Topiknyitó: GoldGym 2019. 10. 16. 17:27

Globalis SzOpus Nyrt.  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BUXopoly
BUXopoly 2020. 01. 29. 08:54
Előzmény: #13293  OTP-TOP
#13300
Wow! klassz írás. Grat
Bubu84
Bubu84 2020. 01. 29. 08:54
#13299
ahogy látom nincs indi. a 289-90 bevédése legyen veletek.
Dale
Dale 2020. 01. 29. 08:54
Előzmény: #13297  Maximova
#13298
Igazad lehet, az is lehet, eddig is csak a brokik kereskedtek. Forgalomgenerálás, ingyen. Ez ellen miért nem lehet tenni?
Maximova
Maximova 2020. 01. 29. 08:48
Előzmény: #13295  Dale
#13297
:)
Igen ám, de ha egy kézbe van leosztva a közkéz, 5% alatti szeletekben, akkor megáll a kereskedés, hiszen nem fog önmagával kereskedni az illető, mert akkor csak a brókerek keresnek a kötésárakon. ;)
Dale
Dale 2020. 01. 29. 08:47
Előzmény: #13227  1221_
#13296
Jusson eszedbe az a lehetőség is, hogy vki reggel/délelőtt bedobja, záráskor/Daleután mélyen lent visszaveszi. "Volt kire önteni", mégsem lett új befektető. Ráadásul rajta kívül mindenki bukott, virtuálisan. És ezek a majom vezetők szerint ez a mi bajunk...
Dale
Dale 2020. 01. 29. 08:42
Előzmény: #13238  Maximova
#13295
Miért, most kereskedhető papírnak számít? Napi 100 millás forgalommal, vicc.
.
A közkézre pedig csak ennyit: miért ne tehetnék meg? Csak arra kell figyelniük, mindenki 5% alatt maradjon. Így nem esik ki a pléh.mium kategóriából sem. ;)
OTP-TOP
OTP-TOP 2020. 01. 29. 00:23
Előzmény: #13293  OTP-TOP
#13294
Utolsó mondatban korrektor volt az úr😃 helyesen : nem èheznek,ha....
Szóval röviden: találja meg aki befektet a számítását💵💰👌
OTP-TOP
OTP-TOP 2020. 01. 29. 00:05
Előzmény: #13291  Maximova
#13293
Attól ne fèlj Maximova h.lenullázom,de köszi a kárörvendő jóslatok😉😅
Igen többes számot használok,mit használják felsorolást,h.kik a notorikus leneszèlők,pánikoltatók?:)
Nem egyszer van,hogy pincèbe várják jajveszèkelnek,kukába a vezetèssel ,lámpavasra velük ès a többi hasznos,racionális dolog..
Ezt max Te tetted hozzá hangulatkeltèsnek, hogy picsogó èrtetlenek vannak..nem írtam.
Viszont neked aki elèg aktív fórumokon biztos van tapasztalatod arról & láthattál is - bár lehet tèvedek-,ilyet h.nemcsak itt de máshol ha időszakosan benèz az ember nemegyszer van világvège hangulat.. sírás,de arra esze nincs az egyènnek h.megnèzze egyáltalán h.mit nyert a cèg eddig,mik a nemzetközi hírek/trendek a minket èrintő iparágakban,mint pl.vasút..ha már ide fektetett..
De ha már tènyekről beszèlsz talán volt a korábbi beírásomban is pár tènyből,szóval ah.momdtad aki akarja majd úgy dönt h.szerepel nálam is tèny ès nèha elolvad.,de ha nem sem èrdekel különösebben.
Nyitott fórum ugye így azt írunk amit akarunk,max Csokibá ha cink a tartalom offolja az egyènt..
&ha vetted a fáradtságot,ahogy írtad rám (&kèpzeld vettem,mert nemzetközi gazdasági hírekből szedtem pl. h.lesz 86Mrd EUR vasútfejlesztès Dzsörmeniben,aki nekem tulaj ak jó hír,de lehet màsnak is infó)&elolvastad akkor látható tisztán h.talán tènyek is megjelennek az írásomban,ha nèha írok ide. 
Szóval a hitelessèget nem a Te vèlemènyed alapján,vagy enyèm alapján alakítja ki az ember másról szerintem..
Tehát fentiek alapján akkor csak van jajveszèkelő. Ezzel nem kell egyetèrteni, de cáfolni is felesleges,mert attól mèg van nyivákolás.. Attól felfedezhetők mèg ezek a hangok..
Ki mondta h.pszihè az egyetlen fontos erő? Te maximum itt. 
Látom kiragadnál dolgokat,vagy sarkítani de nem baj. Nem te vagy az első az ilyen èrvelèssel.
Nem írtam h.pszihè kell csak,de elmúlt10èv tőzsdèzèsem tekintve H.tőkeáttètelem sosem volt a pszihè nagy kulcs volt amellett h. Olvastam imformálodtam,magam hoztam döntèst&termèszetesen fejlődèsi potenciállal,vagy prosperáló piacokra,règiókra orientálódó terjeszkedő cègekbe fektettem,fektettünk párocskámmal&nem 3napos csodákba. 
MOl,Richter is hozott eleget,de legtöbbet OTP(ott pl.hírekből amit vezetők nyilatkoztak nem keveset lehetett keresni pár èv alatt,mert ők hitelesen kommunikáltak,majd amentèm èpítkezte,akviráltak,ami hozott profitot a cègüknek&nekünk is büfiknek. 
Jaa ès ha èrdekel nem kevès ember kereskedett ott meglátásom tippjeim felhasználva, ah.jeleztèk kèsőbb. Amik be is voltak írva időben.
Pl., Èves tippversenyben 17-ben 1%eltèrèsen belül eltaláltam árban alját tetejèt arra az èvre... Vagy a kb.15%os talán áprilisi lezuhè (kb.9400-7850kb) idejèn beírtam h. Júni vègère 9600ra várom & ott is volt, szóval valami racionalitást csak ki tudok nèha csikarni,ha van èrtelme. noh de az OTP volt. Ez pedig a dohos mocsár😅, azonban nagyon jó potenciállal, hisz van egy kevès megbízás,a teher mint mátrai meg lekerül a vètelár bekerül,szóval jó lesz ez is.
Tehát racionális gondolat az akad itt is biztos,csak èpp cègvezetès nem elèg racionálisan mèg..
Attól pedig nem tartok h.egy ilyen cèggel nullázom, ahol sok jó dolog alakul,meg sok megbízás bent van már.. Erről másik csoportba írtam pár gondolatot.
Egyèbkèmt írod itt a feltètelezèst h.lenullázom a vagyonom..
Mi vagy Te jós?:) Vagy szavaiddal èlve honnan a jövő tèvedhetetlen ismerete h.majd lenullazom?:)
Nincs tèvedhetetlen jövő ismeretem,de neked sem,hisz TA is csak eszköz. Nèha jó, többször nem.
Ez egy játèk,spekuláció,imtuíció,nèha szerencse,kitartás stb..
Tehát nincs szent grál,de stressztűrès az fontos..
Ha idegesít,h.azt írtam amit gondolok,gorgess át:)
Nekem megèrzèsem,logikám az van egy pici&ez nem kevès sikerhez/profithoz segített már hozzá itt.
Te TA ban hiszel itt , lehet papírod is van OPUS. èn pedig magamban,megèrzèseimben,plusz abban h.jól olvastam eddig is ès fogok ezután is a sorak közt,igaz ez nèha türelemmel jár.
Sok szerencsét neked is,a shortosoknak,finoman lebeszèlőknek is,aki szerint a cègnek kevès jövője van,főleg azoknak akik nem érkeznek ha netán fèl èvig stagnál,vagy ellenükegy picit a piac,vagy nem fial egyből a betett pènz.
Ápriisban majd 435,nyáron pedig 611 felett már jóval nyugodtabb lesz sok ember:)
Vagy nem😅
Törölt felhasználó 2020. 01. 28. 22:50
Előzmény: #13289  OTP-TOP
#13292
Nehéz lesz az a 400 is. Nagyon kussolnak, teljes a csend. 
Maximova
Maximova 2020. 01. 28. 22:39
Előzmény: #13289  OTP-TOP
#13291
Mindenkinek lehetősége van kulturáltan beírni a véleményét.
Neked is. Elolvassuk, gondolkodunk rajta. 
Aztán ki-ki eldönti, hogy mivel ért egyet veled és mivel nem.
-
Én azzal nem értek egyet, hogy többes számot használsz itt valakikkel szemben, akik "sírnak, jajveszékelnek". Azt érezteted, hogy itt picsogó, hisztis éretlenek vannak, akiknek egy értelmes gondolatuk sincs az OPUS-ról.
Márpedig itt sokkal több racionális és tényeken alapuló gondolatot olvashatnál, ha vennéd rá a fáradtságot, mint az olyan kijelentések, hogy "...és én/mi fogunk" [nevetni].
Honnan ez a távoli jövő tévedhetetlen ismerete? 
Ebben aztán valóban több a melldöngető hübrisz, mint a hitelesség.
-
Avval sem értek egyet veled, hogy itt bárkik is az OPUS gyatra és nagy bukókat hozó árfolyamán nevetnének. A mások bukóin sem nevetünk.
Az meg külön katyvasz, hogy azt sugallod, mintha itt jajveszékelők nevetgélnének.
Akkor most  mit is mondasz?
-
Avval sem értek egyet veled, hogy a tőzsdén az egyetlen döntő tényező volna a psziché ereje - bár szerintem is nagyon fontos.
Hiába nem fogysz el pszichében, ha lenulláztad a tőkédet.
A psziché erejével a gazdasági tényeket le nem győzheted.
Se pro, se kontra.
De vaksággal sem.
-
Végül azzal a beállítással sem értek egyet, mintha itt "mi" ellened és ellenetek volnánk.
Ez egy általad kitalált, de nem létező dolog, amit - ki tudja mi okból - idepakoltál vasvillával..
-
Abba belegondoltál már, hogy ha neked lesz igazad, akkor aki azt gondolta, hogy csúnya vége lesz ennek a történetnek, az majd annyit mondhat "igazad volt, tévedtem" és ennyi.
Ha pedig neki lesz igaza, akkor te is mondhatod, hogy "igazad volt, tévedtem". Csakhogy nem itt lesz vége, hanem ott, hogy te lenulláztad az OPUS-ba tömött vagyonodat.
Nagy különbség!    
-
A fentiek vélemények voltak. Tévedés lehetséges.
szaferi
szaferi 2020. 01. 28. 20:10
Előzmény: #13289  OTP-TOP
#13290
++++
OTP-TOP
OTP-TOP 2020. 01. 28. 20:09
Előzmény: #13262  OTP-TOP
#13289
Lehet minuszolni, de tudjátok: az nevet aki a vègèn nevét..ès èn/mi fogunk,mert nem fogyunk el pszihèben,ahogy lehet látni ès tesztek hètről hètre itt sokan gondolom napról napra sírással jajveszèkelèssel..
Mondom ezt úgy h.mi is kb.20% zaccban ülünk 
Fontos H..ne naponta lead ha 2-3èvre tetted be pl.
Első jelemtès után 435felett remélem találkozunk!
Sok profitot a nèpnek👌
Maximova
Maximova 2020. 01. 28. 19:50
#13288
Kupleráj a kis homokozóban.
Figyelmeztetést kapott az Est Média
Azt csinálunk a tőzsdén, amit akarunk, mert mi vagyunk a nagyfiúk! 
:D  
Ja, nem  
:(
Maximova
Maximova 2020. 01. 28. 17:26
Előzmény: #13286  Bubu84
#13287
Nyerészkedő, áruló! :DDDDDDDD
Akarod inkább CIG-ben? ;)
Bubu84
Bubu84 2020. 01. 28. 17:17
Előzmény: #13284  Maximova
#13286
Juhuu. Nyeremenyemet nem Opus rvben szeretnem :) 
Maximova
Maximova 2020. 01. 28. 17:15
#13285
Gál Miklós az Opus vezérigazgatója a mai zárás után, OPUS részvényein 5.181.520 Ft-os nem realizált veszteséget halmozott fel.
-
Értesítjük kedves megrendelőnket, hogy 5 milla fölött a bőröndje összekészítés alatt van. 
Maximova
Maximova 2020. 01. 28. 17:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#13284
Bubu nyertél, gratulálok! :))
Sasika07 2020. 01. 28. 17:09
Törölt hozzászólás
#13283
GoldGym 2020. 01. 28. 17:08
Törölt hozzászólás
#13282
Goran25 2020. 01. 28. 17:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#13281
Remelem ég a pofajukrol a bor a külföldiek előtt hogy ekkora szerencsétlenek...bár kétlem.
 Úgy vannak vele legalább békén vannak hagyva.

Topik gazda

GoldGym
GoldGym
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek