gentlemanus
4
3
4
2006. június 16. | 08:11

El lehet menni az országból!  

Hirtelen megváltozott a szlogen!

Húzzunk bele helyett - húzzunk el!

Ha valami nem tetszik?

Mennyi ember is húzzon el, úgy 3 millió?

Akkor megindul a második magyar honfoglalás?

Szard össze magad te köcsög állat!
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
2006. június 16. | 12:38
előzmény: #23  saru
kérdezd meg gelber80-at, hogy ő miért költözött vissza ...
2006. június 16. | 12:37
előzmény: #37  Greenspam
és mi történik általában az ilyen területekkel földdarabocskákkal??? Illegális szemétlerakovávállnak....
2006. június 16. | 12:37
Kedves Vito!
Vito!

Akinek nem tetszik amit csinálok, az elmehet. Ezt szerintem felesleges szépíteni. Egy ország vezetõje ilyent nem mondhat. Ezen felesleges vitetkoznod.

Munkáltatóknak mondta: Hol fognak dolgozni az emberek? Szerinted? Várom véleményed.

köszi.
2006. június 16. | 12:35
előzmény: #36  bpmcwap
hát hallod a lárvák is ki lettek pusztítva, meg nincs is elég mert elfogy a magyar....elfogy az ország.
2006. június 16. | 12:25
előzmény: #34  vito
talán mert a felszolalok nagyrésze még ha kényszerből is de saját válalkozásábol él vagy kisválalkozás beosztotja, mely ha kitelepül akkor nem lesz munkahelye???? viiiitttoooooo ne máááá... gondolj már bele a dolgok osszefuggésébe!!! Természet egyensulya.... van egy to benne sok szunyoglárva, ezért sok a béka, a to körül évről évre egyre több golya, ember jön, mert imádja a golyákat és szeretne gyonyorkodni bennuk ezért épitkezik, de sok a szunyog és kiirtja őket, a békáknak nincs annyi táplálék, egy részuk éhen hal egy részuk nem szaporodik tovább, a golyák meg elkoltoznek mert nincs megfelelő élelemutánpotlás... pedig csak azokat a rohat kis dogoket irtottzuk ki akik a vérunket szitták... holott elég lett volna monyuk a lárváknak csak egy részét elpusztitani, vagy több békát telepiteni, vagy jobban kidolgozni a stratégiát....
A kiráj nem reformot csinál, hanem a rosszul felépitett rendszernek pobál uj lábakat állitani ahelyett hogy épitene egy uj mukodoképes stabil JÓ rendszert!!!!
2006. június 16. | 12:20
előzmény: #32  Brunhold
Brunhold !

Semmi gond. Nem bántásból írtam.
De ha mindenki hosszú időt eltöltene külföldön, azonnal látná, hogy egyáltalán nem olyan rossz a helyzet több országban mint azt mi itt hisszük vagy elhitetik velünk.

Üdv
2006. június 16. | 12:18
előzmény: #25  gentlemanus
Nem védem Gyurcsányt mert nekem sem szimpatikus, de...

Látta egyáltalán valaki hogy kiknek, hogyan és mire mondta amit mondott?
Pedig a Hír TV is mutatta hosszabban.

1, azt mondta "...el lehet menni Magyarországról , itt lehet bennünket hagyni. Tessék , lehet menni , majd mi elleszünk a nyugdíjjasokkal... "
Nem éppen felszólító mód ...
2, cégeknek mondta akik azzal fenyegetőznek, hogy áttelepülnek Szlovákiába. ( milyen nemzeti gondolat néhány % adó különbözet miatt a szlovák költségvetést támogatni a felvidéki magyarok ellen )
Sehol egy magánszemély, nemhogy 3.000.000

De gondolom ilyen apróságok a " felszólalók " jó részét nem nagyon érdekli.
2006. június 16. | 12:12
előzmény: #8  gentlemanus
Még jó, hogy egy másik Miniszterelnököt állítottak be diktátornak...

Szerintem sokan örülnénk, ha csak annyira lenne "diktatórikus" a helyzet mint 7-8 évvel ezelőtt, amit még mindig felemlegetnek annak ellenére, hogy azért jelentősen változott azóta az a keménynek mondott mentalitás.

Mondjuk végül is kaptunk "választási lehetőséget":
Vagy vagy az lesz amit ő mond vagy fel is út le is út. Hát menjen a fenébe, ez a beképzelt, pökhendi alak.

Érdekes eddig úgy tudtam az emberek választják a politikusokat...
Ezt talán törvénybe kéne már foglalni, és minden nap kötelezően elmondatni a parlamentben utatkozókkal reggel.
2006. június 16. | 12:11
előzmény: #31  malev
bocsi akkor nem ertem, a rosszaloan nezni es csak a rosszat meglatni, szerintem nem ugyan az.
De tevedhetek, beismerem.
2006. június 16. | 12:08
előzmény: #29  Brunhold
Brunhold !
Ezt te írtad. Nem?
"egyebkent nem tudom miert sir a szank? van rosszabb helyzet is ennel. talan ha egyszer kitekintenenk a vilagba, felnyilna a szemunk es halat adhatnank hogy itt elunk"
koi
2006. június 16. | 12:07
\"A költségvetés problámája az, hogy az egyszeri intézkedések soha nem vezetnek stabil, gyors növekedési pályához. Reformon nem az adómértékek változtatása, hanem a kedvezmények eltörlése, a jövedelemalap mint bázis szélesítése értendõ - minden más csupán a feketegazdaságot erõsíti.\"
na valahogy igy van ez lajoska kivülröl látja az egészet!
2006. június 16. | 12:05
előzmény: #28  malev
mibol gondolod hogy en rosszat?
ne allits olyat amiben meg biztos sem lehetsz
2006. június 16. | 12:03
előzmény: #26  Brunhold
Brunhold !

Kitekintettem és nagyon sok jót látok a világban !
Te meg rosszat.
Most ki nézi rosszallóan?
Üdv
koi
2006. június 16. | 12:02
ez az ember tiszta hülye!ha mindenki elmegy akkor ki fog adot fizetnni??????
a nyugdijasokat nagyon beválalja hiszen ők nyerték meg neki a választást!de akkor a gyogyszertámogatással mi lesz ferikém????
jo nagy szarságot csináltál itt az embereknek!!!
most ülsz a szarban,
és arra vársz hogy mindenki beüljön meléd!
2006. június 16. | 11:59
kedves baratom
nem ertelek, azzal hogy idegeskedsz es masokat is idegesitesz nem lesz jobb, vagy tevedek?

egyebkent nem tudom miert sir a szank? van rosszabb helyzet is ennel. talan ha egyszer kitekintenenk a vilagba, felnyilna a szemunk es halat adhatnank hogy itt elunk.
Ezzel nem azt akarom mondani hhogy ami most van az jo, de nem kellene mindent megtamadni meg csak rosszaloan nezni.
2006. június 16. | 11:56
előzmény: #22  Brunhold
BRUNHOLD!
Az a lényeg, hogy te jó magyar vagy pajtás!
Gratulálok neked!
Bevállalom, hogy egy szar alak magyar vagyok!
Cseszd meg!
2006. június 16. | 11:51
Szia Brunhold!

Süt a nap a Köztársaság téren?
Te tényleg nem érted mit műveltek?
Reform tartalma 100%- ban adóaemelés (többi titok).
Indoka: titok (dübörög a gazdaság)
elérni kívánt cél: a bevételekkel fedezni az elszállt államháztartást.
Mi lesz a Nyugdíjrendszerrel, egészségüggyel: valamit csinálni kéne, de nem történik semmi.
Ja, és csökkentették az ogy bizottságok számát, a tagok számát, s csodák csodája 7 %- al nőni fog a tagok összesített javadalmazása!!!

Miért ne káromkodnánk?

Erre tegyél gombot.
2006. június 16. | 11:44
előzmény: #21  kulcs
és vajon kinek kellene idejönni helyettünk?, azt hiszem ugyanazokra gondolunk . . .
2006. június 16. | 11:43
azert meg mindig latszik, hogy milyen a magyar ember.
mashoz tényleg nem ert csak a karomkodashoz, a lenezeshez, az elegedettlenseghez.
Gratulalok minden magyarnak...nem valtoztak semmit sem 40, sem 120 év alatt.

fő a pesszimizmus
2006. június 16. | 11:36
előzmény: törölt hozzászólás
Üdv. Kissherceg!
Hol található ez a 2 db 8 soros? A Próféciákban?

Topik gazda

gentlemanus
4 3 4

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE