Topiknyitó: chart-trader 2022. 10. 08. 20:25

EURHUF és minden más  

A legfontosabb: moderált topik; a trollkodós, témához nem kötödő hozzászólások törölve lesznek!
Elsősorban az EURHUF a téma, de bármilyen forintbefektetés, pl. állampapír is lehet téma! Minden, amin tudunk pénzt keresni. :)
Mivel van jónéhány hozzáértő a témában (az EUR/HUF topikban ez ki is tűnt), remélem sok hasznos dolgot össze tudunk hozni itt.
Tudom, hogy a politika is része a forintnak, de csak annyit politizáljunk, ami a forint jövőbeli mozgását meghatározhatja!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
chart-trader
chart-trader 2022. 11. 17. 13:55
#401
Nagyon bökdösi a 414-415-ös ellenállási zónát. Ha átviszi, a következő 420 lesz. Ott eldől, merre is lenne az irány. 
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 17. 14:11
Előzmény: #401  chart-trader
#402
Nekem a 416os maradek pakkom is bekotott, ismet manualisan. De nem gondolnam, h itt a vege. A bullish divergencia, amit egy hete mondtam, halad a masodik celar fele, ami 417.50,aztan 425. Gondolom lesz korrekcio, de hogy mikor, az jo kérdés... 
chart-trader
chart-trader 2022. 11. 17. 14:16
Előzmény: #402  Fsociety
#403
419-en állok fedező pozi nyitással, de meglátom, maradok-e vagy feljebb teszem. 
Beze
Beze 2022. 11. 17. 14:28
#404
Én pont nem kaptam a TS certiből, hajszál híja volt.
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 17. 14:30
#405
Amúgy szigorúan technikai alapon, ez itt még mindig lehet egy sima B hullám. Sőt,még a 420 is. Afelett mondjuk már inkább a cumi kategória a forintnak.
chart-trader
chart-trader 2022. 11. 17. 14:36
Előzmény: #405  Fsociety
#406
Igen, én is a 420-at tartom kritikusnak. Az még "csak" korrekció. Afölött már nagyon vékony jégréteg van.
reboni77
reboni77 2022. 11. 17. 15:31
#408
2023 tavaszra eljön a 450Ft-os euro. Uniotól money-t nem kapunk addig amíg Orbán van hatalmon, egészen biztos. Orbánnak a hatalom megtartás a célja, bármi áron. Magyarország későn fog felébredni  hogy hova jutott 
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 17. 15:34
Előzmény: #408  reboni77
#409
éves 10%os leértékelődés,ami teljesen oké,az alapból 40 forint. Szóval nincsenek itt csodák. A gazdaság a gyengülő forintra épít, a bérek euróban denominálva gyakorlatilag nem változnak,de ehhez kell a csúszó leértékelés. Amíg Orbánék vannak,ez lesz.
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 17. 15:42
#410
Durva a mai volatilitás.
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 17. 16:15
#412
H4en nézve olyan, mintha valami ending diagonal menne.. Nem tudok, mit keresne itt, talan a B hullam vége? 
RangerHU 2022. 11. 17. 16:29
Előzmény: #412  Fsociety
#413
“387
416 fölé kell zárni H4-n. Minimum feltétel a folytatáshoz.
Szvsz.”
Messze még a nap vége, de 416-ről szépen lefordult(jó short beszálló is lehetett fibo miatt).
H4 gyertya egy bearish gyertya felső kanóccal. Az utolsó emelkedés aljáról szép trendvonal húzható.
HA törik, a Trendvonal törésével H1 lehet shortra spekizni, de azt is csak rövidtávra.
406 alá nem kellene jönnie ha felfelé folytatás opció legyen ebből a szerkezetből. Korrekciónak látom továbbra is.
Szvsz.
skiz0 2022. 11. 17. 16:37
Előzmény: #413  RangerHU
#414

remélem, hogy folytatjuk felfelé...
jövő heti EU-s hír eltolva, úgyhogy nagy csökkenést nem nagyon tudnék mitől elképzelni - de már gondolni se merek nagyon semmire.. kitudja MNB-nél miket nem találnak ki a háttérben, bár sokat egyelőre nem várnék :D
RangerHU 2022. 11. 17. 17:08
Előzmény: #414  skiz0
#415
Szépen mozog, egész jó sávokat járhat be, csak nem szabad hosszan benne maradni, se short van se long van.
Szvsz.
RangerHU 2022. 11. 17. 17:08
Előzmény: #415  RangerHU
#416
van=ban
RangerHU 2022. 11. 17. 18:26
Előzmény: #413  RangerHU
#417
Ha long akar még valamit a héten, akkor itt kellene fordulni(411.30-40).
TheSnake2020 2022. 11. 17. 20:15
Előzmény: #417  RangerHU
#418
Érdekes a holdblogon, hogy ők nem várnak már új csúcsot a keresztben.Mondjuk szerintük vége a medvének is. Szerintem még el se kezdődött. Az utolsó medve piac az ezredfordulon volt. Meglátjuk. LEHET, hogy már tényleg nem lesz medve piac soha  többet? 
kozi723
kozi723 2022. 11. 17. 20:46
Előzmény: #406  chart-trader
#419
Guritottam ma ujra egy shortot 414,80-on szepen csendesen. 405,30 a cel zona. 
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 17. 22:42
#420
Nagyon optimista elképzelés,de lehet h egy csatornát alakít,csak éppen nem felfelé,hanem lefelé. És akkor ez itt tényleg egy B hullám volt. Hát erre nagyon kiváncsi vagyok. Akkor viszont innen már nem mehet fel.
https://invst.ly/zlwv5
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 17. 22:55
Előzmény: #420  Fsociety
#421
Azért gondolnám, hogy van benne potenciál,mert B hullám már fibo 50nél is szabályos. És mert mindeki felfelé várja :)
chart-trader
chart-trader 2022. 11. 18. 08:50
Előzmény: #420  Fsociety
#422
Plusz ott van a lehetséges fej-váll is, ami így elég szimmetrikus lenne. Ha validálni akarja, egy-két hét múlva törnie kellene. Ez a 415 körüli szitu a döntő, ha lefelé indul, a csatornád is élni fog.
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 18. 09:03
Előzmény: #422  chart-trader
#423
Ennek a csatornának kell törnie lefele,hogy a nagy validálódjon.
https://invst.ly/zl-vd
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 18. 09:12
#424
Egyelőre a kis csatorna aljából milliméter pontosan rántották fel percek alatt.
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 18. 10:06
#425
Kiestünk.
Beze
Beze 2022. 11. 18. 10:08
Előzmény: #425  Fsociety
#426
Ezaz. Csak azt sajnálom hogy tegnap hajszál híján nem kaptam meg még egy TS csomagot 416 környékén.
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 18. 10:21
Előzmény: #426  Beze
#427
Jó,azért zárjon is kinn,mert ez még kevés :)
Beze
Beze 2022. 11. 18. 10:33
Előzmény: #427  Fsociety
#428
Most már pluszban vagyok és stoppal védve, úgyhogy nyugodt vagyok. :)
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 18. 10:56
#429
Hát ez szép volt....
skiz0 2022. 11. 18. 11:01
#430
hát ez elég durván rángatva van mindenfele :\
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 18. 11:05
#431
Valakik nagyon komolyan odaállnak,és nem engedik,hogy lokális aljakat kiszedjen. H1en is nagyon jól látszik. Legalábbis egyelőre.
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 18. 11:34
#432
Szvsz visszatelte a letörést csak,ezért volt a felkör.
Beze
Beze 2022. 11. 18. 11:54
Előzmény: #432  Fsociety
#433
sajna az egyik stopom pont aktiválódott is, de az a pakk így is pluszban eladva. És van még másik is :)
skiz0 2022. 11. 18. 13:25
#434
ehh, akkor innen már lefele? :/
Netzus 2022. 11. 18. 13:29
Előzmény: #434  skiz0
#435
Egyes sajtótermékek "bréking nyúzolják", hogy "meg nem nevezett brüsszeli források szerint" még idén megkapjuk a pénzt...
A.) vagy kamu
b.) vagy a húsos fazék közelében lévők már tudnak valamit...
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 18. 13:46
Előzmény: #435  Netzus
#436
Hat kivancsi leszek nagyon. 
chart-trader
chart-trader 2022. 11. 18. 13:47
Előzmény: #421  Fsociety
#437
Utolsó mondatod nagy hendikep a forintnak. Akivel beszélek, mind temeti a forintot. És tudjuk, hogy a tőzsde arra megy, amerre fáj. Én nagy meglepetést várok, akár 370 alatti eurót is belelátok. Mondjuk ott én is tolnék be mindent devizába :)
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 18. 14:48
#438
Hát most azt gondolom, hogy a 400at illene megcsípni. Lejjebb egyelőre nem gondolkodnék,mert ott húzódik a váll-fej nyakvonala,de ha azt is letörné....Na de ne rohanjunk annyira előre.
Fsociety
Fsociety 2022. 11. 18. 16:52
Előzmény: #438  Fsociety
#439
Alakul ez szépen. Ezek alapjan lassan ki merem jelenteni, h a tegnapi megerzes jo volt, es van még lefele. Kar, h kicsit későn eszmeltem, de Ranger kolleganak is jar az elismeres. 
kozi723
kozi723 2022. 11. 18. 17:07
Előzmény: #419  kozi723
#440
Mese. En le is zartam. Jo hetveget Nektek! 

Topik gazda

chart-trader
chart-trader
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek