Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 10:08

ERSTE NetBroker  

Tud valaki valamit erről miért nem megy?

A telefont nem veszik fel!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
FR73 ma, 10:01
Előzmény: #2889  vnorbi
#2890
Köszi, igen, igazad van.
vnorbi ma, 09:25
Előzmény: #2880  FR73
#2889
Jól becsülted, a számoláshoz használtál rossz adatot, 390 forint a minimum díj a BÉT-en, nem 345. Viszont ha online csomagban van az ügyfél, akkor nem 0,45%, hanem 0,35% a százalékos díj, így ezekkel a kondíciókkal már ~112 ezer forintnál van a határ.
Scubi ma, 00:20
Előzmény: #2886  FeherTibi
#2888
Nekem is Március közepétől, szerintem nem, próbáltam.
m7788 hétfő, 23:00
Előzmény: #2866  J0hnnyEnglish
#2887
"  hosszútávú ETF-ek vásárlását csináld NYESZ-re, onnan még egy kis adó is vissza csorog." 
--
vegigolvastam most a normal a tbsz es a nyesz szamlak tudnivaloit, na nyesz nem lesz. A kihivas az adrenalin erdekel a tozsden, tbsz az ok 3 millaval baromkodni nem gond, mas meg lottozik, nagy cucc. Ha erdekes lesz meg tolok bele. De nem ebbol akarok megelni. A fo profilom a szaktudasra epulo ertekteremto ertelmes munka es az a jo oreg ingatlan. Na oda kell a nagy penzpuffer, ameddig ujra beindul vagy kiitisztul a piaci irany, addig is  jo a Mak-os premium es ujabban a fixmap. Eszem agaban sincs nagy penzeket beletolni egy oylan dologba ahol teljesen  zoldfulu vagyok. 
FeherTibi hétfő, 22:28
#2886
ma a feluletre valo belepeskor sms kodot kert a rendszer. korabban nem kert, most miert ? nem lehet ezt kikapcsolni ?
m7788 hétfő, 22:21
Előzmény: #2884  FR73
#2885
a csernok a kiszamolo akademian igy kezdte mit jelent evtizedes tavlatban nehany % kulonbseg  szemleletesen  :) igen, rengeteget jelent
FR73 hétfő, 22:16
Előzmény: #2882  m7788
#2884
Mit jelent 10 év alatt évente 1% többletköltség. 
Példa, mi lesz 1 millió Ft-ból 5% vs 6% hozam esetén, 10 év alatt. 1,628 millió vs 1,790 millió.
Ugye, hogy nem mindegy?
m7788 hétfő, 22:12
Előzmény: #2881  FR73
#2883
Pénzügyi eszközök devizanemtől függetlenül elhelyezhetők a TBSZ-en. Így a teljes termékskálával lehet TBSZ-ről kereskedni: részvény, kötvény, befektetési jegy, és egyéb forint alapú származtatott termék, külföldi értékpapír és ETF.Napon belüli (daytrade) kereskedés is lehetséges. A TBSZ teljes futamideje alatt ezen termékek szabadon kereskedhetők, a portfolió összetétele tehát bármikor átrendezhető.
Minden évben nyithatsz 1 db TBSZ számlát (gyűjtőévi számla) így párhuzamosan több TBSZ számlád is lehet.Sikeres számlanyitás után a meglévő, normál számlád mellett meg fogod találni a webtraderben a TBSZ számládat is, melyek a rendszerben elkülönülnek
.-
Igen, a számla aktiválásától kezdődően már a gyűjtőévben is adhatsz megbízásokat.A TBSZ nyitás évét gyűjtőévnek hívjuk, amely a számlanyitástól az adott év december 31-ig terjedő időszak, amikor lehetőség van a számlára pénzt befizetni.Ha a gyűjtőévben forráskivonás történik, akkor a számla automatikusan megszűnik. Ugyanabban a naptári évben nem nyitható még egy TBSZ számla Társaságunknál.
Az 5. év lejárta után a TBSZ számlán szereplő összeg adófizetési kötelezettség nélkül felvehető.
- Amennyiben másképp nem rendelkezel, a TBSZ számlád az 5. év végén megszűnik, pénzügyi eszközeidet pedig átvezetjük a normál értékpapír számládra az átvezetéskor ismert utolsó piaci áron.Dönthetsz úgy is, hogy az 5. év végén, a lejáró TBSZ-ről felszabaduló pénzt és/vagy értékpapírt ismét befekteted egy újabb TBSZ számlán. Lehetőséged van a teljes vagy részleges TBSZ portfoliódat meghosszabbítani egy új TBSZ számlára.
--
 koszonom. szerencsere ezek a reszek erthetoen konyhanyelven angol szavak nelkul le vannak irva naluk
m7788 hétfő, 22:04
Előzmény: #2874  FR73
#2882
1600 EUR alatt nem indítunk Frankfurt Xetrán vételt, 2000 EUR alatt nem indítunk Xetra Vienna alatt vétellt
Németország (Frankfurt - Xetra 1, Frankfurt - Xetra2, Stuttgart, Berlin, Düsseldorf, Hannover, Hamburg, München) 6.99 eur
 
mar akartam epp irni erre, de igy mar ertem a logikadat. Na ezek a jo infok. Nagyon idegen ez a terulet. esznel kell lenni. Mar zsong a fejem a tudastarat bongeszem epp. Kezdem erteni az alapkezeloket miert nagy biznisz neki, a tobbseg beleszarik ok meg lesapoljak oket. 


FR73 hétfő, 21:54
Előzmény: #2878  m7788
#2881
Természetesen vehetsz több részletben. El is adhatsz bármikor, az ellenérték a tbsz-en marad. Ha osztalékot fizet a cég, az is a tbsz-re kerül. A lényeg, ha idén indítod, akkor 2029 dec 31-ig maradjon a tbsz-en.
FR73 hétfő, 21:47
Előzmény: #2877  m7788
#2880
Ha pl 17500-ért veszel részvényt a béten, akkor a minimum 349 Ft-ot, vagyis 2%-ot kifizettél díjként, ami sok.
A díj ne legyen több, mint 0,45%, azaz 349/0,0045 egyenlő 77555 Ft. Rosszul becsültem, ez a minimum,  amit érdemes egy ügyletben venni.
m7788 hétfő, 21:08
#2879
na tovabbi teljesen alap hulye kerdesek helyett nekiallok olvasgatni a temaban azok alapjan amiketr ajanlottatok. Köszönöm a segitséget mindkettőtöknek. ( tiszteletem jelekent ekezettel irtam :D )
m7788 hétfő, 21:01
Előzmény: #2876  J0hnnyEnglish
#2878
ha tbsz re benyomok 3-at attol meg pihenhet a szamlan gondolom "elkotetlenul"  nem muszaj venni azonnal? Mnt a Mak-os ertekpapirszamlan, ott is hevereszhet vigan csak epp nem termel. De a lenyeg nem hajt a tatar a vasarlassal? Ha 70k-ert veszek valamit kezdetnek gyakorlasra, gondolom a kutyat se erdekli a tobbivel mi van?
m7788 hétfő, 20:54
Előzmény: #2874  FR73
#2877
Kb 90 ezer Ft alatt nem indítunk BÉT vételt.
1600 EUR alatt nem indítunk Frankfurt Xetrán vételt, 2000 EUR alatt nem indítunk Xetra Vienna alatt vételt.
miert? miert gazdasagtalan alatta?
J0hnnyEnglish
J0hnnyEnglish hétfő, 20:43
Előzmény: #2874  FR73
#2876

Jó igen amit írtál mint ökölszabály a költségek féken tartására! Viszont pár száz ezer játékpénzzel érdemes tanulgatni először a működést.
Melós: KH-val kapcsolatban a PH! fórumon én elég sok panaszt olvastam, amellett, hogy drága/gább mint az Erste, kapsz magyar szupportot és mégis csak egy bank van mögötte.
m7788 hétfő, 20:42
Előzmény: #2871  FR73
#2875
a Hold honlapot bongesztem ma egy darabig, majd mentem a bamoszra a kormukre nezni, a kiszamolos csernok az aktivan kezelteket nem ajanlotta pont a koltsegek miatt de idezem oket "
A Sikerdíj küszöbhozamának meghatározása minden év utolsó negydévében történik a következő évre vonatkozóan. A megállapítás során a a Magyar Nemzeti Bankkal egyeztetünk, ők fogadják el a küszöbhozam mértékét. 2023-ban HUF portfóliók esetén egységesen 12% volt. 2024-re vonatkozóan HUF esetén 7-8%, EUR esetén 3-3,5%, USD esetén 5% a porfóliók küszöbhozama, aminek pontos mértékéről az előzetes költségkimutatásban tájékozódhat."
 plusz 2% alapkezeloi dij 
-
"buffett meg viccesen mondta aaz aranykoppeseibe nem fektetek masok altal kezelt alapokba
 a lustaportot mar mondogatod par eve de most rajuknezek. kosz 
-az adorol is irnak a kulfoldit levonjak a magyarra meg jan vegeig kuldik az szja hoz, egyszeru kenyelmes csak draga mulattsag ez az aktiv
-
https://www.youtube.com/watch?v=AG33BXdH180
itt is xetraznak, reggel meg azt se tudtam eszik vagy isszak :)
 Vételkor tudsz devizát váltani, de ez mostanában olyan 2-3 Ft felár a középárfolyamhoz képest, egyszeri 0,6-0,8% körüli költséget jelent.na ez is uj
-
Maga az etf vásárlás és eladás díja 0,45,%, és van minimum díj, kb min 1600 euró egy ügylet, te is es meg sok helyen emlegetik ezt az msci World dolgokat na majd elguglizgatok
. Accumulating típusú etf-et veszek, ír bejegyzésűt, vagyis az ISIN száma IE-vel kezdődik.  ehhez mar guglizok majd, ez mar kinai  mint mondtam ez egy uj vilag nekem
 futures program, ranezek
FR73 hétfő, 20:28
Előzmény: #2872  m7788
#2874
0,45% de minimum 349 ft ha bét részvényt veszel. 0,45% de minimum 7 eur ha xetra Frankfurton részvény vagy etf.
0,45% minimum 9 eur, ha Xetra Bécs részvény.
Ez a díja vételnek.
Kb 90 ezer Ft alatt nem indítunk BÉT vételt.
1600 EUR alatt nem indítunk Frankfurt Xetrán vételt, 2000 EUR alatt nem indítunk Xetra Vienna alatt vételt.
FR73 hétfő, 20:20
Előzmény: #2871  FR73
#2873
Még valami, az mnb honlapon van egy kimutatás az összes bef alap ter mutatójáról. Keresd ki, nem túl friss, de beszédes számok lesznek, hogy mennyiért kezelik a pénzed. Google be írd be, hogy mnb befektetési alap ter mutató, kidobja. Aktív alapnál 1,5-2% lesz.
Etf az 0,07-0,12% total expense ratio (lásd boerse-frankfurt alatt az adatlapon).
Az Erste, ha nincs futures kedvezmény, akkor havi díj 350 alapszla + 350/tbsz számla + 0,18%/év állományi díj (utóbbi leosztva hómapra).
m7788 hétfő, 20:19
Előzmény: #2869  J0hnnyEnglish
#2872
https://www.khertekpapir.hu/ugyfeltamogatas/tudastar
na itt mar vannak valaszok is, elleszek vele. 
https://www.khertekpapir.hu/dijjegyzek
online díjcsomag bronz, min havi forgalom*  2milla.  Ez mi?  Muszaj adni venni? Nincs a jo oreg buyenhold? Megvesz es bekenhagy strategia? 
-
normál megbízások 0.32% ? Limit nelkul barmennyi db  lehet?  Ok vonnjak le? 
-
 kereskedési minimum díjak:
Magyarország (BÉT) 349 HUF
 ez meg mi ? mar 349Ft ert lehet venni? Letezik ilyen?  Total el vagyok tajolva akkor, teljesen abban a hitben eltem eddig a tozsdes beutal a szamlajara 10-20-100 milliot es neha vesz rv certi stb it de nagyon minyimum fel milla alatt meg se mozdul egy ugyletnel, vannak akik nehany 10 000 huf-onkent is jatszadoznak? 
...
ez egy uj vilag nekem tokhulye vagyok hozza, Asszem ujra meg kell neznem a kiszamolo akademiat az rv-rol
FR73 hétfő, 20:11
Előzmény: #2865  m7788
#2871
A Holdban N0MAD fórumtárs a kompetens, ott nem tudom, hogy a 3 misi mennyire méretgazdaságos, mármint a költségek ekkora összegnél.mit jelentenek. Ők úgymond aktívan menedzselik a pénzed, befizetsz, veszel a bef jegyükből, aztán nem csinálsz semmit.
Azt javaslom, olvasd el a Lustaport alatt a befektetöi életutak bejegyzést, a lényeg, hogy nix ugribugri.
Erste nem a legolcsóbb, de nagy előnye, hogy ha kell, van magyar ügyfélszolgálat, a tbsz-t csak megnyitod, nem kell lejelentened sehova.
Én netbrokeren szoktam etf-et venni, figyelni kell, hogy Xetra felületen legyen, mert azok likvidek. Vételkor tudsz devizát váltani, de ez mostanában olyan 2-3 Ft felár a középárfolyamhoz képest, egyszeri 0,6-0,8% körüli költséget jelent. Számológép legyen nálad vételkor, a felület nem számolja ki, hogy adott pénzből mennyi db-ot tudsz venni. 15 perces késleltetett adat van a Xetra árakról, de ki lehet cselezni , máshol van prompt is, ott nézegeted, mikor épp vételi megbízást adsz. Maga az etf vásárlás és eladás díja 0,45,%, és van minimum díj, kb min 1600 euró egy ügylet, hogy a díjterhelés ne vigye el a hasznot.
Az Etf-et én meg szoktam nézni a boetse'frankfurt.de oldalon is, Xetra adatoknál látszik a price fixing (ügyletek száma) és a turnover (forgalom euróban). Accumulating típusú etf-et veszek, ír bejegyzésűt, vagyis az ISIN száma IE-vel kezdődik.
SXR8.De vagy VUAA.DE szerintem a legjobb sp500-asok.
Olvass itt is utána a futures programnak, 2 év díjspórolás.
J0hnnyEnglish
J0hnnyEnglish hétfő, 19:56
Előzmény: #2868  m7788
#2870
igen
J0hnnyEnglish
J0hnnyEnglish hétfő, 19:55
Előzmény: #2868  m7788
#2869

!Rendszeres beutalással! meg tudsz venni "ideiglensen" egy forintos befektetési csomagot. Ezzel az állománydíjadat és számlavezetési díjat kinullázod. Ezeket a befektetési csomagokat el tudod később adni, az egész folyamat elég minimális vagy hozamtól függően nulla költségű.Van költség még a deviza váltásnak, vásárlásnak..stb ezeket a hirdetményi táblázatban át tudod futni. Első körben érdemes játékpénzzel próbálgatni, utána már egyszerűen megy és tudatosan kiválasztod magadtól, hogy a 3 millának hol lesz a helye. Egyedi részvénybe csak játékpénzt tegyél, a többit nem nagyon tudod elrontani, ha olvasgatsz is hozzá.
Itt még tágíthatod a fejed és tudásod: https://prohardver.hu/tema/mibe_tegyem_a_megtakaritasaimat/hsz_1-50.html
m7788 hétfő, 19:46
Előzmény: #2867  m7788
#2868
25 ezer példaul, ezt roviditetted?
m7788 hétfő, 19:45
Előzmény: #2866  J0hnnyEnglish
#2867
https://www.youtube.com/watch?v=AG33BXdH180
igen, pont az erstes oktatoanyagokat neztem a zoldfulu kezdoknek valot. 
havi 25epl  az mit jelent ? epl?
J0hnnyEnglish
J0hnnyEnglish hétfő, 19:28
Előzmény: #2865  m7788
#2866

Erstevel itthon nem lősz mellé (bár fapados a felületük, de legalább könnyen tanulható), Future programot aktiválod (havi 25epl TBSZ-re pl) akkor megkímélnek a lehúzástól (állománydíj..stb).
Saját véleményem, hogy ha van állampapírod és akár egyéb forint alapú megtakarításod akkor inkább devizában kereskedj. Illetve tudván melós a foglakoztatási formád, a hosszútávú ETF-ek vásárlását csináld NYESZ-re, onnan még egy kis adó is vissza csorog.
m7788 hétfő, 19:19
Előzmény: #2863  FR73
#2865
fire kellene egy kis segitseg majd ha raersz. Kicsit olvasgattam es olvasgatok/ tanulgatok erre arra, mit tanacsolsz? 
https://hold.hu/online-vagyonkezeles/
https://www.ersteinvestment.hu/hu/netbroker_gyik.html
https://www.khertekpapir.hu/dijjegyzek
https://www.khertekpapir.hu/szolgaltatasok/tartos-befektetesi-szamla-tbsz
https://www.bamosz.hu/legfrissebb-adatok
aktivan kezelteknek megha abszolut hozam is ide-oda ,csunyak a szamaik.
https://www.youtube.com/watch?v=AG33BXdH180 ;
ETF, részvény, kötvény vásárlás az ERSTE felületén
---
Hol milyen csomagot, max 3 millaval indulnek tbsz-en. Na meg az sincs. Hol nyitnal, mely banknal? Magyar blucsipsz, eu-s egyedi rv, es etf es semmi napi adokveszek a kezdeti elgondolas. Az elejen
https://www.youtube.com/watch?v=SwftV_HSdGo
Krízispont magyar feliratos előzetes
gondolom lattad a filmet, ebben mondjak a dialogusban ,hogy ugy beszelj velem mint egy gyermekkel, mert nem az eszemert vagyok itt  :)
minden hasznos tanacsnak orulnek, ez a tema nekem meg teljesen uj
djbencus vasárnap, 11:38
Előzmény: #2860  Stiv
#2864
Cash csomagnal csak 30 nap utan díj mentes
FR73 vasárnap, 11:12
Előzmény: #2862  Track-tor
#2863
A havi számlakivonatokon pedig ott van a nettó osztalék.
Track-tor vasárnap, 09:45
#2862
Jó reggelt!
Honnan lehet megtudni, hogy 2023-ban mely cégek/osztrák és németről van szó/ és mennyi osztalékot fizettek nekem a részvényeik után. Nem találom az Erste éves kimutatásában. Visszanézve a cégek  osztifizetésének dátumait sem találok plussz eurókat a számlámon. 
Ishar
Ishar péntek, 20:34
Előzmény: #2860  Stiv
#2861
Köszönöm!
Stiv
Stiv péntek, 17:41
#2860
Az Erste Future Befektetési Program egyik legnagyobb előnye, hogy a Program keretében megvásárolt befektetési alapok bármikor – 3 napon belül – visszaválthatók. Erre lehetőséged van a George és NetBroker online rendszereinkben vagy bármely Erste bankfiókban. A befektetési csomagokhoz vételi díj kapcsolódik. Erről és a számlavezetési díjról is Díjjegyzékünkből és Hirdetményünkből tájékozódhatsz. 
A befektetési csomagokba befektetett összeget díjmentesen visszaválthatod.
https://www.erstemarket.hu/erste-future#gyik
Stiv
Stiv péntek, 17:32
Előzmény: #2858  Ishar
#2859
Én fél évet kivárom most lesz az 5. vétel...
Lejjebb már írtam..#2836
A Save csomagot most néztem, eladásnál.
Tranzakció költsége  0ft.
Büntető jutalék  0ft.
Adó és szocho a normál számlán.
Ishar
Ishar péntek, 16:22
#2858
Tudtok bármiféle megkötéséről azzal kapcsolatban, hogy az Erste Future programon keresztül vett befektetési jegyet el lehet-e adni? Az Erste Megtakarítási Alapok Alapjában sikerült idén kemény 1,53% összeszakérteni a srácoknak és ezért még kezelési költséget is kérnek.
Stiv
Stiv péntek, 13:05
Előzmény: #2856  aetzw4zer
#2857
Hihetetlen ami itt megy, szánalmas piti az összes bank...
aetzw4zer péntek, 12:57
Előzmény: #2854  Stiv
#2856
hát ne érje meg kivenni a nyereséget :D
Stiv
Stiv péntek, 12:49
Előzmény: #2854  Stiv
#2855
Stiv
Stiv péntek, 12:48
#2854
Változnak az Erste bankkártya díjak  2024. május 1. napjától. https://gate.erstebank.hu/ebh_internet_hird_frontend/document/download?documentId={1E108A15-D3B3-4CF2-9B62-18E4C70FB32C}
.
Ezeknél brutális lesz az ATM használat...100 ezret 2239-ért adja ki? 
Készpénz felvétel a bank saját ATM-nél,
149 Ft + 1,49% + 0,6%.....
Pipamocsok péntek, 10:18
Előzmény: #2851  augre
#2853
Lehet, az ETF szekcióban van egy csomó S&P500 ETF. Tudsz dollárt beutalni, de ha befektetési alapot akarsz venni azt EUR-ért fogod.
Pipamocsok péntek, 10:14
Előzmény: #2849  DAXsignal
#2852
DAX daytrade-re inkább Interactive Brokers, alacsonyabbak a díjai. Bár Erstén van tőkeáttételes DAX certi, én nem használom. Erste szerintem buy and holdra jobb, pl ha TBSZ-re betolsz nagyobb összeget és évekig ülsz rajta. Pörgős trade-re IBCE jobb szerintem
augre csütörtök, 12:54
#2851
Sziasztok! S&P 500-ot lehet erste netbrokeren venni? nem talalom. Dollart lehet direkt beutalni? vagy muszaj naluk valtani?
Koszi szepen!
oki 2024. 04. 05. 09:11
#2850
megint 2 perces késésben van a Go realtime-mal, hol lehet ezeket a patkányokat feljelenteni?
DAXsignal 2024. 04. 04. 11:25
Előzmény: #2848  farkasfu
#2849
Egyéb okokból szeretnék Metáról váltani más platformra illetve szolgáltatásra, és ezért érdeklődtem volna előtte pl. itt is, hátha kapok értelmes segítséget és/vagy megerősítést a feltételezéseimmel, illetve a szolgáltatás/szolgáltató minőségével kapcsolatban.
Az hogy nekem jó vagy nem jó a Netbroker, azt sajnos még eldönteni egyelőre nem tudom, kevés hozzá a releváns info, ezért is próbálok előtte tájékozódni, elnézést ha ez zavar téged :)
A cimborád acsarkodó-csivava-félművelt beírásaira meg már nem is reagálok, alpári szint alá nem süllyedek. :D
DAX CFD volt a fő profil amit kereskedtem, és főleg daytrade kereskedéseim vannak, de ahogyan elnézem ez a bróker erre sajnos nem alkalmas, mert a magas költségek miatt az esetleges nyereséget elégeti. Természetesen ha van itt olyan fórumtárs aki ezt cáfolni tudná, és leírná, hogy bizonyos szempontok alapján van lehetőség még így is nyereségesen daytradelni, akár más termékekkel is mint az általam felvetett, azt megköszönném.
farkasfu
farkasfu 2024. 04. 03. 19:37
Előzmény: #2846  DAXsignal
#2848
Nem használtam, de ha neked nem jó a  NetBroker, használd az MT4-t....! 😃
rocky-
rocky- 2024. 04. 03. 19:01
Előzmény: #2844  DAXsignal
#2847
Fú, de nagyon önérzetes vagy...
Ez egy fórum. Nem te mondod meg, hogy ki mihez szólhat hozzá. A személyeskedés rész pedig az "észosztás" volt.  Arról nem beszélve, hogy Erste Netbroker csoportban vagyunk és hüledezel itt azon, hogy kétszer von le díjat, erre válaszoltam.
Képzeld, használtam MetaTrader4-et, de veled ellentétben aki csípőből tudod, hogy ki mit NEM használt, - veled ellentétben én el tudom olvasni a hirdetményeket és tudok tájékozódni a dokumentumokból, amik a bróker felületén rendelkezésre állnak. Feketén fehéren le van írva, mindent meg lehet érteni. Az meg, hogy mi fapados és mi nem, szerintem teljesen szubjektív, mert mindenkinek minden platformról más a véleménye.
Arról nem is szólva, hogy nem nyújtok semmilyen "szolgálatot", főleg nem Neked. Maradtam tisztelettel. :)
DAXsignal 2024. 04. 03. 16:59
Előzmény: #2845  farkasfu
#2846
Nincsen a dologgal baj ahogyan te csinálod, de akkor te sem használtál még MT4-et, így nincsen összehasonlítási alapod :)
farkasfu
farkasfu 2024. 04. 03. 15:50
Előzmény: #2844  DAXsignal
#2845
én  amióta tőzsdézem, ha veszek fizetek, ha eladok fizetek! :))
DAXsignal 2024. 04. 03. 15:43
Előzmény: #2843  rocky-
#2844

"...valaki váltott MT4-es platformról erre a NetBroker felületre?"
- így kezdődik a bejegyzésem. Amennyiben te nem váltottál MT4-ről, sosem használtad, azt sem tudod az milyen platform, és hogyan működik, akkor értelemszerűen ez a bejegyzés (és a benne foglalt kérdések) nem neked szól(nak). Nem értesz hozzá, nem téged szólít meg, de mégis úgy érzed, hogy releváns infókkal neked ebbe bele kell böfögni nulla infóval...
Nincsen itt semmi személyeskedés sem, megköszöntem az infókat amiket adtál, de a közeljövőben nem kérek a "szolgálataidból", pláne az olyanból ami nem visz előre, csak hátra.
rocky-
rocky- 2024. 04. 03. 14:10
Előzmény: #2842  DAXsignal
#2843
A személyeskedés helyett inkább nyisd meg a díjjegyzéket és szépen elolvasod a teljes doksit és máris megvilágosodsz... Ennyi a véleményem.
DAXsignal 2024. 04. 03. 14:06
Előzmény: #2840  rocky-
#2842
Köszönöm az értékes információdat, valószínűleg te sosem kereskedtél MT4 alatt, az egy kicsit más rendszer, ott egyszer kell megfizetned ezt a díjat, nyilván azért is "ügyfélbarátabb" vagy költségkímélő ahogyan tetszik... Amennyiben lehetséges csak olyan személytől kérnék infókat, akinek van-volt tapasztalata mind a két platformot üzemeltetnie, és így valós és értékes infókat tudna adni észosztás helyett. Köszönöm.
rocky-
rocky- 2024. 04. 03. 08:56
Előzmény: #2839  DAXsignal
#2841
Rejtett költség... lol. Minden költség benne van a díjjegyzékben. Ki tudod magadnak számolni, mi mennyi.

Topik gazda

nagyonkezdo
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek