Topiknyitó: Törölt felhasználó 2004. 05. 26. 11:18

Freesoft részvény  

Érdeklődöm, hogy ki mit hallott erről az új dologról, Vajon érdemes belecuccolni? Lehet hasonló sikersztorit láthatunk majd, mint a Graphi és az Econet esetében? Minden esetre én a cégnek még nem láttam a mérlegét, nagyjábólsemmit nem tudok róla. Az equilibror-nál és a Concorde-nál lehet majd jegyezni, de ott sem tudtak semmit sem mondani róla. Csak annyi valószínű, hogy júliusban indul majd a jegyzés illetve utána a tőzsdei bevezetés.
Üdv,
Hotf ace
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 13:29
Előzmény: #12799  akibaci
#12800
azt meg hol látni, hogy ki adta?
akibaci 2012. 03. 29. 13:28
Előzmény: #12798  Törölt felhasználó
#12799
Nem hiszem, szerintem több van neki, másrészt sztem dupla áron akarja eladni. (és nem is a kbc adta)
Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 13:14
Előzmény: #12797  Törölt felhasználó
#12798
RiceRice....Beatrice...

na mi van?

kiszáltál?

5000 db. 2100on.
Törölt felhasználó 2012. 03. 28. 22:02
Előzmény: #12796  Törölt felhasználó
#12797
ica ez 1 kicsit nevetséges.Lejjebb is írtam,hogy bármikor letehetik akár
1800-ra is,mert nincsenek kicsik a vevői oldalon.a napi átlag kerek 2100!(igaz ekkora forgalomnál nem számít)5db-al visszatették 2000-re és te már "visszarántásról" írsz.Ezt tényleg nevetségesnek tartom.(Felfelé 2-4 millás forgalom volt)Ja és ez téged már meggyőzött és az 1200-as látomásod is erősödik.Minél feljebb megy,te annál jobban látod az 1200-őt.Távolra látsz.Remélem majd 3-5 év és tizedelés után tényleg lesz 1200.

Lökhetik lefelé,mert venni akarok én is még.(Tudod minél olcsóbban annál jobb)A kintlévő részvény mennyisége pedig fogy.Ez most sok vagy kevés?nem tudom megitélni,de 6hónappal ezelőtt sokkal több volt.Azóta 100edb felett tuti,hogy begyűjtöttek!
Az pedig biztos,hogy te és madrid közreműködése miatt sokan dobták
1000-1600 közt.A cég és Móricz még a végén kitüntet benneteket:)

Azért legalább 2-3 indokot írjál már le,hogy miért kéne 1200-ig esnie?
Talán mert javul?vagy azért mert nyereséges?vagy azért mert jön 1 mezőgazdasági projekt,amit akár az egész EU-ban is forgalmazni lehet?(azt nem szabad elfelejteni,hogy az EU lóvét adott a fejlesztésre,ami azt jelenti,hogy lát benne fantáziát.vagy azért fog esni,mert a cég akvit akar?az sem jó,hogy külföldről növekedik a cég bevétele?vagy az a gond,hogy a nyereség nővekedik,vagy mert a cég saját rv. vett?,vagy azért esik majd mert csökken a közkéz?vagy talán azért mert a nagyok veszik és a kicsik beborítjál?:),vagy talán azért mert hamarosan javulhat is már a környezet?(lassan 5 éve szar!!!)
szerinted az a gond talán,hogy a vezérek nem hazudnak mint más kispapírban,vagy mert nem basszák át a kicsiket?lehet,hogy szerinted az okozza majd az esést,hogy a készpénz állomány javult???(ez a valószínű,mert te a jelentés után is azt írtad,hogy nincs készpénz sőtt elötte csődről írogattál,közben meg kiderült,hogy belevettél és kisebb nyerővel el is adtad,na de abba a részvénybe miért vesz bele valaki,amitől csődöt vár???ez nekem magas.Na mind 1.Várom a válaszod.
Azt az 1-et ne írd,hogy a nagyok lenyomják,mert a kicsiket ki akarják rázni,mert ez 1 befektetőnek jó,mert utána 3000 felett lenne és előtte olcsón tudna venni 1500 alatt)
Ezután ritkábban írok,mert ezek a pár
db-os kötések nevetségesek és az is,hogy akik eladták azokkal levelezek.

Régebben is már többször leírtam,hogy az emelkedések után természetes a beejtés.(amit meg kell venni szigorúan ha nagyobb)Itt nem spekik veszik.Ez nem speki rally.Azért várják többen lefelé,mert a cég olcsón vett és nehezen lehet felfogni azt a különbséget,ami a 800-és-2000 közt van.Majd 2500 felett veszik észre a grafikonon,hogy mesterséges beejtés miatt az 1600 alatti tartományt figyelmen kívül kellett volna hagyni.
Törölt felhasználó 2012. 03. 28. 21:08
Előzmény: #12795  Törölt felhasználó
#12796
Hát rice!

Megint visszarántották 2000-re. Nem érdeke itt a Free-nek az emelkedés. Nem lesz 2400, mert még a 2250-et se érték el.

Játék van, nagy-nagy buli, trükközés.
Véleményem szerint még mindig az 1200 a valószínűbb. Megpróbálták felfelé lökni és eltűntek az eladók. Akkor most löknek neki lefelé, hagy dobják be azok, akik még tartották. Sok részvény van még kint, amit be akarnak gyűjteni, mert a céggel terveik vannak.
Törölt felhasználó 2012. 03. 28. 11:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#12795
Tegnap írtad,hogy bent áll 2250-en 22edb eladó.Ott már "csak" 1250db.Az érdekes,hogy betesznek nagy pakkokat eladásra,mikor odaér a papír akkor pedig már nincs bent,vagy átkötik 1 pillanat alatt.(Persze lehet visszaállnak majd)
1 a lényeg,hogy eladók 2000 alatt már nem akarnak eladni.Az a gond,hogy a kicsik pedig nem is néznek rá.A könyvbe nem tesznek vételi megbízást,ezért bármikor leönthetnék.

Vettem még 400db OTP-ét
(2edb mellé).Lassan indulhatna.Nyerő felét ide tolnám.
Törölt felhasználó 2012. 03. 28. 09:20
Előzmény: #12793  akibaci
#12794
Hagyom,persze,igazad van.Nekem nagyon gyanús madrid 75%-os nyerője 3 hónap alatt.Ha így lenne,be tudna másolni 1-2 tranzakciót,amin nagyot nyert.

Az,hogy veszélyes a papír
persze elismerem.Azért azt is látni kell,hogy azok a papírok sokkal veszélyessebbek ,amiket hirtelen nagy forgalommal megrántanak.(akár limitre)Azért,hogy a kicsik 2-3 nap után beszálljanak,mert elhiszik,hogy hatalmas emelkedés kezdődik,majd aki elindította eladja,ezzel kitömve a kicsiket.Itt bizonytalanságban tartják a kicsiket és gyakorlatilag ők (kicsik) adják el a papírt.Ha megnézzük,ez pont fordítottja a beültetésnek!

1 hosszabb okfejtés.Sajátom,nem biztos,hogy így van-volt.
Szerintem 2500ft-on kezdték gyűjteni a papírt.(Ezt itt a fórumon jeleztem is persze sokan azt írták,hogy adják majd a nagy vétel 1ben engem igazolt)Válság kezdődött és ment lejjebb.Móricnak és a Kaptárnak más gyűjtötte,mert ha ők vették volna naponta,akkor állandóan be kellett volna jelenteni a vételeket.400milláért átkötöttek 2350-en egybe.Ekkor már tudták,hogy a papír a válság miatt akár nagyobbat is eshet,mivel minden papír nagy esésben volt 1-2 papírt kivéve.(Free is kivétel volt)Elhatározták,hogy nem állnak az esés alá,mert így sokkal több részvényt tudnak megvenni.Hirzárlat lett a cég körül,azaz meg sem próbálták felbeszélni.Spekik 1re jobban beijedtek.Adták a részvényeket.2000-nél már Móricz is rásegített azzal a nyilatkozattal,hogy a mnyp-i pakk hatalmas kockázatot jelent.(Más vezérek hazudva! azt mondták,hogy nem jelent kockázatot.Én pl. az E-STAR és a Pannergy topikba írtam akkor,hogy eladást javaslok.)Nyilatkozat után lassan 2000 alá majd kis forgalommal
1600-1700 sávba került a papír.Szerintem ezután a nagyok is eladói oldalra álltak úgy,hogy nagyobb pakkokat kötöttek át és közben 200-600db részvényt eladtak.Gyakorlatilag a kicsiket beijesztették,hogy nagyon adják a papírt.Lehet,hogy az államot is így győzték meg,hogy adja oda olcsón.A cég 800ft-ól vette 1500-ig.Nagy mennyiséget halmozott fel.Valaki-kik veszik tovább,mivel a fórum is lassan elfogy és látni azt,hogy 1-1 "nagyob"vétel van
1-4millás.Kicsik pedig nem tudják felfogni,hogy akár 2500-ig meg fognak venni minden papírt,mert már a válság előtt is ott vették és azóta csak javult a cég.Nem hisznek a szemüknek,miért ment fel 800-ról.Perzse a kérdést kéne másképp feltenni,miért ment le addig?Azért mert a nagyok vérbeli befektetők és a cég nyereségét a saját maguk elé tették.Ha a cég nagyot nyer,akkor feljebb megy az árfolyam és ők is nagyot nyernek.Tartom azt a véleményem,hogy jelenleg is valaki-kik gyűjtik a papírt.(Szerintem 2500-ig fogják is)

Azt azért tudni kell,hogy 1 részvényt nem akkor kell elkezdeni venni,mikor a csúcson van,hanem akkor amikor olcsó.(főleg ha javul)Itt hatalmas bajban van az ágazat.A Free a Humansoft miatt pedig javul.Több cég csődben és leépítés után tud csak fenntmaradni.Itt az idő a cégvásárlásra és az akvik után hatalmas növekedés is lehet.Ezért fogják az árfolyamot jóval magasabbra tornászni és ott majd akkora forgalom lesz,hogy jönnek majd a kicsik is.Nézzétek vissza,hogy a tőkebevonásokat mekkora árfolyamnál csinálták.Itt a nagyok nem engednek olcsón.Ez a mi érdekünk is.Most csak utazni kell a nagyokkal tovább.Persze akik eladták most próbálják lebeszélni,de valójában nem értik,hogy mi megy ebben a papírban és más kicsihez (átbaszós papírokhoz)hasonlítják,pedig itt értékteremtés megy a speki helyett.
Gondoljatok bele,hogy lassan az ágazat 5 éve válságban van.ez a végtelenségig nem mehet.Gépeket,programokat kell cserélni.Mi lesz ha növekszik a megrendelés és 1-2 céget bekebeleznek.Szerintem történelmi árfolyamcsúcs 2-3 éven belül.Az innét több mint dupla.Persze ez csak az én véleményem és nagyon bátor vélemény.

akibaci 2012. 03. 27. 14:51
Előzmény: #12792  realmadrid
#12793
Rice, madrid, szerintem hagyjátok egymást békén, mindenki úgy érzi, hogy jó döntést hozott, szerintem ne győzködjétek egymást a másik igazáról, mert sehova nem vezet, csak olyan lesz ez a topik is mint néhány másik ahol folyamatosan megy egymás anyázása.
Madrid pakkja biztos stabil kézbe került így kevesebb a közkéz ezért nehezebben fog visszaesni.
Rice is stabil kéz, a hite szerint játszik, kívánom hogy bejöjjön neki a számítása.

Az továbbra is veszélyes, hogy egyszereplős a játék. Ameddig ennek az egy szereplőnek az érdeke és céljai megegyeznek a miénkkel, addig jó. Ha leáll a vételekkel, akkor a kutya nem fogja megvenni, eladni piacon meg nem nagyon lehet.
realmadrid 2012. 03. 27. 14:45
Előzmény: #12790  Törölt felhasználó
#12792
Az eladott Freeből befolyt pénzen közel 75 %-ot nyertem, viszont a többi részvény vásárlásom nem volt ilyen szerencsés, több esetben a stopom mentett meg az igazán nagy veszteségtől.
Törölt felhasználó 2012. 03. 27. 14:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#12791
Mire odaérünk majd kiveszik.Nem hiába van az oda berakva.Ez a gyűjtés alapja.Persze ha csak a vevő lesz a könyvbe lehet magára önti akár
1600-ig,hogy jöjjenek a beijedt eladók.
Törölt felhasználó 2012. 03. 27. 14:16
Előzmény: #12788  realmadrid
#12790
Lejjeb azt írtad,hogy eladtad bukóban és az "érte kapott pénzből, OTP-vel, Rábával , Est-el üzleteltem és már nullszaldós vagyok"tehát az eladásod után nyertél vele.Ez azóta 60%-ot ment.Én arra céloztam,hogy nem hiszem,hogy te 3hónap alatt 60%-ot nyertél,pedig szerinted többet mert 1300 és a bekerülésed 2245 közt 72% a különbség.A beírásod alapján 3 hónap alatt te 72%!!!! felett nyertél.Ahhoz képest elég csönbe voltál eddig:)1-2 bizonyítékot bemásolhatnál ide és akkor elismerném,hogy igazad van.
Az,hogy én 3000 felett is mondtam,hogy jó lesz a papír én most is tartom,mert valószínű,hogy akár még ott is veszek.Én már voltam 1-2 papírban amit 3X-ozás után adtam el.Volt ami még utána ment több mint 50%-ot is.Mikor 1000-nél írtad,hogy báom-e az 1300-as vételeimet,írtam neked,hogy az számít mikor adom el és ebből a papírból mennyiséget gyűjteni nehezen lehet.

A cég állami megrendelések,banki beruházások nélkül javul és nyereséges.Külföldről is növekedik a bevétele.A mezőgazdasági projekt is nagyobb + hozhat,mert az egész EU-ban akarják forgalmazni.Humansoft egyedül tartja a céget és hatalmas növekedés elött áll,valamint várhatóan még idén külföldön akvit csinál.A cég kiszívott 1 csomó papírt.Nagyok gyűjtik,alig vannak kicsik a papírban.Mi miatt kéne ennek esni???Megy fel és sokan ezután fognak beszállni.
Törölt felhasználó 2012. 03. 27. 14:09
Törölt hozzászólás
#12789
realmadrid 2012. 03. 27. 13:51
Előzmény: #12787  Törölt felhasználó
#12788
Estar-t 9100-ért vettem, 12000-ért adtam, de akkor még meg volt a Free is.
Minden egyes tranzakciómat nem írtam le, de szerintem te sem.
Az pedig tény hogy most jobban állok mintha még mindig ülnék a veszteséges Free-n.
3 éve mikor 3000 felett volt a Free, akkor is vételre buzdítottál, azota volt 800 is.
Itt folyamatosan vételre buzdítasz , de be kell látni hogy ez 1000-2000 között mozog fel-le, ezt csak akkor éri meg venni ha 1000-1500 környékén veszel, 2000-ért adod, de hosszútávra itt nem érdemes venni.
Törölt felhasználó 2012. 03. 27. 13:35
Előzmény: #12786  Törölt felhasználó
#12787
Abban az esetben ha eltalálja az irányt.
Szerinted mindig eltalálta?Előre nem írta be a vételeket-eladásokat.Itt a fórumon csak azoknak lehet hinni,akik előre beírják.Madrid még 9000 felett azt írta átmegy az E-STARba.("mert azzal csak nyerni lehet")Azóta 1/3 éri.Most akkor vett???Estet pedig lejjebb írtam.Mikor ezt madrid eladta az 210 felett volt most 166.Rábán sem tudott 20%-nál többet nyerni(mivel az előbb lőtt ki mint ezt aladta),OTP-én pedig csak akkor tudott volna (35%-o)mikor 3000 alatt lehetett venni.Én beírtam,hogy vétel,de nem válaszolt,hogy vett volna.Ez pedig az eladása óta ment 60%-ot.Nem tudom elképzelni madridról,hogy 60% nyert volna.3 hónap alatt:)

Akik ugrálnak sokszor pórul járnak.
Többen vannak akik a lefelé kör kezdetekor eladták.Vettek a E-Start,Estet,Phylt,Nutexet,Fotexet,
Hibridklotyót,Synergont,KEGet,stb.Nagyot buktak,de legalább nem írnak valótlanságokat.Rá kell csak nézni a grafikonokra és látszik minden.

Na mentem.Remélem a héten 2100 fölé zár és áprilisban is megyünk tovább.
Egyébként ez a papír 1re jobban néz ki.Jó lenne ha 1 nagyobb speki is észre venné.
Törölt felhasználó 2012. 03. 27. 11:49
Előzmény: #12785  realmadrid
#12786
Neked igazad van. Éspedig azért mert azzal a részvénnyel lehet többet keresni amelyik nem csak egy irányba megy.
realmadrid 2012. 03. 27. 11:35
Előzmény: #12784  Törölt felhasználó
#12785
Én határozottan jól jártam az 1300-as eladásommal. 2245-ért vettem, ha nem adom el akkor még mindig veszteségesen benne ülnék.
Eladtam, az érte kapott pénzből, OTP-vel, Rábával , Est-el üzleteltem és már nullszaldós vagyok, míg ha nem adom el akkor még mindig ülnék veszteségben.
Törölt felhasználó 2012. 03. 27. 10:46
Előzmény: #12783  akibaci
#12784
Icának mondhatod.Ő még mindig 1200-ra várja:)Madrid pedig örül,hogy eladta 1300-ért:)Azóta stabilan emelkedik a papír.Rengeteg eladót látott,mert nem értette meg,hogy forgalom generálása kellett ahhoz,hogy sok kicsi eladja.(köztük ő is)2010 szeptemberében még madrid is azt írta nem érti,hogy miért mesett 2000 körülire az árfolyam.(Most csak vissza ment és tovább fog emelkedni)
Sokan kiszálltak és ez miatt nagyon könnyen lehet majd reptetni a papírt.Itt a kicsiktől elszedték nagyon rutinosan.Nem értem miért adták el,mikor a cég a válságban javul folyamatosan.Az is látszik,hogy semmi +hírt nem szivárogtatnak ki,mert gyűjtik+ a cég is nagy pakkal a történelmi minimumon vette.
Lassan itt az idő,hogy 1-2 speki átértékelje a papírt és a kilövés előtt belevegyen.Régebben is írtam,hogy Móricz nem engedhet olcsón tőkeemelést az akvinál.Ő 2350-en 400milláért betankolt már több mint 2 éve.Ha Free kötvényt vett volna (10% kamattal)2844ft-ot kapnánk.Ez az én olvasatomban azt jelenti,hogy 2500 alatt nem lehet tőkeemelés!!!!!
Tegnap írtam,"nem lepődnék meg,ha simán átvinné a 2100at"Köszönet a vevőnek,hogy ennyire gyorsan teljesült a beírásom.
Ma is 7 kicsitől vette és az átlag
már:)2 081,0269
Hihetetlen,hogy mennyire nem bújnak elő az eladók.
akibaci én azt is elképzelhetőnek tartom,hogy 1 nagy mellé bejött 1 speki aki talán mennyiséget akar összeszedni,hogy beleüljön és ezért nem tudják visszaönteni,mert félnek 1más vételeitől.Ha nem vette senki akkor mindig visszatették régebben a kivéreztetés miatt.Itt az 1500-as átkötés után hirtelen sietős lett és gyakorlatilag 1 kisebb leöntés volt csak.

Estbe beírtam mikor 210 felett volt (mivel a Free után a másik kedvencem)a Free pedig talán 1200,hogy Freebe kell átjönni.Persze a sok kicsi nem fogadta meg a tanácsot (madrid pedig végig eladásra buzdított,aminek a cég csak örülhetett:)Na most aki az Estet tartotta kb 760eft-ja van aFree-vel viszont több mint 1,7milla.(ha 1millát nézünk alapnak)Tehát dupla pénze lenne most és ha most eladná a Freet több mint dupla mennyiségü Estet tudna venni.Persze én nem adom el.1500 Estet azért vettem a múltkor,de a Free jobb,még ezen az áron is!!!
akibaci 2012. 03. 27. 10:04
Előzmény: #12782  Törölt felhasználó
#12783
Márpedig ezt veszik.
Egy kéz, az igaz, viszont új eladó nem kerül be a könyvbe, a vevők meg bátortalanul követik messziről. Gondolom limitre nem akarják tenni, visszaöntéssel sem érnek el semmit, így araszolás van kis pihenőkkel.
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 20:35
Előzmény: #12781  Törölt felhasználó
#12782
Én még mindig úgy látom Rice, mint március 14-én írtam:
"Én azt látom, hogy egyelőre nem mozdul 2000-ről, bár pár darabbal fölé sasszéztak, de most éppen alatta van és megint megindult lefelé."
-----------------
Mi ezzel a probléma?
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 19:36
Előzmény: #12779  Törölt felhasználó
#12781
Ezt írtad régebben (márc 14):"Én azt látom, hogy egyelőre nem mozdul 2000-ről, bár pár darabbal fölé sasszéztak, de most éppen alatta van és megint megindult lefelé."
Ezért kérdeztem,hogy:"ica te,hogy látod?Javult annyit a látásod,hogy 1200 helyett már a 2200 látod?"

Nem azt írtam,hogy már 2200.Csak azt,hogy látod.Ezek szerint te még mindig 1200 látsz.Lehet el kéne menned a szemészetre.(Bocs,ez csak vicc volt és nem tudtam kihagyni)

Topik gazda

hotface
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek