Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 01. 03. 10:18

Gyurcsány Botka Vona kezdődjék a fight! :)  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 05. 12:04
Előzmény: #618  Törölt felhasználó
#620
Ez a mérleg egyik serpenyője. A másikban meg az van, hogy hozza a gyurcsányista szavazótábort. Erős Gyurcsányra érdemesebb szavazni, mint az 5%-os küszöb körül billegőre. Így biztosan nem vész el a DK-ra leadott listás szavazat.
Most úgy fest, hogy vélhetően ugyanazok a pártok ugorják meg a küszöböt, akik 2014-ben: fidesz (és csatlósaik),  jobbik, dk, mszp és lmp.
bigyula 2017. 10. 05. 12:01
Előzmény: #618  Törölt felhasználó
#619
És lehet az agymosottaknak gyurcsányozni, nem kell újabb mumust találni.
Törölt felhasználó 2017. 10. 05. 11:55
Előzmény: #612  Dehogynincs
#618
"2.2 Miért jó a politikai maffiának egy erős Gyurcsány? "
mert megosztja az ellenzeket es szavazatokat visz...
HPeter76
HPeter76 2017. 10. 05. 11:51
Előzmény: #616  Dehogynincs
#617
Lehet bejárni Ellenzéki oldalon a pártokat,de nem old az meg semmit..
 Mégjobban háttérbe szorúl! Végigjárták már ezt az útat 2010-ben mégse tanultak belőle!!
Bodkát ezért a nézeteiért Tiszteltem..Horn Gy. megmondta MAGUNKRA számíthatunk!!
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 05. 09:13
#616
Botkának, Gyurcsánynak, és a magát demokratikuak nevező ellenzéknek, sőt még a fidesznek is elfogadható, hogy a közéletben olyan személyek hemzsegjenek, akik hatalmon voltak akkor, amikor 2006-ban a forradalom 50. évfordulóján a kormány alá tartozó rendőrség rárontott az Astoriánál a nagygyűlésre. Kádár népének is elfogadható. Nekem nem.
Miért jár Gyurcsánynak a legcsekélyebb esély is arra, hogy olyan dolgokkal játsszék, amikkel elemi fokon sincs tisztában?
HPeter76
HPeter76 2017. 10. 04. 14:41
Előzmény: #614  HPeter76
#615
Na jó a minuszolás megyen...
Dehát abból nevezzem AKTUÁLIS PÁRTOKBÓL NINCS SZÁMODRA MEGFELELŐ...
1 legyen akibe BÍZOL 1 ,ha már több van EBBŐL  arra rúgják/tolják amerre akarják
Ja ennek fényében már megse mondod értem már!!
Na ere mondják egyik nyílt magyar a másik meg ""dugesz"".::)))
Tudod mit ebbe a több pártocskákba hagy legyek már én a főgonok...
nehogy elmond kihez állsz közelebb...::))) viseld dolgaid kiderülnek!!!
HPeter76
HPeter76 2017. 10. 04. 13:58
Előzmény: #612  Dehogynincs
#614
na melyik a saját pártod.. sajátod nemigen Inkább  ""szimpi"" -na nem kell
félni,ezért Téged nem igen gergetnek...:) mert,hát hagy viszonyítsak már
 valamit valamihez na még képzeletbe is TÁGUL A LÁTÓKÖRÜNK...
hatosa 2017. 10. 04. 13:51
Törölt hozzászólás
#613
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 04. 13:29
#612
Visszatérve az eredeti szálhoz.
"Azt sem tudtam, hogy a politikai maffia mennyire behálózta a demokratikus ellenzéket, benne sajnos a saját pártomat is."

1. Kis és közepes behálózás nem gond, azzal együtt tudott élni a magát demokratikusnak nevező ellenzék.

2. Az első értékelések szerint ezzel az egésszel Gyurcsány nyert.

2.1 A politikai maffia valóban Gyurcsányt akarta megerősíteni és nem csak elszámolt valamit?
2.2 Miért jó a politikai maffiának egy erős Gyurcsány?
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 04. 13:07
Előzmény: #610  -pny
#611
Én is ezt a történetet raktam össze, de ez nem bizonyíték.

Az viszont bebizonyosodott, hogy a hatalom, az állam, az ügyészség, az NVI eltűri a tűrhetetlent és félrenéz, meg ködösít.
-pny
-pny 2017. 10. 04. 13:01
Előzmény: #609  Dehogynincs
#610
"Szerintem sem bizonyított"

Ugyan már...

Bizonyítottan olyan emberek, akik már más Fidesz eseményen feltűntek (védőként pl.), Kubatov közelében is.

A többi is durva: véletlenül pont akkor voltak ott összebeszélés nélkül, egyiküknek sem volt saját beadványa, de véletlenül pont aznap az NVI-ben akartak csak úgy találkozni cél nélkül és véletlenül pont a szoci embert akadályozták és hogyhogy nem véletlenül a Fideszes polgármester beadványa volt az ő kezükben... (erről videó és fotó is van)

Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 04. 12:55
Előzmény: #606  -pny
#609
Szerintem sem bizonyított, de én is azt a történetet raktam össze a mozaikokból, hogy Kubatov kopaszait Kubatov küldte és elsikálták az ügyet.
Ha nem akarták volna elsikálni, akkor tudnánk, kik ők és ki küldte őket.
Van róluk épp elég felvétel.
hatosa 2017. 10. 04. 12:39
Törölt hozzászólás
#608
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 04. 12:33
Előzmény: #606  -pny
#607
5.1 Miért ígérte a fidesz a rossz konstrukció megvédését?
5.2. A privatizáció is rossz konstrukció volt. Miért tisztelte a hatalom a magántulajdont, amikor kevés gazdag hatalmas vagyonáról volt szó és miért nem tisztelte, amikor hárommillió magyar fejenként 1 milliója volt a tét?

A kommunisták is azt mondták, hogy a kapitalizmus rossz konstrukció volt, De ők a leggazdagabbakkal kezdték az államosítást és csak később fosztottak meg mindenkit a magántulajdonától.
-pny
-pny 2017. 10. 04. 12:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#606
1. Bizonyított.

2., 3., 4. Nem kérdezték meg az embereket, ahogyan az olimpiáról se.

5. Az a 3000 mrd most már 6000 lenne. A nyugdíjrendszer pedig jelen formájában biztosan fenntarthatatlan. Tényleg fontosabb a sok üres stadion, mint a jövő nyugdíja?

6. Miért kellett hirtelen, megfelelő előkészítés, felmérés nélkül dönteni? A hitel rendelkezésreállási díját már több, mint egy éve fizetjük - a semmire.

Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 04. 12:22
#605
Megtréfált a fórummotor.link
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 04. 12:21
#604
NVI-balhé: Kubatov mögött tűnt fel az egyik kopaszlink küldte a kopaszokat, az állam tűrte jelenlétüket az NVI-ben. Orbán doktor erősen meglepődött volna, ha kopaszok veszik körül, amikor beadja a kvótaperes keresetét az Európai Bíróságon.
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 04. 12:19
#603
NVI-balhé: Kubatov mögött tűnt fel az egyik kopaszlink küldte a kopaszokat, az állam tűrte jelenlétüket az NVI-ben..Orbán doktor erősen meglepődött volna, ha kopaszok veszik körül, amikor beadja a kvótaperes keresetét az Európai Bíróságon.
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 04. 12:15
Előzmény: #601  Törölt felhasználó
#602
Az ellenzék egyszerűen nem tényező. A választók nem osztottak nekik lapot. A hatalom az összes, fontos  kétharmados törvényét ráerőltette az országra. Az ellenzék azóta tud kellemetlenkedni néhány kisebb kérdésben, amióta a választók lebontották a kétharmadot az időköziken.
Te is legényesen átsiklottál afölött, hogy a 2-3-4 pontokban a hatalom a bevezetést és a visszavonást is támogatta.  Szó sincs arról, hogy a nép valaha is netadót vagy boltzárat akart volna. A népakarat ellenére vezették be mindkettőt.
salve baja eredetileg az volt, hogy az ellenzék hívei szemenköpik magukat.
Ő is abba a csapdába esett, amibe te. A saját szemedben nem látod a gerendát.
Ha valaki valamit bevezet és visszavon, akkor ellentéteket és egymást kizáró dolgokat képvisel.
Nemcsak akkor, ha az ellenzék híve, hanem akkor is, ha a pillanatnyi hatalomé.
Törölt felhasználó 2017. 10. 04. 12:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#601
a 4-esnél hozzátartozik még hogy mielőtt a baloldal ill. ellenzék hátbaszúrta a pályázatot és mindenkit, aki hitt az olimpiában, azelőtt ők is támogatták azt az önkormányzatban többször is szavazva róla. :(

Topik gazda

dzeko1965
1 1 1

aktív fórumozók