Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 15:39
Előzmény: #9039  Törölt felhasználó
#9040
most elméletileg 1253-n van itt spx-n a csatit tető. innen illene lefordulnia..
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 14:43
Előzmény: #9037  Törölt felhasználó
#9039
en moziban latta, 2 hete....csak erre volt mar jegy :) de megerte mert sztem jo volt...pedig nem fuztem hozza nagy remenyeket...
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 14:17
Előzmény: #9037  Törölt felhasználó
#9038
Háááát... öööö... nem részletezem, mi jutott erről most eszembe, mert elő jönnek az Urak aztán nekik is az fog ;)))))
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 14:05
Előzmény: #9036  Törölt felhasználó
#9037
Szia!

A romantikán már túl vagyunk, inkább arra törekszünk, hogy az együtt töltött kevés idő mindkettőnknek a lehető legjobb legyen. Ezt a filmet már pár hete tervezzük, hogy megnézzük és most - hála Neked -, sikerült. Nem tudom, hogy kinek mennyire, de nekünk tetszett. Kikapcsolódás. Néha erre is szükség van. Mindig tele van a fejem az elvégzendő feladatokkal és olyan jól esik csak úgy lazulni. :)
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 13:34
Előzmény: #9035  Törölt felhasználó
#9036
Szia :)

Igazán nincs mit.
Hááát nem egy romantikus estére való film, de érdekes, az biztos.
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 13:29
Előzmény: #8989  Törölt felhasználó
#9035
Szia! Na most vagyok gép előtt és most tudom rendesen megköszönni, mert az este baromira siettem. Szóval a "barátommal" (bonyolult kapcsolat) szerettem volna megnézni és azért kellett nagyon gyorsan, mert nem tudtam hol keressem. Én az ncore-t használom, de azon nem volt rajta /persze az utolsó pillanatra hagytam/, meg sem fordult a fejemben, hogy onnan nem tudom letölteni. Életmentő volt a segítséged!! :)) Ja és még az este is jól sikerült, úgyhogy köszi még egyszer. :))
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 11. 15. 12:29
Előzmény: #9033  Törölt felhasználó
#9034
Az jó, így tulajdonképpen én magam terjesztem ;-)

Igen, publikus SL-t használ, de hát nem ezért szeretjük. Nem kell azt elrejteni, nem azért fogják kiütni, mert látszik, hanem mert "tévedtünk".

Amit pluszban hozzáteszek mint pl. a költségekkel korrigált átlagárszint megjelenítése megkönnyítik a BE+-ba húzást poziépítésnél, hasznos kis apróságok csak.
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 12:15
Előzmény: #9030  Törölt felhasználó
#9033
én is, én is :)
nem terjesztem...

a cavemanager nekem "nem elég".

Ez is a bróker által látható sl/tp-ket használja?
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 11:27
Előzmény: #9031  szarvasvadasz
#9032
ok, előre is köszönöm!
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 11. 15. 11:22
Előzmény: #9030  Törölt felhasználó
#9031
Persze, csak ne terjeszd majd, mert ugyebár az alap rendszert nem én írtam, csak bővítem.

Ui: egyenlőre nem ECN verzió
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 11:18
Előzmény: #9028  szarvasvadasz
#9030
Ez így igaz. Erre én is demót használok. Luktomot tesztelhetem, ha kész? ;)
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 11. 15. 11:16
Előzmény: #9027  Törölt felhasználó
#9029
Na látod engem pl. senki sem tud kizökkenteni a saját elképzelésemből, írhat, rajzolhat bármit, de nem vagyok profi természetesen. Viszont annyira erős bennem az elmúlt évek alatt magam számára számtalanszor bizonyított saját szisztémámba vetett hitem, hogy általában immúnis vagyok mások beírásaira/elemzéseire és akkor sem zökkenek ki ebből, ha tévedek vagy vesztek és a másiknak van "igaza". Viszont ha mentálisan bármi kizökkent és pszichésen rosszul állok, akkor nekem azonnal annyi.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 11. 15. 11:10
Előzmény: #9026  Törölt felhasználó
#9028
Ezzel nem értek egyet. A demonak fontos szerepe van abban, hogy kidolgozd, kipróbáld a - elvileg objektív - stratégiád. Enélkül esélyed sem lenne eljutni oda, hogy élesben kereskedni tudj.

A kulcs az, hogy tervezetten használd, pontosan tudd, hogy mi a célod a demo környezettel és arra fókuszálva használd, komolyan véve, amit ott csinálsz. Ez akarat/fókuszáltság kérdése csak és szépen a helyére kerül ez is.

Ha pl. valami új dolog felkelti az érdeklődésem, a mai napig visszatérek a demo környezetre pontosan azért, hogy tisztán az újdonság lényegének megismerésére fókuszálhassak. Vagy pl. most dolgozom át a Luktom Visual Order EA-t egy pár hasznos új funkcióval (pl. fejlettebb stopkezelés, átlagár megjelenítés vonallal, vagy pl. feltételes order elhelyezés kézzel chartra behúzott vonalak alapján, hogy pl. csak akkor helyezzen el egy buy limit vagy stop ordert az egyik vonallal jelölt helyen, ha az árfolyam először letöri a másik vonallal behúzott szintet), amit szintén ott tesztelek, mielőtt baromságokat kezdene csinálni az éles számlámon. Ezeket sem szabad élesben tesztelni.
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 11:00
Előzmény: #9026  Törölt felhasználó
#9027
egész reggel a shorton filóztam. egy próbát be is kötöttem. a terv az volt, hogy ha megteszteli a napi nyitót, a csúcs alá teszek limitet. elég volt pár longos hsz-t elolvasni, hogy elbizonytalanítson, és nem raktam be, még a második után sem. ha profi lennék, figyelmen kívűl tudttam volna hagyni ezeket, mivel a chart nem ezt mutatta nekem. qrva sokat kell még fejlődnöm, hogy azt kössem, amit látok, ne azt, amit érzek! :))))
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 10:48
Előzmény: #9020  Törölt felhasználó
#9026
Hasonlóan vélekedek a versenyekről, mint a demózásról. Több bajt tud okozni, mint hasznot. Számomra a kereskedés a kockázat kezeléséről szól. Ezekben pedig nincs kockázat, nem tudok velük mit kezdeni.
A F1 pont jó példa. Lásd Kubica esete. "Kiment hülyülni"
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 10:47
Előzmény: #9022  szarvasvadasz
#9025
Már akinek van..
de nekem egyesek szerint nincs.. vagy elment
;-)
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 10:36
Előzmény: #9022  szarvasvadasz
#9024
:o)
Törölt felhasználó 2011. 11. 15. 10:31
Előzmény: #9021  szarvasvadasz
#9023
De ééééédes vagy :))))
Nagyon jót nevettem!
Köszönöm!

Mindazonáltal nem én vagyok béna, hanem vagy a gépem vagy a mobilnet.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 11. 15. 10:27
Előzmény: #9020  Törölt felhasználó
#9022
Ez nagy tévedés, az agy nem így működik. Rögzül, apukám, ha akarod, ha nem.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 11. 15. 10:26
Előzmény: #9019  Törölt felhasználó
#9021
Irgum-burgum2

link

(max. 3 van)

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek