Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 12. 30. 20:34
Előzmény: #42399  Törölt felhasználó
#42400
"ha minden terv szerint halad akkor 2009-ben mi is tőzsdére kerülünk!"
Azért egy cégnevet mondhatnál :)
Törölt felhasználó 2007. 12. 30. 20:14
Előzmény: #42395  Törölt felhasználó
#42399
köszi a jókívánságokat !

még egyszer felhívom a figyelmeteket:
az eco és phyla chartját kopirzzátok egymásra!
Ez mutatja, hogy vannaka papirok, amelyek hasonló pályát futnak be, különböző okokból, és teljesen más üzletágban ...

Persze, akik a ledumálóknak nevezetteket illeti, nem ők okolhatók...valamelyest ráerősítettek...
de a nagytulajok érdekes húzásai is benne voltak---sokáig azt hittem pufferolják...kiderült, hogy KF "valódi eladásai" voltak!
a 4 millió,amit akár eladtak, akár nem..éppen, akkor amikor megugrott névérték fölé...

(érdekes módon SzCs eladásai meg sem mozgatták az árfolyamot,igaz akkortájt a névérték 70%-án állt kb...

abban bizom, hogy az olasz üzlet beindul...
akkor az árfolyam is...igaz most sincs probléma - a jegyzés felett vagyunk!
tehát gond nincs...ÉN PEDIG TÜRELMES VAGYOK...mert nem érzem magam spekinek, lehet, hogy nem nyertem eddig!
De van időm...
És, ha a befektetésem beválik...
Remélem lesz olyan magyar cég, amelyik sikertörténet lesz---------------de nem lesz könnyű - elismerem!

Boldog új évet !

És sikert!

És nem haragszom az ú.n. ledumálókra, de igyekszem a valós infókra koncentárlni!
És értelmezem az infókat !!!!!

BÚÉK !!!!!

stacstac 2007. 12. 30. 19:42
#42398
aki 25-ért jegyzett az eladhatta már 30 Ft-on (még legutóbb is)!

ez 20% profit kevesebb mint fél év alatt!

aki szerint ez rossz hozam annak gratula mert ő azok közé tartozik aki 40% feletti hozamot tud elérni egy év alatt!

a többiek szerintem nagyon elégedettek lehetnek ezzel!

humi-eco-phy-pplast-tvk!

2008 legjobb papírjai lesznek!

sok pénzt mindenkinek és persze jó spekit!

ui:ha minden terv szerint halad akkor 2009-ben mi is tőzsdére kerülünk!
részleteket majd idejében!

ingcapa 2007. 12. 30. 17:42
Előzmény: #42396  Törölt felhasználó
#42397
A számok nyelvére lefordítva eddig egyértelműen kudarc a jegyzés. Persze aki 2-3évben gondolkodik, annak ez nem számít. A cég kommentjei is gyengék. Én így látom.
Törölt felhasználó 2007. 12. 30. 17:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#42396
Néhány napja átolvastam az utóbbi három hónap itteni termését. (Nem sok, kb.550-600 oldalnyi hsz volt...)
Ennek is köszönhetően néhány hozzászóló hitelességéről igencsak megváltozott a véleményem.

Viszont! jó néhány hozzászólót pedig jóval többre becsülök, mint korábban.

Első látásra furcsának tűnhet, de a papír jelenlegi állását már hónapokkal ezelőtt megjósolta és figyelmeztetett a várható forgatókönyvre pl. Hipi, Csacsi, 2222, Online, Rallyman, JoePessi, stb. (többnyire ők lettek kikiáltva ledumálóknak fröcsögőknek, …)

Lehet, hogy mégsem ők a nagy manipulátorok?

Lehet, hogy ők voltak KORREKTEK a többi fórumozóval szemben?

Lehet, hogy ők mondtak IGAZAT?

Ezt ki-ki döntse el önmaga.

A másik oldalról -tehát akikről negatívba fordult a véleményem- inkább nem mondanék semmit.
Inkább ajánlom ezt a néhány sort, azoknak az újonnan érkező fórumozó „tőzsdecápáknak”, akik mostanában kezdik el a szakmát és azért jönnek ide, hogy tanuljanak és saját döntésükhöz is megerősítést kapjanak.
Törölt felhasználó 2007. 12. 30. 15:40
Előzmény: #42384  Törölt felhasználó
#42395
Kedves Rapista!

Minden tiszteletem a tied munkásságodat tekintve. Remélem meg is lesz az eredménye 2008-ra! Ezúton kívánok neked és minden kedves fórumozó társamnak q4-ben gazdag sikeres újesztendőt!
zotya32 2007. 12. 30. 15:16
Előzmény: #42393  Törölt felhasználó
#42394
idővel biztos sokkal többet fog érni; mai napig semmi új, lényeges infó nem derült ki. szerintem 1-2 év múlva, ha folyamatosan javuló eredmények, stabil működés lesz, beindul a gyártás, értékesítés, akkor mi akadályozná az árfolyam emelkedését? Jó, van 160 millió db. részvény, de ha jól működik, netán nyereségesen majd a cég, akkor mindenki phyl-t akar majd venni; aztán a végén, még kevés is lesz a db szám :))
Szerintem türelem, nincs kőbe vésve, hogy 30 ft-nál nem ér többet a cég. :) Ma ennyi, de 5 év múlva???
Törölt felhasználó 2007. 12. 30. 12:18
Előzmény: #42392  BudFox
#42393
phylaxia 100ft lesz megint !
visszaállunk a 100ft os értékhez!
csak nem kell mindent 4 el osztani!
ki kell verni a fejekböl ezt a számtani müveletett! :))
BudFox
BudFox 2007. 12. 30. 10:19
Előzmény: #42391  Törölt felhasználó
#42392
BÚÉK mindenkinek !!! :-))))
Törölt felhasználó 2007. 12. 29. 23:22
Előzmény: #42390  Törölt felhasználó
#42391
Phyli természetesen !

bocsi
Törölt felhasználó 2007. 12. 29. 23:21
#42390
és neked Christian !

meg a Gyulának is...

csak ne sorolj minket ebbe a halmazba Gyuszi!
A chart most éppen nem szűkülő szalagokat mutat (pjyli) a többi indikátor vegyes...de szerintem inkább a hírek fogják mozgatni!
Christt
Christt 2007. 12. 29. 15:59
Előzmény: #42388  Törölt felhasználó
#42389
Rapista Köszönöm Ezt a tömör de lényegett átfogó összegzést.
Kellemes pihit mindenkinek.
Törölt felhasználó 2007. 12. 29. 13:46
Előzmény: #42386  Christt
#42388
Érdekes a Gyula szemüvege:

az eco
tőkét emelt, akvirált, veszteséges cégekbe szállt be !

a phyla
tőkét emelt, akvirált, NYERESÉGES cégekbe fektetett, értékes ingatlant vett !

MINDKETTŐ FELMENT 2007-BEN a csillagos égig, aztán lecsorgott (érdemes egymásra kopírozni a chartot, mindkettő kb 60-ról indult...az eco kicsit nagyobbat emelkedett ugyanannyi idő alatt (cca)..

Genesis-szel összehasonlítani? van ott már üzem..? Persze talán nő a megvalósulás esélye...
A phylának vannak üzemei és a leányai is működnek! és a leányok nyereségesen működnek!
Az egyetlen kapcsolat a megújuló energia:
a phyla PELLET-GYÁRAT ÉS BIOMASSZA EŐMŰVET KÉSZÜL LÉTESÍTENI...és lehet, h bio-üzemanyagokkal is foglakozik majd(?)
a tudományos háttérből következően: pl. SZIE
kutatóival is van kapcsolata...

Tehát a phyla 2008-ban legfeljebb újból emelkedő pályára állhat, és az eco is...
mivel már voltak a csúcson...reméljük lesznek is, sőt ............... meg is haladhatják a tavalyi maximjumot...

A Fotex ingatlansztorija kifulladt?
Lehet! de kereskedni már nem kereskedik, tehát maradnak az ingatlanok...

A Phylában is vannak ingatlanok és azok fejlesztés alatt is állnak, illetve működnek!

Egyébként BÚÉK ! és magas profit!
Prosit!
Törölt felhasználó 2007. 12. 29. 13:43
Előzmény: #42380  Törölt felhasználó
#42387
mindenki abban a tudatban adja el, hogy 1-2 év múlva nem 26Ft-on lesz az árfolyam.

én azért nem adom el, mert nem tudnám elviselni, ha miután eladtam még többszöröz:-))
Christt
Christt 2007. 12. 29. 10:18
Előzmény: #42385  Törölt felhasználó
#42386
A harmadik sorban lévő táraságoknál, még csak most (idén) kezd valami alakulni - ide sorolhatjuk a Genesis, a Phylaxia és a Humet részvényeket. Mindhárom társaságra igaz, hogy valamilyen, jellemzően műltbeli rossz tapasztalat miatt nem kedvelt a befektetők széles körében, de ez a szemléletmód 2008-ban gyökeresen megváltozhat! Mindhárom társaság sokat tesz, próbál tenni ennek érdekében, és ha hihetünk a vezetőknek, akkor az újonnan kidolgozott stratégiák nem csak légből kapott ötletek, és nem csak légvárépítésre szolgálnak majd, hanem tényleges társasági fejlődést is fel tudnak majd mutatni.
Eredeti : link
Törölt felhasználó 2007. 12. 29. 09:20
Előzmény: #42384  Törölt felhasználó
#42385
lottó? ha nyerek kiveszem a phylát 40-ig..:)
BUÉK mindenkinek, de azért még ránézek idén a fórumra...
Törölt felhasználó 2007. 12. 29. 08:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#42384
2222 !

Te érvelni szoktál a véleményed mellett, lehet, hogy nem mindíg értünk egyet...

De vannak, aki "vételi sanda szándékkal" - primitiv vagy látszólag "bennfentes" híreket terjesztenek és aztán örülnek, hogy 1 forinttal olcsóbban vettek...
Ez minden papirral így van....csak éppen azt nem veszik észre, ha nyugodtan kivárnának egy 10-20%-os emelkedést, akkor annak maguk is haszonélvezői lennének....ha poziciót veszen fel...
Ehelyett, anélkül, hogy lenne a számlájukon papir, hadoválnak.............venni persze nem tudnak mert a dumájuktól sem ment névértél alá!

Felsoroltam a nagyobb kiszállókat, akikközül volt, aki mindent megtett volna, hogy vissavegye a csomagját!
Volt, aki talán off shore cégbe tette át...
És volt, aki egészen más területen érdekelt, de a részvénycsere előnyös volt a számára, hiszen az árfolyam jóval meghaladta a névértéket, vagyis extraprofittal adta el a cégét, telephelyét a phylának...
Perfsze a phyla is jól járt, mert nem hitelből finanszirozta az akviziciókat...

AKI EZEKET NEM LÁTJA ÁT, jobb, ha nem tőzsdézik....
Vak tyúk is talál szemet alapon, szerintem, annyit veszithet, hogy soha nem nyeri vissza.

Ezért ajánlom nekik a LOTTÓT :)))
Törölt felhasználó 2007. 12. 29. 07:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#42383
Mindenkinek BÚÉK!
Legközelebb 62-nél írok újra!
2222 2007. 12. 29. 00:24
Törölt hozzászólás
#42382
miki67 2007. 12. 29. 00:00
#42381
Ti tényleg azt hiszitek hogy Ratyi ekkora erővel bir.Akkor halgassatok rá és boldog új évet.

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek