Topiknyitó: Lastdeposit 2018. 07. 12. 20:03

Est média szekta  

Hajrá Esztike!
https://youtu.be/0iOqsNfkN_A
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 10. 05. 12:54
Előzmény: #92920  TimurLenk
#92921

Kedves Kollégák!
Bizonyára sokaknak feltűnt, nagyon keveset vagyok mostanában. A mai napon meghoztam azt a döntést, ami pontot tehet erre a vívódásra. Észrevehette mindenki, hogy én részben magánéleti, részben egyéb elfoglaltságok miatt előre láthatólag egyre kevesebb időt tudok és tudtam teljes értékű emberként itt Veletek lenni. Új feladatok és új kihívások elé állított az élet, aminek meg kell felelni.
Én tisztességgel és lelkiismeretesen szolgáltam ezt a közösséget, mindent megtettem a törzstagokért azokban az időkben, amikor időm teljében voltam, mostanában ez pedig egyre kevésbé van így...
Nem tudok középutat és nem is szeretnék, mert nem az az ember vagyok. Valamit csinálok lelkiismeretesen, odafigyelve vagy sehogyan sem. Nem szeretném, ha egy jó közösség felhígulna, azt sem, hogy ez a topik trollok tanyájává váljon. Lehet a döntésemmel egyetérteni vagy vitatkozni, ezt majd a közösség eldönti, egy biztos: nem tűnök el ennyi szeretett embertől búcsú nélkül. Köszönök szépen mindenkinek a legmélyebb tisztelettel, aki emelte itt a topik fényét. Az Estmédia feltámadásának kezdetétől itt voltunk a legnehezebb időkben, tartottuk egymásban a lelket hittel, pedig pokoli nehéz volt. Amikor azt hittük, megmenekültünk, egy sajnálatos haláleset zúzta porrá átmenetileg álmainkat. Nem tudtuk, hogyan tovább, nem tudtuk, mi lesz...ma már ez nincsen így! Ez a cég a sokat szidott "kopasz" munkájával a lehető legjobb szektorba, a lehető legjobb kezekbe került és igen fényes jövő előtt áll. Utólag visszanézve az idő előbb utóbb őt igazolta, holott csak egy út kezdetén vagyunk. A korábban sokat szidott vezetés békából idecsókolt egy Deltás királyfit számunkra... :) Legyen büszke magára mindenki, aki ebben a folyamatban végig részt vett minden félelmével együtt! Legyen mindenki büszke erre, mert igenis jó érzés az, hogy kételkedő trollok hadával harcolva hátra lehet dőlni és azt mondani: igen, jól fektettem be, nekem volt igazam! Nagyon sokat köszönhetünk a volt és a jelenlegi vezetésnek, de még többet köszönhetünk egymásnak. Az élet nem áll meg, a fejlődés sem. Ez a cég szvsz. ettől csak nagyobbra nőhet, még csak a szárnyait bontogatja...lesz itt ok az örömre még bőséggel, de arra kérek tisztelettel mindenkit, hogy a további eszmecsere máshol történjen, ugyanis a topikot a mai nappal lezárom..mint mondtam: vagy jól, vagy sehogyan sem!
Baráti üdvözlettel: Last
Pluto13
Pluto13 2019. 10. 05. 13:04
Előzmény: #92921  Lastdeposit
#92922

Nagyon szépen köszönjük az eddigi munkádat.Sok sikert kívánok a jövőben.Aki gondolja jöhet hozzám :D Delta Szekta(EstMedia).Itt garantálom a moderációt,és a kúltúrált beszélgetést.
Trollmentes övezet lesz!
https://forum.portfolio.hu/topics/delta-szekta-estmedia/38130

Topik gazda

Lastdeposit
Lastdeposit
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek