Topiknyitó: Portfolio 2014. 09. 10. 17:01

Gratulálunk, Apple, sikerült feltalálni a semmit!  

Ugrás a cikkhez
Ahogyan az tegnap kiderült, az Apple véget vetett az ellenállásnak, és végre hajlandó volt beépíteni az NFC (Near Field Communication) technológiát a telefonjaiba. Ezzel letették a voksukat egy olyan megoldás mellett, amelyet a legtöbb androidos és...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=203503
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tokos. 2014. 09. 14. 00:43
Előzmény: #38  Bekre_Pal
#40
Kértél igazolást?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 00:38
Előzmény: #37  tokos.
#39
ja, lezajlott, úgyhogy lehet drukkolni, hátha elvisz a kórság
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 00:37
Előzmény: #37  tokos.
#38
nem kell, tiszta a csaj
tokos. 2014. 09. 13. 22:40
Előzmény: #36  Bekre_Pal
#37
"de az is lehet, hogy igazi nőhöz nyúlok, na ebben nem niztos, hogy egyformák vagyunk ;p"

Szerintem keress fel egy orvost öregem.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 13. 22:36
Előzmény: #34  tokos.
#36
nem, nem hagyod ki, inkább ítélkezel

ne neheztelj, ha az este hátralévő részében nem leszek jelen, van nekem elsődleges életem is, pl. hallgatok benne zenét nem biztos, hogy jó fejhallgatóval

de az is lehet, hogy igazi nőhöz nyúlok, na ebben nem niztos, hogy egyformák vagyunk ;p
tokos. 2014. 09. 13. 22:24
Előzmény: #33  Bekre_Pal
#35
A minőségnek, és az észnek mi köze van egymáshoz? Tényleg nem értem. Persze észrevettem, hogy neked egyfajta beteges mániád mindenkit lehülyázni, aki mást gondol, mint te, de ettől a kettőnek semmi köze egymáshoz.
tokos. 2014. 09. 13. 22:22
Előzmény: #32  Bekre_Pal
#34
Egy szóval sem mondtam senkire hogy hülye.

Ugyanakkor, ha valaki vesz egy Ipod-ot, és valóban igényes hangzásra, az nem fogja az eredeti fülesével hallgatni, úgyhogy ezt a társalgást kihagyom inkább.

Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 13. 22:14
Előzmény: #31  tokos.
#33
de egyébként nem te hoztad fel a minőségi kétségeidet?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 13. 22:14
Előzmény: #31  tokos.
#32
hogy a hülyék mint én rossz fülhallgatót használnak, de az okosak mint te ezt észreveszik

amúgy ha akarsz audiofíliáról társalogni, rendelkezésedre állok, lehet, hogy el tudlak kápráztatni néhány high end hifi zenehallgatási ötlettel

mert ha valaki nem ágyúval lő verebekre, attól még lehet, hogy van otthon egy ágyúszázada
tokos. 2014. 09. 13. 22:08
Előzmény: #30  Bekre_Pal
#31
Nem tudom, hogy az észnek meg a gagyi fülhallgatónak mi köze van egymáshoz.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 13. 22:02
Előzmény: #29  tokos.
#30
hát, tudod nem mindenki okos, de legalább így kitűnsz
tokos. 2014. 09. 13. 21:59
Előzmény: #28  Bekre_Pal
#29
Kicsit olyan ez, mintha vennél egy Porsche-t aztán 20-al járnál vele.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 13. 21:50
Előzmény: #26  tokos.
#28
biza
tokos. 2014. 09. 13. 21:26
Előzmény: #25  tokos.
#27
Vót olyan, hogy a telóra ráraktam egy csomó zenét, aztán belepakoltam az mp3-akba az albumok képét, elment vele nem kevés időm. Gyönyörűen lehetett lapozgatni az albumok között, meg minden.
Aztán egyszer tisztogattam a laptopot, az egyik könyvtárban találtam egy csomó zene file-t amik látszólag duplikálva voltak az eredeti helyükhöz képest, minek foglalja a helyet, letöröltem.
A következő alkalommal aztán, mikor rádugtam a telót a laptopra, nekiállt szinkronizálni, aztán ledúrt róla mindent. Majdnem sírva fakadtam...
tokos. 2014. 09. 13. 21:07
Előzmény: #23  Bekre_Pal
#26
"egy ipod classic eredeti fülhallgatóval,"

És azzal a gagyi sz@rral hallgatod azt a kis ketyerét???
tokos. 2014. 09. 13. 21:05
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#25
Én 4S-t használok, de az sem ilyen.

Egyébként kétségtelenül jól rakták össze, a kamera szép képeket készít, pokoli jól szól, ha az ember normális fülhallgatóval hallgatja, a szoftverétől viszont nem vagyok elájulva, nehézkes feltölteni rá a zenéket, leszedni meg nem bírom, bár pénzért van rá alkalmazás, de erre nem akarok fizetni, mint ahogy nagyon jól elvoltam a régi Nokiám ingyenes navigációjával, ezen meg vagy fizet az ember a térképért, vagy fizet a netért.
Törölt felhasználó 2014. 09. 13. 18:29
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#24
Nem értelek én sem miért ez a nagy indulat az Iphone-al szemben.
Ha nem szereted akkor használj androidos vagy más rendszerrel futó telefont,eszközt.
Én soha nem veszek mást a kezembe csak Apple cuccot ez biztos.
Párom 4s én 5s és van még két Ipad is itthon.Ennyi...
Teljesen mindegy ki és mikor és mit talált fel vagy szabadalmaztatott.
A lényeg az,hogy mikor építi be azt az Apple egy eszközébe mert onnan használható az üzembiztosan.
Ez az amit nem tud egyetlen másik gyártó sem,olyan eszközt előállítani ami ha esik ha fúj csak megy és megy és megy és megy...
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 13. 15:42
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#23
nem tudom, mennyire védett vagy sem, a feleségemnek még nem volt problémája vele két év alatt, pedig ad neki rendesen

nekem egyetlen apple termékem van, egy ipod classic eredeti fülhallgatóval, na azt amennyit használtam már, ne tudd meg, és a sokéves kábel még nem bírt megtörni (a táp se meg a füles se
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2014. 09. 13. 14:42
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#22
Ezek a készülékek a tömegeknek készülnek, akiktől maximum felhasználói szintű ismeret várható el. Éppen ezért alapelvárás a rendeletetésszerű használatra való folyamatos alkalmasság kezes biztosítása, normál használat mellett.

Az alkalmazás fejlesztés teljesen más történet.
Törölt felhasználó 2014. 09. 13. 13:55
Előzmény: #15  Bekre_Pal
#21
Na találtam jobb videókat (mert zavaró lehet a "fake" dolog benne):

Ez az USB-t helyettesített, mechanikailag, elektronikailag kevésbé védett, inkompatibilis termék, de legalább "smart":
link

Ez a megfordítható USB 2.0 (az Apple-től)
link

A szabadalom:
link

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek