Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 07:04

Feladta magát Sztojka Iván  

Monjátok hogy gonosz vagyok, de remélem hogy megismeri a gumibot érintését. link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2009. 02. 15. 11:06
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#80
Foglalkozása: Minden ami rosz
Munkahelye: nem szoktam dolgozni cigány vagyok nem hülye
Bemutatkozás: aki beszól nekem vagy a testvéreimnek az mind meg fog dögleni!!!!!!

Ez kimaradt az előbbi elemzésből.
Törölt felhasználó 2009. 02. 15. 10:58
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#79
Ez a kuruc infó......
Itt van cigánybűnözők, zsidó bűnözők, de egyéb bűnözők, azok nincsenek, mert az úr, az econetből :)) (egyéb úr)
Törölt felhasználó 2009. 02. 15. 10:56
Előzmény: #77  zotya32
#78
Nem értem...............
Sztojka,,,,
Raffael,,,,
N. győző bűnös, mert alávaló bűncselekmény követtek el..........
De ezekről, a képen látható cigányokról, miért kell feltételezni, hogy színtén bűnözők, gyilkosok????
Ilyen kommentekkel a képek alatt:

Hátul fehérben Zsoltika - a kép egészen biztosan egy mindennapos cigány diplomaosztó-ünnepségen készült

Mert gondolom, minden nem cigyány diplomás.......

Dik mán, miből írjam a nagydoktori disszertációmat?

Mert itt mindenki írt, gondolom, ez teljesen hétköznapi........

A jobboldali ránézésre akadémikus

Az ábrázatából megítélni valakit............

Dehogy élnek védelmi pénzből: szolíd, vidéki cigány értelmiségiek

Mert ez teljesen kizárt, ugyi........

Jólnevelt gyermek

Mert 1 kg nyaklánc van a nyakában, még lehet jólnevelt, vagy nem?

A parlamenti pártok nem lépnek fel ellenük, hisz látszik, milyen derék emberek

Erre inkább nem is mondanék semmit, nevetséges.......

Erről ennyit..............

zotya32 2009. 02. 15. 10:34
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#77
link
szép, barátságos, vasárnap délelőttre való képek...
Törölt felhasználó 2009. 02. 14. 09:27
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#76
Sajnos a cigány kérdés nem mai keletű dolog, az utóbbi szvazat éhes időszakban elindult egy olyan irányba ami a társadalom nagy részét irritálja, plusz hozzá jött az utóbbi időben egy két incidens. Általánosítani sajnos azért általánosítunk, mert nem Te ill. a hozzád hasonlók vannak többségben aki dolgozik és próbál beilleszkedni.
A cigányságnak van egy életformája amiből erőszakkal sem lehet kimozdítatni, ez az életforma a civilizált kozösségekben nem működik, ezért is élnek más országokban viszonylag elszigetelten, csak mi akarjuk mindenáron integrálni őket, nem megy emberek, ne erőltessük. Egyébként az átlagembert hasonló módon irritálja a fehér ember gaztette, csak az kisebb számban fordul elő és kevesebb publicitást kap.
Törölt felhasználó 2009. 02. 14. 00:28
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
Valóban kicsit sok az általánosítás, de van alapja. Ezt az alapot nyílván nem te szolgáltatod. Te döntöd minden sztereotípiám, amit eddig a romákról gondoltam. Ettől függetlenül eddig akik engem meg akart verni, vagy meg is vertek discoban, vagy más buliban gyerekkoromban az mind cigány volt. Ezért alakulnak ki ezek az előitéletek. Eddigi életem során összesen 2 roma származású embert ismertem, aki munkával kereste a pénzét.
A bűnözést egyébként minden oldalról elitélem A Széles Gábor topikban is megírtam amit arról a tetűről gondolok, pedig ő fehér.
Az indulatokat az váltja ki, hogy míg a cigányok által elkövetett bűntettekkel közvetlenül találkozunk, addig a fehérgalléros (általában fehér bőrű) bűnözők hatásait csak közvetve érezzük ezért kevesebb indulatot vált ki.
Ettől még mindkettő elitlendő.
A romákat integrálni kell, a bűnözőket meg legyen gazdasági, vagy köztörvényes bűntetni kell,méghozzá keményen,
A segélyeket vissza kell fogni, mert túl sok az állami kiadás.
Egyébként személyesen találkoztam olyannal faluban, hogy azt mondták a falu nem adhat segélyt, mert nem vagyunk cigányok. Kisebbségi letelepedési segélyt adtak volna, ha azok vagyunk. Később jutott eszembe, hogy azt kellett volna mondani, hogy cigányok vagyunk. Bizonyítani úgyse tudja az ellenkezőjét.
Szóval részemről azt mondom, hogy se fehérnek, se cigánynak ne járjon segély. fél év gyes, vagy gyed, utána adókedvezmény formájában óvoda/iskola támogatás és kész vége. A gazdasáugnk is jobban állna.
Erre mondják mások, hogy akkor akinek nincs az lopni fog, Én erre azt mondom, aki lop, az menjen börtönbe. Senki ne várja el, hogy mások eltartsák, hacsak nem sérült és munkaképtelen. Angliában működik. Mi még le vagyunk maradva. Ha ezeket meg lehetne valósítani senki nem cigányozna.
Bár azt azért megjegyzem, hogy Angliában is külön élnek a cigányok, ott még az eredeti vándorcigány életet élik. Lakókocsikkal járnak, általában 1-2 hónapot töltenek egy helyen, aztán egyszer csak eltűnnek. Persze ott is vannak már integrálódott romák is, akik házban élnek és dolgoznak, mint mások, csak nem ez az általános.
Úgyhogy Jocó a támadások nem ellened, nem neked szólnak, még ha sajnos általánosságban is írják, Tudjuk, hogy te tisztességes ember vagy és én személy szerint örülök, hogy ismerhetlek.
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 23:37
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#74
Csak egy pár gondolat, és befejeztem, mert lepereg rólam az általánosítás..........
Keresztanyámék, eltartási szerződést kötöttek egy idős nénivel, gondozták, ápolták, ahogy illik,.........
Dolgos, teljesen integrálódott romákról van szó, természetesen.
A néni ugyan azt ette, mint ők, stb..........
Egyszer kifakadt magából, és azt mondta, aggathattok magatokra, nerc bundát, aranyat gyémántot, akkor is csak cigányok vagytok.........
Ha bárkinek valamilyen konfliktusa adódik egy romával, az az első, hogy a fejéhez vágja a származását.
Az én példám.
Divatárú nagykereket üzemeltetek, most már kisebb volumenben, mint 10 éve.
10 éve történt kb, visszahallotam olyanokat, amik igen rosszul estek........
Tudni kell hozzá, hogy bizományosan értékesítettem hazai gyártók termékeit.
Az én üzleteim jól működtek, a konkurenciáé kevésbé, ezért mindenki nekem akart árút szállítani.
Azt hogy mitől ment, aki emberekkel foglalkozik, gondolom sejti.
Azt is tudni kell, hogy súlyos pénzeket rakosgattunk a készítőimmel, kölcsönösen egymás zsebébe.
Az árujukat sajátomként kezeltem, az esetleges maradék áruikat, szín, méret hiányos, eladtam nekik, egy forint nyereség nélkül, hogy ne terhelje őket.
Én beosztóan éltem, a jó keresetemtől függetlenűl, mert egyszerre csak egy pár cipőt tudok felvenni, akkor minek kettő....
Ők szebbnél szebb ruhákban, autókkal jöttek, hozták az árút az üzleteimbe.
Amikor úgy éreztem, hogy már vehetek magamnak egy tartalék pár cipőt is, elkezdtem építkezni, autót vettem (előtte 2107-es ladám volt). A házamat megpróbáltam igényesen felépíteni, az autóimat is megválogattam.
Ezek után hallottam vissza, sokad kézből, hogy milyen sokat kereshet a cigány az áruinkon, nézd milyen házat épít, és milyen kocsival jár...........,
Tőlünk meg bizományba veszi át az árut.........

Azt gondolom, hogy sajnos először ezen kéne túl tenni magát, egy egyszerű embernek, hogy egy cigány is tud becsületesen dolgozni, mások megkárosítása nélkül.
Ez olyan mások szemében a szálkát eset, szerintem........
Rengeteg ellenpéldát tudnék mondani, de kár a szóért.
Ettől függetlenül mocskos, aljas büntett amit ezek a cigányok elkövettek, de ugyan olyan mocskos, ha nem cigány követi el, de az az eset nincs ennyire kihegyezve!
Az egyik elkövető, a Győző, pl nem roma........
Esik róla egy szó is?Nem, legalábbus itt nem.
Na ez általános.
Beszéltek róla, de nem élezitek ennyire ki.
Pedig ő a legkeményebb..........

Az általánosítást kikérem minden becsületes cigány nevében!

A származásáról, egy ember nem tehet, ha koszos a körme, arról csak ő tehet!

Viszlát!
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 23:29
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
Naívságra vall, aki ezt komolyan gondolja.
A vér nem válik vízzé ...
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 22:18
#72
...azt, hogy a cigányok megbecsülést kapjanak, dolgozniuk kell
...hogy dolgozhassanak iskolai bizonyítványokra és intelligenciára
...iskolai bizonyítványokat és intelligenciát csak akkor kaphat az ember, ha iskolába jár és tanul és olyan környezete van
...iskolába akkor jár majd rendesen, ha a szülei rákényszerítik, esetlen példát mutatnak az utódoknak
...szülők, csak akkor kényszerítik ki a suliba járást, ha iskolázottak voltak, intelligensek
...az ő iskolázottságuk, intelligenciájuk az ő szüleik hasonló példás, társadalom által elvárható volt...
...stb.,stb.

magyarán, ha nincsenek meg a szükséges alapok, akkor baszhatja mindenki a cigányokkal kapcsolatos szebb jövőt...ill. az abba vetett reményét...

megoldás:
- új cigány generációt nevelni; rendkívül szigorú törvényekkel pl. szülőket 20évre börtönbe rakni, ha nem jár a gyereke oviba, suliba,
- elvenni minden anyagi támogatást 2.ik gyerek után (ne szaporodjon a sok hülye ember)
- elszámolni a putrikat, szét telepíteni őket, úgy, hogy 30km-en belül ne legyen közvetlen rokon, akivel megint groupokat tudnának kialakítani, berakni őket magyar közegbe (hermetikusan elzárni a saját fajtájától aki a hülyeségbe keveri)
-keményebb törvények lopásoknál, rablásoknál
- fa lopást, fém lopást, tyúk lopást, stb. tűzzel, vassal büntetni

Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 20:50
Előzmény: #60  tokos.
#71
Ezzel most, ha nem tévedek, arra céloztál, hogy én kapok szociális ségélyt, faji alapon?
Te beteg vagy?
rockmaster 2009. 02. 13. 19:34
Előzmény: #69  rockmaster
#70
Eddig úgy gondoltam h a bankárock a legmocskosabb, legkorruptabbak a Világon, de zárkóznak fel hozzájuk mások is szépen !
rockmaster 2009. 02. 13. 19:31
Előzmény: #67  rockmaster
#69
Egyszerűen úgy érzik h mindent megtehetnek !
Ezek a barmok (ügyvédek+rendőrök+politikusok) meg adják alá a lovat ! Tényleg nem tudom hol élünk basszus.... de végre remélem valami már történik, mert ez így nem mehet tovább ! A bűnösöket keményen meg kell büntetni ! És példásan ! Más különben nem rettennek el az ilyen jellegű bűncselekményektől !

kata311
kata311 2009. 02. 13. 19:29
Előzmény: #62  zotya32
#68
"kétszer került összetűzésbe a törvénnyel: kisebb súlyú bűncselekmények miatt egyszer megrovásban részesítették, egyszer pedig közmunkára ítélték."

állítólag az egyik a prikkel ügy
elég enyhe kifejezés bármelyikre
rockmaster 2009. 02. 13. 19:24
Előzmény: #66  watson
#67
Mert megszokta h úgyis megússza ! Az okos ügyvédek pedig kimentik őket, vagy az egészet eltúsolják !
Ezt érdemes elolvasni:
link
Nekem az utóbbi napokban többször kinyílt a bicska a zsebemben, akár mikor szóba került ez a téma...
Ettől a vagyonosodási vizsgálattól meg hányok: miért csak most szúrt szemet??????????? Legalább ne mondták volna, vagy mondták volna h régóta tart már a vizsgálat, vagy mit tudom én, de miért kell ilyennek történni ahhoz h végre ilyen vizsgálatot is lefolytassanak ellenük?????
A rohadt korrupt mocskos rendőrjeit meg APEH-jait azt ! De ebben mások is benne vannak nyakig !

watson
watson 2009. 02. 13. 19:14
Előzmény: #62  zotya32
#66
"nem tagja semmiféle szervezett bűnbandának"
Nemtom mire számít ez a kis genyláda?
Kikkel ment be a bárba ahol közülük ütötték 6-an 8-an a Cozmáékat és szúrtak? Miért menekültek előlük?
Miért jártak ott fogyasztani fizetés nélkül már sokadszorra?
Ezt nem lehet másnak hívni mint bűnbanda, és ennek része volt Sztoj-ka, és ezek csoportosan követték el amit elkövettek, ezek tények, felvétel van róluk, tanuk vannak.

Mire számít? hihetetlen...
watson
watson 2009. 02. 13. 19:04
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#65
"Magyarországon államilag támogatott cigánytenyésztés folyik" :(
...és mikor vágják le őket? :D

Én hallottam már olyat is hogy ban aki veri a hasát, mert sérült gyerekre több ideig több támogatás jár... :(

Munkahelyteremtés: 85%-uk semmilyen szakmához nem ért. Narancs színű rabruhában persze árvízi töltés herkelésére még alkalmasak lehetnek...
Ja és magának véletlenül sem talál munkát egyik sem? A településeiken is van mit csinálni, saját házaikon is akadna tennivaló, de csak egyszerűen mások által igényelt tevékenységet kell végezni, ilyen egyszerű, és akkor azért fizetni szokás. Ja, hogy egymást is átqrják...
TrendMan 2009. 02. 13. 17:58
Előzmény: #62  zotya32
#64
Vegyétek észre, hogy mindenki a szerepét játssza.
Sztojka Iván, az ügyvédje, az enyingi polgármester, a Fejér-megyei rendőrkapitányság és még maga Gyurcsány Ferenc is.
Mindegyik próbálja úgy beállítani magát és azokat, akikhez érdekkapcsolat fűzi, hogy a haszna a legnagyobb legyen, a kára meg a legkisebb ebből.

Sztojka Iván egyébként bútorkereskedő.
Ezt aztán mindenki ossza be magának.
Törölt felhasználó 2009. 02. 13. 17:53
Előzmény: #62  zotya32
#63
az ügyvédek is úgy általában a világ szégyenei
zotya32 2009. 02. 13. 17:47
Előzmény: #61  tokos.
#62
"A Népszabadság megkereste Sztojka ügyvédjét, aki a lapnak elmondta: régóta ismeri az enyingi Sztojka családot, ez alapján nyugodt szívvel állítja, hogy Sztojka Iván nem maffiavezér, nem tagja semmiféle szervezett bűnbandának, illetve nem folytat bűnözői életmódot. A 27 éves férfi az ügyvéd szerint eddig csak kétszer került összetűzésbe a törvénnyel: kisebb súlyú bűncselekmények miatt egyszer megrovásban részesítették, egyszer pedig közmunkára ítélték."
link

Akkor vhol vezírigazgató a srác, ha ilyen jól él.....
tokos. 2009. 02. 13. 16:42
Előzmény: #59  pampa
#61
Pedig tülekednek a munkáért nap mint nap.

Topik gazda

krizinger
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek