Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 19:26

Forex tréderek ide  

Akkro itt beszéljük meg a forexes dolgokat. Kezdem én. Ha külföldi rendszerrel jáccol, akkor adózás pölö hogy megy? Ahol be van jegyezve a ker. cég?

Gondolom lerágott csont, de az újszülöttnek minden vicc új.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 09:46
Előzmény: #9258  Törölt felhasználó
#9260
Jóóó vaaaan mááár, azért kb +6 kilótól nem fogok falnak menni.
Vannak akiknek így is bejövök. :)))) Mindig lesz akinek nem, ettől sem fogok falnak menni.
Nnnna, lapozhatunk rólam? :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 09:45
Előzmény: #9256  Törölt felhasználó
#9259
hát el se hiszed hogy a csajszik mennyire perverzek , csak a kulcsot kell megtalálnod hozzá..

egy darab idő után megpiszkálod ezt a cuccot , és olyanok jönnek elő amire tuti nem is gondoltál ...

sztem a csajszik sokkal perverzebbek mint a pasik .. csak sokkal jobban titkolják.
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 09:40
Előzmény: #9255  Törölt felhasználó
#9258
ne csináld... most aztán jól eltrafáltam a cuccot ..

tessék lefogyni !! itt a nyár , most lehet mert télen sokkal nehezebb .

én már leadtam 3,7 kilát.

Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 09:35
Előzmény: #9256  Törölt felhasználó
#9257
Aha... kezdődik... :)))))
Mint mondottam, ez most répa színű, ennél gázabb nem lehet.
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 09:26
Előzmény: #9253  Törölt felhasználó
#9256
"Egy általános iskolás 3. osztályos barna, vörös és szőke lány közül melyiknek van a legnagyobb melle?
- A szőkének, mert ő 18 éves "

Arra vigyázz, hogy a vörösből rosszul festve narancssárga lesz! Bár Neked lehet jól állna. De ha nem tetszik, a kopaszt még szoda kedvéért se!!! Kis perverz ... (nem Te)
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 09:24
Előzmény: #9254  Törölt felhasználó
#9255
Akkor megnyugtató hír a csajszidnak, hogy dagi vagyok, úgyhogy nem kell csekkolnia :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 09:20
Előzmény: #9251  Törölt felhasználó
#9254
nekem mindegy milyen színű ..

a csajszi külsője és belsője az érdekes... a belsőt azt már az első pár váltott szóból csekkoltam .

én mindenevő VOLTAM../egyedül a zsírosakat kerültem,kerülöm /

nemrég láttam egy tök kopasz borotvált (nem rákos) csajszit , aki nagyon is dögös volt és finom is úgy egészében ...

el tudtam képzelni , hogy közben simogatom azt a sima fejét :))
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 09:15
Előzmény: #9251  Törölt felhasználó
#9253
Ja, szép volt, de micsoda macera, hogy az a vörös vörös is maradjon, főleg nyáron.
Jóóóó lesz a szőke, úgyis legtöbbször az leszek nyárra, majd ősszel jöhet megint a vörös.
Vagy meggyőz a fodrászom, hogy mégiscsak akarjam azt a vöröset a vele járó macerával együtt.A linket nem tudom megnyitni, pedig nem egyszer próbáltam :((
Vagy csak már szőkülök? Mennyi poént elnyomhatnátok... magas labda lenne a szőke...lehet marad a vörös? Micsoda dilemma... :)))))
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 09:10
Előzmény: #9249  Törölt felhasználó
#9252
mivel azé ő messze nem egy szám.gépbuzi/én sem , így az egyik lap.t-mon tud a cuccra bemenni otthon is , ott meg minden le van védve , tehát ha akár a portf-t meg akarja nyitni , ott kell tudnia a jelszót is /no meg a nick nevemet is , bár az írásomról és tartalmáról rögtön ráismerne ..

ezeket a védelmeket a fiam csinálta más miatt ugyan még anno , de ez a védelem még erre is átnyúlik és nem tudom miért - de már megszoktam .

fiam mondta, bárki bejön a gépemre /mert előbb-utóbb bejön/ semmit nem tud megnyitni így , és azon keresztül aztán majd mást is /valami ilyesmit adott elő ...

na így tiszta az ügy ...
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 09:07
Előzmény: #9246  Törölt felhasználó
#9251
ezt kár volt leírni: a gyönyörű vörös hajat szeressük, de így csak a répa marad meg :(

egy szép spanyol csődör link (volt)
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 08:57
Előzmény: #9248  Törölt felhasználó
#9250
ezt meg én képzeltem el, ott áll mögötted egy fuckanállal, és üti a fejedet: má megint csajozol, dolgozzá wazze, azért engedtelek a géphez ! :)

ja bocsánat! Csókolom Naccságos asszonyom!
Na még egy ellenség! :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 08:55
Előzmény: #9248  Törölt felhasználó
#9249
Juuuujjjj akkor nem "szólhatok" hozzád?

Szoda, azért azt elárulom, hogy ez egy nyílt topik, nem kell tudnia a jelszavadat, hogy olvassa :))))))

Féltékenység=bizalmatlanság, a kapcsolatban való bizonytalanság, önbizalom hiány...

Hmmm... csak mondom :)))))))
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 08:45
Előzmény: #9247  Törölt felhasználó
#9248
na ezt meg se mutatom a csajszimnak ..

akarsz látatlanban örök ellenséget magadnak..? olvassa miket írok, és a válaszokat is mert tudja a jelszómat .. már így is benne vagy a képbe. :))

le kellett az első időben arról is beszélnem , hogy tazsomaru nem csajszi ,azzal együtt hogy receptet cseréltünk ..

:))

:o))
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 08:37
Előzmény: #9245  Törölt felhasználó
#9247
Tudok egy megoldást. Fogadj fel titkárnőt, akinek diktálhatod a könyvedet.
Beszélni már tán csak nem esik nehezedre... :)))))
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 08:33
Előzmény: #9242  Törölt felhasználó
#9246
Viszont van egy hátulütője az országnak.
A gyönyörű vörös hajamból répa színű lett. Pffff... 3 színű répa, mert 3 színű vörös volt.
Hiú vagyok, hát megkérdeztem egy fodrászatban, mégis mennyiért kezdenek velem valamit.
Baaaameeeg 50 eur nál kezdődik a móka.
Rájöttem nem csak hiú, de skót is vagyok :)
Kell egy időpont a fodrászomnál, és nyert a szőke, azt nem szívja ki a nap. :)
Legalábbis nem olyan látványosan, mint ezt.
És még valami nem kerek... összesen 4 spanyol pasi után fordultam meg. Mondjuk... ebből háromról nem tudom, hogy spanyol volt e egyáltalán. A negyedik tuti az volt, legalábbis ezt mondta. :))))
Nem is értem, hol voltak a többiek... :o)
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 08:28
Előzmény: #9244  Törölt felhasználó
#9245
baaaatok meg .. de komolyan veszitek ezt a szart hogy nem válaszoltok

:))
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 08:25
Előzmény: #9243  Törölt felhasználó
#9244
gondoltam hogy írok egy könyvet ..mert kivételesen barom kalandos életem van /volt és akaratomon kívül a legtöbbje ..de ahhoz már régóta nagyon lusta lettem/vagyok .

ebbe fogsz beledögleni- a csajszim mondja mindig :o)

erre meg mindig ez a válaszom:

örülj neki .. ha én annyira aktív lennék még most is , akkor most képzeld magad a 88. -nak , és már a 125-knél tartanék

:O))
korrekt??
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 08:12
Előzmény: #9241  Törölt felhasználó
#9243
ja... soha nem "tanítottam senkit , illetve az elején megpróbáltam, de aztán az összes beírásaimmal azt próbáltam érzékeltetni hogy ezt a cuccot igazi konkrétumokkal nem is lehet ..

ha tudnám tanítani , akkor már ezt a tudást rég átadtam volna a fiamnak és a lányomnak /erről is írtam régebben több közt , hogy ezt is terveztem amikor nekifogtam / .

ideültek mellém és sokáig -és mind a mai napig kikerekedett szemmel figyelnek , de egy középszintnél egyszerűen többet nem tudtam "kisajtolni" belőlük .. rá kellett jönnöm , hogy soha így eredményt nem érek el náluk , mert ők mégsem lesznek én és ugyanúgy bármennyire is szeretném . folytathatnám de most legyen ennyi is elég ..

mindenkinek a maga idejét le kell tölteni ennél a szakmánál , mert nyugodtan mondhatom hogy a komolyan vett tradelés felér egy szakmai cuccnak . ráadásul nagyon is egy sokrétű szakma . politikai gazdasági - pénzügyi -pszichológiai és még egy -két meghatározhatatlan cuccot cuccokat lehet/kell/kellene legalább középszinten ismerni ahhoz , hogy működjön is.

de ez megy automatice , ha az iskola végig van járva .. az meg aztán itt örökre szól ...
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 08:01
Előzmény: #9238  Törölt felhasználó
#9242
az...
annyira az, hogy Barcáig (5 óra út volt)csak bámultam ki az ablakon és bőgtem, mint egy hülye :))
Aztán elaludtam. Majd mikor felébredtem, rájöttem, semmi baj nincs. Hamar el fog telni az a két hónap és újra ott leszek és sokáig maradok. Az út további részében, már a kivitelezésen járt az agyam... :)
Most pedig nézem a kis bigyókat amiket hoztam és csak mosolygok.... hmmm.... mindegy. :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 16. 07:57
Előzmény: #9240  Törölt felhasználó
#9241
mike.. szerencsés ember vagy ha nem mulkálkodik benned a honvágy ..
ez egy adottság /egy + gén/ , amit meg ki kell használnod . (és jól is teszed)

de ha meg van, akkor az rágni fogja az agyadat addig és addig amíg nem fogsz tudni ellenállni
(azt semmilyen furfanggal nem lehet "lenyomni" )

Topik gazda

R2D3
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek