Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 01:55
Előzmény: #75399  Törölt felhasználó
#75400
én nem akor bele brummogni
de Merc Te benfentes vagy
khmmmm
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 01:44
Előzmény: #75397  Törölt felhasználó
#75399
másrészt tanulj meg olvasni, Feel egyetértett a tartalmával annak amit mondtam:
"Mercurius!Az en allaspontom az,hogy a reszvenycasarlast mindenki maga donti el.Es azt,hogy az infoit az adott cegrol honnan szerzi be ,az is az o felelossege.Amit leirtal azzal egyetertek,
feel"

Ezzel én is egyetértek, és gog123-al is. Ex viszont másokban keresi a felelősséget...

Ha nem lenne vita, és nem írja le mindenki az álláspontját, hogyan lehetne eldönteni késöbb, hogy kinek van igaza. Erre írtam hogy hülyeség: mármint az, hogy nem érdemes egymásnak ugrani, vagy vitázni. Másrészt meg jogom van megvédeni magam, amikor rágalmaznak, és tettestársnak nevezni, mintha valami büntetőperben lennénk.

Választottam egy egyszerű feladatot/célt, elvállaltam 2 egyetemista felkészítését a BÉT által kiírt Kochmeister-díj pályázatra, amit több mint 100 befogadott pályázatból megnyertek a múlt hónapban. Baromi fusztráló érzés... sajnálom ha másoknak csípi a szemét ha valaki sikeres.
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 01:33
Előzmény: #75397  Törölt felhasználó
#75398
Se fusztráltságom, se kisebbrendűségi komlexusom nincs. Te viszont sokat emlegeted ezt... hátrébb a projekcióiddal...
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 01:07
Előzmény: #75394  Törölt felhasználó
#75397
Mercurius,

én a következőt értettem meg (idézve feel-től):

"Azert ne ugorjatok egymasnak!Teljesen felesleges,az ido mindent megold majd meglatjatok kinek volt igaza.Ha a papir emelkedni fog es tartani azt a szintet akkor mindenki happy lesz.Ha meg buko lesz akkor :-(Mindenki dontse el mit akar,mondjuk aki nagy minuszban van annak persze fajo.Ez van.Gyar elotte sem volt mikor vettek a papirbol meg most sincs."

Azt viszont nem értettem meg, hogy ezt miért kelett "lehülyeségezned", s belekeverni ex iránt érzett ellenszenved. (Illetve az okát értem, de erről nem ex tehet)

Nem bírom megérteni azt sem, hogy frusztráltságod miért mások becsmérlésével próbálod orvosolni.... inkább igyekezz egyszerűbb feladatot, célokat választani magadnak, s akkor lesz sikerélményed is.

Ha ma már ilyen "mondásos" nap van: Suszter maradjon a kaptafánál. :P

Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 00:23
Előzmény: #75394  Törölt felhasználó
#75396
Ugyanez a SEC weblapján megjelent infokról...
Tegnap én is ostoroztam itt a céget (és a háttérben is), vissza lehet keresni, hogy tájékoztassanak minket a 2 dolgoról hivatalos formában.
Ma zárás után megjött mindkét tájékoztatás.

Erre megkapom a magamét (már reggel), na szép.
feel
feel 2008. 09. 20. 00:17
Előzmény: #75392  Törölt felhasználó
#75395
Es a topic hangulata is viragos lett a vegere:-)jo is ez igy!
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 00:15
Előzmény: #75390  Törölt felhasználó
#75394
Szerintem magától értetődő, ki nem tudja felfogni mi zajlott le a napokban.

-Megjelent (újfent) egy új (dez)információ egy ill. több spanyol honlapon, a Genesissel kapcsolatban, melyet Moiser megtalált, majd közzétett itt, majd pedig Rényi úrtól tájékoztatást kért ezzel kapcsolatban, melyet meg is ígértek, és be is tartottak.
Ezt már többször lejátszottuk. Találtunk valamit, és kértünk tájékoztatást, majd meg is kaptuk hivatalos formában.

-Ezzel szemben van aki a transzparencia hiányáról, és bennfentességről beszél az eset kapcsán, és még sorolhatnám.

Bokaly Te mit értettél meg, mit fogtál fel (vagy meg)?

Örülj neki, hogy számodra a Genesis története 1 negyedévvel korábban véget ért, mint exmnbs számára... de vannak, akiknek még nem ért véget. Mindenkinek a maga dolga.
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 00:15
Előzmény: #75391  feel
#75393
Én úgy gondolom, hogy aki biztos infókra vágyik a tőzsdén, akkor csináljon egy saját tőzsdei céget magának. Ha erre képtelen, akkor vállalja a tőzsdék által kínált befektetések kockázatait. Ha erre is képtelen és pénzt akar keresni, akkor dolgozzon keményen a munkahelyén a biztos fix pénzért. A főnök biztosan megmondja a tutit.
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 00:11
Előzmény: #75391  feel
#75392
:D
sőőőőt, virágozzék száz virág!!! :D

feel
feel 2008. 09. 20. 00:03
Előzmény: #75390  Törölt felhasználó
#75391
Ebbol latszik,hogy nem vagyunk egyformak.De a nap mindenkire ugyanugy sut:-)ez egy kis ideillo hasonlat!
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 00:00
Előzmény: #75388  Törölt felhasználó
#75390
feel,

nem, nem hülyeség....

Van itt ugyan egy a kissebrendűsége által táplát kivagyiságban szenvedő ficsúr, aki előszeretettel hülyéz, ócsárol, dorongol le bárkit, aki mást gondol, mint amit Ő megérthet... (tudniillik sok mindent nem bír felfogni...)

Ettől még igazad van.... az idő mindent megold. ... (Mercuriusunknak persze ez is hülyeség)
feel
feel 2008. 09. 19. 23:55
Előzmény: #75388  Törölt felhasználó
#75389
Mercurius!Az en allaspontom az,hogy a reszvenycasarlast mindenki maga donti el.Es azt,hogy az infoit az adott cegrol honnan szerzi be ,az is az o felelossege.Amit leirtal azzal egyetertek,
Törölt felhasználó 2008. 09. 19. 23:43
Előzmény: #75385  feel
#75388
feel, ez hülyeség, már boccs. van itt egy nőszemély, aki másféléve szidja a céget a vezetésést és a papírt, ill. azt akik informálódni próbálnak, a cégtől, és a sajtóból (összeszedni minden apró részletet), és most ő van kibukva a legjobban, mert hogy szerinte "megcáfoltak egy álhírt". És ő mutogat tettesttársakra és szélhámosokra, mert feltehetően belerángatták a részvény vásárlásba. Nem értem miért fáj ez neki ennyire, ha annyira okos lenne, már 1,5 év alatt rég eladta volna a papírjait (vagy bele sem szállt volna), az alapján amiket szajkózott folyamatosan, de nem, ő főállásban itt osztja az észt a topikban.
Miért is ha nincs papírja??? Miért is nem szállt ki, ha 1,5 éve szidja?

Mi ez ha nem kóros elmeállapot?

Amúgy le merem fogadni, hogy régebb óta van Genesise, mint nekem...

gog123: Hívhatsz, át van irányítva Rényi otthonijára... :-P

Törölt felhasználó 2008. 09. 19. 23:41
Előzmény: #75385  feel
#75387
feel, ez hülyeség, már boccs. van itt egy nőszemély, aki másféléve szidja a céget a vezetésést és a papírt, ill. azt akik informálódni próbálnak, a cégtől, és a sajtóból (összeszedni minden apró részletet), és most ő van kibukva a legjobban, mert hogy szerinte "megcáfoltak egy álhírt". És ő mutogat tettesttársakra és szélhámosokra, mert feltehetően belerángatták a részvény vásárlásba. Nem értem miért fáj ez neki ennyire, ha annyira okos lenne, már 1,5 év alatt rég eladta volna a papírjait (vagy bele sem szállt volna), az alapján amiket szajkózott folyamatosan, de nem, ő főállásban itt osztja az észt a topikban.
Miért is ha nincs papírja??? Miért is nem szállt ki, ha 1,5 éve szidja?

Mi ez ha nem kóros elmeállapot?

Amúgy le merem fogadni, hogy régebb óta van Genesise, mint nekem...

gog123: Hívhatsz, át van irányítva Rényi otthonijára... :-P

Törölt felhasználó 2008. 09. 19. 23:34
Előzmény: #75384  Törölt felhasználó
#75386
Hajnal 3-kor is hívhatlak?:))
feel
feel 2008. 09. 19. 23:34
Előzmény: #75382  Törölt felhasználó
#75385
Azert ne ugorjatok egymasnak!Teljesen felesleges,az ido mindent megold majd meglatjatok kinek volt igaza.Ha a papir emelkedni fog es tartani azt a szintet akkor mindenki happy lesz.Ha meg buko lesz akkor :-(Mindenki dontse el mit akar,mondjuk aki nagy minuszban van annak persze fajo.Ez van.Gyar elotte sem volt mikor vettek a papirbol meg most sincs.
Törölt felhasználó 2008. 09. 19. 23:29
Előzmény: #75378  exmnbs1
#75384
Amúgy jelentkezzen nálam bármikor, akit berángattam Genesisbe, hamis infokkal, vagy anélkül.

Üdv.

Tóth Krisztián
Tel: 06 70 265 40 70
Törölt felhasználó 2008. 09. 19. 23:29
Előzmény: #75380  exmnbs1
#75383
ex előre ne itélkezz
most álom van )))
lehet kinyitod a szemed mást látsz..
lehet nem

mindenki maga dönti el
Törölt felhasználó 2008. 09. 19. 23:23
Előzmény: #75380  exmnbs1
#75382
Nem tudom ki itt a tettestárs, nem tudom ki röhög, nem tudom kik a károsultak (kivéve az agykárosultakat), azt viszont tudom hogy Te vagy az undorító.

Azt mérlegelem, megéri-e kitiltatnom magam innen (ill. előbb egy figyelmeztetés) miattad, és elvesztenem emberi méltóságomat, hogy jó hosszan és ízesen-magyarosan elküldhesselek oda, ahova való vagy, de inkább jobb szeretem önként eldönteni, hogy akarok-e még ide írni valaha is, vagy nem.

Törölt felhasználó 2008. 09. 19. 23:19
Előzmény: #75380  exmnbs1
#75381
hát azt minek neveznéd, amikor a sötétben tévelygő, parázó, alulinformált kisbefektető pont azt a befektetőtársát rágalmazza ostoba és pitiáner módon bennfenntes információk szivárogtatásával, aki amúgy épphogy feltúr mindent az összes fellelhető nyilvános információért, majd konkrétan rugdossa a céget azért, hogy valahogy kommentálják amit talált?

milyen jelzőt kapsz, ha az "undorító"-t négyzetre emeled?
fúj

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek