Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:42
Előzmény: #31739  Törölt felhasználó
#31740
rapista, ezt azóta ki lehetett spekizni, amióta az mkb--t meggyőzték, hogy jobban jár ha tendre-nek átengedi a követeléseket.
a többi hírek mind megerősítések a speki irányát illetően.
volt egy nagyon egyszerű kérdésem anno: hol található még meg a kényelem- a minőség - és a biztonság (gyengébbek kedvéért MKB) ... ez útmutató :o) - de te már tudod egy ideje mi készül(het).
csak az a fránya időtáv.
ja, ami aggaszt még: egy nagyon okos fiatalember - aki nem mellesleg igen jóképű is :o) - felhívta figyelmem, hogy a túl sok pénzzel bíró alakok nem biztos, hogy úgy gondolkodnak, mint egy átlagos halandó ... (gyengébbek kedvéért lásd. LT és Cs Bácsi)
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:35
Előzmény: #31737  Törölt felhasználó
#31739
ne légy naiv!

egy OMV-MOL kicsiben !

többet most nem mondok, nem érek rá!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:34
Előzmény: #31732  Törölt felhasználó
#31738
VAN AKINEK NEM VÁLASZOLOK, kérem a többiek megértését !

szépnapot !
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:32
Előzmény: #31729  Törölt felhasználó
#31737
én meg azt a marakodást unom, ami itt megy a topikban
nekem van igazam!! nem igaz, mert nekem!!
ennyi lesz, meg annyi lesz!!!
én nem bánom, ha leírjátok hogy miért gondoljátok hogy rövidtávon az esésnek vagy az emelkedésnek van-e esélye, amig ez nem fordul személyeskedésbe
az azért elég unalmas volt, amikor a 37 meg a 38 hetekig néztek farkasszemet
na és ha árbefolyásosás miatt adták el, majd vették vissza?
legalább megmozdul az állóvíz, oszt valamerre csak elindulaki befektetésnek szánta és meg van győződve az igazáról, az tartja, de ezért nem kell a másiknak fejét venni
lehet hogy nemsokára 70 lesz, de addig 2* , 3* megforgatja aki ügyes
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:32
Előzmény: törölt hozzászólás
#31736
egy jószándékú részvényes felvetette a splitett! árfolyam 60-70 volt !!!!

Buczi Miklós verte a nyálát a 25 érdekében, az egység kedvéért megszavazatam...legfeljebb felezést tartottam volna LÉLEKTANILAG jónak..

De az, aki javasolta, nem tudott az akviziciókról, Buczi tudta, de neki meg más elképzelései voltak..........
Hogy nem volt jelen igazi nagytulajdonos?
és akkor BM-nak még megvolt az 1000K szavazata??
Hol vannak a részvényei!

Na ez az igazi téma, ne mellébeszéljünk!

A Visonka esetében, ha levonom a "goodwill"-t akkor is az jön, ki amnnyiért a bábolnai keverőt, terület nélkül(!!! )árulják!

ÉS TERMELÜNK PAJTIKÁIM, Tamásiban, Páhiban, nemsokára Bábolnán újra (van raktáron, nem vesztjük el a vevőt!)
Egerben meg érdekes dolgok lesznek higyjétek el, ilyet nem vesz senki habókra, és egy Kácsor Ferenc sem arról híres, hogy elszórja a vagyonát!
sly36
sly36 2007. 10. 12. 10:29
Előzmény: #31734  Törölt felhasználó
#31735
Procent légyszíves mellőzd a személyeskesést, köszi.
Véleményedet, meglátásodat tapasztalataidat megosztahatod Te is a Phyl-ről...
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:26
Előzmény: #31732  Törölt felhasználó
#31734
Bár Páhiban elég sok baromságot összehordtál. Remélem Bábolnál nem égettél le minket!
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:25
Előzmény: #31728  Törölt felhasználó
#31733
Épp ezért nem értem igazán (itt sem és az életben sem) aki másként gondolkodik vagy mást gondol az miért "csőcselék"? Lehet elmondani várakozásokat, érveket, pozitívat, negatívat, deeeeee...... A részvény mitől válik egyik pillanatról a másikra szemétté? Mitől válik a másik ember szenilis vén hülyévé! Mitől válik csőcselékké? Szégyenlem lassan magam, hogy elkezdtem ideírni!!! (Volt aki azt mondta nekem: ne írj ide, maradj ke ebből! De azt hittem, ha megpróbálok középen maradni akkor nem lehet semmi baj! De.......)
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:25
Előzmény: #31731  Törölt felhasználó
#31732
De okos ember lehetsz Pista bácsi. Biztosan nagyon barázdált az agyad.
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:23
Előzmény: #31729  Törölt felhasználó
#31731
MOST ERRE NINCS IDŐM, TALÁN ESTE!
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:21
Előzmény: #31726  Törölt felhasználó
#31730
nem az árfolyamon lovagolunk!

ismerjük a fundát, a szakmát.............magam még bankban is dolgoztam......nemcsak állatokkal, mezőgazdasággal foglalkoztam...

és tanultam valamicskét az életben!

A SZENTIMENT SAJNOS A LEGFONTOSABB BEFOLYÁSOLÓ TUD LENNI, FŐLEG AZ INDEXFÜGGŐ PAPIROKNÁL!
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:19
Előzmény: #31722  Törölt felhasználó
#31729
szerintem hagyjátok luigit mert igaza van. racionális és érvel.

egyébként meg semmi értelme az egész ledumálós-feldumálós vitának, mert egyikünk sem tudja hogy mi lesz rövid távon. senki.

simán benne van, hogy 1 hónap múlva pl. 25 ft lesz, lehet, hogy csak leszúrás lesz, de az is, hogy utána is hónapokig pl.35 alatt marad meg az is hogy fél év múlva vagy 1 hónap múlva 50 fölött lesz.

akik hosszabb távra veszik, azért vették mert vmi mozgolódás van a cégnél, ami nagyot szólhat, de hogy ez mikor lesz, az lutri.

semmi értelme olyan vitának, ahol hosszú és rövid távú játékosok bizonygatják igazukat, majd az idő eldönti. abban nem hiszek, hogy bármelyikünk írása bármit is számítana az árfolyam alakulásában. sokkal jobb lenne a fórumot tényleg az információmegosztásra használni!

utálom a hangulatkeltést bármelyik irányba, aki meg érdekből próbálja dumájával rövid távon befolyásolni az árfolyamot, hát az elég undorító. de mint írtam én nem hiszek abban, hogy ez eredményrevezet.

na jó kereskedést mindenkinek!

Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:18
Előzmény: #31726  Törölt felhasználó
#31728
na akkor mégegyszer!
tehát ha valaki számára az mond igazat aki meg tudja mondani az árfolyam irányát és annak pontos számát a jövöre vonatkozolag akkor ott baj van!
mert itt a forumon arrol beszélgetünk hogy merre is az arra!
igaza senkinek sem lesz!
csak beszélgetünk,elmondjuk a véleményünket!
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:17
Előzmény: törölt hozzászólás
#31727
ha engem is odasorolsz?

mert én nem mondom senkinek, hogy vegyen vagy adjon el !

viszont, aki tegnap eladott egy tételben 750k és délután a pénzből vett 720K phylaxiát...és szerintem ugyanaz a kör volt!!!!!!!!!!!!!!
az kizárólag árfolyambefolyásolás miatt csinálta!

ha nincs a "70 forintos bejelentés" már nem itt tartanánk------------a kapzsiság és beképzeltség határtalan --------NEM A FÓRUMON, AZ ÉLETBEN !!!

mennem kell, mivel fontos dolgom van!

Leszögezem: AZ ESÉST MESTERSÉGESEN IDÉZIK ELŐ, semmi köze azokhoz, akik jegyeztek, INKÁBB AZOKHOZ, AKIK NEM !

ennyi legyen elég nektek: GONDOLKOZZATOK!
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:15
Előzmény: #31724  Törölt felhasználó
#31726
rapista!

a baj ott van hogy ti nem a gondolatokon vagytok el vagy a véleményektöl vagyis nem annak valós értelmét keresitek hanem nektek az lesz a fasza gyerek aki megmondja hogy 2 hét múlva 45 lesz vagy 4 hét múlva 23 !!
na ez ha megvalosúl számotokra az mond igazat!

de ettöl el kell vonatkoztatni itt aki az elöbb emlitett modon gondolkozik ott nagy baj van!
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:11
Előzmény: #31711  Törölt felhasználó
#31725
ami a szalámit illeti az szabványos--------nem virsli!

ha nem akarsz enni, megteheted.........Mahatma Gandi sem abba halt bele szegény :(((

AZ ÁLTALAM FELSOROLTAK MIND (!) RÁJÖTTEK, HOGY AZ EMEBEREKNEK NEM SZAVAZNIUK, DE ZABÁLNIUK KELL !
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#31724
22-es csapdája neked is igazad van, koinak is biztosan...........de itt a Phylaxiáról vagyok csak hajlandó vitatkozni !
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 10:04
Előzmény: #31719  Törölt felhasználó
#31723
szálljatok le rólunk!
én is írtam más topikokba.......!
és visszakereshetnéd, ha megvolna az aug 1 előtti!
Lui! neked van igazad............nem neked, nekik írom!
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 09:59
Előzmény: #31721  Törölt felhasználó
#31722
luigiano!

gyorsan nézetesd meg magad orvossal!! :))
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 09:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#31721
Nem vagyok benn sem eladáson, sem vételen! Maradhatunk ebben?

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek