #235  Törölt felhasználó
#237
Arra azért kíváncsi lennék, hogy egy Kósa vagy Rogán esetén hogyan riogatna a ballib média szélsőjobbal, meg Schlecht Csabával, meg akármivel.

A municiót a riogatáshoz össze is kell hozni néhány év kemény munkájával. Egy friss arcnál ez azért nehéz. De lehet hogy csak nekem nincs kellő fantáziám.
vesztes 2007. 08. 28. 13:01
#236
ÁLLJ BE TE IS, VAN MÉG HELY,KISZ-TITKÁR!
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 12:56
Előzmény: #231  csuloktata
#235
"A ballib mit nem használ ki hisztéria keltésre? Mindent.
Ez olyan, mint az Ovi távoszása esetén eljön a kánaán. Addig, ameddig meg nem lesz az utód, aztán a sáska had neki esik, mert pont őt nem kellett volna...
Egyszóval csinálhat bárki bármit, a cimkét egyből megkapja. Olyan mint a kormányuk teljesítménye. Nem érdekli őket, csak a beléjük nevelt fobiájukkal küzdenek"

Akkor ebben egyezik a jobb és a bal hozzáállása.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 12:54
Előzmény: #232  Törölt felhasználó
#234
Ennyi f@szságot... Szégyen. Ez lenne a magyar nemzet jobbik fele?
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 12:52
Előzmény: #232  Törölt felhasználó
#233
Ezt a nőt átengedték a jogdogmatika vizsgán?
:)
Azért mert valakinek van véleménye valamiről, még nem kell a szakmai idiotizmus útján elindulnia.
Egyre jobban terjed ez a jelenség manapság...
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 12:24
Előzmény: #231  csuloktata
#232
"Morvai Krisztina szerint ha az emberek úgy gondolják, fizikai védelemre van szükségük, hogy ki merjenek menni az utcára és gyakorolhassák polgári jogaikat, akkor nem ítélhető el, hogy gárdákba tömörülnek.

A Civil Jogászbizottság vezetője úgy fogalmaz: "jogdogmatikailag sok olyan cselekmény történt október 23-án, akár még bizonyos kődobálásos esetek is, amelyek beleférnek a jogos védelem kategóriájába."
csuloktata 2007. 08. 28. 11:42
Előzmény: #230  Pyriel
#231
A ballib mit nem használ ki hisztéria keltésre? Mindent.
Ez olyan, mint az Ovi távoszása esetén eljön a kánaán. Addig, ameddig meg nem lesz az utód, aztán a sáska had neki esik, mert pont őt nem kellett volna...
Egyszóval csinálhat bárki bármit, a cimkét egyből megkapja. Olyan mint a kormányuk teljesítménye. Nem érdekli őket, csak a beléjük nevelt fobiájukkal küzdenek.
Pyriel 2007. 08. 28. 11:30
Előzmény: #229  Törölt felhasználó
#230
Én jobbos vagyok, de nem látom az igazi értelmét az MG megalakításának, hacsak azt nem, hogy meddő politikia dekázáshoz adtak muníciót vele. Megint lehet riogatni, áttematizálni a közbeszédet, nem létező veszélyről beszélni a valós problémák helyett. Szóval kár volt Jobbik, visszafelé sült el a puska.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 11:22
Előzmény: #228  Törölt felhasználó
#229
Ami kiemelten közhasznú környezet és állatvédő hagyományápoló kultúrális zöldszervezet,
célja:
a tiszta fajú állatok védelme, a keveredések megakadályozása.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 11:20
Előzmény: #227  Törölt felhasználó
#228
a FAJVÉDŐ ROHAMOSZTAG AZ EGYIK ALEGYSÉGÜNK LESZ.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 11:17
#227
ALAPÍTSUNK MI IS VALAMILYEN ŐRSEREGET VAGY GÁRDÁT!
ÉN MÁR MEG IS ALAPÍTOTTAM A
"DARUTOLLAS ŐRGÁRDÁT"
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 06:50
Előzmény: #225  Törölt felhasználó
#226
végre egy remek kezdeményezés a sok duma helyett,Lopcsányi és bandája meg akkor lett volna ilyen éber mikor választási igéreteket tett
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 05:57
Előzmény: #224  Törölt felhasználó
#225
Mivel szamitasom szerint 2014-ben a Toni lesz a Miniszterelnok fel kell keszulnie a szelsosegesek tamadasaira a friss hazassag kotese miatt.
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 05:51
Előzmény: #223  Törölt felhasználó
#224
Nem tisztem az 56-os kartevoket vedenem, de ezekkel a divat fasisztakhoz mikozuk van, hogy beszennyezik okt23-mat a nevetseges masirozasukkal BB?
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 00:22
#223
Az igazi rendszerváltoztatást is meg lehet csinálni közös összefogással!

Az idő nekünk dolgozik magyar testvérek!
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 00:19
#222
link

Több mint kétezren csatlakoznának a Magyar Gárdához

Már több mint kétezren jelezték, hogy csatlakozni szeretnének a Magyar Gárdához, eddig ennyi jelentkezési lap érkezett az egyesülethez -mondta el a Jobbik Magyarországért Mozgalom elnöke vasárnap. Vona Gábor hozzátette, hogy a következő hónapokban mindenkivel személyesen elbeszélgetnek és remélik, hogy a következő, október 23-a környékére tervezett avatáson több száz gárdista tehet esküt.

Nem léphet be minden jelentkező automatikusan a Magyar Gárdába, a szimpatizánsokkal előbb személyesen elbeszélgetnek az egyesület tagjai, hogy mindekét fél számára kiderüljön, hogy közös eszméket és gondolatokat támogatnak -e -mondta Vona Gábor.

A csatlakozás feltétele továbbá a betöltött 18. életév, illetve bizonyos fizikai alkalmasság is, az egyesület ugyanis a tervek szerint együttműködik majd a Polgárőrséggel és a Katasztrófavédelemmel is - tette hozzá. A többségnek egyfajta pártolói tagsági intézményt hoznak létre, ennek tagjai lesznek majd például azok, akik munkahelyi vagy családi elfoglaltságaik miatt nem tudnak szorosan részt venni a Magyar Gárda működésében. A Magyar Gárda a tervek szerint évente háromszor tart majd avatást: március 15-e, augusztus 20-a és október 23-a környékén.

Vona Gábor elmondta azt is, hogy mivel a törvények szerint egyesület nem szervezhet lőgyakorlatokat, ezért ők sem teszik majd, de tagjaikat és szimpatizánsaikat is arra bíztatják, hogy törvényes keretek között, lőtereken ismerkedjenek a fegyverhasználattal.

A Jobbik elnöke szerint ez leginkább azoknak a fiataloknak fontos, akiknek a sorkatonaság eltörlése miatt erre nincs lehetőségük. A Magyar Gárda célja elsősorban a magyar kultúra és hagyományok ápolása, ezért a tervek szerint már az idén elkezdik szervezni országszerte azokat az előadásokat és népfőiskolákat, amelyeken ezek a témák szerepelnek majd.

(FH)


Magánvéleményem: Szuper! Csak így tovább Magyar Gárda!! Egy nap leforgása alatt 2000 jelentkező!

Magyarország végre felébredt csipkerózsika álmából! :-)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 21:39
Előzmény: #220  Törölt felhasználó
#221
Szerintem a Levente-mozgalom alapítása egy nemesebb cél érdekében történt :

"A leventék képzése korosztályonként elkülönült. Az alapfok, 12-16 éves kor között, a sportot és az erkölcsi nevelést helyezte előtérbe, a vitéz katona alakját rögzítette a kisdiákokban. 16 éves kortól megkezdődtek a katonai képzések, elsősorban az alaki és az alapfokú harci képzés. 19 éves korukban a leventék már harcászati gyakorlatokban is részt vettek, tanultak a mentésről, a tűzoltásról, a tűzből mentésről, diverzánsok elfogásáról, őrséget adtak és menetgyakorlatokat végeztek. A 21 éves fiatal pedig már hadköteles volt.
Az 1920-as évek végére a leventeképzés célja megváltozott, lassan, szinte észrevétlenül. A katonaság fizikai és szellemi terhelését, a fiatalok felnőtté válását segítő testi-erkölcsi felkészítés helyett egyre nyíltabban vállalt cél lett a tényleges katonai szolgálatot előkészítő koncepció. Az egységes és tömeges katonai előképzésre az áttérés 1927-ben történt. Az új alapelv az lett, hogy a nehézkes, földműves népet, a leendő katonát, önálló, fürge, rugalmas, küzdőképes egyénné fejlesszék."

Azt, hogy később a háborús helyzet bevetésükre kényszerült, más lapra tartozik ...

A mai sorköteles szolgálatot eltörölve lehetne ez az alapja a magyar katonai alap nevelésnek.

A régi példa szerint egy-egy (gazdag) családban az elsőszülött(fiu) vitte tovább a gazdálkodást a többiek(fiuk) elött a legkönyebben elérhető a papi, katonai pálya lehetősége állt nyitva ...

Gondolok itt arra, hogy aki középiskoláit elkezdte - erre már van is példa : rendvédelmi oktatás keretében - azt befejezve hivatásos egyenruhásként dolgozhasson. Ez az előképzés felkészíthetné jövendőbeli tűzoltóinkat,rendőreinket,katonáinkat.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 20:52
#220
Vona Gábor a Gárdát a leventemozgalomhoz hasonlította. Lehet, hogy vannak, akik nem tudják pontosan, mi is volt ez, íme 1-2 link:
link
link
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 19:21
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#219
Én mindenesetre azt látom, hogy a söröm a szomszéd helységben - odaát - van.
Ezzel Gábor jobbra( vagy balra , mindenkinek tetszése szerint) el ...
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 19:19
Előzmény: #215  Törölt felhasználó
#218
Tetszett, hogy ez a Papp Gergo "star riporter" felmosta a makifejuekkel a padlot... Ritkan nezem a TV2-ot, most kitunoen szorakoztam.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 19:16
Előzmény: #215  Törölt felhasználó
#217
Ezt tárgyaljuk egy ideje.
Mindenki másként látja ...
Egyébként : az igazság odaát van !
:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 19:16
Előzmény: #215  Törölt felhasználó
#216
kinek hol.....
sok butaságot olvastam már ott is sajnos, de most nehogy nekem essetek Ti is, az egész libertariánus banda már úgyis a nyakamon van....... :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 19:12
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#215
olvassátok a kuruc info-t
ott van az igazság
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 19:08
Előzmény: #213  Törölt felhasználó
#214
Nem csalódtam benned.
Igaz ember vagy !
:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:57
Előzmény: #211  Törölt felhasználó
#213
Csakis :)))
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:57
Előzmény: #210  Törölt felhasználó
#212
Drop!

Csak nem seftelsz ?!
Mit árulsz ? Mi van a kabátod alatt elrejtve ? Vennék én is !
:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:55
Előzmény: #209  Törölt felhasználó
#211
Bevallom, nem ...

De nem zavar, míg közénk valónak érzed magad ...
:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:54
Előzmény: #207  Törölt felhasználó
#210
Halk neszt hallottam a sötétben. Óvatosan kilestem a függöny mögül.
Nem, nem Ők voltak. Nem értem jöttek.
Azt hiszem, elmerészkedem a családdal cukrászdáig. Kockázatos, de bátrak vagyunk!
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:51
Előzmény: #208  Törölt felhasználó
#209
jiddisül bolond, őrült

Pld. itt ez a sok mesüge kiveri a hepajt, és mindjárt kész a córesz.

Érted ugye? :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:49
Előzmény: #207  Törölt felhasználó
#208
Ühüm ...

Reméltem, hogy nem erre gondoltál :
link

:)
Problémája mindenkinek van. Legfeljebb nem osztja meg mindenkivel ...
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:46
Előzmény: #205  Törölt felhasználó
#207
Gábor engem ne kérdezz. :))
Konki mjad megmondja, ő állítólag zsidó. De legalábbis nagyon odavan értük, annyira szeretne odatartozni, hogy még az arabokat is kiirtaná szőröstül-bőrőstül.

Katasztrófa ez az egész zsidózás, nácizás, egymás b..tatása.
Ahelyett hogy a tőzsdével vagy épp a saját valós problémáitokkal foglalkoznátok.

Mert hogy ez itt egy tőzsdefórum vagy mi.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:45
Előzmény: #205  Törölt felhasználó
#206
Ott is maradnak ?
:)
Ugyértem végleg ...
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:41
Előzmény: #204  Törölt felhasználó
#205
Na látjátok homofóbok, rosszúl közelitetek a kérdésekhez
link
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:40
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#204
DLPH !

Ha már a homályzónáról írsz, kérlek világosíts fel !
Mi az i... k... f...t jelent a mesüge ?
Talán valami szlengben barátságos közvetlen modorú kedveskedést ?
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:32
Előzmény: #199  Törölt felhasználó
#203
Pár éve én is fültanúja voltam a TV-ben, amint 2 náci beszélget:

Bácsfi Diana: 'Akkor most lendítsek'?
RTL riportere: 'Lendíts Diana, lendíts'.

És eme fontos médiaeseményen Diana lendített, vakuk villantak, kamerák dolgoztak...
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:30
Előzmény: #200  Törölt felhasználó
#202
Mesüge=hülye?
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:30
Előzmény: #200  Törölt felhasználó
#201
Kanyisz !

Ez jellemző a mai plitikusokra :

"- Mi a megoldás?

- Politikus ilyet ritkán mond, de az a helyzet, hogy nem tudom. Meg aztán vicces is lenne, ha én Hódmezővásárhelyről, amolyan haza bölcse szerepbe álmodva magam, arról értekeznék, merre van az arra."

Semmit nem tudnak ...
Sajnos nem csak mondják.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:29
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#200
Mi az a mesüge?

Mellesleg maradok aki voltam ...
:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:26
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#199
jj én vagyok,bocci.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:25
Előzmény: #197  Törölt felhasználó
#198
Vazze ne légy már ilyen sejtelmes buxer- :)))
Mennyi az annyi? :))
Én volnék Kanyisz, GaborGabor, Drop, Jonasjozsef, külön-külön, vagy egyszerre?

Kizárt hogy ennyi mesüge legyen.
Ez itt a homályzóna.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:20
Előzmény: #196  Törölt felhasználó
#197
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:16
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#196
Nem sok ennyi nicken irogatni egyszerre DHLP?
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:16
Előzmény: #186  Törölt felhasználó
#195
DLPH!
Na lám tudod Te ki ket kell a Gárdába hívni.:)))
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:12
Előzmény: #193  Törölt felhasználó
#194
:DDDDDD
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:12
Előzmény: #191  Törölt felhasználó
#193
Tudtam,hogy egyszer valaki rám talál!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:11
Előzmény: #191  Törölt felhasználó
#192
:))))
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:07
Előzmény: #190  Törölt felhasználó
#191
embertelen nagykorában?
le a nácikkal gyerekek :))))))

link
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:57
Előzmény: #189  Törölt felhasználó
#190
Ezek sem tudnak menetelni ...
:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:55
Előzmény: #188  Törölt felhasználó
#189
Feszkóleveztőnek kiváló, sok itt az orvosi eset.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:50
Előzmény: #186  Törölt felhasználó
#188
DLPH, ezek is nácik, csoportos gyakorlaton vannak és éppen ledobták az egyenruhát. Csak így lehetett.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:48
Előzmény: #186  Törölt felhasználó
#187
Na végre egy téma, ami engem is lázba hoz:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:46
Előzmény: #185  Törölt felhasználó
#186
embertelen és társai inkább ebbe az irányba tendáljatok, ettől a nácizástól a végén becsavarodtok

link
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:31
Előzmény: #183  Törölt felhasználó
#185
A német hadsereg alatt remélem nem veszitek egy kalap alá az SS -t, Hitler tetőrségét és a német hadsereget vagyis a Wehrmacht-ot ...
Mindezek mellett a porosz katonai fegyelem átjárta mindkettőt.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:27
Előzmény: #181  Törölt felhasználó
#184
Na, valami kapizsga szag van a dologban:
Egy ország attól erős, hgy sokszínű, és ez a sokszínűség nem megosztja, hanem kiegészíti egymást. A különbségeket a föbb dolgokban félre tudják tenni, nem úgy mint nálunk, ahol az ellenfelek, ellenségként kezelik egymást.

Alapfilozófia:
Az azonosság sosem jó, mert jó esetben toporgást okoz, de inkább degradálódáshoz vezet. A különbözőség, vitát szül, ami ha a felek megoldásra törekednek előre visz.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:25
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#183
Akad azert, az eletben nem volta olyan nagylegenyek mint a signal-hiradokban.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:22
Előzmény: #180  Törölt felhasználó
#182
Messze vannak a példaképtől! :)))
Minden idaológiától lecsupaszítva, a náci hadseregnek nem nagyon akad párja!
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:20
Előzmény: #180  Törölt felhasználó
#181
Ezekkel is az (lesz) a baj mint az országgal.
Nincs egység.
Nézzétek meg Japánt, Kínát ...
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:17
Előzmény: #175  Törölt felhasználó
#180
link
Te Jóisten!
Ezek még menetelni sem tudnak ...
Elkezdtem megfogalmazni egy gondolatot, némileg a védelmükben - nem olyan félelmetesek .
Most már teljesen felesleges ...
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:16
Előzmény: #174  Törölt felhasználó
#179
Meg egy nyúldrazsét, amiért lebirkáztál.

link
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:13
Előzmény: #174  Törölt felhasználó
#178
Kapsz egy könyvet is dlph, művelőggyé.

link
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:11
Előzmény: #173  Törölt felhasználó
#177
Én se. Kapsz egy kiflit mint lopósgabika.

link
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:09
Előzmény: #174  Törölt felhasználó
#176
ezt kikérem magamnak :o) már ha engem is belevettél.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:08
Előzmény: #171  Törölt felhasználó
#175
ebben biztos vagyok, fiúk :o)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:08
Előzmény: #173  Törölt felhasználó
#174
Hogy egybegyűltetek az elvtársak.......
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:05
Előzmény: #171  Törölt felhasználó
#173
Kösz kistáska a linket, nem maradok adósod.
:DDDD
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:04
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#172
még ennél is többet ?

link
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:03
Előzmény: #170  Törölt felhasználó
#171
:-)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:03
Előzmény: #165  Törölt felhasználó
#170
Jégcsákánnyal ?

Azzal viktolykijáj dógozik néha.

link
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:01
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#169
keresni
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:01
Előzmény: #165  Törölt felhasználó
#168
Disco, te sok pénzt fogsz kerresni a tőzsdén. Érzem.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:00
Előzmény: #166  Törölt felhasználó
#167
Kanyisz ők azok? :DDDDDDDDD
Félelmetes :))
Tudtommal nácipárt nem lehet. Meg kommunista sem. Állítólag......

Hogyne. Túl van lihegve. Nem kicsit.
És ez a lényeg. De már írtam.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 16:58
Előzmény: #160  Törölt felhasználó
#166
"És elegem van az összes xarkupac politikussal helyi szinten és országosan egyaránt, mert MIND csak a vérem szívja. "

:)) na, ebben egyetértek Veled :)

Kedves Gudakes !
Mondtam én hogy birka vagy?
Rendre magadra veszed. :)
Ne pöccenj be cimbi. És figyeld a reakcióidat, mind személyeskedés. Persze értem. Nem tetszik amit írtam.

Ezzel egálban vagyunk. Nekem sem a hanguletfelelős riogató nácizó szöveged.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 16:58
Előzmény: #163  Törölt felhasználó
#165
nem őt vágták fejbe aztán egy jégcsákánnyal ? :o)
félelmetes ahogy ölitek egymást.még jó hogy csak virtuálisan :o)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 16:57
Előzmény: #156  Törölt felhasználó
#164
DLPH!

"Hol vannak itt nácik?" Hát itt link

de tőzsdenyúllal egyetértek, túl van lihegve.

Üdv.:
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 16:56
Előzmény: #162  Törölt felhasználó
#163
Lev Davidovics Trockij elvtárs két nap alatt bezavarta a gárdákat a Vörös Hadseregbe. Okos ember volt, megelőzte a korát.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 16:52
Előzmény: #161  Törölt felhasználó
#162
:o))))))))))))))))

Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 16:50
Előzmény: #160  Törölt felhasználó
#161
dlph kis korában :

link

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek