Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 12. 01. 09:08
Előzmény: #28915  EURHUF_goes_to_haven
#28920
Na, ők is kiszúrták daboczit, aki alkalmatlan mind vezetői, mind antikorrupciós feladatra.
Gaguse
Gaguse 2022. 12. 01. 09:07
Előzmény: #28916  boteesz
#28919
csak én gondolom hogy jól járok? Ember, te beváltasz havi 200k ft-t max, de lehet nem is keresel annyit ahogy nézem a hozzászólásodból :D Nézz már körül mennyi pénz van álompapírban és utána magyarázd hogy csak én gondolom hogy jól járok. Hosszú távon nyílván nem fogom benthagyni, de most leszedem a sápot. Most ki is járt jobban, aki 434 en beváltotta  a ft-t vagy aki akkor berakta álompapírba? Gézu szereti összehasonlítani a ft-t az álompapírral, csak azt nem veszi észre hogy minden relatív. Miért nem hasonlít mondjuk OTP részvénnyel, vagy S&P500-al? elmondom, azért mert úgy már más a leányzó fekvése és mindjárt nem fekete és fehér az egész. Ha valaki beváltotta a ft-t 300 körül természetesen jól járt, aki betette álompapírba nem járt olyan jól de megmaradt a tőkéje, aki meg mondjuk rv-ben ült vagy btc-ben az bukott kb 60%-t. Minden relatív csak ezt gézuka már nem fogja elmondani, mert akkor nem tudja hergelni a népet itt a fórumon ;)
Gaguse
Gaguse 2022. 12. 01. 08:55
Előzmény: #28916  boteesz
#28918
te melyik bolygón élsz amúgy? 
Gaguse
Gaguse 2022. 12. 01. 08:54
Előzmény: #28914  EURHUF_goes_to_haven
#28917
ki mondta, hogy itt bármi is jó? Érdekes, itt senki nem szavazott a fideszre, sőt ha beszélgetünk az ismerősökkel akkor sem, de valahogy mégis ez a szekta nyert. Szerintem te és Gézuka volt az első a fülkében aki behúzta rájuk az X-t, hogy tovább gyengüljön a pengő. Ne kamuzzatok, örültök ti ennek az elcseszett kormánynak és hogy tovább gyengítik a ft-t csak hogy nyerjetek rajta 2 eur-t...
boteesz 2022. 12. 01. 08:49
Előzmény: #28911  Gaguse
#28916
Az ilyenek mint te miatt tart ott az ország ahol tart. Kár is rád fecsérelni az időt, te világképzeted szent és sérthetetlen de nem fura hogy csak te gondolod hogy jól jársz?
Nem kívánok semmi ilyesmit se neked, se senkinek aki a pénzét az államnak adja de én nem lennék teljesen biztos hogy azt a "pénzt" ki is fizetik a szerződésben foglaltak alapján vagy egyszerűen azt mondják hogy NEM és szia.
Na akkor fogsz pislogni és te leszel a LEGFELHÁBORODOTTABB ezen a világon.
EURHUF_goes_to_haven 2022. 12. 01. 08:46
Előzmény: #28913  C0lumb0
#28915

Már "CSAK" 14 "apróság" maradt : (portfólió összeszedte)
És remélem, hogy nem a törvénybe iktatáskor kapjuk meg, hanem a letartóztatott emberek számától függően. Jajj de izgi lesz . Én arra fogadok, hogy csak látszat lesz, és remélem hogy az EU átlát rajta.
https://www.portfolio.hu/unios-forrasok/20221201/felfedtek-min-csuszott-el-a-kormany-az-eu-penzek-kiszabaditasanal-de-johet-meg-ket-nagy-csavar-582508
EURHUF_goes_to_haven 2022. 12. 01. 08:42
Előzmény: #28911  Gaguse
#28914
 Köszönöm, 1 évben ha 10 sört iszok sokat mondtam, de ha te naponta akkor váltsad csak szépen szorgalmasan ;). Gyógyszert nem szedek, csak vitamint. (Akkor hol a te helikoptered ???vicc)
Arról, hogy tele fröcsögtük a topikot --> Kérlek a 1-2 héttel ezelőtti 2 hosszú kommentemre adjál választ, hogy miért is olyan csudi jó akkor mégis a helyzet amit én nem vettem balga mód észre. Tudod oktatás, egészségügy, közép távú kilátások, mezőgazdaság, gazdaság állapota stb stb.
Nem szavaztam soha fideszre (pedig egyszer még apám is megkért rá, de a fülkében egyedül nem arra szavaztam)Én az adómat köszönöm befizettem (igaz utoljára tavaly, a vagyonszerzési meg pár hónapja futott ki, mert részletet kértem rá, most épp a németet igényeltem vissza, remélem jövőre abból megyünk családdal nyaralni :) )
Remélem te befizeted is mert 1M után azért már kell is.
@Wally_Karue  Igazad van, természetesen % ban értettem nem Ft-ban, bocs ezt nem ítam utána. Jogos.
C0lumb0 2022. 12. 01. 08:18
#28913
Bravó! "SIKER!"... Akkor most az "igazmondó" Navra-csicska szerint a siker esélye 98 százaléknyi.. Hmm.. Gondolkozzunk.. Tegyük fel tényleg igazat mond (bár kétlem)..  Ha a tanács elfogadja a bizottsági javaslatot, a tovább focikázott 12.-ei dátummal - (jaj de jó, szerintem inkább 19.-e lesz az..) - ami lehet megint meglepi is, akkor ugye legalább ígéretet kapunk arra nézve, hogy az EU- forrásokat még valaha látjuk talán egyszer a távoli jövőben, de az is lehet hogy mégse, és talán csak részben, ha igen, de ki tudja mikor, ha nem fogadja el akkor meg 100% hogy ettől is rosszabb forgatókönyv jöhet.. Addig meg az összes forrásra szinte lakat kerül.. Hát ahhoz képest, hogy azt kommunikálták eddig, hogy már októberben jön is a pénz, meg meg megszünik az eljárás, eléggé le (Navra)csicskultak oda, hogy hát várhatjuk a semmit, a keveset ki tudja meddig.. Bravó mégegyszer.. de tényleg.. Azt a pénzt, amit mások már rég megkaptak, és talán el is költöttek, még az elinflálódása előtt, és vissza se kell fizetniük, mindenféle könyörgések meg ajánlgatások, meg minden feltételek nélkül a tisztes viselkedésért és együttműködésért cserébe, azt mi lehet nem is látjuk sosem vagy csak kitudja mikor ha sikert könyvelünk el.. hála a helyreállítási források és egyéb dolgok felé mutatott vétózgatásoknak.. egyébként meg biztos nem látjuk ha mégsem sikerülne..Siker!!!! Sikerült...Már csak négy dolgot kell a kormányunknak teljesíteni, milyen véletlen dolgok ezek? De érdekes mind a csalást meg a korrupciót leginkább megfékezni képes intézkedés lehetne.. Bravóóó.. de tényleg... Erről az egészről egy videó jut eszembe, az árstoppal jött: "Van de nincs" ... Mikor a csávó a tojásokat a disznók elé löki.. Csak most a tojások az eurót jelentik a csávót meg az Eu.. Majd elszórja valahova az EU a pénzünket.. Mi a közös e kettőben? Hát mindkettőt a 133 bátornak meg a királyfinak és birkahadának köszönhetjük...
Wally_Karue
Wally_Karue 2022. 12. 01. 08:08
Előzmény: #28907  EURHUF_goes_to_haven
#28912

Mert szép, hogy a 200 e Ft is meg a 20 Millió is ugyanannyit adózik, csak mégse fair.
Nem ugyanannyit adózik, pont 100x annyit, miközben "szolgáltatást" ugyanúgy nem kap
Gaguse
Gaguse 2022. 12. 01. 08:06
Előzmény: #28910  EURHUF_goes_to_haven
#28911
visszaváltottad a sörösüveget ma is bélám? Ne igyál gyógyszerre mert hülyeséget beszélsz mint eddig kb mindig amikor megszólaltál. Semmi érdemit nem mondtál csak fröcsögtél Gézuval és telekiabáltátok a fórumot hogy milyen szar minden de semmit nem csináltatok ellene, csak elmentetek és megszavaztátok a fideszt. De semmi gond Bélám, a btc-m köszi jól van, az adókat meg szépen fizessétek be, mert kb havi 1 milla a kamat a pénzemre ;) 
EURHUF_goes_to_haven 2022. 12. 01. 08:01
Előzmény: #28909  Gaguse
#28910
Köszönjük Gaguse, megvolt a mai fröcsögés, mehetsz játszani a bitkoinkáiddal ;) . Aztán adózni nem ám elfelejteni ;) Vagy tudod mit ha ennyire hazafi vagy, kérlek tedd be minden pénzed, ne is állampapírba, inkább egyből a költségvetésbe! Akkor leszel igazi hazafi!
Többiek : Máre milyen mozgást vártok ? Ha jól látom jön EU munkanélküliségi ráta, azon kívül néma csend
Gaguse
Gaguse 2022. 12. 01. 07:58
#28909
ne bassz skacok, nincs pénz de még dig nem haccááá az ójró, hát mi történt a pengővel? Ja hogy a piac nem most áraz hanem előre, jó volt a 434 es váltás megint mi? :D
EURHUF_goes_to_haven 2022. 12. 01. 07:31
Előzmény: #28906  geza77
#28908
Ez a videó nagyon jó lett . Könnyen emészthető, érthető, egyenes beszéd.
EURHUF_goes_to_haven 2022. 12. 01. 07:28
#28907
Hallottam már a bölcsőtől a sírig tervezésről, de nem gondoltam, hogy a kormány egyszer a nyugdíjra fogja alkalmazni... Fenntarthatót akar csinálni... (érsd.: vagy megemeli a korhatárt úgy, hogy kevesebb ideig fizet nyugdíjjat, vagy többet szed be DE EZ NEM ADÓnövelés ÉRTEM!??!!!)
Értem én, hogy elöregedik a társadalom, de nem lehetne, hogy mindenkit felhozunk egy fenntartható közepesre és nem 1 kulcsós adót használunk ? Mert szép, hogy a 200 e Ft is meg a 20 Millió is ugyanannyit adózik, csak mégse fair. Lásd pl Németország vagy Ausztria. 
Meg a mi drága kormányunk most megígérte, hogy majd 2 év múlva újra lehet nepelemet telepíteni. Mert addigra a csodatündér olyan bikakábeleket várázsol a hálózatba, mint a combom...
Hiába ígérni azt tudnak... szegény ember aki még az se...
geza77
geza77 2022. 12. 01. 07:28
Előzmény: #28905  EURHUF_goes_to_haven
#28906
Minden időben! Tisza cipőben!   Olyan mint a 3 wetter taft!!   Putrisztán?! Sz@rok a FO$rintra! 
https://www.facebook.com/watch?v=463438285324076
EURHUF_goes_to_haven 2022. 12. 01. 07:12
Előzmény: #28904  Bandi_ujonc
#28905
De a Forint még mindig tart :) :D
Bandi_ujonc 2022. 12. 01. 06:48
#28904
Mozgalmas nap volt a tegnapi is kipcsakisztánban, nem semmi őrültek háza. 
Törölt felhasználó 2022. 12. 01. 06:34
Előzmény: #28902  Rincewind2
#28903
Lehet, hogy júniustól novemberig végig hazudta a hivatali idejét, de most biztosan megváltozott!😉
Rincewind2 2022. 12. 01. 06:08
Előzmény: #28883  Törölt felhasználó
#28902
És mennyi a valószínűsége annak, hogy a Navracsics igazat mond? Segítek 0! Én azt sem hiszem el amit kérdez!
Boby
Boby 2022. 12. 01. 05:53
Előzmény: #28900  Boby
#28901
Nem véletlenül feccöl évi százmillárdokat propagandába a kormány.

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek