Topiknyitó: Nergal 2021. 04. 06. 15:03

Grafikust vagy festőművészt, rajzolót keresek  

Grafikust vagy festőművészt, rajzolót keresek - különböző grafikai ötleteimet kellene megrajzolni, ahogy akarja/tudja a művész: lehet tusrajz, festmény, rézkarc, computeres grafika, stb. A lényeg, hogy azt lássam rajta, amit szeretnék.
.
(Fiverr-en már próbálkoztam, lényegében sikertelenül) Ettől függetlenül is: ha valaki hoz nekem a Fiverr-en grafikust vagy festőművészt, rajzolót, azt sörrel, borral stb. tudom jutalmazni, vagy egyéb módon. A lényeg: különböző grafikai ötleteimet kellene megrajzolni, ahogy akarja a művész.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Nergal
Nergal 2021. 04. 08. 15:46
Előzmény: #11  rwinke
#12
Hálás köszönet!
rwinke 2021. 04. 06. 23:39
Előzmény: #2  Nergal
#11

A Fiverr-es másolóművészeknél nem kicsit drágább, de itt tudsz normális ajánlatokat kérni
https://99designs.com/
Nergal
Nergal 2021. 04. 06. 22:58
Előzmény: #6  totoro
#10
Na, akkor egy évre előre kérem egy lapra a nyerő lottószámok lerajzolását, de hiteles legyen ám! :)) Jönnek azok a referenciák? :))
Nergal
Nergal 2021. 04. 06. 16:39
Előzmény: #6  totoro
#9
Jól sejtem, hogy csak trollkodtál? Esetleg rögzíteni akartad, hogy nem vagy buzi? Hát, akkor dizájner, stylist, stb. nem nagyon leszel már... :))
Nergal
Nergal 2021. 04. 06. 15:53
Előzmény: #7  Nergal
#8
Ha vannak jó műveid, akár vevő is lennék rá... ja, ezt nem sörben értettem, hanem jó magyar Forintban :))
Nergal
Nergal 2021. 04. 06. 15:52
Előzmény: #6  totoro
#7
Milyen sört, és milyen minőségben tudsz rajzolni? Nem vagyok homi, én is puncinyaló hetero vagyok, mint (gondolom) Te is. Semmiféle szexuális témát nem akarok megrendelni amúgy :)) Szabad kézzel tudsz jól, kifejezően rajzolni vagy computeren? Pár képet be tudnál rakni azokból, amiket készítettél bármikor is? Referenciaként, nyilván nem ellopni akarom, tudtommal nem is lehet olyat. Ha vannak jó műveid, akár vevő is lennék rá... nem tudom, hogy tudtad-e, de kortárs művészeti alkotás leírható az szja-ból.
totoro
totoro 2021. 04. 06. 15:47
Előzmény: #5  Nergal
#6
Én bármit lerajzolok neked (kivéve buzulás, buzulás az kizárt) de a sört előre kérem.
Nergal
Nergal 2021. 04. 06. 15:29
#5
Hirdetés folyamatban van, jóvá kell még hagyatni. Gondoltam, hátha vannak, akiket érdekel itt.
Nergal
Nergal 2021. 04. 06. 15:26
#4
Kép méretétől és minőségétől függően fizetnék érte, megegyezés szerint. Számlaképesség nem előfeltétel, de előbb vagy utóbb a hosszabb távú együttműködés érdekében szükség LEHET rá. (Nem feltétlenül lesz.) Egyébként lehet valaki adószámos magánszemély is, az nem kerül semmibe: sem TB-t, sem mást nem kell fizetni egy fillért sem. Ha jó a munka, és hosszú távon együtt tudunk működni, akkor megcsinálom a regisztrációt, ha ez a kérés.
Nergal 2021. 04. 06. 15:18
Törölt hozzászólás
#3
Nergal
Nergal 2021. 04. 06. 15:03
#2
Grafikust vagy festőművészt, rajzolót keresek - különböző grafikai ötleteimet kellene megrajzolni, ahogy akarja/tudja a művész: lehet tusrajz, festmény, rézkarc, computeres grafika, stb. A lényeg, hogy azt lássam rajta, amit szeretnék.
.
(Fiverr-en már próbálkoztam, lényegében sikertelenül) Ettől függetlenül is: ha valaki hoz nekem a Fiverr-en grafikust vagy festőművészt, rajzolót, azt sörrel, borral stb. tudom jutalmazni, vagy egyéb módon. A lényeg: különböző grafikai ötleteimet kellene megrajzolni, ahogy akarja a művész.

Topik gazda

Nergal
Nergal
3 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek