Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:20
Előzmény: #41878  Törölt felhasználó
#41880
én onnatol számolom hogy a piac beárazta a 80 millios pappereket! :)))

ez a 41 ft ez más történet!

a 41 -et nem TP nek hanem operatornak köszönhetjük, meg a sok kisbüfinek!
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:19
Előzmény: #41875  Törölt felhasználó
#41879
jaj ne sírjatok már mint a fürdősök, teljesen mindegy, hogy mikor indul oda, ahová szeretnétek, nem? ha már benne ültök pár hete, hónapja...
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:18
Előzmény: #41869  Törölt felhasználó
#41878
41 Ft-ról 26 (24) Ft-ra, nekem nem -9 % jön ki! De mondtam az assssszonynak hogy nem jó ez a vacak kalkulátor!
Agggggyááááátok máááááá el!! Hamarosan fordulunk 18 Ft-nál!!! Ott vegyetek!
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:17
Előzmény: #41874  Törölt felhasználó
#41877
"Aki még nem tudná a BUX prompt és határidős egyaránt esik - napok óta!

Némelyik kis és közepes papir - ahogy ezt az augusztus elemzésemben is megírtam - ettől függetlenül, vagy esetleg sietve ill. lemaradva követi - vagy nem !
Amelyik követi volatilisen vagy határozott iránnyal mozog..........ezzel szemben a Phylaxia majdnem egyhelyben áll, hiába jelentenek 2,4-4%-ot az 1 forintos elmozdulások, gyakorlatilag nem mutatnak semmilyen irányt.
A Phylaxia átstruktúrálása, a holding szervezése nem állt le szerintem...98%-os biztonsággal letárgyalt ügyekről sem fog TP nyilatkozni, annyira már ismerem!
Egy biztos a Phylaxia számára pénzügyileg vagy a gyártási jogok, ill. piacvédelem szempontjából hátrányos, bizonytalan ill. kétséges üzletbe nem megy bele, bármilyen kecsegtető partnerek bukkannak fel a láthatáron.
A Phylaxia ragaszkodik ahhoz, hogy az 1912. óta ismert nevet és ismertségét ne kockáztassa..........
A privatizáció megtörtént, ahogy történt...........a phyla nem hagyja magát...
Az alapítók kiszálltak mögüle - akkor esett 900-ról, de új felállásban, új piacokkal talpra állt.
A kedvezetőtlen nemzetközi helyzet a RG-nál isokozott olyan jelenséget, hogy 20K-ról lecsúszott az árfolyam 6K körülire............és most inkább a 40K körül található!
A humángyógyszerek szabályozott piaca a Phylaxiát nem érinti, viszont a termelőknek és a tenyésztőknek a folyamatos fogyár emelkedés egyelőre még nem hoz hasznot, mivel a hazai piac nem így működik!
Ezért aztán - SZVSZ - az export és a reexport lesz az másik irány, amely céget kiemeli a jelenlegi helyzetből...........
Az influenzás jellegű megbetegedések lehet, hogy még a karácsonyi ünnepkörre is rányomják a bélyegüket........szerintem, ha Phyla piacán nem történik semmi - az nem az ünneplés miatt lehet, hanem minden együtt: a magyar piac kilátásait a londoni mértékadó elemzők a béka f........ alá utalják, és ki tudja, mi lesz 2008-ban-----------ebből szerintem a Phylaxia ki fog tudni emelkdeni!

Ha a saját történetében megvalósul akár valami is abból, amire voltak utalások...
Említettem TP még 98%-os üzletről sem fog semmit kifecsegni, csak aláírás után, illetve ha a partner valamit letett az asztalra...

Feltehetően TP egyes külföldi útjai csúszásban vannak - kivétel a folyamatos olasz üzleti kapcsolat - ahol már aláírás is történt....
Ukrajnában stabilizálódhat a belpolitikai helyzet.............
A román-moldáv piacon dolgozik a megbízott.

A távolabbi piacok (FÁK országok stb) szintén lezajlottak "választások" és reméljük. hogy hagyományból is fogadókészség van a Phyla termékeire.............még kihelyezett gyártást sem tartok lehetetlennek a távolság miatt (ez magányvélemény volt!)

A LÉNYEG A HOLDING SZIGORÚ ÉS SZOROS MEGSZERVEZÉSE..........hogy a Phyla menedzsmentje ne részletkérdésekkel foglalkozzon, a leányvállalatok legalább olyan erősek és jól-vezetettek legyenek, mint a Visonka ! (aki ott volt, látta a fegyelemet és szakszerűséget!)

Akinek karácsonyi ajándékra kell a pénz....

Viszont, akinek karácsonyi ajándékra van pénze: annak egy csomag aranymasnival átkötött Phylaxiát ajánlok!

rapista
"
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:17
Előzmény: #41867  Törölt felhasználó
#41876
jaj, ne sírjatok már, mint a fürdősök...teljesen mindegy, hogy pár hét múlva indul oda, ahová szeretnétek ma...!! nem?
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:17
Előzmény: #41869  Törölt felhasználó
#41875
Ha most lenne a részvényjegyzés jegyeznétek?
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:16
Előzmény: #41872  Törölt felhasználó
#41874
ezért mondom jobban kell sírni!
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:16
Előzmény: #41866  Törölt felhasználó
#41873
A tőzsdén semmire nincs garancia, ha ilyet vársz, tedd a bankba 3-4 % kamatra a pénzed. Szerintem a phylaxiát add el addig amíg 26-on eladhatod, mert 25-nél biztos el fogod adni, így kevesebbet buksz.
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:16
Előzmény: #41871  Törölt felhasználó
#41872
már a piac beárazta TP hallgatását!
ha megszolal akkor az ellentétes irányba fog kilengeni pont annyit amennyit eddig esett! :))))
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:15
Előzmény: #41870  Törölt felhasználó
#41871
OFF:
die hard 5 - az élet magyarban mérhetetlen drága
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:14
Előzmény: #41869  Törölt felhasználó
#41870
marha nehéz nekem igy amugy sírni mert már szaráröhögtem magam mert bátya itt szorakoztat!
az új die hard5 el!!! :)))
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:13
Előzmény: #41866  Törölt felhasználó
#41869
hol vannak a szép igéretek????

hogyhogy hol ,a -9% ban van!!
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:11
Előzmény: #41867  Törölt felhasználó
#41868
akkor nem vagy hiteles! :)))
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:10
Előzmény: #41861  Törölt felhasználó
#41867
Bakker!! koi kapitány én már rohadtul sírok, de nem segít senki! :o))))
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:02
Előzmény: #41864  Törölt felhasználó
#41866
Átvertek,becsaptak,megkárosítottak,
még mindig így érzem.....
Hol vannak TP. szép ígéretei?
Pl.?nagy horderejű szerződés amit napokon belü
aláírnak?.Megvédjük az árfolyamot bevezetéskor.
Szavak amelyek elszálltak a semmibe.
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 13:00
Előzmény: #41845  Törölt felhasználó
#41865
Aki még nem tudná a BUX prompt és határidős egyaránt esik - napok óta!

Némelyik kis és közepes papir - ahogy ezt az augusztus elemzésemben is megírtam - ettől függetlenül, vagy esetleg sietve ill. lemaradva követi - vagy nem !
Amelyik követi volatilisen vagy határozott iránnyal mozog..........ezzel szemben a Phylaxia majdnem egyhelyben áll, hiába jelentenek 2,4-4%-ot az 1 forintos elmozdulások, gyakorlatilag nem mutatnak semmilyen irányt.
A Phylaxia átstruktúrálása, a holding szervezése nem állt le szerintem...98%-os biztonsággal letárgyalt ügyekről sem fog TP nyilatkozni, annyira már ismerem!
Egy biztos a Phylaxia számára pénzügyileg vagy a gyártási jogok, ill. piacvédelem szempontjából hátrányos, bizonytalan ill. kétséges üzletbe nem megy bele, bármilyen kecsegtető partnerek bukkannak fel a láthatáron.
A Phylaxia ragaszkodik ahhoz, hogy az 1912. óta ismert nevet és ismertségét ne kockáztassa..........
A privatizáció megtörtént, ahogy történt...........a phyla nem hagyja magát...
Az alapítók kiszálltak mögüle - akkor esett 900-ról, de új felállásban, új piacokkal talpra állt.
A kedvezetőtlen nemzetközi helyzet a RG-nál isokozott olyan jelenséget, hogy 20K-ról lecsúszott az árfolyam 6K körülire............és most inkább a 40K körül található!
A humángyógyszerek szabályozott piaca a Phylaxiát nem érinti, viszont a termelőknek és a tenyésztőknek a folyamatos fogyár emelkedés egyelőre még nem hoz hasznot, mivel a hazai piac nem így működik!
Ezért aztán - SZVSZ - az export és a reexport lesz az másik irány, amely céget kiemeli a jelenlegi helyzetből...........
Az influenzás jellegű megbetegedések lehet, hogy még a karácsonyi ünnepkörre is rányomják a bélyegüket........szerintem, ha Phyla piacán nem történik semmi - az nem az ünneplés miatt lehet, hanem minden együtt: a magyar piac kilátásait a londoni mértékadó elemzők a béka f........ alá utalják, és ki tudja, mi lesz 2008-ban-----------ebből szerintem a Phylaxia ki fog tudni emelkdeni!

Ha a saját történetében megvalósul akár valami is abból, amire voltak utalások...
Említettem TP még 98%-os üzletről sem fog semmit kifecsegni, csak aláírás után, illetve ha a partner valamit letett az asztalra...

Feltehetően TP egyes külföldi útjai csúszásban vannak - kivétel a folyamatos olasz üzleti kapcsolat - ahol már aláírás is történt....
Ukrajnában stabilizálódhat a belpolitikai helyzet.............
A román-moldáv piacon dolgozik a megbízott.

A távolabbi piacok (FÁK országok stb) szintén lezajlottak "választások" és reméljük. hogy hagyományból is fogadókészség van a Phyla termékeire.............még kihelyezett gyártást sem tartok lehetetlennek a távolság miatt (ez magányvélemény volt!)

A LÉNYEG A HOLDING SZIGORÚ ÉS SZOROS MEGSZERVEZÉSE..........hogy a Phyla menedzsmentje ne részletkérdésekkel foglalkozzon, a leányvállalatok legalább olyan erősek és jól-vezetettek legyenek, mint a Visonka ! (aki ott volt, látta a fegyelemet és szakszerűséget!)

Akinek karácsonyi ajándékra kell a pénz....

Viszont, akinek karácsonyi ajándékra van pénze: annak egy csomag aranymasnival átkötött Phylaxiát ajánlok!
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 12:50
Előzmény: #41862  Törölt felhasználó
#41864
Sajnos nagyot hibáztam, mert több hónappal ezelőtt megbíztam azokban a "kollegákban" akik már akkor egy kiváló cégről beszéltek. Egyrészről - számomra - olyan hatalmas veszteséget halmoztam fel, mint még a 3 évem alatt soha.
Nem bízok én már semmiben, csak abban, hogy előbb utóbb – ha nem megy közben tönkre a cég – akkor minden részvény ára emelkedi.
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 12:30
Előzmény: #41861  Törölt felhasználó
#41863
Genesis 1600!!!!

csődöt kiabáltak rá!

ja és még mindig van egy másik lehetöség a sírás helyett a segíts magadon isten is megsegít mondás! :)))
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 12:30
Előzmény: #41859  Törölt felhasználó
#41862
Ha nem bízol benne, egyszerűen add el. Nem tudom mire vársz, más nem adhatja el helyetted. Senki nem kényszerített arra hogy vegyél, és arra sem hogy ne add el.
Törölt felhasználó 2007. 12. 20. 12:29
Előzmény: #41859  Törölt felhasználó
#41861
nem elég hangos a sírás!! :)))

nem elég peszimista a hangulat! :)))

a várt 80 millios beöntésnél azért ez egy kicsit jobban ment !!!!

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek