Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
2222 2007. 10. 15. 10:22
Törölt hozzászólás
#31920
dodoanyul
dodoanyul 2007. 10. 15. 10:19
Előzmény: #31918  Törölt felhasználó
#31919
Ettől mondjuk nem lesz kisebb értéke a cégnek csak Rapistának. Most kétszeresen is figyelem a informátoraim véleményét, ha tudok valami lényegeset megírom. És szerintem max az itt lévőket tudta volna befolyásolni, de ez csepp a tengerben.
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 10:13
Előzmény: #31915  Törölt felhasználó
#31918
Ez buncselekmeny rapi...
dodoanyul
dodoanyul 2007. 10. 15. 10:11
Előzmény: #31913  Törölt felhasználó
#31917
Nekem semmi közöm sincs a céghez,de én kivülről úgy láttam, hogy érdemes volt befektetni a Phylaxiába. Ha közölte volna velünk is a hírt (felesége) . Talán nem így venné ki a dolog magát. Azonban azt tudnotok kell, hogy az ilyen és ehhez hasonló cégeknél nem kötnek minden információt (terveket) mindenki orrára. Kár, hogy most már csak fenntartással tudjuk elfogadni Rapista érveit. Én mindig megpróbáltam semleges informátorokat is keresni akik benne vannak ezekben a körökben. Eddig ők is azt javasolták, hogy nem szálljak ki a Phylaxiából. Felfutó ágban van ismét. mért vágnám le azt tehenet ami a legtöbb tejet adja? A társammal már szinte biztosak voltunk abba a ténybe a Bábolnai látogatás után, hogy közelebbi kapcsolatok ápol Rapista a Phylaxiával.
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 10:07
Előzmény: #31904  Törölt felhasználó
#31916
:)))) a feleségem a kisebb változások része volt..........és gyors döntés ............amikor egyszer eljött velem...........és elbeszégettünk TP beslő köreivel !

A kicsit nagyobb változások a neten (BÉT, honlap) ------------az IGAZGATÓSÁGOK ÁTSZERVEZÉSE címszó alatt olvashatók...
(új műsorhoz új férfi kell.............operett-bölcsesség........!)

Az új férfiak neve olvasható!

Bábolna! Befogjuk a szekérbe vagy felnyergeljük?

Ha gyógyszervegyész lennék........és nemcsak alkalmazási szinten ismernék egyet-mást........lehet, hogy Bábolnára költöznék....!
Mert én azokat a törzskönyveket és lehetőségeket és múltat, amit a phyla közel száz éve birtokol és állandóan fejleszt..nem adnám ki a kezemből.............
(egyébként sokminden csak a kajánál lett előttem világos...TELI GYOMORRAL LEHET, hogy VAN, AKI ELPILLED.........van, aki ÉLÉNKEBB LESZ :-)
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 10:06
Előzmény: #31914  BudFox
#31915
129/4=32
BudFox
BudFox 2007. 10. 15. 10:05
Előzmény: #31913  Törölt felhasználó
#31914
sziasztok.
visszatértem, a hétvégét Kehidakustányban töltöttük a thermálfürdőn. szuper volt.

remélem a phylaxia is ilyen remek lesz..
egyelőre mindenki kivár ?
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 09:56
Előzmény: #31905  Törölt felhasználó
#31913
Továbbra is a tévedések vígjátéka !
Időbelileg is.
Gondoljátok, hogy bemutatom valakinek a feleségemet, ha titkolni valóm lenne????

A dolgok úgy történtek, hogy SOHA NEM TAGADTAM - minden lehetőséget megragadok arra, hogy valamit megtudja a phyláról.............

NEM VAGYOK PLETYKÁS, tehát igyekszem a bétet nem megkerülve..........! (Lényeges, mert nem dugom el a részvényeimet sem!
Szóval a BÉT MEGKERÜLÉSE NÉLKÜL, meg mondtam nektek, amit megtudtam...

NEM FÉNYEZTEM, de nem is engedem kiénekelni a sajtot a számból.......nem hordok belső papirokat újságírókhoz ! stb

Ha sokat beszélgetsz valakivel, aki olvassa a topikolásodat...tudja, hogy szereted a kispapirokat...............sőt a feleségedet is!
akkor előfordulhat az a baleset, hogy A PHYLAXIA KÍVÜLRŐL ERŐSÍTETT, mivel eddig sem fecsegtem...........ezután sem fogok...............mivel eddig sem hazudtam....ezután sem fogok!

MINDIG MEGÍRTAM, HOGY NEM ADOM EL A PHYLA RÉSZESEDÉSEMET! és kisBEFEKTETŐKÉNT........fogok viselkedni.

Egyes embereknek voltak terveik, TP-nek is vannak tervei..............ISMERTEK A TERVEK (a cég és terméknevek nekem sem mondanának semmit, mivel nem gyógyszerfejlesztő vagyok!) annyi történt, hogy A TERVEINK TALÁLKOZTAK...nemcsak némi magánbeszélgetés jött létre !
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 09:53
Előzmény: #31911  dodoanyul
#31912
f.b tag
dodoanyul
dodoanyul 2007. 10. 15. 09:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#31911
És milyen beosztásban Van?
sly36
sly36 2007. 10. 15. 09:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#31910
Én biztos vagyok benne, hogy Rapista a portfólión csak ezzel az 1 nick-el ír. Nem foglalkozik ilyen gyerekes hülyeségekkel.
Az meg miért baj, hogy megosztja az infóit? Nagyon is elgondolkodtató dolgokat ír és sosem jóslásokat, meg árfolyamprognózist.
...és sosem köt bele másokba, mint Ti.
2222 2007. 10. 15. 09:45
Törölt hozzászólás
#31909
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 09:45
Előzmény: #31901  Törölt felhasználó
#31908
Szia Disco !

Nem! nem erre gondoltam.
Voltak, akik leszólták a mezőgazdaságot, úgy ahogy van........
Erre azt mondtam, hogy a nagyok nem hülyék!
Ha összeomlás előtt állna..............és nem ellenkezőleg ---------------újraindulás előtt !!!!, akkor nem tették volna a tétjeiket!
(hiszen belinkelte sly a Pick keserveit és felemelkedését.........így már értem, hogy LT, miért kínlódott a vágóhidakkal...szimplán azért, mert akkor még neki is sok volt a veszteség............CsS viszont akkor numberone volt a listán és............hitelért sem ment volna a Déli Sarkra!
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 09:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#31907
Miért baj ha dicséri a részvényt?
Miért baj ha minket informál?
Rapista én várom a további irásaidat.
2222 2007. 10. 15. 09:40
Törölt hozzászólás
#31906
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 09:26
Előzmény: #31899  Törölt felhasználó
#31905
Gyanus vagy Rapista!

Nagyon jól értesült vagy. Sokszor már tul jól értesült. Mintha a T.P. belső köréhez tartoznál.

S egy telefonnal nagyon érdekes információhoz jutottam.

Két hete a feleséged a Phylaxiánál dolgozik.
Ettől kezdve dicsérheted ahogy akarod.

Ezt nem vártam tőled.
Éreztem már máskor is, hogy nagyon elfogult vagy, de hogy fizetett dicsérő vagy azt nem gondltam, meg szerintem más sem.

Nagyot csalódtam benned!!!!
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 09:12
Előzmény: #31903  Törölt felhasználó
#31904
A társaság elnök-vezérigazgatója korábban a portfolio.hu-nak adott interjújában elmondta, hogy októberben nagyobb változásokra kell számítani ...
Mikor?
Gondolom pozitív változásokra gondolt?!
Vagy csak duma volt?
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 08:53
Előzmény: #31902  Törölt felhasználó
#31903
aztán rájöttem, csak már nem akartam annyit offolni:))
szerintem gyorsan nyissál egy új topikot, mert kikapunk
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 08:51
#31902
Jajjjj, itt vagy még? Azt nem Te állítottad, hanem én magamról, csak helyesírásilag javítgattam, mert elcsesztem pár szót, mintahogy szoktam.
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 08:15
Előzmény: #31890  Törölt felhasználó
#31901
szia rapista !
azt nem tudom, hogy egyre gondoltunk, gondolunk-e, de mindenesetre hasonlóra.
először ui. tőled olvastam itt olyan gondolatokat, célzásokat, amiket magam is forgattam már egy ideje a fejemben:
a forrás-tendre-bábolna-mkb-phyla +ikr kapcsolatra gondolok, esetleges újbóli egyesülésre, felvásárlásra.
de lehet, hogy hülyeség az egész.
aztán ezzel kapcsolatban volt egy "félreértésem" úgy éreztem plágium vádjával illetnek, azaz elloptam volna az ötletedet és ezért tettem be azt a hvg cikket ami elindította bennem az egészet, ami ugye korábbi mint a te vonatkozó első hsz-d, de már elegem van ...

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek