Topiknyitó: Portfolio 2014. 09. 10. 17:01

Gratulálunk, Apple, sikerült feltalálni a semmit!  

Ugrás a cikkhez
Ahogyan az tegnap kiderült, az Apple véget vetett az ellenállásnak, és végre hajlandó volt beépíteni az NFC (Near Field Communication) technológiát a telefonjaiba. Ezzel letették a voksukat egy olyan megoldás mellett, amelyet a legtöbb androidos és...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=203503
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 09. 25. 06:46
Előzmény: #155  Bekre_Pal
#156
Nem tudom, nekem még soha nem hajlott meg egy telefon sem a zsebemben.

Más kérdés, hogy az ostoba vékonyítást sem értem, semmi értelme nincs, 12-15 mm alatt már érezhetően kényelmetlenebb. Igaz, a "1 m^2" kijelzőket sem értettem soha (mint telefont - amíg nem lehet összehajtani... lehet, hogy az apple már ezt teszteli. :DD), de a mikro kijelzős okosórát sem értem, max, odáig, hogy pl. egy előadást meg lehet vele tartani. (Persze ez rétegdolog, ezért kellenek a ficsőrők.)

Az IBM/Citizen még ezeknek a praktikumoknak a határán volt, ami most zajlik, az már régen nem, pont ezt írtam a ficsőrökről, ami pont nem a "csak használni lehet" kategória, hanem a "csak eladni lehet" kategória. (Erről szól a véknyítás, lightening, kijelző növelés, tömérdek animációk stb.)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 24. 22:07
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#155
na ne, ha ez komoly, akkor itt joggal fognak pár szakembert a tökénél fogva felkötni
Törölt felhasználó 2014. 09. 24. 19:32
#154
Az elpusztíthatatlan DALiPhone nem törik, csak hajlik... ;DD

link
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 23. 21:48
Előzmény: #152  Törölt felhasználó
#153
háromszor már biztos láttam, akkor velem van a baj
Törölt felhasználó 2014. 09. 23. 21:01
Előzmény: #151  Bekre_Pal
#152
Akkor nézd meg a filmet még1x és rögtön érteni fogod. Ha nem, akkor már soha nem fogod érteni, legfeljebb, ha az Apple helyébe valami mást írsz be, Samsung, Android, vagy bármi más.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 23. 20:56
Előzmény: #150  Törölt felhasználó
#151
ezt nem biztos, hogy értettem

hazudtam

ezt biztos, hogy nem értettem
Törölt felhasználó 2014. 09. 23. 17:07
Előzmény: #149  Bekre_Pal
#150
Az is jogos, hogy a sorbanállóknak olyan lenne egy hét várakozás, mint a seggbeqrás, pont úgy, mint olyan termék, amire nincs ráaplikálva az alma...
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 23. 07:25
Előzmény: #148  Törölt felhasználó
#149
ismerem, már többször láttam az egész south park kollekciót, ritka gusztustalan ez a szájbaszarós rész... bár a licenszszerződéses vonzata jogos
Törölt felhasználó 2014. 09. 23. 07:05
Előzmény: #147  Bekre_Pal
#148
Cartman véleménye ha nem kap iAkármit:
"Segítség, segítség, az anyám meg akar qrni!"
link
(Ja, és kiderül, hogy mi lesz azzal, aki mindenbe "beleegyezik": kattintgat olvasás nélkül.)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 22. 23:56
#147
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 23:10
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#146
Betegek vagytok, hogy ennyit tudtok ezen vitatkozni, most őszintén, nem mindegy, ki és mivel telefonál?

Inkább beszélgetnétek a topik címében foglaltakról, azzal többre mennétek, még az is lehet, hogy vennétek valami részvényt.

Mindenesetre Apple részvényesként pozitívan értékelem a bejelentéseket, első sorban az Apple Watch-ot, jövőre hármasával fogják venni még azok is, akik Rolex-et hordanak, és azok is fognak órát hordani, akik már régóra leszoktak róla, mert az egyfunkciós eszközt feleslegesnek gondolták.

A másik, ami nagy durranás lehet - habár az még nem ilyen gyorsan - az egyedi tranzakciós tokenen alaputó Apple Play fizetési rendszer, aholis ugye nem kerülnek ki a kártyaadatok a kereskedőhöz... ezzel kapcsolatban már csak azt hiányolom, hogy vajon miért nem lehet hasonló technológiával a neten fizetni anélkül, hogy akárcsak a böngészőbe be kelljen pötyögni a kártyaadatokat?

Valahogy úgy képzelem, hogy a netes fizetésnél ott lenne az Apple Play gombja a bankkártyás és PayPal-os fizetés mellett, és ha azt választom, az iPhone-on csak felugrik a vásárlást megerősítendő jelzés, kiválasztom a megfelelő kártyát, megérintem az ujllenyomatolvasót és a fizetés megtörténik - anélkül, hogy kártyaadatokat vagy felhasználó/jelszó párost kellene bepötyögnöm, mint a PayPalnál.

A Mac-en a böngésző jegyzi meg a kártyaadatokat (bizonyos fizetési felületeken), az azonban nem olyan biztonságos, mint a fent vázolt kétlépcsős ujjlenyomatos azonosításra épülő megoldás.

A bankkártya, amelyen a cvc kód is rajta van, rohadtul nem biztonságos, kellene már végre valami olyan elterjedt megoldás, amely esetén nem keringenek százezer helyen a bankkártya adatai... Az Apple Pay egy ilyen technológia...
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 22:17
Előzmény: #143  tokos.
#145
Nem tudom, én nem használom, van saját navigátorom. Egyszer poénból kipróbáltam egy Desire C-n, mert annak jó gyenge a hw-e, de lassú nem volt, csak nem tetszett, meg nekem felesleges. iPhone-on nem próbáltam.
Androidon még kipróbáltam egy OpenMaps alapút, de az nagyon gagyi volt, viszont egy Garmint kipróbáltam volna, csak azt meg Magyarországon nem lehet/lehetett letölteni.
De mondom mindezt csak kísérletből, mert amúgy nem használom, ott a kocsiban a navigátor.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 22:15
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#144
Hiába próbálom mentegetni magam, nekem nincs igazam, neked van, jó éjt, nézek egy filmet a feleségemmel, akit még mindig körüldonganak a huszas faszik reménykedve, aztán meglátjuk, hova fajul az este. Addig is tartsd a frontot :)
tokos. 2014. 09. 14. 22:00
Előzmény: #142  Törölt felhasználó
#143
Tudom, de a Google-t akkor is fel lehetett rakni utólag. Mondjuk, mikor először upgrade-eltem arra, a google maps-et úgy ledúrta, hogy csakúgy porzott. Aztán ahogy próbálgattam az Apple-ét gyorsan rájöttem, hogy nem leszünk nagy barátok.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:57
Előzmény: #140  tokos.
#142
Akkor te már a javított kiadást használod.
A 6-osnál váltottak a Google térképkészletről a sajátra, ott volt a bibi.
tokos. 2014. 09. 14. 21:56
Előzmény: #140  tokos.
#141
Még nemigen tapasztaltam előnyét. talán a levelek törlése egyszerűbb lett, de lehet hogy ez a funkció korábban is megvolt, csak nem ismertem.
tokos. 2014. 09. 14. 21:55
Előzmény: #139  Törölt felhasználó
#140
iOS 7. Nemrég upgradeltem vesztemre. Előtte valamlyik 6-os volt.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:53
Előzmény: #137  tokos.
#139
Hanyas OS-t használsz?
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:50
Előzmény: #134  tokos.
#138
Itt egy példa:

"Nem kellett csalódnunk: Magyarország területe is hemzseg a hibáktól.
(...)
A navigációt használók azt is megtudhatják, hogy újabban minden út Érdre vezet: a célba éréskor a program büszkén közli: „Megérdezett"."
tokos. 2014. 09. 14. 21:48
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#137
Nekem mind a kettő ott van. Hol ezt használom, hol azt. És egyre inkább azon vagyok, hogy veszek egy GPS-t, pedig eddig megúsztam.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:46
Előzmény: #134  tokos.
#136
Márpedig csak a Google térképe működött az iPhone-on (neked is ez van rajta)... amikor a Google térképét lecserélték a sajátra, akkor történt a hiba. Olvasd el a cikket.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:45
Előzmény: #132  Bekre_Pal
#135
Most már hiába próbálod mentegetni magadat, megszívtad a Magyarország jobban teljesít hülyeségeddel (is)!

Nem is értem miért kellett ezt idekeverni. Talán nincs érved és azt vártad, hogy elkezdődik a fidesz vs. ellenzék fikázás?
tokos. 2014. 09. 14. 21:45
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#134
Az enyémen is rajta van az Apple térképe. Valamelyik frissitíésnél adták hozzá ingyen.

De a Google-t sem szeretem. Nem tudom, hogy melyikkel fordult elő, teljesen lefagytam, szerintem a Google volt, Budaörsre kellett menni, és balra kellett volna kanyarodni, de ott éppen záróvonal volt. Nem kanyarított le, hanem elvitt a szomszéd faluba, volt vagy 10 kilométer, ott megfordított, és visszahozott, mert jobbra már be tudtam kanyarodni. Persze időre mentem volna...
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:41
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#133
Így van, én ezért közlöm ezeket adatokat, tényeket és nem linkelek olyan hülyeségeket, hogy az egyik sz@r, fagy, a másik tökéletes, meg világ legjobb telóje, mert "csak".
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 21:40
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#132
szerintem belezavarodtál
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:39
Előzmény: #128  tokos.
#131
Már, ha működik és nem küld el egy másik városba (mármint nem a Google mapsetről van szó, amit a te iPhone-od használ)...

A saját térkép viszont elsőre nagyon sz@r lett:
link

Persze előtte mindenki másra próbálták rákenni, aztán kénytelenek voltak beismerni.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:38
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#130
"miközben egy párezer fős társaságnak, akiknek biztos, hogy nagyobb tapasztalata van nálad, más a véleménye"

Ahogy mondod és ugyanúgy igaz ez rád is.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:36
Előzmény: #127  Bekre_Pal
#129
Rossz a fordításod "kiscsókám"!

Ostobán és belekeverted ezt a Magyarország jobban teljesít hülyeséget a témába és megszívtad, mert pont te vagy, aki az én "készülékem jobban teljesít, minden más meg sz@r" propagandát fújja a tények figyelmen kívül hagyásával, miközben egy párezer fős társaságnak, akiknek biztos, hogy nagyobb tapasztalata van nálad, más a véleménye.

Ez az öngól "kiscsókám"!
És, ha nem keverted volna ide ezt a politikai lőzungot, akkor nem jártál volna így!
tokos. 2014. 09. 14. 21:29
Előzmény: #125  Törölt felhasználó
#128
Mondjuk az iPhone GPS-e is kétségtelenül nagyon ott van. Samsunggal nincs összehasonlítási alapom, de az N97-hez képest olyan, mint a villám. A navigációs program, az mondjuk ingyenes. És ezzel azt hiszem az összes jó tulajdonságát elmondtuk.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 21:27
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#127
"Ott is a világhoz képest egy kis "nagy párt" állít valamint félinformációkra, saját, egészében nem reprodukálható tapasztalatokra hivatkozva, általában elfogadott objektív paraméterek figyelmen kívül hagyásával.

Itt is pont ez történt. "

azaz hadd fordítsam: azt állítod, az android a király, az ios meg fos

kinek is öngól, kiscsókám?
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:23
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#126
"Egyáltalán nem érdekel mi van benne,ki találta fel,ki gyártja."

Akkor miért összehasonlíthatatlanul és ELRENDELTETÉSSZERŰEN sz@r akár ugyanaz a hw egy másik név alatt?
Kissé ellentmondásnak tűnik. ;)

"azért írod már vagy 5.alkalommal le"

Azért, mert ex cathedra kijelentetted, hogy az a legjobb, amit te használsz.
Legalább, már kihúztam belőled egy "szerintem" kifejezést... ez is eredmény. (Érdemes volt többször beidézni.)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:18
Előzmény: #121  tokos.
#125
Az a legkevesebb, az egyik szerinte mindig fagy, úgy sz@r, ahogy van, a másiknak semmi hibája, csak megy, csak megy...

Ott van pl. a navigátor kérdése, mely az egyiknél kompletten nem működött.
Erre írtam szarkasztikusan, hogy legalább nem küldte rossz helyre, utalva az Apple egyik cucca navigátorának hibájára.

Egész egyszerűen hihetetlen, hogy az egyik ennyire sz@rul működik, a másik meg hibátlanul.
De, ha még így is lenne - véletlenül - akkor sem igaz az összes készülékre.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:14
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#124
" te azért veszed, mert ráizgulsz az almára "

Nem bmeg nem azért,hanem azért mert szerintem az a legjobb telefon jelenleg a világon.
Érted ezt?
Egyáltalán nem érdekel mi van benne,ki találta fel,ki gyártja.
Szarok a Ramra ,a kamera felbontására,a procira mikor úgy működik mint egy óramű.
Sokkal inkább te izgulsz a GSMA összesítésére,azért írod már vagy 5.alkalommal le.
Használd a szarod én is használom az enyém.
tokos. 2014. 09. 14. 21:14
Előzmény: #121  tokos.
#123
De az egyébéként kétségtelen, hogy az 4S-t gyakorlatilag inden nap töltöm két éve, és az akksiján ez egyáltalán nem látszik meg. Szinte, mint új korában.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:12
Előzmény: #120  Bekre_Pal
#122
Tökéletes öngól!

Ott is a világhoz képest egy kis "nagy párt" állít valamint félinformációkra, saját, egészében nem reprodukálható tapasztalatokra hivatkozva, általában elfogadott objektív paraméterek figyelmen kívül hagyásával.

Itt is pont ez történt.

A főbb technikai paramétereket figyelmen kívül hagytad, tapasztalataid nem reprodukálhatóak, mert alapvető paraméterek ismeretlenek, félinformációkat osztasz meg, amik vagy igazak, vagy nem, kizárt, hogy a típushibák nem jelennek meg csak a nem preferált készülékeken stb.
tokos. 2014. 09. 14. 21:10
Előzmény: #120  Bekre_Pal
#121
Ez az SIII már elég régi darab, nem lehet, hogy az akksija odalett a sok állásban, mire hozzád került?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 21:04
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#120
biztos nagyon nagy tapasztalataik vannak, az enyém csak egy, de ilyen, mint amit ismertettem

apropó, tudtad, hogy a fidesz szerint magyarország jobban teljesít?

nyilván igaz, mert nem én mondtam, mint kisember, hanem a nagy párt
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 21:02
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#119
Pontosabban fogalmazva A Ferrariban minden főbb alkatrész "Samsung" (csak gyengébb), viszont van bőrülés, amit lehet cserélni műbőrre* és van egy kaszni, meg egy Ferrari logó.

* De tényleg minek, amikor műbőrrel tudsz venni erősebb motorral, jobb váltóval is autót, legfeljebb nem Ferrari lesz a neve.
tokos. 2014. 09. 14. 21:01
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#118
"A ferraris példát sem a vas miatt hoztam fel,hanem azért mert azt írtad,hogy az Iphonera is lehet tenni androidot.
Erre írtam,hogy ez olyan lenne mint egy ferkóban a műbőr ülés de mindegy. "

Ezt én írtam. Nincs nagy tapasztalatom az Androiddal, de én a magam részéről az iOS-t sem a bőr üléssel asszociálom. Nem lopta be magát a szívembe.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 20:53
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#117
Kimaradt egy vessző innen:
mobil cég, "android szövetség"
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 20:52
Előzmény: #112  Bekre_Pal
#116
Hát nyilván a vodafone, at&t, t-mobile, cisco, bell, orange, telenor és a többi huszonakárhány ezer mobil cég "android szövetség", hogy nem követik a tapasztalataidat, amik nyilvánvalóan nagyságrendekkel nagyobbak, mint az övék. :DDD
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 20:48
Előzmény: #113  Törölt felhasználó
#115
Látom megragadtad a lényeget. De nem baj elmondom mégyegyszer:

- ott az Apple termék gagyi tucatcikk, azért veszik
- te azért veszed, mert ráizgulsz az almára

A Ferraris példád is tökéletesen mutatja.

A Samsungban minden Ferrari (csak jobb motorral) és Ferrari kaszni, valamint bőrülés, és Ferrari szélvédő és logó nélkül.

És te erre izgulsz rá... van aki a vezetési élményre és nem kell neki feltétlenül Ferrari.

Lásd pl. a világ talán legnagyobb mobilösszejövetelét szervező GSMA-ba tömörített szervek (vodafone, at&t, bell, t-mobile, orange - csak, hogy néhány ismertebbet soroljak) aktuális évi első helyezett telóját:
- most HTC One
- azelőtt Galaxy S3
- azelőtt Galaxy S II
- azelőtt iPhone 4-et
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 20:37
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#114
Először is nem én írtam, másodszor a mitől Ferrari a Samsung alkatrész, ha iPhone van ráírva és mitől sz@r, ha nem az?

Mert, ha a bőr/műbőr ülés a SW, akkor a HW a Ferrari maga... márpedig tudjuk, hogy az iPhone főbb alkatrészeinek többsége Samsung, mégpedig gyengébb Samsung. (A szélvédőtól, a kasznitól meg a vezetési élmény nem lesz ég és föld... legfeljebb a sznobság-élmény, ahogy a kolléga mondja, amikor ráizgulsz a "lóra".)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 20:30
Előzmény: #110  Törölt felhasználó
#113
"Mármint itthon, az Államokban az iPhone is "töredékárú" tucatcikk...)"

Látod pont ezért vettem onnan és fogom is majd a következőt is.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 20:28
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#112
sajnálom, ha nem tudod beilleszteni a való életben szerzett tapasztalataimat az android szövetség ajánlásába
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 20:26
Előzmény: #107  Törölt felhasználó
#111
Jaj te....
A ferraris példát sem a vas miatt hoztam fel,hanem azért mert azt írtad,hogy az Iphonera is lehet tenni androidot.
Erre írtam,hogy ez olyan lenne mint egy ferkóban a műbőr ülés de mindegy.
Maradj meg a saját valóságodban,én is élem az enyém.

Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 20:22
Előzmény: #109  Törölt felhasználó
#110
Ráadásul már számos telóra ráraknak 2 filléres (annál nagyobb marketing értékű) fémkeretet, lásd pl. már egy gagyi Desire C-n is van, ami töredékáron fut a "nagyokhoz" képest. (Mármint itthon, az Államokban az iPhone is "töredékárú" tucatcikk...)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 20:19
Előzmény: #108  tokos.
#109
Csak mitől lesz Ferrari az egyik, a másik nem, ugyanazzal a motorral (chip), pl. váltóval (memória), akármivel (kijelző)...

A fél teló ugyanaz, sőt (a "Ferrari" kapja a gyengébb motort)... a kamera stb, miatt nem lesz összehasonlíthatatlanul sza@r valami.

És most szervezkedett az Apple a HTC-ben is meglévő Beats-el, tehát akkor az sem lehetett tökéletes.

Az OS pedig nyilván ki lett véve a körből, mert az a példában a bőr/műbőr. Nagyjából ez az egyetlen, amivel egyet is lehet érteni, mert ezen kívül legfeljebb a hw elemek optimalizálásában lehet jobb az Apple, ami legfeljebb időleges előny lehet max.
tokos. 2014. 09. 14. 20:04
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#108
Az iPhone-ban alapvetően nem a sebesség, ami jó, a telefon nem csak a processzorból áll. A kamerája kétségtelenül nagyon jó, előtte N97 minim volt, azon tán Zeiss optikával, de az iPhone fényévekkel jobb. A zenelejátszó hangminősége is, ebbe beletarozik nyilván a DAC konverter, a hangfrekvenciát erősítő kis ic-k, meg minden. Egyébként az N97 sem volt rossz az átlaghoz képest, de az iPhone sokkal jobb ebből a szempontból is.

Szóval ezek azok, amik jóvá teszik a szememben, és amiből látszik, hogy az öreg Jobs nem szerette a kompromisszumokat, a processzor, bár nem lényegtelen kérdés, de nem is a legfontosabb a számomra.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 20:04
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#107
Ezt, amit neki írtál - gondolom - ezt is én terjesztettem rólad:

"Az Iphone csak az olyan suttyóknak sznob dolog mint te.
De tudod mit magasról teszek rád is meg az Androidos szaraidra is."

Amúgy tényleg sznobként viselkedsz, de a Ferráris hosszászólásod nem pusztán sznobság, hanem nettó hülyeség volt: lásd, ha az Apple hw. főbb alkatrészei Samsungok, akkor az - szerinted - "Ferrari", ha a Samsung készülékeibe vannak (vagy még erősebbek), akkor az már sz@r.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 19:55
Előzmény: #102  tokos.
#106
Ráadásul azt sem érte az ember, hogy mitől lesz olyan összehasonlíthatatlan ("Ferrari"), amikor a chipet, ramot, korábban a kijelzőt is a Samsung (később a Sharp) szállította az Apple-nek. (Bár nem újság, mert egy 2 CPU-s profi G4-esben is volt egy pár gagyi Samsung meg egyéb cucc.)
Ráadásul, ahogy a technikai adatok mutatják valamivel gyengébbeket.

Innentől kezdve maximum jobban vannak ezek az alkatrészek optimalizálva és jobb OS van rajta, vagy egyéb kiegészítők: mint pl. a megfordítható Lightening, amely "smart"-abb, mint egy USB, csak mechanikailag és elekronikailag védtelenebbek az érintkezői.

tokos. 2014. 09. 14. 19:51
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#105
Én neveztelek sznobnak. De ez lejött minden hozzászólásodból, kezdve az Androidos telókat használók fikázával, meg a krumplis tésztával.

Én a magam részéről a mindent kipróbálok elvén vagyok, megpróbálok nem kihagyni semmit. Kipróbálom az androidos telót is, a krumplis téstát is. Mikor Kínában voltam, ott is megkóstoltam minden sz.rt, kivéve a grillezett csirkefejet, annak a szagától is öklendeztem, ahogy pörkölődött rajta a toll.
tokos. 2014. 09. 14. 19:46
Előzmény: #102  tokos.
#104
Amúgy meg döbbenet, hogy milyen indulatok tudnak előjönni egyes emberekbeől azért, mert a másiknak nem jön be, ami neki.

Az egyik pecás portált is szoktam néha olvasgatni, ott meg a Shimano vs. Daiwa vált ki végtelen indulatokat. Véresre csapkodják a billentyűzetet, mert az egyik Shimano, a másik meg Daiwa osót használ.

Pedig az igazság az, hogy elég sok halat fogtam az elmúlt időszakban, de egyik sem kérdezte meg, hogy milyen orsóm van, mielőtt bekapta a csalit... Először akkor látják, amikor már a partra kerülnek... Használat közben meg mindnek van előnye, hátránya, mint az IOS-nak, meg az Androidnak is... Na mindegy.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 19:43
Előzmény: #98  tokos.
#103
Látom kiragadtad a lényeget:)
Talán olvass az elözményekben mielött idebüfögsz valamit.
Amúgy nem nézek le senkit de tuksz ezt így állította be.
Ha sznob is lennék az biztosan nem amiatt lenne mert Apple cuccokat használok.Ugyanakkor ezért nevezett a fent említett úriember annak.
tokos. 2014. 09. 14. 19:40
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#102
Hát ez van, ha suttyó, hát suttyó.
Egyébként a lefagyásokról, a minap a gyerekkel játszottam valamit neten keresztül. Ő a Samsung telójával, én meg az iPhone-nal. Hát nem lefagyott ez a szar?! Ott álltam, nem csinált semmit, a gyerek meg csak csépelt agyba főbe :-). Arra már nem emlékszem, hogy az egész telót újra kellett indítani, vagy csak az alkalmazást, de nagyon ciki volt...

De nem szidom, mert amúgy jó telefon. Az iOS-t nem szeretem, vesztemre felraktam a 7-est, azt még kevésbé szeretem, de a vas az jó. Ráadásul nekem ezek az új tepsi méretű telefonok baromira nem jönnek, be, ez az a méret, ami még elmegy.

Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 19:30
Előzmény: #98  tokos.
#101
Te már csak suttyó maradsz, akárhány Apple terméked lesz... nekem is volt már szerencsém párhoz, de suttyó maradtam, mert az orrom sem került magasabbra, képes vagyok a hibákat is meglátni, sőt még azt is elismerni, hogy nem az enyém a világ legjobb készüléke. ;)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 19:27
Előzmény: #97  Bekre_Pal
#100
Na, jó, ezt az egyet, mert nem bírom kihagyni:

Legalább nem küldött el máshová! :DDD
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 19:23
Előzmény: #97  Bekre_Pal
#99
Jó, legyen igazad, bárki bármit mond (legyen az a világ legnagyobb mobilcég tömörítője, vagy maga a fanatikusan védett terméket gyártója, vagy a fizika), az mind hülye, mert nálad a még a fizika törvényei is felsűlnek!

Tényleg nincs értelme a tényeket ennyire lesz@ró, mindentlátó és mindent mindenkinél jobban tudó isteni lénnyel vitatkozni!

Legyen ahogy akarod, Ámen!
tokos. 2014. 09. 14. 19:23
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#98
Igen, tényleg tök sznob vagy.

Mint írtam, én is iPhone-t használok, anyának egy iPad 4-ese van, a gyxrekeknek van iPodja. De veled ellentétben nem nézem le a másikat, és nem gondolom hülyének, ha neki meg Androidos telőja van.

Egyébként meg szeretem a bélszínt, a libamájat, a kaviárt, meg a krumplis tésztát is. És szegényebbnek érezném magam, ha nem ehetnék krumplis tésztát, amikor kedvem tartja, azért, mert néhány sznob pöcsnek az alantas dolog.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 19:18
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#97
ember

együtt élek a feleségemmel, sőt, van, hogy együtt töltjük az egész napot, ugyanolyan erejű térben. még a szolgáltató is stimmel. többet használja, tovább bírja. akkor kit érdekel, hogy minek hány magja meg fej-tor-potroha van? az számít, hogy hogy működik

ma az m7-m0 csomópontnál elindítottam a waze navigációt, 120-130-cal mentem befelé pestre. kábé mire leértem a lejtőn betöltött, és már javában az ikea magasságában jártam, mire bele tudtam mondani a címet. aztán üzent, hogy a waze működése leállt. ez nem szokatlan, ez így megy. mindig. minden. ha valakit újra kell tárcsázni, az legalább egy perc.

na ezzel szemben a feleségem telefonja MEGY. MŰKÖDIK. LAZÁN. akkor ki nem szarja le a magokat?

amúgy a felbontásról: a galaxy s3 1280x720, ai iphone 5 1136x640, vagyis kábé 22% a felbontáskülönbség, nem a világ.

ja, feleségem mostanában bemegy egy visszahívás keretében egy ingyenes aksicserére, mert ezt az én hiperszuper telefonomnál nagyobb üzemidőt úgy szokta összehozni, hogy az aksija gyári hibás, szar, ezért cserélik. vajon mi lesz utána?
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 19:09
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#96
Bocs, nem sorrend ez, csak az aktuális első a tárgyévben.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 19:07
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#95
Amúgy meg a világ talán legnagyobb mobilösszejövetelét szervező GSMA-ba tömörített szervek (vodafone, at&t, bell, t-mobile, orange - csak, hogy néhány ismertebbet soroljak) is mind hülye, hogy ilyen sorrendet állít fel:
- most HTC One
- azelőtt Galaxy S3
- azelőtt Galaxy S II
- azelőtt iPhone 4-et
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 19:01
Előzmény: #93  Bekre_Pal
#94
"most miért mondasz ilyeneket?"

Mert komolytalan vagy!

Eleve fogalmad nem lehet a térerőről, azt sem tudod pontosan lemérni, hogy mit csinál a feleséged, nem érted meg, hogy egy nagyobb, sűrűbb kijelzőt és egy nagyobb frekvenciájú és 2x annyi magot tartalmazó eszközt nem lehet ilyen módon összehasonlítani.

Egyébként az érveid: szar, fagy, meg sem közelíti.

Az objektív adatok pedig: kijelző méret, CPU, memória bővíthetőség, készenlét, telefonálási idő (laboratóriumi körülmények között).

Márpedig ezekben pont nem az általad preferált a nyerő. Minden más szubjektív, ellenőrizhetetlen. (Max. a típushibák jönnek még számításba, abból meg az iPhone is teljesít.)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 18:50
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#93
te nem vagy százas komám, most miért mondasz ilyeneket?

a feleségem amúgy full fészbúk fixált, folyton azt basztatja meg a vibert meg beszél és beszél és beszél, ha meg nem, akkor nyomogatja

hadd tudjam már jobban nálad

eszemfaszom, nem hiszlek el
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 18:48
Előzmény: #90  Jussi
#92
az enyém a feleségemével, mi ezen a hihetetlen?

valójában az enyém 2-3 hónappal fiatalabb
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 18:34
Előzmény: #88  Bekre_Pal
#91
Nyilván egyik sem hazudik, hanem te próbálsz eltérő körülményeket azonosnak beállítani, hol felnagyítani, hol elnagyolni, hogy az "jöjjön ki", amit szeretnél.
Jussi
Jussi 2014. 09. 14. 18:33
Előzmény: #86  Bekre_Pal
#90
S3 egyidős az ötössel?Hmmm.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 18:31
Előzmény: #86  Bekre_Pal
#89
Mondom én, hogy még az Apple is hazudik. :DDD

(Mert nyilván pont ugyanannyit telefonáltok, pont ugyanolyan a térerő, pont ugyanannyit böngésztek stb.)

Persze az más kérdés, hogy egy 4 magos, még nagyobb órajellel rendelkező cuccot hamarabb le lehet meríteni teljes teljesítményen, mint egy 2 magosat, az energiazabáló kijelzőről nem is beszélve... ezért nagyobb akksit kapott, ezért van az, hogy jóval több készenlétet és valamivel több beszélgetést bír ki (pontosan meghatározott gyári körülmények között) a 4 magos készülék.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 18:27
Előzmény: #85  Törölt felhasználó
#88
egyébként akkor ki hazudik ordasan a speckóban, ha az általam leírt user experience szerint a papíron nagy üzemidejű készülék kevesebbet bír az apple-nél?
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 18:26
Előzmény: #84  stoky
#87
Lásd. volt már hasonló cikk:
link
a google-öst most nem találom, pedig azt is ki lehet kapcsolni.

Amúgy egyszerű a képlet: egyiket sem kötelező használni. :D
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 18:25
Előzmény: #85  Törölt felhasználó
#86
feleségemnek az enyémmel egyidős í telefonja van, ötös

az is gyorsan kikészül, de tovább bírja, mint az enyém, pedig mindent csinál rajta egyszerre és egyfolytában
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 18:18
Előzmény: #80  Bekre_Pal
#85
Amúgy beszéljenek az adatok:
S3 iPhone 5
Készenléti idő óra 590 225
Beszélgetési idő óra 11 8

link

Sajnos az 5-öst nem találtam meg az Apple oldalán, de néhány megvan:

internethasználat, "akár" 6-8 óra
video (nem feltétlenül HD), "akár": 10 óra

link

Ergo még az Apple hivatalos tájékoztatása szerint is le lehet meríteni az iPhone-t is simán fél nap alatt.

Gondolom ilyenkor az Apple is hazudik?! :DDD
stoky 2014. 09. 14. 18:16
#84
A jóságos Google /Android a nagy figyelő szem és fül! Amit beírsz már tárolja is.

Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 18:09
Előzmény: #82  Bekre_Pal
#83
Nem tudom, kérdezd magadtól! (A te gondolataidat szedtem össze.)

Ráadásul, ha magadat olvasod, akkor androidos fikázást is láthatsz "végre", igaz abból is milyen "értelmeseket".:DDD
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 18:02
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#82
azért néha ideírhatok ha megígérem, hogy lazítva leszek? és ha lazán írtam, akkor is érvényes a mondandód? jaj.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 17:53
Előzmény: #80  Bekre_Pal
#81
Üzenet saját magadnak:

Jesszusom, lazíts már, minek fektetsz ennyi munkát az androidos/samsungos cuccok fikázásába?

A világ legnagyobb telekommunikációs cégei tömörülésének a díjazását ismertettem.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 17:46
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#80
Az s3 egy fos. Ezt most egy olyanon írom, akad, lassú, lefagynak rajta a dolgok, fél nap alatt lemerül, szar ahogy van. Sose volt az ájfón közelében se.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 17:19
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#79
"a világ legjobb telefonját szeretem használni"

Akkor (a világ valószínű legnagyobb mobilszösszenete) a több, mint 25000 céget tömörítő GSMA szerint
- most HTC One-t használsz
- azelőtt Galaxy S3-at
- azelőtt Galaxy S II-t
- azelőtt iPhone 4-et
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 17:01
Előzmény: #75  Bekre_Pal
#78
Most látom:

Pozitív smiley akart lenni.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 16:37
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#77
Vállalom, suttyó vagyok, mert nem vagyok képes fennhordani az orromat akkor sem, ha Apple termékem van... vagy bármely más "sznob-termék", ugyanis soha nem ezért vettem semmit... de azt hiszem már suttyó is maradok. :D (Meg kéne próbálni egy Ferrarit, mart az Apple-től nem lett magasabban az orrom.)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 16:35
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#76
"Európában, különösen Magyarországon a jelentős esetekben sznobság az Apple termékeinek a megvásárlása..."

Mondjuk azt nem tudom,hogy sznobság-e egy drága telefont megvenni amit kb 2 évig használsz minden nap.
Az 5s nekem Amerikából jött 650 dollárért tavaly decemberben.Az akkor 140 ezer forint volt.
2 év múlva kb a felét éri majd amikor eladom.
70 ezer forint "bukó"(havi 3 ezer forint) nekem 24 hónap alatt belefér.
Óriási sznobnak kell lenni ahhoz,hogy ezt megengedjem magamnak.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 16:31
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#75
Én is szeretem a bélszínt (ha nincs túlsütve), de a krumplis tészta is egész kiváló tud lenni :(

Asszem offtopic voltam.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 16:29
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#74
"A sznob sosem tudja magáról, hogy sznob... ezt csak a suttyók látják rajta. "

Legalább tisztában vagy azzal hova tartozol:)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 16:26
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
Az Apple olyan tucatcikkeket használ, mint a Samsung memóriák chippek, Intel chippek stb.

Emlékszem a tényleg jól összerakott és dizájnos G4-es tele volt tucatcikkel (az architektúrán kívül, ami akkortájt az egyik legjobb, ha nem a legjobb volt). Pl. már akkor a most nagy vetélytárs Samsung leggagyibb memóriája volt benne.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 16:22
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#72
A sznob sosem tudja magáról, hogy sznob... ezt csak a suttyók látják rajta.

Európában, különösen Magyarországon a jelentős esetekben sznobság az Apple termékeinek a megvásárlása... a tengerentúlon meg tucatcikk.

Van aki meg csak használja használta. Nekem is volt G4-esem, AMD, Intelem pl. PC-n ebben a sorrendben (mert ár/érték/minőség alapján ezek voltak jók), volt SonnyErricssonom, iPhone-om, HTC-m sosem hordtam így semmitől fenn az orrom, igaz az esetek 80%-ában pont a sznobsűrűség növekedésével pont nem egyenes arányban szereztem meg ezeket... (igaz sok termék futott át a kezemen, így képes voltam más szempontok alapján dönteni.)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 16:15
Előzmény: #68  stoky
#71
Igen, az összerakás, meg az, hogy Apple el tudja adni (Jobs idejében mindenképpen, ma már ez megkérdőjelezhető és nem tudni mennyi szól csupán a márkanévnek), ráadásul már vannak hasonszőrű konkurenciák.

Emlékezzünk, hogy pl. IBM/Citizen is már mikor kitalálta az okosórát és alig hallott róla valaki.

"Az Apple lefektette most az alapokat"

Na ez ugye már erősen vitatható.
- az okosóra alapjait "100 éve" lefektették az IBM-nél
- a Samsung törte át a jeget (mondván, hogy az okosóra nem komplett ostobaság; emlékezzünk pl. az AllThingsD riportjaira)
- most megláthatjuk, hogy az Apple learatja-e, valami ficsőrrel a babérokat, vagy pl. a Google-ék jobb ficsőrt csinálnak és az Apple-t még az Apple névért rajongók sem mentik meg (a jövő zenéje, hogy ezek közül melyik forgatókönyv jön majd be)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 16:07
Előzmény: #64  tokos.
#70
Az Iphone csak az olyan suttyóknak sznob dolog mint te.
De tudod mit magasról teszek rád is meg az Androidos szaraidra is.
Aki kettőnk közül személyeskedni kezdett az pont te voltál.
Én már csak ilyen "sznob" fasz vagyok,hogy a világ legjobb telefonját szeretem használni.Mondok mást is szeretem a bélszínt és nem szeretem a krumplis tésztát.
Ugye milyen sznob dolog ez is.
Szánalmas vagy.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 16:06
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#69
Elnézést kérek a ficsőrökkel való szereptévesztés egy másik kollégától származik.
stoky 2014. 09. 14. 16:03
#68
Visszatérve arra, hogy miért csinált megint forradalmat az Apple. Ismét megmutatták, hogy egy létező termékkategóriát hogyan kell megcsinálni rendesen. Így tették a PC-vel, az mp3 lejátszóval, az okostelefonnal, a tablettel, és most az okosórával. (gyk: Mac, iPod, iPhone, iPad, Apple Watch)

Mostantól minden okosórát az Apple Watch-hoz mérnek majd. Ha kijön egy okosóra, egyből az Apple órájával hasonlítják majd össze. Nincsenek kidolgozva a részletek, lassú a navigáció, az Apple Watch-hoz jobb szíjjak kaphatók, stb, stb, stb. ezeket olvashatjuk majd az XY gyártók óráinak tesztjeiben.

Nem lennék meglepve, ha jövőre annyi Apple Watch fogyna majd, mint az összes többi okosórából együttvéve. Abban is biztos vagyok, hogy az okosórák és főleg az iWatch hasonló fejlődésen megy majd keresztül az évek során, ahogyan az történt az iPhone vagy az iPad esetében is. Az Apple lefektette most az alapokat, de a technológia fejlődésével – gondolok itt az akksikra, és a szenzorokra – elképesztő órákat gyárthatnak majd pár év múlva.

Egy különbség lesz az Apple és a többi gyártó órája közt: A többi gyártó évente új kezelőfelületet tervez majd, hogy utolérjék az Apple-ét, az Apple pedig csak ezt a mostanit fogja csiszolgatni majd, miközben kitalálják, hogy az autópiacot tervezzék újra, vagy iRobotot építsenek.

link
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 15:56
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#67
Az "olcsó" műanyagról, meg annyit, hogy az Apple-nél valóban nem olcsó és nem is műanyagnak hívják, hanem polikarbonátnak, pvc-nek (bár ez a greenpeace hatására már állítólag nem kerül bele).

Összehasonlítás képen a legtöbb telógyártó, sőt már több notebook gyártó is ilyen polikarbonát (ill. nem mérgező műanyagokat és fémeket használ... kiv. az elektronikát, mert ott nem kerülhetőek el teljesen a veszélyes anyagok.)
Ráadásul az oly népszerűen "minőséget" jelző 2 filléres beruházású (egyébként pofátlanul drágán adott) fémkeret is sok termékbe belekerül.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 15:52
Előzmény: #63  Bekre_Pal
#66
De legalább ""most"" láthattál iPhone drukkert is "sz@rozni" nem csak Androidost. :DDD
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 15:50
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#65
"Ferrariba is be lehet tenni műbőr ülést"

Szintén öngól!

Ha megfigyeled, akkor 4 magos energiazabáló motor dobog számos konkurens termékben, az iPhoneban meg pont nem.

Éppen kritikai érvként szokták felhozni, hogy a 4 magos Ferrari motor hogy zabálja feleslegesen az akksit, bezzeg az álljfón.

Tehát ez egy újabb szereptévesztés nálad.
Pont olyan, mint amikor ficsőröket kritizáltad, ami meg jellegzetesen az Apple látványfogása.
Gondolom nem kell képeket belinkelnem egy Win98/NT vx. OSX, vagy egy gagyi ház vs. Apple dizájn esetéről.
tokos. 2014. 09. 14. 15:48
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#64
Üvölt belőled a sznobság.

Hidd el nem vagy különb attól, hogy iPhone-t használsz. Az iPad-től sem. Ez egy telefon, semmi több. Persze van akinek életcél, és ha összekuporgatja rá azt a nem túl jelentős összeget, akkor azt hiszi, hog már valaki lett tőle. De nem.

Érdekesség, van egy ismerősöm, aki bármilyen telefont egengedhet magának. Repülője van, Lexusa, egyebek.

Kíváncsi voltam, hogy milyen telefonja van, hát egy Samsungot nyomkodott. Tavaly legalábbis még.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 15:44
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#63
Ne haragudj, hogy ellenkező véleményen voltam, neked van mindenben igazad, annyira ostobák vagyunk, de ami engem illet, megpróbálok fejlődni.
tokos. 2014. 09. 14. 15:40
Előzmény: #60  Bekre_Pal
#62
Szerintem írtam, hogy nem vagyok nagy híve az iOS-nak. Mondjuk az Androinak sem, de lehet, hogy tennék egy kísérletet vele alkalomadtán.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 15:33
Előzmény: #52  Bekre_Pal
#61
A "kollégádat" idéztem, de itt egy idézet tőled:

"megfigyeltem, hogy androidos sorstársaim szoktak dühödt munkát fektetni ebbe a keresztes háborúba"

Bár magadon is megfigyelheted a háborút, de főleg a kollégád kirohanásain, ahogy kétségbeesetten sz@rozik és "lazán", mert őt nem kellet figyelmeztetni...

Igaz, én csak merev tényeket soroltam (lásd. típushibák, melyeket a cég is javítgat folyamatosan), ő meg csak sz@rozott, ami valóban sokkal lazább.

Sőt, te is nyilván "laza" vagy amikor azt akartad a számba adni, hogy az iPhone "sz@r", amikor nem mondtam... a "kollégád", pedig most sz@rozott.

Ennyit meg a te emlékezetedről!

(Arról persze lehet vitatkozni, hogy egy városokat összekeverő térkép, mechanikailag és elektronikailag védtelen "smart" csatlakozó, hibás hálózatkijelzés stb. mennyire minőségi és tökéletes.)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 14:38
Előzmény: #58  tokos.
#60
de minek :)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 14:00
Előzmény: #58  tokos.
#59
"Iphone-ra is rá lehetne tenni Androidot,"

Hát persze...Ferrariba is be lehet tenni műbőr ülést de ez csak neked jut eszedbe.
Persze csak addig amíg nem lesz olyan kocsid.
Kívánom legyen,ugyanúgy mint Iphone-od.
tokos. 2014. 09. 14. 13:46
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
Megjegyzem, az Android, és az olcsó műanyag nem feltétlenül jelent egyértelmű párosítást.
Iphone-ra is rá lehetne tenni Androidot, ha valaki veszi a fáradságot, és lefordítja rá. Talán van is már ilyen.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 13:37
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#57
Ja és mégegyszer leírom...
Csak Iphone lesz a kezemben továbbra is.
Te meg vegyél "ocsó" műanyag androidot az való neked.
Valakinek a szart is el kell adni!
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 13:33
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#56
Figyelj okoska...
Én magamról beszéltem,a saját igényeimről,a saját szempontomból.
Nem is tehetek mást.
Egyáltalán nem akartalak meggyőzni se téged se mást.
Saját véleményem csak saját tapasztalat alapján lehet.
Engem nem étdekel a recs-rop műanyag vacak,ahogy a műbőr cipő sem vagy a kvarcóra sem 1000-ért.
Nem az eszet osztom majom veled ellentétben,hanem a saját benyomásom és tapasztalatom osztom meg.
Volt a kezemben androidos vacak is de szerencsére nem sokáig.
Azt használd te,nekem jó az Iphone.
Pont megy az a műbőr cipődhöz.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 13:28
Előzmény: #54  Bekre_Pal
#55
galaxy

á
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 13:28
Előzmény: #53  tokos.
#54
na pont egy n97 minim van másodként, 5 éves

anno elviselhetetlenül lassúnak találtam, de ötször gyorsabb, mint a galaxí siii-asom
tokos. 2014. 09. 14. 12:56
Előzmény: #52  Bekre_Pal
#53
"na jó, másodtelefonnál meg symbiant (az meg mi, na ugye)"

Az N97 minin mnekem is az volt. Benne az ingyenes navigációval. Nekem azzal sem volt különösebb problémám, a vas volt gyenge a maga 300mHz körüli procijával. Nem értem, hoyg miért álltak le vele.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 12:50
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#52
azért mielőtt megszilárdul a világképed emlékeztetnélek, hogy én androidot használok

na jó, másodtelefonnál meg symbiant (az meg mi, na ugye)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 12:16
Előzmény: #50  Bekre_Pal
#51
Bizony durva világ ez, ahol olyan megmondóemberek mondják meg mindenkinek, hogy mi a legjobb, akik (idézem):

"Én soha nem veszek mást a kezembe"

Ilyen tökéletesen tág összehasonlítási alappal tényleg "elhiszem", hogy pontosan tudjátok ezt! :DDD
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 12:09
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
látod komám, mindenki hülye, szerencse, hogy te megőrizted az elméd épségét ebben a durva világban :)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 11:37
Előzmény: #48  Bekre_Pal
#49
Én laza vagyok, megmondta, hogy mást a kezébe sem vesz így nyilvánvaló, hogy tudja, hogy mi a legjobb! Sőt mindenkit ismer is. :D

Azért a te öngólod se volt rossz, de ez azt is üti. :D
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 11:33
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
jesszusom, lazíts már
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 11:16
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
"Én soha nem veszek mást a kezembe"

Ekkora ÖNGÓLT!
Ezzel pont azt BIZONYÍTOTTAD, amit állítok.

Miért is ne tudnád, hogy mi a legtökéletesebb, hiszen mást a kezedbe sem veszel.

Nincs több hozzáfűznivalóm.

A tények meg úgysem érdekelnek, pedig elég jól dokumentáltam egy példán keresztül, hogy van mit javítani... sőt azt is dokumentáltam, hogy az Apple is így gondolja.

Így téged még az Apple sem érdekel, csak saját magaddal vagy elfoglalva.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 11:00
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#46
"Egy ilyen rajongónak nem csoda, hogy bármilyen javító szándékú kritika nagy indulatnak látszik... valójában csak ostobaságról van szó."

Nézd,két dologra biztos nincs szükség-

1.Nincs mit azon javítani ha valaki a legjobban összerakott,legmegbízhatóbb,legminőségibb anyagokból gyártott készüléket használja.
Attól,hogy valaki nem szereti a műbőrt még nem lesz hülye ha bőr cipőt vesz és nem próbálta az elöbbit.

2.Attól mert valakinek más az izlése mint neked még nem lesz ostoba se álmában se valójában.

Ha neked az jön be akkor használj műanyag telefont androiddal.
Tudod az 1000ft-os kvarcóra is ugyanúgy és ugyanannyi időt mutat mint az 1 milliós Breitling és a Suzuki is elvisz bárhova mint a Lexus.

stoky 2014. 09. 14. 09:05
#45
Majd jön a FireFox mobil! Az ostoba Linuxosoknak! Indiában folyamatos Restrart lesz :-)
tokos. 2014. 09. 14. 09:03
Előzmény: #43  tokos.
#44
Bocs elment véletlenül. Annyit még, hogy ez persze nem op-rendszer függő, az androidos kütyüket meg a leggagyibb gyártók is picra dobják, vacak vassal, optimalizálás nélkül, és sokszor ezzel hasonlítják a Iphone-t nem a felső kategóriával.
tokos. 2014. 09. 14. 09:00
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
Én nem akarok egyik felett sem lándzsát törni, egy biztos, az Apple nagyon össze van rakva, és nem azt nézik, hogy hol spóroljanak rajta. Ez
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 08:47
Előzmény: #25  tokos.
#42
Teljesen igazad van, vannak ízlések és pofonok, meg különböző igények (mint amit felsoroltál), de vannak objektív paraméterek, mint pl. egy dugasz mechanikai és elektronikai védelmének lebontása "smart"-ságból, ami pont ez az objektív kategória (még akkor is, ha közben megfordítva is dugható.)

Szerencsénkre az Apple is így gondolja és nem úgy, mint az itt felsorakozó ostobán elfogult rajongók és fejlesztenek, lásd. a belinkelt USB csatlakozót.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 08:36
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#41
"Én soha nem veszek mást a kezembe"

Ekkora ÖNGÓLT!
Ezzel pont azt BIZONYÍTOTTAD, amit állítok.

Miért is ne tudnád, hogy mi a legtökéletesebb, hiszen mást a kezedbe sem veszel.

Egy ilyen rajongónak nem csoda, hogy bármilyen javító szándékú kritika nagy indulatnak látszik... valójában csak ostobaságról van szó.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek