Topiknyitó: portfolio 2017. 03. 27. 20:51

Gépház  

Hibát találtál?
Javaslatod van a fórummal kapcsolatban?
Nem vagy biztos benne, hogy amit látsz, az bug vagy "fícsör"?
Ide írd le, és meglátjuk, mit tehetünk!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
spuri27
spuri27 2017. 03. 28. 08:59
#81
Szerintem is vacak az új felület. A régi sokkal jobban átlátható volt.
csa-csi
csa-csi 2017. 03. 28. 09:04
Előzmény: #75  goapsy1
#82
Ha az volt a cél, hogy kihaljon a fórum, akkor azt hiszem, hogy  ez az akarat teljesül.  Nem tegnap kezdtem internetezni,  rengeteg on-line hozzászólási lehetőséget ismerek,  ez a "megújulás" alulmúlja bármelyiket.  Szerintem alapfeltétel bármely internetes  megjelenítésnél, hogy egy oldal a lehető legtöbb  információt tartalmazzon. Ez annyira "szellős", hogy  időtrablóan lelassítja  a használatát. 
kexelo
kexelo 2017. 03. 28. 09:06
#83
Részemről bojkott...
Naponta ránézek majd javult-e...
Bocsi...
-pny 2017. 03. 28. 09:12
Törölt hozzászólás
#84
pomperj
pomperj 2017. 03. 28. 09:14
#85

1)a forum felulet azt kell segitse, amire valo: a gyors, egyszeru velemenycseret, es erdemi tartalmat. EZ NEM AZ.
2)felesleges a pontozas. Aki akar, irjon velemenyt, es ne "sotetben bujkalo"-kat tamogasson.
3)Legyen sokkal attekinthetobb. Legalabb 3-5 menurendszer legyen minden page jobboldalan hogy atugrasokhoz,  hivatkozasokhoz, becsatolasokhoz lehetoseget adjon.
4)Tul szet-terjedo, helypazarlo az egesz. Tomor legyen,
5)Sokkal hasznosabb lenne, ha sajat chart-feltoltesi funkcio es tarolas epulne be. Majdnem minden hozzaszolasnal igaz, hogy egy kep tobbet er, mint 1000 szo.
6)egyelore: A REGI JOBB VOLT. Es az se volt kozepesnel jobb.


Reszemrol egyelore bojkottalom, Ide nem irok a heten.
mostkezdem
mostkezdem 2017. 03. 28. 09:14
#86
Hát ez a "fejlesztés" valljuk be nem sikerült!  Átláthatatlan, komplikált, nem felhasználó barát, nehézkes stb. Összefoglalva ez olyan jól sikerült hogy már ROSSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lukskypoker
lukskypoker 2017. 03. 28. 09:23
Előzmény: #12  szivacs
#87
Kedves "fejlesztő csapat"!


Tegnap este óta semmi fejlődés.



Ez qrva gyenge....


Ha kopogtatnak az iroda ajtaján és egy öltönyös középkorú ember áll ott, vegyétek úgy, hogy mi küldtük a problémákat megoldani.


Már csak az önkritikátokban bízom/bízunk. Javaslatokat, útmutatást, ötleteket kaptatok TŐLÜNK.


Dolgozzatok ÉRTÜNK!


Sok sikert!







Adelchi
Adelchi 2017. 03. 28. 09:23
#88
Kár volt elcseszni az egyszerűen, gyorsan átlátható, több lényeges információt tartalmazó elrendezést.A francot sem érdeklő vackokkal telezsúfolt, figyelmet elterelő "újítások" használhatatlanná tették ezta fórumot, ha marad az új, nemigen nézegetem. Kössssz főnök, kössssz!
Dodo34
Dodo34 2017. 03. 28. 09:25
#89
mehetnek az e-mailek: portfolio@portfolio.hu címre....ott is bombázni kell őket!
-bubu-
-bubu- 2017. 03. 28. 09:25
Előzmény: #88  Adelchi
#90
Megújult a Portfolio fóruma2017. március 28. 08:50       Tegnap este új alapokra helyeztük a Portfolio közösségének fórumát. A megváltozott felületen túl újabb funkciók szolgálják a felhasználók kényelmét. A pénzügyi, gazdasági kérdések iránt érdeklődők számára továbbra is a Portfolio kínálja a véleménycsere legnagyobb fórumát. 


Leporoltuk a (lássuk be) kissé már elavult fórumunkat annak érdekében, hogy felhasználóink szebb, kényelmesebb formában oszthassák meg gondolataikat és olvashassák másokét. Topikgazdai szerepkör, átláthatóbb moderáció, avatar és egyéb funkciók kerültek be a fórumba, de a lényeg továbbra is a tartalom, amit a felhasználók állítanak elő.

A Portfolio fóruma havi 40 ezer látogatóval, 1-1,5 millió oldalletöltéssel a legpörgősebb interaktív gazdasági felület Magyarországon. Befektetésekről, tőzsdéről, gazdasági és közéleti hírekről zajlik a csevegés, és reményeink szerint a fórum továbbra is a pezsgő véleménycsere terepe marad.

A következő napok még csiszolgatással, a felhasználói visszajelzések áttekintésével telnek, és reméljük, régi és új felhasználóink tetszését elnyeri az új felület.

INKÁBB SEMMIT NE CSINÁLTATOK VOLNA 
KB58 2017. 03. 28. 09:32
Előzmény: #88  Adelchi
#91
Tisztelt Portfolio!Ha az volt a cél, hogy a PF fórumozók ne tudják hatékonyan használni a fórumokat és leszokjanak róluk, akkor az új felület nagyon jól sikerült. Ha netán mégsem ez lett volna a cél, akkor kérjük állítsák vissza a régi felületet, de legalábbis lehessen választani közülük, mobil eszközön is!!!

Köszönettel.
Dodo34
Dodo34 2017. 03. 28. 09:33
Előzmény: #90  -bubu-
#92
HASZNÁLHATALAN OCSMÁNY OKÁDÉK KALAP SZAR FOS FÓRUM!!! sÜLLYEDJEN EL SZÉGYENÉBEN AKI EZT A GECI SZART CSINÁLTA!!!
Törölt felhasználó 2017. 03. 28. 09:34
Előzmény: #90  -bubu-
#93
Ma reggel laptopon is megnéztem: undorito szar fos igy is, nem csak telefonon! Aki ezt csinalta, az soha nem hasznalta érdemben ezt a forumot semmire. Kivancsian varom, hogy a nagy felhaborodas utan (nem tolem, hanem ahogy nézem a felhasznalok nagy-nagy tobbségétol) torténik-e valami. De nyilvan nem fog.
mocskos_spekulans
mocskos_spekulans 2017. 03. 28. 09:36
Előzmény: #90  -bubu-
#94
Ez történik ha a hülyeség akarattal párosul...
BuxVelem
BuxVelem 2017. 03. 28. 09:40
#95
Borzalmas a "megújult" fórum!!!

Üzembe helyezés előtt illik ellenőrizni az elvégzett munka(?) eredményét...

Kiemelni a lényeget kell nem a mellék- és kiegészítőelemeket. Egy fórumon a lényeg a hozzászólások szövege (és a válaszgomb), nem pedig a "teccik" "vagynem" "felnyomom" gombok és a pédzser (lapozósáv)...
Ezek a színek elnyomják a hozzászólások szövegét, felesleges és senki által nem használt elemek rikítanak mindenhol.

Hát igen, erre lesz képes az eredetileg talán életképes emberke egy gyorstalpaló "vebdizájner" tanfolyam után: előregyártott "material design" elemekből se tud használható kinézetet alkotni

Ennyi (nem tudom mennyi) vagy fele ennyi pénzért én is megcsináltam volna... és talán a látogatók se tépnék a hajukat...
BuxVelem
BuxVelem 2017. 03. 28. 09:52
Előzmény: #95  BuxVelem
#96
Miért nagyobb a beküldés időpontja és a hozzászólás sorszáma mint a szöveg?
Miért kell ormótlan margót hagyni minden elem mellett?
* Avatar és egyebek - csak foglalják a helyet a tényleges tartalom helyett
* Tapasztalat, aktivitás, népszerűség - senkit sem érdekel
* Topik gazda + Fórumozók listája sem érdekel senkit és szintén túl sok helyet vesz el
... és még 100 javaslatom lenne, ahogy másoknak is.

Szerintem amíg nincs használható állapotban (színek és kialakítás) addig vissza kéne állítani a régit!
És az újat tesztelni kiadás előtt!!!
Törölt felhasználó 2017. 03. 28. 09:56
#97
Tisztelt portfolio!
Én nagyon régen szinte az újság indulásától olvasom a fórumot,de soha nem regisztráltam,így hogy a hozzászólások megjelenése,(kinek szól stb)jobb lett-e ezzel az új felülettel nem tudom, de így elsőre ez rosszabbnak tűnik mint a régi volt.
BuxVelem
BuxVelem 2017. 03. 28. 09:57
Előzmény: #96  BuxVelem
#98
+ a "
BuxVelem
BuxVelem 2017. 03. 28. 09:59
Előzmény: #98  BuxVelem
#99
+ a "Megújult a Portfolio fóruma" című cikkhez nem is tudtam megjegyzést írni a fórumon...   :D
  "Whoops, looks like something went wrong."

(Sok más téma sem nyitható meg)
d_mode
d_mode 2017. 03. 28. 10:05
Előzmény: #1  portfolio
#100
Valami borzalmas az új topik! úgy érzem magam,mintha valamisex társkeresőben lennék.......
Hírek nehezen követhetőek így és a topikok is.!
Régi sokkal rugalmasabb,jobb volt.
exmnbs1 2017. 03. 28. 10:09
Előzmény: #75  goapsy1
#101
Néztem laptopon, iPaden, Lenovo tableten, mobilon. Nem látok lényeges külonbséget.
Ez a formátum olyan helyre való, ahol ritka a cikk utan a komment. 
profdenes 2017. 03. 28. 10:09
Törölt hozzászólás
#102
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 03. 28. 10:13
Előzmény: #100  d_mode
#103
nem jártam még szex társkereső oldalon, de ha az ilyen, akkor értem, miért fogyatkozik a nemzet
szivacs
szivacs 2017. 03. 28. 10:16
#104
Hiba:
amikor egy korábbi hozzászólást bemásolsz, ami linket is tartalmazott, a link kék, látszólag él, de nem működik
példa:
szivacs
szivacs 2017. 03. 28. 10:18
Előzmény: #104  szivacs
#105
na itt már teljesen el is tűnt még a "link" szöveg is, holott a beíráskor kéken ott volt még :-(
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 03. 28. 10:33
#106
azt nem lehetne, hogy ne dobjon ki rövid idő után? a régi fórumon napokig bejelentkezve maradhattam, ezen állandóan be kell lépnem, ez főleg telefonon szopás
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 03. 28. 10:35
#107
T. Pf.!


Kezdem a pozitívumokkal:
1. sok felhasználói visszajelzés érkezett (ez mondjuk egyben negatívum is) :)
2. van néhány új és hasznos feature (remélem, nem csak bug)


A negatívumokat meg már sokan leírták :)
Sokat kell még ezen csiszolgatni, hogy a tegnapi önmagamat idézzem vissza...
Sok sikert hozzá! 


P.S.: tudom, hogy sw-fejlesztői specialitás az egész iparágban, hogy kezdetben (szinte) minden sz..r, de régebben kevésbé volt "szeszélyes" a fórummotor a kiléptetés, stb. terén - és a HTTPS meg a PHP nem zárják ki egymást. Nem is egy kategória eleve... szóval nem lehetne a fórum meg a cikkek uazon felületen kb. úgy, mint eddig volt? (Ezt sokan hiányolták eddig...)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 03. 28. 10:41
Előzmény: #106  _Bekre_Pal_
#108
Megpróbálják a szex társkeresős feelinget idecsempészni :)


Ja, és nagy mellű csinos hölgyek jelentkezését továbbra is várom a szerkesztőségbe "bikapiac" jeligére :)


(Ez vicc akart lenni, nehogy valaki komolyan vegye... bár néhány fejlesztőre biztosan ráférne egy s más ezen a téren...)
-pny 2017. 03. 28. 10:45
Törölt hozzászólás
#109
-pny 2017. 03. 28. 10:47
Törölt hozzászólás
#110
Törölt felhasználó 2017. 03. 28. 10:48
#111
Ez az megújjulásnak nevezett valami förtelem. A lényeg el van kenve egy szellős felületen, nem győz lapozni az ember. Nem hiszem, hogy a hozzászólók különféle rangsorolására lennén kiváncsiak, a felület nagy részét lefoglalóan. El tudja dönteni mindenki maga kinek higyjen, kinek nem. Nem kéne szítani a hülye versengést sem az aktivitásban vagy egyéb mutatókban ezekkel a rangsorolós listákkal. A váltás a hirekre és más topik témákra nagyon körülményes lett.Érthetetlen ez a mindenáron teljesen újat törekvés, főleg ilyen átgondolatlanul. A régin elég lett volna két dolgot fejleszteni, egy a kereső funkciót, kettő, ami számomra kevésbé fontos, de nagyon inkorekt volt, az, ha teszem azt adtam egy pluszt valakinek, akkor az ne --ként vagy -5ként jelenjen meg, mert ezzel a portfolió csak az indulatokat szította sok esetben.Ez így egyelőre használhatatlan szinte lett.
spy
spy 2017. 03. 28. 10:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#112
Azért én kíváncsi lennék, hogy ki volt aki erre a fantasztikus új fórumra rábólintott... igen fiúk fasza lett, nyomjuk fel, had pörögjenek a topikok... és azért remélem, hogy aki létrehozta ezt az új f@sza felületet az felvállalja és megmagyarázza, hogy ez miért lesz jó nekünk... 
bpmcwap
bpmcwap 2017. 03. 28. 10:57
#113
egy dolog, hogy ez a motor úgy kuka ahogy van, de legalább a híreket tegyétek vissza oldalra!!!!! Alapvetően az ember ide a hírekért jön nem dumapartizni!!!! 


JOBB FELÜLRE KÉRETIK VISSZATENNI A LEGFRISSEBB HÍREKET!!!


Az, hogy alatta ott van ki aktív, kié a topik stb, nem érdekel, mondjuk az első hsz is hót tök felesleges szerintem, de túlpörget rajta az ember, a hírek viszont KELLENEK!
szivacs
szivacs 2017. 03. 28. 11:16
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#114
A + és - azért ugrált a régiben, mert nem az aktuális értéket jelezte ki, hanem egy korábbit (ki tudja miért?) és csak akkor frissített le, amikor pontoztál, ezért ugrált érthetetlen módon fel vagy le. Ráadásul az új értéket is csak egy idő után rögzítette be.
A mostani + / - szétválasztás jó és reálisabb képet ad.

Hiba:
azt jelzi, hogy be vagy lépve, de egy ismeretlen. de rövid idő múltán valójában már kiléptetett, amiről csak akkor értesülsz, amikor írni vagy pontozni akarsz.
exmnbs1 2017. 03. 28. 11:25
Előzmény: #114  szivacs
#115
Hopp friss hírek jobb oldalon csak így tovább))))
spy
spy 2017. 03. 28. 11:30
Előzmény: #115  exmnbs1
#116
Már csak azt kéne megcsinálni, hogy a felesleges topik gazda meg aktív forumozók helyett a különböző topikokat lehessen kiválasztani + felülre visszarakni az árfolyamokat és már alakul is a dolog... 
profdenes 2017. 03. 28. 11:31
Törölt hozzászólás
#117
-pny 2017. 03. 28. 11:32
Törölt hozzászólás
#118
szivacs
szivacs 2017. 03. 28. 11:32
#119
Ilyen is rég volt: pörög a gépház topik! :-)))
profdenes 2017. 03. 28. 11:35
Törölt hozzászólás
#120

Topik gazda

portfolio
portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek