Topiknyitó: fxboy 2014. 06. 20. 17:23

édes-savanyú  



Sziasztok!



A sors jóvoltából úgy alakult az életem, hogy egy ideje a családi háztartást, így a konyhát is nekem kell vezetnem…. , s ez így is marad az idők végezetéig…..

A lényeg: Segítsetek főzni!

Olyan recepteket várok Tőletek, amit saját kezűleg el is készítettetek!



Az én mai keverésem: Tárkonyos csirkemell

A csíkokra/kockára vágott kb fél kg filézett csirkemellet 1 db apróra vágott, dinsztelt vöröshagymán pirítom, párolom. Majd megszórom 1 ek szárított/friss morzsolt tárkonnyal, ízlés szerint só, bors. Rá egy ek mustár, egy kis doboz tejföl, egy ek méz, összeforralom, a végén egy ek 6% almaecet. A mustárral, ecettel óvatosan, ne legyen nagyon savanyú. Verzió: a tejfölözés előtt be lehet staubolni 1-3 ek liszttel, s mehet rá 0,5-1 dl víz. Így több és kevésbé folyós lesz a szaftja, nem csorog le a köretről.

Tálalni főtt tésztával, vagy nokedlivel, reszelt sajttal meg lehet szórni.



Jó étvágyat!




Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
emerald 2015. 01. 01. 10:21
Előzmény: #300  emerald
#301
Jah.....
BUÉK
Kedves fórumpajtik...:)
diki
diki 2015. 01. 01. 11:20
Előzmény: #301  emerald
#302
Neked is BUEK
fxboy
fxboy 2015. 01. 05. 07:53
Előzmény: #302  diki
#303

A tegnapi gyönyörű szép napsütéses márciusi időben kertészkedtem. A karácsonyfából ismét fenyőfa lett.
:)

diki
diki 2015. 01. 05. 09:02
Előzmény: #303  fxboy
#304
Én majd holnap szedem le. Tegnapelőtt ónos eső, jégpáncél, tegnap jópár centis hó esett nálunk.
fxboy
fxboy 2015. 01. 05. 09:34
Előzmény: #304  diki
#305


Valakinek rohadtul nem tetszik a pofás felem, vagy lehet, hogy csak rosszul sikerül a szilveszteri bulija, s rajtam akar bosszút állni. No de így?

Nem baj, oda se neki! Előttünk az év legszebb időszaka: SZJA bevallás!
Én már készültem erre. 01.01-én 00:05-10 között mentettem mindenféle 2014-es számlatörténetemet. Lesz bőven fizetni valóm. :)) Cimbi! Erre nyomjál - -t! Hátha csökkenteni tudom vele az ETÜ alapomat! :)


diki
diki 2015. 01. 05. 09:42
Előzmény: #305  fxboy
#306
Kinek a pap kinek a papné :) Nekem december felétől nincs lementve, sőt addig már rögzítettem is. Nem volt nehéz. Novemberig kb 25-30 tétel, az utolsó két hónap szintén ennyi. Jöhet a söralátét :)
emerald 2015. 01. 11. 10:03
Előzmény: #306  diki
#307
Ma avatom fel a savanyú káposztát!
Vagyis, ettünk már nem is keveset belőle, de ma főzöm meg az egészben elrakott fejből a töltött káposztát, szépen beérett az is.
Jövőre többet készítek, nem fog kitartani tavaszig :)

Itt van a gyerek, hazajött a messzi külföldről, szóval a másik klasszikussal a húslevessel ez a mai menü....:)
fxboy
fxboy 2015. 01. 11. 10:44
Előzmény: #307  emerald
#308

Óh! Töltött káposzta. Biztos finom lesz!
Jó étvágyat!
:)

diki
diki 2015. 01. 11. 11:11
Előzmény: #307  emerald
#309
Szia Emerald. En tegnap keszitettem el az utolso adagot jo kis friss husos toroskaposztanak. Dozsi, hurka,kolbasz, friss teperto meg majd rajtunk + 1-2 kg folosleg.
Jo kis beszelgeteseket a gyerekkel es sok olelest. Menmyire igaz, hogy akkor erezzuk igazan a hianyat valaminek, amikor mar nincs :D
fxboy
fxboy 2015. 01. 15. 18:50
Előzmény: #309  diki
#310

Ezt a cirkuszt, ami ma a világban volt, (SNB betett a kufároknak) csak egy finom finomfőzelékkel lehetett kibírni.
Közben a sparhelt szélén gyöngyözik a kocsonya, közben zártam egy kis arany longot (lehet, hogy korán). 38 körüli eu shortjaim szépen híznak, a 20 körüli longjaim pedig zabálják a marginomat, közben egy kis főtt tojat is kell a finomfőzelékhez. :) Jó lett ez a kis főzelék, tisztára tavaszi...

diki
diki 2015. 01. 16. 00:04
Előzmény: #310  fxboy
#311
Hat mi se ennenk el a kajat egymas elol:D Eddig en sem panaszkodok, remelem bejonnek az elkepzeleseim. Miutan ehen nem lehet aludni, most ettem egy kis bacon szalonnaban sult nyulmajat, franciasalataval, amibe csak repat, borsot es almat tettem.
diki
diki 2015. 01. 29. 13:51
Előzmény: #310  fxboy
#312
Sziasztok, megvagytok még?
A mai nap a tőzsdét csak Rémségek kicsiny boltjának hívom.
Miután beindult a baci és virustámadás, beiktattunk egy kis gyümölcssalátát, héjában sült krumpli, karikára vágott hagymával elkevert savanyukáposzta pár csepp olajjal megspékelve.
És egy kis almás zöldségekeverék: alma, cékla, zeller, csicsóka, sárgarépa, kinek egy kis balzsamecettel, kinek egy kis olivaolajjal.
fxboy
fxboy 2015. 01. 29. 15:50
Előzmény: #312  diki
#313
Szia diki!

A Rábában szoktalak mostanában olvasni Téged.
Emeraldot pedig az Arany-ezüstben. Tehát én megvagyok, nem tűntem el, csak kevesebbet írok. Emeralddal szoktam néha privátban levelet váltani.
Megy a mókuskerék: eurusd le, le, annál is lejjebb. Rábát tudod, ismered hogyan kínlódik. Arany-ezüst össze-vissza. Főzés= krumpli, kása, káposzta, paszuly, kőleves, menjen mindenki vadászni/gyűjtögetni a hegyoldalba, az erdőbe, mint az ősmagyarok, én meg vettem magamnak egy csokitortát tele mindenféle tiltott és mérgező és egészségtelen cuccal és a felét már bepofáztam és aztán kéne valami, ami helyre billenti a lelki egyensúlyomat.... a teljes nihil előtt....

Emeraldnak mondom, hogy ne hagyja pomperjt abbahagyni!

emerald 2015. 01. 31. 08:51
Előzmény: #312  diki
#314
Sziasztok!
Olyan messze kerestem a topikot, hogy itt "elől" a második oldalon nem is néztem :D

El se hiszitek, de eljárok hétközben ebédelni, a kedvenc éttermünkben kiderült van napi menü! Nem menzás tipusú hanem isteni finom. Mindössze 900ft-ért! Időt nem spórolok, mert el kell menni de ennek is van ám hangulata. Dunaparton a vizet nézve, kiszolgálnak....hát jó dolog :)

Épp valami céklásat akartam kérni, de ez a sali sem rossz Diki!
Lassan újra kezdhetem a fogyókúrát, és roppant mód vágyom a könnyű ételekre.
Ma nálunk gyümölcsleves, reszteltmáj krumlipürével
Gondolkozom egy almás morzsasütin...;)

Nem kaja....
Veszegetem az ültetni való magokat(és eljótékonykodom a nagy részét, hiszen nekem elég a zacskó tartalmának a 10%-a) és töröm a fejem hová lehetne ágyást tenni a kicsi kertünkben...;) sajnos kevés a napos terület, és ott is fű van. Pár tő paradicsom és fűszerek, levélpetrezselyem meg néhány dughagyma eddig is volt, de már cserélni kéne a helyüket.
Tényleg Ti biztos tudjátok, a kihajtott vöröshagymát ha elültethetem, lesz abból csoportos újhagyma?!
emerald 2015. 01. 31. 09:08
Előzmény: #313  fxboy
#315
Jó az csoki torta, néha határozottan hasznos a lelki egészség szemponjából...:DD
Legfeljebb mész utánna fát hasogatni....;)

Pomperjt visszacsaltuk közös erővel...;) Gondolom neki is van rossz napja. Neked se könnyű mostanában eur/usd, de majd alakul az is.

Nem is tudom mondtam-e, a töltött káposzta a gyereknek nagyon ízlett! Utolsó nap is azt ette. Én meg villogtam h én készítettem a sav.kápot...:)))
diki
diki 2015. 01. 31. 12:24
Előzmény: #314  emerald
#316
Szia Emerald.
A mi menunk zoldbableves, gyrosos csirkemell sult krumplival, fokhagymaval tuzdelt nyulgerinc fustolt szalonnaval beboritva, krumpliagyon megsutve. Es egy jo nagy adag gyumolcssalata:
alma, meggy, cseresznye, barack, ribizli, szeder, narancs. Szerintem a csalad nyelve mar kisse lefagyott a kostolgatastol, de nagyobb a csend :)
En mint tavaly is, a ket unnep kozott dugtam el a kicsirazott hagymakat, koran volt. De a konyhaablakban is szepen nevelkedik, igy mindig van friss. Ugynigy van fodros levelu
etrezselyem, sot mar a buza is 10 centi magas korul van.
diki
diki 2015. 01. 31. 12:25
Előzmény: #316  diki
#317
Es porlos almas :D
emerald 2015. 01. 31. 15:27
Előzmény: #317  diki
#318
A porlos almás az milyen...?
A búzafűvel mit csinálsz, levet préselsz belőle vagy hogy eszed?

Metróban magvadászat céljából mentem, fekete paradicsomot kerestem de nem kaptam. Viszont a férjem talált akciós őzpörkölt húst, fel is ajánlotta h megfőzi holnap....:)))
Milyen jó h bizonyos kajákat csak a pasik tudnak igazán jól elkészíteni ;)
emerald 2015. 02. 07. 08:58
Előzmény: #318  emerald
#319
Ma indult a kéthetes diétám ...:-)
link
Na persze ma is megettem az 1szelet kenyeret reggelire, és a kávé is a szokásos tejeskávé :)
Nem is fogyok 9kg-ot, csak 3-maximum 3,5kg-ot a két hét alatt.

Ebéd:spenót két főttojással, a spenóthoz szoktam zabkorpát keverni, nagyon finom lesz tőle, és egészséges.
Ezt a zabkorpát kevert(bögre) sütik tésztájába is lehet rakni. Liszt 10-20%-a helyett. Olyan diós az ize tőle.

Vacsi: párolt hús, friss salátával főtt zellerrel.

Az aldiban(ami szerintem egy irtó vacak közért más szempontból) találtam egy friss zöldsaláta keveréket(mischung) ami nagyon finom.

A fogyókúra nem = éhezés.....:)))
diki
diki 2015. 02. 07. 23:28
Előzmény: #319  emerald
#320
Kitartas :)
Bar konnyu ezt mondani csokikremes albert keksz majszolas kozben.

Ugy latom tulajdonkeppen a szenhidratokat vonta ki a forgalombol. Majd elarulod a vegen, hogy tenyleg onnan ment-e le ahonnan akartad?

A zabpehely mellett ajanlom figyelmedbe a daralt lenmagot es a natur muzlit is, mint kefirdusito anyagot.
A husokhoz sutozacskot is lehet hasznalni, egyutt megsutni akar a zoldsegekkel, akar gyumolccsel is, firss vagy szaritott zoldfuszerekkel.
Es megvalami. Folyadekokrol nem irt. Pl, zold tea, gyombertea....

emerald 2015. 02. 08. 07:41
Előzmény: #320  diki
#321
:))
Ez az a bevált diéta, amit tavaly nyáron is, ill. évente 1xmegcsináltam.
Mindenhonnan megy le egyformán, hát tudod úgy célirányosan csak tornával lehet.

Vizet szoktam inni, de a zöld tea jó ötlet!

Más:
Van egy jó és egyszerű fánk receptem, majd 2hét múlva vasárnap már sütöm is...:)))
Ha kell beírom...
emerald 2015. 02. 08. 08:05
Előzmény: #321  emerald
#322
Fxboy, ez tetszeni fog...., és jobb mint gondolnád!
Ma ezt kapja a férjem ebéd után..;)

Lusta asszony pitéje:
20dkg rétes liszt, 1/2sütőpor, 20dkg kristálycukorral elkeverni

Töltelék:
1) 0.5kg túró, 1cs mazsola, 1cs vaniliás cukor
vagy
2) almát lereszelünk kicsit kinyomkodjuk a levét, fahéjat, vaníliás cukrot, kis citromlevet adunk hozzá.

Az összekevert liszt és cukor felét zsírozott, lisztezett tepsibe tesszük. Rákenjük a (túró v az alma) tölteléket és erre rátesszük a liszt másik felét.

3egész tojást 3dl tejjel habverővel elkeverünk, és ráöntjük a liszt tetejére. 10dkg vajat ráreszelünk a tetejére.
Forró sütőben sütjük.

Ja Diki, a fánkhoz is csak tojássárgája kell!
Süthetsz mellé krémest is...:DD

fxboy
fxboy 2015. 02. 08. 10:52
Előzmény: #322  emerald
#323

Nem rossz ez a lusta asszony pite.

Sziasztok!
A febr 12-i Vakegér találkozóra sajnos nem tudok elmenni, pedig jó lett volna. Majd legközelebb remélem sikerül.

Fánk.
Szalagos. Már túl vagyok rajta. Régebben nagy tételben is sütöttem. Suliban kis kölkeknek farsangi bulira, 10 kiló liszből.... két pofára tömték magukba a kicsik. :)
Csörögét is csináltam. Régebben. Ahogyan Nagyimtól örököltem...:)

Mostanában legtöbbször almás, mézes zabkockát sütök. Egyszerű, kevert tészta, gyors, kevés mosogatnivaló van utána. Ha érdekel Benneteket, szóljatok.

Ha nehezen is, de megjött a tél. Eléggé eldurvult az idő pár napja. Betemetett a hó, befagytunk. Még edzésre sem tudok menni...

emerald 2015. 02. 08. 11:16
Előzmény: #323  fxboy
#324
Hát akkor dobjad csak Te fel azokat a jó kis csöröge, meg szalagos fánk recepteket....:)
Az a mézes zabkocka is jöhet!
Örökké nem fogyizom....;)

Hát igen vacak idő van, itt nincs hó még, csak szél.
De két hét múlva már lehet veteményezni....;)
Addig pihenj amíg lehet :-)
diki
diki 2015. 02. 08. 11:20
Előzmény: #323  fxboy
#325
En is szoktam ezeket sutni, finomak.
Nalunk tegnap szikrazo napsutes volt, begyujtottem a hoviragokat, ma mar szallingozik a ho.
Delutan pedig cuccolas lesz, keleti vendeg erkezett a heten, remeljuk nemsokara johet a csalad tobbi resze a pici babaval.
fxboy
fxboy 2015. 02. 08. 14:41
Előzmény: #324  emerald
#326

A fánk receptek után keresnem kell, de a zabkocka séróból megy. Az eredeti receptjét variáltam aztán ez a legutóbbi verzió:
0,5 kg teljes(nagyszemű) zabpehely, 3-4 egész tojás, kb 20 dkg méz (ezt csak úgy ránézésre, üvegből szoktam hozzáönteni), 3-5 ek liszt (én teljes kiőrlésű /barna/ tönkölyt használok általában) fűszerek (őrölt fahéj, szegfűszeg, szerecsendió), 1/2 sütőpor, 3-4 öklömnyi alma (én a nyolcad részeket vágom apróra). Aztán ha van kéznél, mehet bele bármilyen gyümölcs, akár aszalva is (szilva, datolya, mazsi, stb).
A tojásokat habosra keverem, hozzáöntöm a mézet, beledarabolom az almát (esetleg a többi gyümit is), esetleg löttyintek hozzá egy kis rum aromát. A zab pöhőhöz adom a lisztet, amibe belekevertem a fűszereket és a sütőport. Ez mehet bele a tojásos mézes gyümölcsös masszába. Ha nem elég folyós ez az anyag, akkor mehet bele kicsi tej, vagy víz. Ha túl híg, kókusz reszelékkel lehet sűríteni. (Folyós/híg állapot tojás és méz függő, de így szabályozható az állaga) Ez az anyag egy 20x40-es kikent tepsibe belefér. 30-40 perc alatt két darab ágfánál megsül. Csípés só is mehet bele valahol.
Tálaláskor lehet esetleg vanília öntetet adni rá.
Nem rossz. Mondjuk rá, hogy talán kevesebbet vesz el az életből mint egy csoki torta.
:)


Törölt felhasználó 2015. 02. 11. 17:46
Előzmény: #324  emerald
#327
Kedves Emerald!

Én csak egy csendes "háttérolvasója" vagyok egy némely totyiknak, inkább tanulok, mint írok. Most azonban nem bírok magammal: úgy vettem észre, nagy ínyenc vagy, ezért most közzéteszem Neked és és minden trader társnak a párom két tepsi aranygaluskájának fényképét csak úgy..., kedvcsinálónak. Míg én a monitor előtt görcsoltem délelőtt, ő a maga csendességében megdagasztotta, kiszaggatta, vajjal mneglocsolta, sok-sok dióval megspékelte, és a rumban áztatott mazsolát sem hagyta ki belőle.

Íme: link
link

Isteni lett!
diki
diki 2015. 02. 18. 08:19
Előzmény: #326  fxboy
#328
Sziasztok!
Ma reggel etetőfeltöltés közben nem a szokásos szi-szi-szi fogadott, hanem a cinege teli torokból kiabálta: nyitnikék-nyitnikék, hiába mondtam, hallgass már én még egy kis téli álmot akarok aludni :D
diki
diki 2015. 02. 19. 22:05
Előzmény: #328  diki
#329
Ma elkeszitettem a legegyszerubb etelt, amit par eve nem csinaltam: Egy-masfel kilo sot szetteriteni a tepsuben, ratenni az egesz csirket mellehusaval folfele, szarnyveget eldugni, combokat osszekotni es be a sutobe. Kilonkent kb 3/4 ora sutes.
Koret izles szerint, de mi csak ala nature es valamilyen salata kisereteben esszuk :D
emerald 2015. 02. 19. 23:06
Előzmény: #327  Törölt felhasználó
#330
:)))
Hmmm, nyami!
Szombattól szabad mindent ennem.

Ahh nem vagyok én ínyenc, csak szeretek főzni és van aki értékeli itthon :-)
emerald 2015. 02. 19. 23:39
Előzmény: #328  diki
#331
A madarak...mi is etetünk, pedig a macs néha konkrétan az etetőjük mellé ül....de nincs gond, nem szálltak még a szájába...:D

Annyira várom már h veteményezhessek.
Kaptam egy darabot a fűből, nem sok egy 6x4-es háromszög, meg van még kb 7nm ami eddig is az volt.

Ma kajakészítés közben eszembe jutottatok...;)
Az uncsi diéta találekonnyá tett.
Már az akármilyen vegyes salátát is utáltam, mert bárhogy is készítettem hideg volt!
Egy kis savanyúkáposztához nyersen lereszeltem egy céklát. Kb 2/3 cékla, 1/3 káposzta volt az arány.
Isteni finom volt így is, DE fogtam és a hirtelen sült husi után behajítottam a serpenyőbe 3-4percre. Hmm isteni gőzölgő finom kalóriaszegény köret lett....:-)
És gyors!

Másik:
Valamilyen hal filét berakok tepsibe( mirelitet úgy fagyosan)mellé félbevágott paradicsomokat, oliva olajjal épp csak picit összefröcskölöm, só és oregánó kerül a paradicsomra. Pici víz alá.
Sütőben 20-30 perc
Könnyű, finom és egészséges...;)
No és ez is megvan 5 perc munkával....
emerald 2015. 02. 20. 15:30
Előzmény: #327  Törölt felhasználó
#332
Hátha lesz kedved még ide írni....;)
Nehéz néha a tréder tanoncok élete(vagy legalább is én ezt tapasztaltam)

Ma már szabadon választott ebédem volt.
Ám ez a cékla rájöttem sokmindenre jó...;)
A sült reszelt céklát a törtkrumplihoz kevertem köretként.

Ám mit szóltok egy céklás-mákos réteshez...?!
Ha lesz időm kipróbálom. Kalóriaszegényebb és a meggyes mintájára
nem is lehet rossz!

Hétvégén pedig sütöm a fánkot....:))))

emerald 2015. 02. 20. 15:40
Előzmény: #329  diki
#333
Ezek a jó kaják!
Még nem próbáltam, de ha újra jó házicsirkét kapok akkor majd sütök.

Mondtad számoljak be a fogyásról, hát mindössze 2,5kg ment le.
No és a tükörben megállapítottam hogy nem árt majd tornázni sem...;)
:)))

De félre ne érsd, elégedett vagyok. Pláne azért mert nem éheztem, ha nagyon kívántam egy kis csoki is lecsúszott.
Ami viszont bevált:a tejes tea nagyon laktat, és frissít.
Jobb mint a kávé
diki
diki 2015. 02. 20. 21:31
Előzmény: #333  emerald
#334
Szia
Pentek este, ugyhogy mostmar lazulas reszemrol.
A hallal kapcsolatban eleg konzervativ vagyok, rantva, paprikas lisztben megforgatva, kisutve, halaszlenek johet, tobbi kilove. Egyebkent is a tul sok omegatol meg vilagitani kezdene a langesz es mehetnenk rezsicsokkentes gyanant kandelabernek a korutra.
Ugyhogy csirke:
1 kg csirkemell
10 szelet trappista sajt /siman az uborkagylun lenyomom, nem
veszek szeleteltet es vekony is/
10 szelet pulyka vagy csirkesonka
2-3 tojas
10 deka liszt
grillfuszer
5 dl fozotejszin
2 nagyobb gerezd fokhagyma
so
Csierkemellet kisebb szeletekre vagjuk, sozzuk, grill fuszerrel megszorjuk, par percet allni hagyjuk. Ezutan tojasban, majd lisztben megforgatjuk, lerakjuk a tepsube egymas melle. Ra a sonkat, arra a sajtot. A tejszinbe csipet so, a zuzott fokhagyma es leontjuk vele a retegezett hust. Folia ra, elomelegitett sutoben
kb egy orat sutjuk, utana par percig piritjuk. Koret izles szerint.
diki
diki 2015. 02. 20. 21:52
Előzmény: #334  diki
#335
Es hogy edesseg is legyen, tejszines turos
Teszta
25 deka cukor
1 kaveskanal sutopor
1 kaveskanal szodabikarbona
1 kanal tejfol, ha kell kicsit tobb
1 tojas
10 deka margarin
40 deka liszt
Osszegyurjuk, jol kidolgozzuk, ket lapban megsutjuk

Toltelek
50 deka turo
30 deka porcukor
5 dl novenyi tejszin habba verve
2 kanl tejfol
1 citrom leve, reszelt heja
Osszekeverjuk, lapok koze toltjuk. Tetejere mehet vanilias cukor.
Hat ebben mar van neminemu kaloria, de a tejszintol nem tomeny
diki
diki 2015. 02. 20. 22:00
Előzmény: #333  emerald
#336
Jo az, mert hova tunne a bor, ha csak ugy 10 kilo lemenne ket het alatt. En a melyizomtornat szeretem a legjobban /callanetics/
Igaz, hogy az elso par nap utan minden izom eszembe jutott a haranttol a siman keresztul, de, hogy mind egyszerre tudjon fajni, az nonszensznek tunt. De bebizonyosodott, hogy lehetseges. Mostmar szem elott tartom a fokozatossagot es nem ugrok hasast az ures medencebe.
Jo hetveget
emerald 2015. 02. 22. 18:12
Előzmény: #336  diki
#337
Légyszi dobj meg egy maillel, tudod a múltkor voltam olyan lüke és rosszul írtam be. Szóval nem tom a tied.

emerald07freemail.hu

Az a helyzet h tán április végén(valahogy rábeszélem a férjem), tervezek egy palánta beszerzős piactúrát Debrecenbe....;)
emerald 2015. 02. 22. 18:16
Előzmény: #326  fxboy
#338
No elmaradt a fánk sütés, elnapoltam jövő hétre.
Túl jó idő volt, hívott a kert....;)

Ám a sok húsevés után tegnap vacsira csináltam egy kis dödöllét.
(avagy krumpli gancát ki hogy ismeri)
fxboy
fxboy 2015. 03. 09. 20:13
Előzmény: #338  emerald
#339

Egy kis kikapcsolódás:

link

emerald 2015. 03. 10. 07:37
Előzmény: #339  fxboy
#340
:)
Jó lehet....
A mi kosztosaink már nem olyan aktívak, nem kell a madáretőt újratöltenem...találnak maguknak valamit gondolom.

emerald 2015. 03. 10. 07:37
Előzmény: #336  diki
#341
Diki, szuperek a receptek...már tanulmányozom....;)
Köszi!
Törölt felhasználó 2015. 03. 18. 16:56
Előzmény: #330  emerald
#342
Szia Emerald!

Mindig tudtam, hogy okos vagy! "Átjött" az e-mail rám tartozó része.
Igen, a sparhelt valóban árulkodott.
Azt is jól eltaláltad, hogy szerettelek volna felvidítani.
ambrika 2015. 03. 18. 19:08
Előzmény: #332  emerald
#343

Ebben a céklás-mákos rétesben van fantázia.... :)

diki
diki 2015. 03. 31. 20:27
#344
Nalunk regi hagyomany a sonka, kolbasz, tojas melle sargaturot is kesziteni.
1 liter tej
10 tojas
5 evokanal cukor
1 csomag vanilias cukor
csipet so

A tejet feltesszuk melegedni egy csipet soval, cukorral, vaniliacukorral. Kozben a tojasokat egy talban osszekeverjuk de nem teljesen homogenre. Hozzaontjuk a tejhez es nagyon lassu tuzon, ovatosan kevergetve addig fozzuk, amig a tetejen a tejsavo kicsapodik. /olyan mintha viz lenne rajta/ En siman drotszurobe ontom, es hagyom lecsepegni 2-3 oran at. Utana hutobe kerul, talalaskor szeletelem.
Nalunk 2-3 adag is elfogy:)
emerald 2015. 04. 19. 08:18
Előzmény: #344  diki
#345
:-)
Bizony kettecskén meg pár vendéggel 20tojásból is elfogyott....

Most jótt haza a "gyerek" pár hónapra külföldről, és lesznek disznót nem evő vendégeink is szóval jövő héten újra egy 20 tojásos adag készül.

Voltam Debrecenben....
Háromszor körbejártam a palánta piacot, néztek is az árusok, ki ez a hülye.....?! Más meg nem értette minek veszek ennyit...?!
Van aki meg irígykedett h nem nála....:DD
Anyukámnak, szomszédnak, a barátnőmnek aki a szőrös négyábút eteti ha mi nem vagyunk itthon meg persze nekem, már gyönyörű paradicsom és virág palánta készletünk van....:)))
diki
diki 2015. 04. 19. 22:16
Előzmény: #345  emerald
#346
Szia
Latom felporgetted a piaci forgalmat :D
Nalunk eddig homokviharok voltak, ma talajmenti fagy, ugyhogy amig ez az idojaras nem szedi a satrafajat, addig nincs palanta ultetes.
emerald 2015. 04. 26. 06:44
Előzmény: #346  diki
#347
Én sem ültettem azonnal, csak szerdán.
De a múlt héten volt lehetőségem elutazni....:-)

Na vissza a topik témájához:
Tegnap piacoltam(pesten) és kaptam gyönyörű friss spenótot.
Valami óriáslevelű fajta, féltem h rágós lesz a nagyon vastag szára, de nem volt az.-pedig le se téptem a kinyúlókat se.
Így készítettem: megfőztem, majd egy vágódeszkán összecsapkodtam. Fokhagymás rántásra dobtam majd tejjel felöntöttem és pici vegetával izesítettem, plusz kifli v egyéb helyett,
ami nagyon jó izt ad neki....zabkorpával...sűrítettem.
A zabkorpa a tejbe áztatott kiflit-zsömlét helyettesíti, mivel én nem turmixolok, egyszerűbb a korpa-finom édeskés ízt kap tőle.
A spenót is finomabb ha van mit rágni benne.
A gyereknek meg az apjának is ízlett...:-)

A szombat ilyen gyors egyszerű kaja nálunk, mivel nincs időm többre.

Ma viszont petrezselymes újkrumpli, zsenge rántott tök, rántott gomba, rántott csirke és lapocka.
A jány fog panírozni, új krumplit kapirgálni....;)
fejes saláta....

Ami viszont érdekelne ha valaki ismeri:
Sóskamártás ami könnyű és hab szerű.-nem főzelék.
A férjem megboldogult anyukája sóskamártását emlegeti, szerinte abban volt tojásfehérje hab.....
Vagy lehet h tejszínhab....?!
Én ilyen receptet a neten sem találtam.

Van a kertben, már szedni kéne, főtthusihoz készíteném-nem önállóan.
Törölt felhasználó 2015. 04. 26. 06:52
Törölt hozzászólás
#348
diki
diki 2015. 04. 26. 08:36
Előzmény: #347  emerald
#349
Jo reggelt

Felalmomban oriasi csiviteles. Na ne mar, vasarnap van. Hirtelen felgyulladt a lampa a fejemben es kinyilt a csipam: visszaerkeztek a fecskeparok es tudtara adtak a vilagnak:)

Soskamartas nalunk:
Keves olajon fokozatosan adagolva dinsztelem, neha hozzaadva egy keves vizet, hogyne suljon oda folyamatos keveres mellett.
Ha meg homogenebben szereti valaki, akkor rudmixerrel egy-ket merulest tehet benne. Felrehuzom, elkeszitem a 23 tejfol simara keverve 13 tejjel. Visszateszem a tuzre a soskat, cukrot bele, azzal addig keverem mig felolvad a cukor, ettolbesotetedik. Hozzaontok egy kicsit a tejfolbol, felrottyantom es megy bele a tobbi, csak azert nem egyszerre, hogy ne turo legyena vege.
Gyorsan elkeszul, lisztmentes.
diki
diki 2015. 04. 26. 08:55
Előzmény: #347  emerald
#350
Jo reggelt

Felalmomban oriasi csiviteles. Na ne mar, vasarnap van. Hirtelen felgyulladt a lampa a fejemben es kinyilt a csipam: visszaerkeztek a fecskeparok es tudtara adtak a vilagnak:)

Soskamartas nalunk:
Keves olajon fokozatosan adagolva dinsztelem, neha hozzaadva egy keves vizet, hogyne suljon oda folyamatos keveres mellett.
Ha meg homogenebben szereti valaki, akkor rudmixerrel egy-ket merulest tehet benne. Felrehuzom, elkeszitem a 23 tejfol simara keverve 13 tejjel. Visszateszem a tuzre a soskat, cukrot bele, azzal addig keverem mig felolvad a cukor, ettolbesotetedik. Hozzaontok egy kicsit a tejfolbol, felrottyantom es megy bele a tobbi, csak azert nem egyszerre, hogy ne turo legyena vege.
Gyorsan elkeszul, lisztmentes.
emerald 2015. 04. 26. 09:57
Előzmény: #350  diki
#351
Látod a fecskék meghozták a nyarat....:-)
Mi meg egy nem tudjuk milyen fajta de madár fészket találtunk a futórózsa rácsa és a rózsaágak közé ágyzódva. Fiókák még nincsenek.

Köszi a sóska receptet.
emerald 2015. 05. 03. 09:30
Előzmény: #339  fxboy
#352
Konfitált Kacsasült, tepertős krumplival, friss salátával.

Lábasban kicsi vizzel, mellette hájjal felttem este hogy rotyogjon, majd zsírjára sütöttem nagyon lassan. Kb 4-5h
(Nálam az elektromos sütőnek van egy alvás-elfelejtett funkciója azaz ha nem érintem meg kb 3h múlva kikapcsol.)
Szóval este ottfelejtettem.....:)

Saját retek-újhagyma már van a kertben reggeli-vacsorához...;)
Hogy mennyi minden elfér 9nm-en.....:o))
emerald 2015. 05. 03. 09:39
Előzmény: #350  diki
#353
Na megcsináltam a Te útmutatásod alapján.
Ám a lány is állította h volt benn hab, így felvertem még két tojásfehérjét és azt a végén belekevertem, másfélszeresére nőtt a mennyiség......aszonták h kb valami ilyen volt....:))))

Mindenesetre falták....:-)

Bár azon is gondolkoztam, mi van ha turmixgéppel habosította fel a mama?! Hiszen a gyümi turmixot csinálok abból is szinte hab lesz.
Bár az összeesik, ez pedig másnap is laza volt.
fxboy
fxboy 2015. 05. 03. 14:47
Előzmény: #352  emerald
#354

Sziasztok!

Az idén is szépen fejlődnek a sascsirkék (#339)
A sólyom kotlás úgy tűnik, sajnos bedöglött link

Ezen a hosszú hétvégén a hévízi majálison mindenféle szuper rendezvény volt. Ma este Csík koncert... reméljük az időjárás nem rondít bele a buliba...
:)

emerald 2015. 05. 03. 15:38
Előzmény: #354  fxboy
#355
Jaj de jó, akkor Ti buliztok....:-)

Hát van ez így a természetben is h valami nem sikerül.
De azért jó ez a kezdeményezés. Gyönyörű madarak.

Én a kertben szoktam nézni, a vadkacsapárt akik tavasztól őszig a szomszédomhoz járnak. Reggel-este jönnek a kukoricáért. Aztán pihennek a kertben, vagy a patakban. Később a kicsiket is hozzák kosztolni a patakon úszva.....
Már a macska se kergeti őket évek óta, tudja h felesleges....:-)
fxboy
fxboy 2015. 05. 03. 18:01
Előzmény: #355  emerald
#356

Sajna nem lesz semmi a buliból. Lóg az eső lába, bármelyik pillanatban leszakadhat az ég, így kerekesszékkel elég macerás lenne...
Majd itthon bulizunk gépi Csík zenére. :)

Ami az Arany-ezüst topicban ma történt az totál gáz. Ezek az új nickek (ez a történelmi hajós felfedező) teljesen széttolják.

diki
diki 2015. 05. 07. 22:49
Előzmény: #356  fxboy
#357
Sziasztok
Nalunk szombaton lesz a Csík zenekar az egyik legrondabb epulet 7 eves szulinapjan.

Mas: miutan tegnap 30 foknal ledekkolt a homero higanyszala szedtem egy kis bodzaviragot, most kezd nyiladozni, es keszitettem egy kis uditot belole. A szorpot majd akkor, ha feherbe borul az egesz bokor.
emerald 2015. 05. 09. 08:47
Előzmény: #357  diki
#358
:)
Ó hát én még nem láttam, de akkor nyitottabb szemmel járok!
Ma kerti parti lesz nálunk, ha az időjárás engedi.....

Jó lenne egy kis friss bodza limonádé
emerald 2015. 05. 21. 08:35
Előzmény: #358  emerald
#359
Most készülök bodzaszörpöt készíteni, ipari mennyiség kell, a gyerek spájzát is töltenem kell.
Van egy régi receptem azt nem kell főzni, de tartósító az kell bele.
Ha estleg nektek van tartósító nélküli tapasztalatotok, azt szivesen venném....

Éjszaka a jégesőben aggódtam a palántáimért, ráadásul kiültetésre került a saját nevelésű bazsalikom, hagyományos és a görög. Ez utóbbit sokkal jobban szeretem. Egész nyáron lehet szedni, csak jobban bokrosodik tőle, strapabíró tipus. A szomszéddal egyetemben megdumáltuk h az illóolaja is több. Voltak évek amikor mindketten csak ezt tartottuk.
(Nehéz viszont beszerezni)

Gyönyörű salátáim vannak, és megjelentek az első borsóhüvelyek.
Csirkés/sárgarépás borsóleves lesz hétvegére.
Ma juhtúróval töltött gomba sütve, tetején bacon/petrezselymes újkrumpli.
Törölt felhasználó 2015. 05. 21. 08:40
Törölt hozzászólás
#360
fxboy
fxboy 2015. 05. 21. 12:26
Előzmény: #359  emerald
#361

Cickomka szedett bodza virágot. Szárítjuk! Isteni bodza illattal van tele a ház. + szárad a kamilla is.
:)

diki
diki 2015. 05. 21. 13:05
Előzmény: #359  emerald
#362
Sziasztok

Nálunk is elkezdődött a konyhamesterkedés. Bodzaszörp és szárított virág télre kész van. Tartósító nélkül én két módszert szoktam alkalmazni. Kész szörpöt lefagyasztom a boltban kapható jégkocka tasakba betöltve, vagy jégkocka tartóban és utána simán műanyag dobozban tárolom a fagyasztóban. Másik, a szártalanított bodzavirágot fagyasztom le.

Akácszörpöt is készítettem ugyanazon elven mint a bodzát. Jellegzetes aromája van, de egy kis adagot érdemes kipróbálni.

Nálunk is megkezdődhet az önkiszolgálás a kertből. Saláta, bébirépa, borsó és végre EPER.

Itt olyan szárazság van, hogy locsolunk.

Ma egy sima egytálétel lesz nekem: megfőzött fehér és zöldspárga vékony főtt-füstölt sonkába tekerve, serpenyőben enyhén átpirítva, tejföl, tojás, reszelt sajtok, fehérbost, fokhagyma, kis házi ételízesítő összekeverve, spárga nyakonöntve vele és sütőben átsütve.
emerald 2015. 05. 21. 13:21
Előzmény: #362  diki
#363
Ezt a fagyasztóst kipróbálom, olvastam a neten is de Neked jobban hiszek.

A bodzát teának szárítjátok?
Vagy mit csináltok belőle...?

Jól hangzik a spárgás csőbensült...😀
emerald 2015. 05. 21. 13:25
Előzmény: #361  fxboy
#364
Kamillát gyerekkoromban szedtem utoljára, de jó emlékek....
itt mifelénk nem terem.
Gondoltam a gazos gyepünkbe(férjem szerint ősgyep) majd szórok
némi magot....😉
diki
diki 2015. 05. 21. 14:07
Előzmény: #363  emerald
#365
Igen annak szárítom
+ lábfürdőnek. Jó forró nyári nap utáni lazításhoz 1 liter víben felforralok egy marék virágot /most frisset/ egy kis borsmentával /már az is szedhető/, beleöntöm a hideg vízbe és lehet lazulni, vagy most éppen Lázár tájékoztatását követni :) Télen a meleg változata is nagyon jó egy-egy átfagyás utáni regenerálásra.
emerald 2015. 05. 21. 14:28
Előzmény: #365  diki
#366
Szorgalmas vagy, én csöpenntek valami illóolajat néha és annyi a fürdő....

Borsmentám az van, kiirthatatlan.
Majd szárítok azt...
fxboy
fxboy 2015. 05. 21. 16:05
Előzmény: #363  emerald
#367

....bodza virágot téli teának. Leforrázom, nem főzöm.
Általában a virágokat, leveleket nem főzöm, forrázom. Csipkét áztatom langyos vízben.
:)

fxboy
fxboy 2015. 05. 21. 16:08
Előzmény: #365  diki
#368

Lázár tájékoztatót lelazulni bodza teával fogalom = sok, sok +
:)

Új géped van? Végre magyarul is olvasható. :)

diki
diki 2015. 05. 21. 16:13
Előzmény: #368  fxboy
#369
Az a munkahelyi, most pedig atvaltottam a tapira ahogy hazaertem. De intenziven gyakorlom az ékezetes irást ezen is. Linkelni viszont még mindig nem tudok, de ami késik nem mulik :)
fxboy
fxboy 2015. 05. 22. 13:14
Előzmény: #369  diki
#370

Szia Á !

Oda se neki, ne foglalkozz a sértegetéseivel! Sztem nem tesz jót Neked, hogy a másik smukkosban a totyik gazdával vitába keveredsz. Látod, hogy nem változott semmit, hiába ment új helyre. Ugyanolyan sunyi mint volt.
„…..sajnalom hogy ilyen konyeden feladod...
szerintem emerald picit valtoztatnod kellene a tarsasagon akikkel ugymond kapcsolatot tartasz kereskedesi temaban... …..”
Előbb sérteget, utána pedig jön az álságos dumájával, hogy ő a mások segítéséért…., a fórumtársak javára…, a drága idejéből…., stb ….irkálja a szövegeit.

Mi (akik ő szerinte nem vagyunk Neked megfelelő társaság) tudjuk, hogy jól haladsz a pályán és sikereket értél el. Vannak piaci területek, amikről csak Téged kérdeznek, ahol a Te tanácsaid a mérvadóak! Tisztelünk és becsülünk. Ezek egyedül a Te érdemeid, ezekért Te dolgoztál meg.
Miért kell fölöslegesen bonyolítanod az életedet rókakölkekkel? Egyébként tadzso (érdemes rá figyelned!!) pedig megmondta: inkább figyelni, olvasni, kevesebbet pampogni. :)

Törölt felhasználó 2015. 05. 22. 13:19
Törölt hozzászólás
#371
diki
diki 2015. 05. 22. 16:31
Előzmény: #370  fxboy
#372
Szia

Gondolom ez zöldmsmaragdnak szolt. Én meddő vita képtelen vagyok, szo közben csak annyit mondok: Én is szeretlek, aztán hátraarc oszt csá.
fxboy
fxboy 2015. 05. 22. 17:15
Előzmény: #372  diki
#373

Kedves diki !

Technikai okok miatt lett így. Látod? Luló is érti a dolgot. A címzett is érteni fogja.
.... örülök, hogy Te is szeretsz...
:)
diki
diki 2015. 05. 22. 17:25
Előzmény: #373  fxboy
#374
Èn is értettem :D
Sokszor sajnálom, hogy van aki ezek miatt a dolgok miatt nem ír.
Törölt felhasználó 2015. 05. 22. 17:37
Törölt hozzászólás
#375
emerald 2015. 05. 22. 18:21
Előzmény: #370  fxboy
#376
Jaja, csak hát Tadszonak Írtam pár sort, ám mi lett belőle....
Nem veszem fel, se magamra, no meg valóban nem egy hullámsíkon kummunikálunk kisrókával....
emerald 2015. 05. 22. 18:24
Előzmény: #373  fxboy
#377
Én meg imádlak Titeket, konyhatündér fórumpajtikáim...😀
fxboy
fxboy 2015. 05. 27. 17:58
Előzmény: #377  emerald
#378

Üvegbe került az idei szezon első koviubija. Sok kaporral, fokhagymával, ahogyan kell.... :)
Remélem nem fog megfagyni... mert itt nálunk kb okt-nov időjárás van mostanság.

diki
diki 2015. 05. 27. 18:12
Előzmény: #378  fxboy
#379
Felénk sem különb a helyzet, megritkította a termést is Orbán.
Már én is láttam csinos ubikat a piacon, kapor már bőven van,ugyhogy beiktatom én is hétvégén.

Most sütöttem epres gyümölcstortát, egy kis dzsem üvegbe került a szörpnek pedig ugy látom rövid élete lesz.
Jó kis mormota idő van :)
emerald 2015. 05. 27. 18:26
Előzmény: #378  fxboy
#380
Tenyleg, behozom én is, hogy milyen lett az majd kiderül....:)
krumlival készítettem, nem kenyérrel
emerald 2015. 05. 27. 18:40
Előzmény: #379  diki
#381
Eper nincs a mini kertben....
Hétvégén viszont beszerzek, és főzók én is :)
fxboy
fxboy 2015. 05. 29. 18:54
Előzmény: #380  emerald
#382

Milyen lett?
Az enyém még érik...

fxboy
fxboy 2015. 05. 29. 18:58
Előzmény: #379  diki
#383

Ma délelőtt kaszálás közben, a birtok végén, a hegyoldali susnyásban vadszedret találtam. Sajna olyan kevés, hogy torta, szörp nem lesz belőle.
:)

emerald 2015. 05. 31. 09:20
Előzmény: #382  fxboy
#384
Hát nem tettem bele elég sót szerintem, illetve az idő sem volt megfelelő. Sikerült már jobban, de azért ehető.

Annyi salátám van a kertben h asszem fogyókúrát indítok...😄
Salátát mindenhez jeligére...
Ajánlom ezt az Aldis vegyes tépősaláta magkevereket, szines,
változó levélzetű és zsenge. Azaz jól mutat a tányéron finom nem keserű tipus.
fxboy
fxboy 2015. 05. 31. 20:07
Előzmény: #384  emerald
#385
emerald 2015. 05. 31. 20:57
Előzmény: #385  fxboy
#386
:-)
fxboy
fxboy 2015. 06. 02. 11:08
Előzmény: #386  emerald
#387

Látod, kedves emerald? Nem elég, hogy a piacon rossz társaságot választasz magadnak? ...és csak mész a saját magad feje után...
Rókakisherceg ismét kinyilatkoztatott és megmondta, hogy a konyhában sem értesz a komoly dolgokhoz. Tudsz "Madleines" (sic) vagy "kiwi sorbet" (sic) készíteni? ...semmire sem vitted az életben, mert ezeket nem tudsz pancsolni... Bezzeg Ő! Mindent tud és tökéletes! Mindenhol! Piacon, konyhában,... ...rókalukban. Habár róka/patkány fogó Foxi Maxival még biztosan nem találkozott, mert akkor valószínű, hogy kisebb lenne az arca...
:)

emerald 2015. 06. 06. 13:12
Előzmény: #387  fxboy
#388
:DDD
Ne törődj vele, én sem teszem. Kicsit sem érdekel h mit ír.
Ehhh...elég ha én tudom amit tudok....😉

Ám a bodszaszörpöm kiváló lett!
Ma vajascsirke, kerti biosalátával, tórógombóc.
Holnap borsófőzi/fasírt meggyespite. Utóbbit meg a szörpöket visszük a gyereknek. Lehet csinálok neki menta szörpöt is.

Eper lekvárt nem főztem idén, 700-ft alatt nem is volt eper, most meg már 1000-1200...csak annyit vettem amit megettünk.
Van a kertben cseresznye, málna, szeder, némi foska szilva....
Ja és a bodza lekvár állítólag mennyei-no meg egészséges....😉
Majd kipróbálom, eddig még nem főztem. Van ahol pedig termelik is...
Ezekre koncentrálok, meg a sárgabarackra meg a szilvára.
fxboy
fxboy 2015. 06. 10. 07:44
Előzmény: #388  emerald
#389

Tegnap rántott karfiol, fűszeres rizzsel, majonézzel. Elé a karfi fűszeres főzőlevéből pedig tejszínes krumpli-sárgarépa leves.
Desszert: előző napokból maradék lekváros gombóc.
Kellemes kis ebéd volt. :)

emerald 2015. 06. 10. 09:18
Előzmény: #389  fxboy
#390
Ó....hát az leves különösen jól hangzik.
Tényleg, meggyes gombócot kéne főzni...😀

Saláta fejlesztés:
megpirítok szezám, len, és tökmagot, akkor jó ha elkezdenek pattogni.
Saláta megvosva, kicsi oliva olaj-balzsam ecet, csirke, sajt vagy főtt tojás. Majd mindennek a tetejére jó sok mag....

Leszedtem az első két paprikát a kertből....:o))
fxboy
fxboy 2015. 06. 10. 09:54
Előzmény: #390  emerald
#391

Kirakós játék:
- Magyarország barátságos ország....
- A magántulajdon védelme...
- Ha nem adod elveszem, mint a Pásztor-ok = einstand....
- A piaci ár erőszakos befolyásolása... majd én, mint állam megmondom, hogy mennyit ér az a festmény....
- Legyünk boldogok, hogy Viktor cár gyarapítja kis hazánkat, de hogy mit gondolnak a Világon a MAGYAROKRÓL? (nem viktorról) .... nem érdekes, mert mi egy barátságos ország vagyunk.
:(

fxboy
fxboy 2015. 06. 10. 09:56
Előzmény: #391  fxboy
#392
fxboy
fxboy 2015. 06. 12. 14:03
Előzmény: #392  fxboy
#393

Egy kis hűsítő a kánikulában:
link
:)
emerald 2015. 06. 12. 20:45
Előzmény: #391  fxboy
#394
Egyetértek lényegében mindennel....
De
Ez nem egyedi eset, magyarországon ha múzumnak adsz kiállításra tárgyat azt levédethetik, és az esetek többségépen meg is teszik. Csak hát ha Kiss Miska Jóskával történik meg senki nem tud róla.

Mondjuk ez nem túl korrekt eljárás úgy alapból.
Na de én már sokmindenen nem is csodálkozok.
emerald 2015. 06. 12. 20:46
Előzmény: #393  fxboy
#395
Jól tetétek....😀
emerald 2015. 06. 13. 12:49
Előzmény: #395  emerald
#396
Paradicsomos bruschetta:
Sok apróravágott bazsalikom, 5db közepes paradicsomonként 1gerezd zúzott fokhagyma, pici só, néhány evőkanál olavaolaj.
A paradicsomot a létező legapróbbra vágjuk, majd összekevejük a fűszeres olajjal. Pirítósra halmozzuk....
Nem rossz kis előétel, uzsonna ilyen meleg napokon...

Gyümölcsleves, sültcsirke/saláta, párolt héjas cukorborsó-bébirépa a kertből, meggyes pite...nyami...
Holnap ságbarackos, meggyes gombóc...

A piac tele volt palántával, és sokan csak most vettek...
Nálam vállig érnek az április közepén palántázott lugas paradicsomok, teli nagy zöld paradicsom fürtökkel. Paprikát meg szedtem is már....😀

emerald 2015. 06. 14. 08:09
Előzmény: #396  emerald
#397
Cseresznye befőtt, cseresznye-eper lekvár is készült.
Bio, minden tartósító nélkül...gőzölő fazékban.
Itt volt a gyerek, befogtam....azt a sírás-rávást....unom, fáradt vagyok, fúj kukacos-apa miért nem permetezted meg?
De a végére tetszett neki amikor bepakoltunk a spájzába, no és jeleztem h ez a befőzési szezon kezdete....😉
Azt az elégedett büszkeséget h ezt Ő csinálta....nem aggódok jó háziasszony lesz belőle...😊

Jah...fejlesztettem:
Néhány üvegbe tettem fahéjat-szegfűszeget-bio citromot, gyümölcslevesnek. Így épp csak egy kis habarással összefőzi és kész is....hát nem tudjuk milyen lett. De majd beszámolok.
A porból készültel azért tuti versenyképes-no mert azt szokott csinálni.
diki
diki 2015. 06. 15. 21:50
Előzmény: #397  emerald
#398
Sziasztok, latom zajlik a tőzsdén kivüli élet is :D
Nálunk egy hétig természetközeli környezetóra volt a csipet-csapatnak. Isteni illatu száraz lucernagyűjtés, kiscsirke kipaterolás a kapirgálóba összekötve a visítva meneküléssel a kotló elől, kiskacsa úsztatás, nyuszi legeltetés a rácsos ketrecben, harkály les amint a telekom faoszlopát kopácsolja körbe, rigó vadászata a gilisztára, gyík tücsökvadászatának meglesése, szalmapárna tömés, stb. És a jó kis menzás kaják, mellé pedig egész nap zöldség-gyümölcs.
Ebéd után elővettük a régi szovjet diavetítőt, az utolsó kockákat már csak magamnak olvastam a labrador intenzív horkolása kíséretében az előtérben....
Sajnos a kertem egy részének sült helye lett... Későn ért ide az égi áldás.
A bodzalekvar nagyon finom. Ez az egy amit a befőzőcukorral szoktam készíteni, mert ha megtörik a magja az igencsak kesernyés, fanyar ízt ad neki ( de lehet csak én voltam béna)
Nálunk is módi ilyenkor a gyümölcsleves, most egy-két tányér friss bodzavirágot is belelógattam pár percre a végén, klassz íze lett.
diki
diki 2015. 06. 15. 21:58
Előzmény: #383  fxboy
#399
Holnap a drótszamárral megyek dolgozni, ugyhogy felderítem a terepet. A katonai gyakorló szélén van vagy 30 méter hosszan szeder. Viszont a faeper már érik, a család esküszik, hogy jó italok készíthetők belőle. Egészségükre.
szivacs
szivacs 2015. 06. 17. 22:34
#400
"A pálmaolaj használata hozzájárul az erdőirtáshoz, így bojkottálná az ebből készülő termékeket Ségolène Royal.

Fel kell hagyni a Nutella-fogyasztással a pálmaolaj használata miatt – jelentette ki Ségolène Royal francia környezetvédelmi miniszter a Guardian cikke szerint. Royal szerint a pálmaolaj felhasználása hozzájárul az erdőirtáshoz, ezért arra szólítja fel a Ferrerót, hogy más alapanyagból állítsa elő a mogyorókrémet.

„Újra kell ültetnünk rengeteg fát a masszív erdőirtás miatt, ami globális felmelegedést is eredményez. Nem szabad több Nutellát ennünk, hogy csak egy példát mondjak, mert pálmaolajból készül” – jelentette ki Royal a Canal+-nek adott hétfői interjújában.

A Ferrero kedden ki is adott egy közleményt, abban nem említve Royal nevét. A cég leszögezte: tisztában van a környezetvédelmi kockázatokkal, és biztonságos módon igyekszik beszerezni a pálmaolajat. A Ferrero a pálmaolaj közel 80 százalékát Malajziából szerzi be. Két és fél évvel ezelőtt francia politikusok már próbálták elérni, hogy 300 százalékos adót vessenek ki a pálmaolajra, mondván, az elhízást okoz és felhasználása környezetvédelmi károkkal jár. A kezdeményezés azonban nem járt sikerrel.

Szerda délután bocsánatot kért Ségolene Royal. „Ezer bocsánat a Nutellával kapcsolatos vitáért. Egyetértek azzal, hogy a fejlődést kell támogatnunk” – jelentette ki Twitter-üzenetében a miniszter.

A Nutella atyja és a Ferrero tulajdonosa, Michele Ferrero idén februárban, 89 éves korában hunyt el." - sosem evett pálmaolajat! :-)

Topik gazda

fxboy
fxboy
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek