Topiknyitó: fxboy 2014. 06. 20. 17:23

édes-savanyú  



Sziasztok!



A sors jóvoltából úgy alakult az életem, hogy egy ideje a családi háztartást, így a konyhát is nekem kell vezetnem…. , s ez így is marad az idők végezetéig…..

A lényeg: Segítsetek főzni!

Olyan recepteket várok Tőletek, amit saját kezűleg el is készítettetek!



Az én mai keverésem: Tárkonyos csirkemell

A csíkokra/kockára vágott kb fél kg filézett csirkemellet 1 db apróra vágott, dinsztelt vöröshagymán pirítom, párolom. Majd megszórom 1 ek szárított/friss morzsolt tárkonnyal, ízlés szerint só, bors. Rá egy ek mustár, egy kis doboz tejföl, egy ek méz, összeforralom, a végén egy ek 6% almaecet. A mustárral, ecettel óvatosan, ne legyen nagyon savanyú. Verzió: a tejfölözés előtt be lehet staubolni 1-3 ek liszttel, s mehet rá 0,5-1 dl víz. Így több és kevésbé folyós lesz a szaftja, nem csorog le a köretről.

Tálalni főtt tésztával, vagy nokedlivel, reszelt sajttal meg lehet szórni.



Jó étvágyat!




Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
diki
diki 2014. 10. 19. 22:16
Előzmény: #195  fxboy
#201
Egy jó kis toroskáposzta receptet kérnék a hagyományos pörkölt-savanyúkáposzta mellé. Köszi akinek van.
Törölt felhasználó 2014. 10. 23. 13:11
Előzmény: #201  diki
#202
Hello diki!

Milyen az a toroskáposzta? Nem ismerem ezt a kifejezést.
Arra gondolsz, amit disznóvágáskor este főznek?
Nálunk az savanyukáposztás töltöttkáposzta.
Azzal különbséggel, hogy abalevet öntenek alá és abban főzik.
Abaléhez máskor nemigen lehet hozzájutni. Hacsak akkor nem ha a szomszéd vág disznót és tőle kérsz.:-))
Legalábbis gyerekkoromban amikor még vágtunk disznót.
fxboy
fxboy 2014. 10. 23. 14:38
Előzmény: #201  diki
#203

Hasonló mint a pörkölt-savnyakáp, csak a felöntőlé abalé, mint azt noname írta.
Nálunk mostanában már nincs disznótor, így marad "csak" az előző. Lapocka, oldalas, dagadó-ból pörkölt zsírjára sütve, rá a savanyakáp, felönteni vízzel/abalével, összefőzni, kész. Tálaláskor lehet tejföllel.

emerald 2014. 10. 25. 13:03
Előzmény: #201  diki
#204
Én egyszer ettem, azt valami rizzsel vagy árpagyöngyel főzték, pörkölt alapra. De vagy 25-éve volt, szóval nem tudom a receptet, de érdekelne, ha valaki tudja.

A káposztáról jut eszembe:
Voltam Párkányba(szlovákia) bevásárló turizmuson, és vettem savanyúkáposztás hordót.
Mázas cserép fedővel. Annyit tudok úgy kell használni h vizet kell önteni a peremére így zár légmentesen.
II.osztályút vettem csak szépséghibás, ám én azt se láttam h az hol van rajta. Kicsit rusztikusabbnak tűnt a máza. Jó nagy és mindössze 24€ volt.
A sima agyag kerti cserepek ebben a nagyságban kb a másfélszeresébe kerülnek.

Vettem még öntöttvas, de zománcozott lábast két méretben, mert egy közepes nagyságút már kipróbáltam és a kedvencem lett.
Egyszerűen semmi nem ég le benne, a tej sem!
Itthon az ikeában lehet kapni, de csak két méretet, ami nem zománcos. Aztán van még valami francia import, de arra is vadászni kell. Ám annak nem olyan jó a zománca-tapasztalatból tudom, mint ennek a cseh gyártásúnak.
A salgótarjániak kacsasütőt, meg tepsit csinálnak csak sajnos.
Na tudom ez egy receptes topik, de én több mint 25-éve vadászom a nagyi vaslábosát, mivel láttam hogyan pirít meg benne pirosra kicsi zsíron sima főtt tésztát. Ám ezt egy hiperszuper teflon nem tudja. A legdrágább se! Ám nem egyszerű a beszerzése.
Szlovákiában sem a szép modern nagyáruházban, hanem a régi kis szutyok háztartási boltban lehet a kincsekre akadni..:))

Na viszont ha valaki tudja hogyan kell otthon káposztát savanyítani, az legyen kedves írja meg. A férjem allergiás valamire ami ami a bolti káposztában van(ég a gyomra), viszont imádja.
Egyszer a piacon vettem valakitől kis mennyiséget, az azt mondta h nem tett bele ként, vagy nem tudom mit, amit egyébként szoktak.
Attól meg nem volt semmi baja.-ám ez nem kapható mindig.
emerald 2014. 10. 25. 18:40
Előzmény: #204  emerald
#205
Hipp hopp itt az év vége....;)
Az én nagy titkom, a karányonyi mizéria elkerülésére h minden sütim hetekkel előtte készül. Így van hogy karácsony este, és minden nap folyamatosan akár nyolc félét tudok asztalra tenni:)
Régebben mikor a férjem gyerkőcei szinte minden hétvégén jöttek, sosem tudtam eleget sütni :) Akkor alakult ki a dupla adag készítés az adventi hétvégéken. Így egy fél minimum jutott a mélyhűtőbe is, amit felvágva, kiporciózva elraktam.
Kb 30 perc alatt szobahőmérsékleten kiolvad,
sorban vagy vegyesen tálra rendezve csodás látvány, és naponta(vagy többször) lehet frissíteni a megfogyatkozott készletet.
A lista: zserbó, mézes krémes, töltött diós kosárka, barackmag, hájas kifli, kókusz kocka, beigli, sajtosrúd, gyümölcskenyér.

Ám az eggyetlen ami sosem kerül mélyhűtőbe, mert akár hónapokig is elál(na), de jellemzően 3 adag elfogy karácsonyig..:)
a rögtön puha, de egy hónap múlva is puha mézes puszedli:
(olcsó, kiadós és gyorsan elkészül)
Ez egy eredeti Lajos Mari recept, amit kb 9-10éve sütök. Neki is van másféle is azt nem lehet megenni csak hetek múlva.
125 g méz,
125 g margarin,
3 tojás,
1 citrom,
250 g porcukor,
250 g finomliszt,
250 g rozsliszt,
1 kk. szódabikarbóna,
2 ek. mézeskalácsfűszer

A kenéshez és díszítéshez:
1 kk. tejszín,
1 tojás,
50-60 g dió, mogyoró, mandula vagy fenyőmag

1. Felforrósítjuk a mézet a margarinnal majd hagyjuk kihűlni. Simára keverjük a tojásokat 2 ek. citromlével és a porcukorral, hozzáadjuk a mézes keveréket.
2. Összekeverjük a búza- és a rozslisztet a szódabikarbónával, a mézeskalácsfűszerrel és a citrom reszelt héjával, több részletben a mézes-tojásos keverékhez adjuk, alaposan összekeverjük. Elsimítjuk a tetejét, folpackkal letakarjuk és a hűtőszekrényben legalább 3 órát, még jobb, ha egy egész éjszakán át pihentetjük-hűtjük.
3. A tésztát lisztezett munkalapon lazán átgyúrjuk, 8 részre osztjuk, és 8 db 4 cm átmérújű rudat sodrunk belőle. Mindegyiket 10 egyenlő részre vágjuk és lisztes kézzel gombócokat formálunk belőlük. Kissé ellapítjuk, épp csak hogy ne legyen gömb, mert sütés közben meg elterül, majd fakanál végével, kicsit megbökjük a tetejüket.
Egymástól 2-3 cm távolságra sütőpapírral bélelt tepsire sorakoztatjuk őket (sülés közben megnőnek), tetejüket megkenjük a tejszínnel elhabart tojással és a mélyedésekbe 1-1 szem mogyorót, mandulát, diódarabot...stb nyomunk.
4. 200 fokra előmelegített sütőben 8-10percig sütjük, még melegen leválasztjuk őket a sütőpapírról és rácsra rakosgatva hagyjuk kihűlni.
Ha kihült, fémdobozba rakom, de egy jól záródó befőttes üveg, vagy műanyag is megteszi.

Ezt a tésztát a gyerekekkel nyujtottuk, díszítettük is, meg kiszúrták mindenféle formákra.
Az összegyúrt tésztát akár 2-3 napig is tarthatjuk a hűtőben, és bármikor kisüthetjük. Vagy akár melyhűthetjük, és ha kiolvadt ugyanúgy süthető bármikor.

diki
diki 2014. 10. 25. 22:33
Előzmény: #204  emerald
#206
Szia, eszünk, iszunk, dorbézolunk. Ma tettem el 40 liter mustot /kadarka, izabella, otello szőlőből/, az otellóból pedig készítettem egy pár üveg öntetet, simán vetekszik az áfonyával. Mi a savanyúkáposztát így készítjük: 30 kg káposzta, 1 kg só /nem finom,nem jódozott, sima asztali/ 20 gramm egész feketebors, 1 csomag babérlevél, 8-10 db száraz egész fűszerpaprika, ha van 1-2 birsalma. Más fűszert én nem teszek hozzá. link ezen a honlapon más fűszerölet és az elkészítés is rajta van. És egyébként semmi mesterséges dolog nem kell bele ahhoz hogy jó legyen vagy elálljon
diki
diki 2014. 10. 25. 22:38
Előzmény: #205  emerald
#207
Imádjuk a mézeskalácsot, úgyhogy újra nagyüzem lesz. Jó alkalom egy kis összejövetelre a rohanó világban. A sajtosrecept is érdekelne, nekem is van egy. Frissen ropogós, aztán egyre puhább.
diki
diki 2014. 10. 25. 22:49
Előzmény: #203  fxboy
#208
Én is vegyes húsból készítem, de jó sok szafttal a pörköltet, a savanyúkáposztát viszont enyhén megpirítom, zutty bele a pörköltbe és összerottyantom. És ezt szoktam magamnak rizzsel, tejföllel tuningolni, nekem ez pedig a rizses székelykáposzta.
emerald 2014. 10. 26. 09:10
Előzmény: #206  diki
#209
Hú de jól hangzik...:)
Nálunk egyszerű rakott karfiol volt a kaja, ma kiegészül liba levessel.
Diki, mit jelent az hogy "eltettem" a mustot. Hová teszed, (vagy tarósítod?) anyukám a mélyhűtőbe szokta, de arra nekem nem igen van helyem.
Az otellóból meg h készül az öntet, és mire használod?

Mondjuk nekem egy vacak déli fekvésű spájzom van, meg semmi egyéb. Se pince, se padlás, se garázs, de a kerti szerszámos is csak
0,8x2m nehéz bármit tárolni.

Kössz a káposzta receptet! Most már csak gyalult káposztat kéne szerezzek. Debrecenbe a piacon mindig volt, emlékszem.
emerald 2014. 10. 26. 11:58
Előzmény: #207  diki
#210
Sajtos rúd
25dkg margarin
50dkg rétesliszt
1tojás
2kk. só
2dl tejföl
1/2cs. sütőpor+1dkg szalakálé
1evókanál ecet
Összegyúrni, majd 5-7mm vastagra nyújtani(derejemetszővel lehessen vágni) tojással megkenem a tetejét meghintem köménymaggal(el is maradhat) majd kb 10dkg reszelt sajtot szórok a tetejére.
1cm x 10-15cm-es csíkokra vágom, majd sütőpapírral bélelt tepsibe egymástól kicsit széthúzva rakom(picit nőnek)
Előmelegített sütőben, 180-200fokon kb15-18 percig sül.
Leginkább a szinét és nem az órát figyelem, ha megemelkedett, a sajt a tetején kicsit pirult lett akkor jó.

Ez egy családi recept, hogy másnap puha v ropogós az függ a tárolástól, hogy mennyire sült át, vagy kellőképpen kihült-e mielőtt elrakom.
De azt állíthatom h napok múlva is finom!

Diki, ha ilyen "bulikról" írsz mint ez a must eltevés, egyszer felkerekedek és meglátogatlak...:)))
Mondjuk ne aggódj, "csak" a 250km választ el a hopp ottvagyok mindjárttól.:D
diki
diki 2014. 10. 26. 22:06
Előzmény: #209  emerald
#211
Tartósítani szoktam. Fontos, hogy még ne forrjon /csípjen/ a must. Mi este préselünk erre, ami reggelre leülepszik egy kicsit. Fazékba szedek belőle, felteszem melegedni. A tetején hab képződik azt leszedem, a színén is látszik, hogy feldobja a még benne lévő "seprő"-t./tisztára mint a húsleves :)/ Ha nem elég édes, teszek bele egy kis cukrot. Én tulajdonképpen nem főzöm fel teljesen, csak addig melegítem amíg a teteje szépen gyöngyözik. Keverek bele egy kis tartósítót, melegen üvegbe szedem és egy napra dunsztba teszem. Mindig annyit öntök a fazékba, hogy egy 4-5 ujjnyi kimaradjon a hab miatt. A cukrot sem egyszerre zúdítom bele, hanem "folyatom" ,mert azzal tud még kettőhússzal szaladni. Van aki a hideg eltevésre, van aki a többperces főzésre és többszöri átszűrésre teszi le a voksát. Nekem ez jött be a legjobban. A többit majd holnap :)
fxboy
fxboy 2014. 10. 27. 20:14
Előzmény: #209  emerald
#212
Bocsánat, hogy belepampogok.
".... Most már csak gyalult káposztat kéne szerezzek...."
Szerintem Te is meg tudod vágni. Így legalább tudod, hogy mit vágsz bele (bio kukac, zöld hernyó, stb) 20 kg körüli mennyiség nem nagy dolog. 3 óra kb. Sacc 1/2 kg só, ahogyan diki írta szigorúan flanc mentes, sima asztali só, szemes bors, köménymag, fűszer/cseresznyepaprika, fokhagyma gerezdek 1 marék, csokor csombor. A bödönt/hordót nem teli rakni, jól lenyomkodni, 4-5 nagy lapos tányérral lesúlyozni, meleg helyre 1 hétig. Míg érik szaga van! Utána hideg helyen, pl kamrában tartható.
Ez így kb tökéletes:)) A múlt héten hétfőn intéztem le a dolgot. A madaras teszkóban (Pesten jártam) volt akciós káposzta, tán 56,- ft/kg adták. 30 valamennyi kilót vettem, maradt belőle néhány szép fej.

fxboy
fxboy 2014. 10. 27. 20:16
Előzmény: #212  fxboy
#213
+ babér levél, ízlés szerint. :)
diki
diki 2014. 10. 27. 20:50
Előzmény: #212  fxboy
#214
Mi holnap fogjuk savanyítani, addig hagy dideregjen kint lábon a reggeli mínuszban.
diki
diki 2014. 10. 27. 21:10
Előzmény: #206  diki
#215
Öntet nagyon könnyű, de nem gyors. Otellóból szoktam az elég "sűrű" szőlő. Leszemezem, megmosom, lábasba teszem, akár kézzel, akár a hagyományos krumplitörővel kicsit megdöngölöm, hogy repedjenek a szemek. Főzni lassú tüzön szoktam kb 3 órát, közben lehet mást csinálni, nem kap oda. Ha van kedvem a tetejéről néha lepecázom a magokat, kevesebb marad a passzírozáshoz. Szóval, passzírozás. Nekem a sima paradicsompasszírozó bevált. Visszateszem a tűzre, ízlés szerint cukrot teszek bele és ha nagyon híg, egy kicsit még főzöm. Üvegbe teszem egy kicsi tartósítóval és irány a szárazdunszt. Egyébként semmi extra, mintha lekvárt készítenél. De az íze pl. tejberizshez, vaniliás dolgokhoz, egy-két kanál a gyümölcslevesbe stb. hát az ízorgia. De mértékkel szoktam használni a töménysége miatt.
diki
diki 2014. 10. 27. 21:33
Előzmény: #210  emerald
#216
Feljegyeztem, kipróbálom. Sajtos 25 dkg margarin 50 dkg rétesliszt 1 csapott evőkanál só 20-25 dkg sajt lereszelve /ebből hagyok a tetejére/ 2 dl tejföl A lisztbe beleteszem a sót, elmorzsolom a margarinnal, összekeverem a reszelt sajttal, végül összegyúrom a tejföllel. Legalább egy órát hűtőben pihentetem letakarva. De van olyan, hogy este összeállítom és reggel sütöm. Kinyújtom, tojással megkenem, sajttal leszórom innentől ugyanaz mint a tied. Ez akkor van megsülve, ha az alja enyhén barna. Egyébként ezeket a dolgokat az első 1-2 sütésnél kitapasztalja az ember. Frissen ropogós, utána folyamatosan puhul ha marad :)
diki
diki 2014. 10. 28. 07:07
Előzmény: #210  emerald
#217
És bocs, hogy ömlesztve ment el minden, hiába rendeztem mint te.
emerald 2014. 10. 28. 07:20
Előzmény: #212  fxboy
#218
Dehogyis baj, mindenkihez szólt a kérdés :)
Kössz, ez is jól hangzik, nekem csak 20l-es a hordóm, talán 10-12kg +1 fej káposzta egészben is elég.
Az a bajom a vágással h sajnos hiába szeretek főzni, az egyhelyben állós munkákat igyekeznem kell lerövidíteni. Ezt a káposztavágást meg nem lehet ülve csinálni.

De igazad van, majd megoldom valahogy. Nem óriási mennyiség.
emerald 2014. 10. 28. 08:04
Előzmény: #215  diki
#219
Hú kössz, meg is kérdezem van-e még szőllő, amit nem szedtek le.
Mert friss must az biztos nincs.
Ha nem, majd jövőre felkészültek leszünk és kipróbáljuk.

Végülis külföldön készítenek lekvárt, zselét szőllőből.
Szóval ez igazán jó lehet.
Láttam a piacon otellót, majd veszek is, kipróbálom az öntetet.
Kössz:)

diki
diki 2014. 10. 31. 19:56
Előzmény: #205  emerald
#220
Én ezt a kókuszost szoktam készíteni, de csak télen, mert a 40 fokot nemigen bírja TÉSZTA: 7 tojás fehérje, 30 deka porcukor, 1 cs. vaniliás cukor, ezeket kemény habbá verjük. Belekeverünk 20 dkg kókuszreszeléket, 8 deka lisztet. Zsírozott, lisztezett tepsiben sütjük./még a szilikonos sütőpapírral nem próbáltam, majd legközelebb/ KRÉM: 7 tojás sárgája, 15 deka porcukor, 20 dkg. vaj/margain, 2 deka kakaó, jól kikeverni. Tésztára rákenjük, tetejére CSOKIMÁZ: 10 deka csoki 4 evőkanál étolajjal összeolvasztva. Lehűtjük, úgy kenjük a krémre. Könnyen elkészíthető, finom süti. Bejglit nem szoktam sütni, de mindig kapok. Gondoltam, hogy legyen valami mákos is, az országtortát kellene megsütni, isteni /nekem/
emerald 2014. 11. 08. 17:28
Előzmény: #220  diki
#221
Diki, tudtad h van tojásfehérjém amivel valamit kezdenem kell?
:))
Megcsinaltam, tényleg finom és nem bonyolult.

Múlthéten a tepsis libasült mellé csinaltam egy héjában sült édesburgonyát. Sokkal könnyebb mint a krumlipüré/káposzta köret.
Már nem csak elkészíteni, hanem gyomorkímélőbb is.
Könnyű volt meghámozni sütés után, és egyszerre megvolt a köret
a sütőben minden cico nélkül.
Mi portugáliában kóstoltuk elősször, nagyon finom, cukorbetegek is ehetik. Eggyetlen hátránya h drága. 600ft/kg ám egy 20dkg-os bőven elég egy főre, gyakorlatilag szinte nincs hulladéka csak egy hártya héj. Lidl, aldi ahol láttam árulják rendszeresen.
Próbáljátok ki karácsonyra, vagy mindegy mikor igérem nem fogtok csalódni.
emerald 2014. 11. 08. 18:03
Előzmény: #212  fxboy
#222
Ez a recept pedig neked való fxboy :)
Nagyon egyszerű, ám sokaig tárolható meg olyan télies-karácsonyi süti:
Püspök vagy gyümölcskenyér:
A mennyiség 1db őzgerinc formához, (bár én mindig kettesével sütöm)
1egész tojást 20dkg cukorral 5dkg vajjal habosra kavarunk. Hozzáadunk 25dkg réteslisztet amiben elkevertünk 1cs. sütőport. és 2dl tejfölt. Beleszórunk 10dkg aszalt gyümölcsöt vegyesen, de ha semmi más nincs a mazsola is megteszi, plussz egy marék pirított aprított diót.(ebből érdemes többet pirítani, mert az otthoniak ellopkodják nasinak:))
Az én keverékem: 3-4dkg mazsola, néhány szem füge, datoja, sárgabarack apróra vágva, és pár szelet birsalmasajt kockázva. Megszórom pici liszttel h ne tapadjanak össze és ne süllyedjen el a tészta alján.
A dió héját konyharuhában le szoktam picit dörgölni, ami lejön jó, ami nem marad.
Mindezt a tésztába keverni. A formát vajazni, zsemlemorzsával behinteni és 150-160fokon 50-60 percig sütni.
Nem igazán lehet túl sütni, ha nem vagyok biztos a dolgomban, 40-50 perc után teszek a tetejére egy fóliát, csak úgy hanyagul rádobva, h ne égjen meg a teteje de jó alaposan átsüljön. Tűpróba stb...
Picit áll a formában majd kiborítjuk ha kihült 1-2hétig folpackba, vagy fóliába csavarva a hűtőben/spájzban teljesen friss marad.

ui: én csak 15dkg cukorral készítem, de anyukám 20-al, ez az eredeti
családi recept.
emerald 2014. 11. 08. 18:39
Előzmény: #222  emerald
#223
link
Ezt a diós kosárkát nemtudom ismeritek-e?(a képet egyszerűbb volt lopnom, mert nem igazán tudok feltölteni)
Ha kell van egy szintén családi jól kpróbált egyszerű recept.
Persze bonyolultabb mint egy kevert piskóta, de sokkal egyszerűbb mint ahogy kinéz.
De csak akkor teszem be ha valakit érdekel.

Viszont én annyiban variáltam, hogy harmadolni szoktam a tölteléket és készül mákosan és kókuszosan is.
Mi négyen(a gyerekek ha jönnek) mind másfélét szeretünk :)))
fxboy
fxboy 2014. 11. 08. 19:17
Előzmény: #222  emerald
#224

Köszi! Egyszerű és nagyszerű. Mentve.

Tegnap voltam a városban, a Lidlben is jártam. Akciós volt a réteslap is, a sütőtök is. Adta magát a sütőtökös mákos rétes. Ma délután meg is csinálódott. Mit mondjak? ....fönséges volt! :))

Mindenkihez:
Hogyan álltok a Márton napi libával?
:)

diki
diki 2014. 11. 08. 20:41
Előzmény: #224  fxboy
#225
link jóllakottan :)
emerald 2014. 11. 08. 21:15
Előzmény: #224  fxboy
#226
Hmm, jó lehetett az sütőtökös mákos, na még a végén ki is próbálom:)
Nyersen, vagy sülve keverted a sütőtóköt a mákhoz?

Diki, "jól lakva"...:DD

Én is hasonlóképp, de most nem a klasszikus sültet készítettem, hanem ludaskását.-szoktam az sokszor máskor.
Vettem a piacon un. nyakas farhátat amiben benne volt a zúzája, szive. Kemény 220ft/kg áron 4 db-ot.
Leszedtem minden hájat amit csak tudtam róla, majd megfőztem levesnek, jó sok zöldséggel. Kifagyasztottam egy éjszaka, leszedtem az utolsó csepp zsírt is a tetejéről, majd leboncoltam a húst ami amúgy is majd le esett a csonról. Pirítottam hagymát, rádobtam egy kis gombát megdinszteltem, beletettem a rizst, majd levessel felengedtem. A levesből kiszedett husokat, zúzát, szivet kockáztam a többi ugyis "szakadt" a zöldségeket szintén. A megfőtt gombás rizzsel összekevertem és mennyei volt :)
Maradt a levesbe is bőven, de még a szőrös "gyerekpótléknak" is jutott bőven husi.
1100ft-ból lett 70dkg hájam(amit majd később kisütök, egyéb mélyhűtőben lévővel), a zöldségekre rizsre nem költöttem többet mint 1000ft, így cca2000ft-ból lett legalább 10 embernek elengendő leves+főétel.
És nem volt túl bonyolult, vagy időigényes sem!

Az igazi ludaskására dukálna egy kis sült libamáj, meg egy kis meleg tepertő, de ehhez most nem volt kedvem.
Viszont én ezt (igaz májjal stb..) megcsináltam igazán prominens vendégeknek, akik maguk is jól főznek.-csak morzsák maradtak...:)
fxboy
fxboy 2014. 11. 09. 19:26
Előzmény: #226  emerald
#227
Lehéjazva, kimagozva, nyersen nagylukún lereszelve, mákkal, cukorral, fűszerekkel összekeverve. Majd sütés közben párolódik. Egész más ízt ad, mintha sima főzőtökkel készülne, ahogyan sokan ezzel is készítik. Édesebb, zamatosabb.

Ez a leveses - kásás liba farhátas cuccod egészen kiváló és ötletes.
Néha, ha kapok én is szoktam liba farhátat venni kimondottan a hájáért, amit leszedek róla és külön kisütöm. Mert egyébként a libazsírt kb aranyárban (végre egy kicsit megmozdult fölfelé pénteken) szokták adni, így pedig sokkal kedvezőbb ár/érték arány jön ki. A többi pedig megy a levesbe, hasonlóan, mint ahogyan Te is csináltad.
:)

fxboy
fxboy 2014. 11. 09. 19:28
Előzmény: #225  diki
#228

Óóóh! De gyönyörűek!
:))

fxboy
fxboy 2014. 11. 09. 19:38
Előzmény: #228  fxboy
#229


... a madarak
:)

fxboy
fxboy 2014. 11. 13. 09:00
Előzmény: #225  diki
#230
Van trakid?

diki
diki 2014. 11. 13. 09:02
Előzmény: #230  fxboy
#231
Az mi?
fxboy
fxboy 2014. 11. 13. 09:13
Előzmény: #231  diki
#232
...=traktor :) = Rába

emerald 2014. 11. 13. 09:19
Előzmény: #232  fxboy
#233
Neked van?!
Tudok egy helyet ahol sok jó mezőgazdasági, kiskerti gép ócsón beszerezhető
dobj egy mailt ha érdekel, ide nem rakom be:)
emerald kukac freemail.hu
fxboy
fxboy 2014. 11. 13. 09:35
Előzmény: #233  emerald
#234

Köszönöm! Nekem már van - lentebbről. Még veszek hozzá. :)
Mert a népek beijedtek q3-tól, s most nagyon dobják. Jó áron lehet most még venni.

diki
diki 2014. 11. 13. 09:35
Előzmény: #232  fxboy
#235
Rába részvényem van, traktorom nincs, föld eladva. Ahol dolgozok viszont van Rába. Erős egy dög :)
diki
diki 2014. 11. 13. 09:40
Előzmény: #234  fxboy
#236
Nekem még megvan a 2013 márciusi is, arra bővítettem 1-szer :) Az mg messze nem olyan fényes ahogy fényezvenyilvánosságra hozzák. Mi most vágóasztalt akarunk venni, de előbb megnézzük, hogy jön ki bérmunkában, azután döntünk.
fxboy
fxboy 2014. 11. 13. 09:53
Előzmény: #235  diki
#237

Semmi különös, csak azért kérdeztem rá, mert láttalak ott beírni.
re: hogy dőlne össze a pf
:)

emerald 2014. 11. 13. 10:08
Előzmény: #234  fxboy
#238
Jah, hogy rába részvény:))

En meg azt hittem kerti gépek érdekelnek.
Amúgy azon a bizonyos helyen, rendszeresen van barkács gép, szerszám, meg kiskerti gép is, ha érdekel titeket.
diki
diki 2014. 11. 16. 17:08
Előzmény: #238  emerald
#239
Savanyú káposztádat megérlelte már az idő? Az enyém konyhakész :)
diki
diki 2014. 11. 16. 17:10
Előzmény: #237  fxboy
#240
Ma szedtem fel csicsókát és megsütöttem, nagyon finom volt. Igaza van anyukámnak, tényleg szeretem :) Na de a felkarikázása felért egy légvédelmi támadással :D
diki
diki 2014. 11. 16. 17:12
Előzmény: #238  emerald
#241
Nem akarok tolakodó lenni, de ha gondolod van egy rakat sütireceptem, beszkennelem, mappába teszem és elküldöm ha érdekel. Mindegyik kipróbált.
emerald 2014. 11. 16. 17:26
Előzmény: #239  diki
#242
Ahh, dehogy!
Sajnos elvoltam foglalva mindenféle mással, meg szereztem végre egy jó gyalut, mert az se volt, megy lenyomó követ:)
Na de karácsonyra csak meg lessz.

Viszont a szomszédba ettem egy sült husit káposztával.
Lekapatták mindkét oldalát a hússzeleteknek, majd tepsiberakták, megszórták jó vastagon savanyúkáposztával, tetejére hagymakarikák és vékony szalonna szeletek kerültek, majd be a sütőbe. Gyors, egyszerű és finom:)

Hát a kipróbált süti recept az jöhet mind :)))
fxboy
fxboy 2014. 11. 16. 18:14
Előzmény: #242  emerald
#243

"....Lekapatták mindkét oldalát a hússzeleteknek, majd tepsiberakták, megszórták jó vastagon savanyúkáposztával, tetejére hagymakarikák és vékony szalonna szeletek kerültek, majd be a sütőbe....."
Profi!
A napos oldalon vagy. :))))

fxboy
fxboy 2014. 11. 16. 18:26
Előzmény: #240  diki
#244

A fránya CSICSÓKÁNAK (q.va caps lock) tényleg macerás a pucolása.

Ma Pestről hazafelé jövet Szfváron az Auchanban kaptam kacsa hájat akciósan. Most azt sütöm ki. Reggeliként majd a kacsa zsíros kenyérhez nagyon jól fog pászolni a savkáposztám. Atom erős csöves és cserkó paprika is van benne. Azt mondják, hogy az idén különösen jól sikeredett a savkápom. :)

diki
diki 2014. 11. 16. 19:01
Előzmény: #242  emerald
#245
Na végre!! Ugye hogy van más hús-sav.kap. kompozíció :) Kipróbálom
fxboy
fxboy 2014. 11. 23. 16:30
Előzmény: #245  diki
#246

Gránátos kocka slambucosan, utána gránát alma - az egészség megőrzés miatt... :)
Most pedig ismét sütőtökös mákos rétes. :)))
Jó ez a vasárnap délután!

emerald 2014. 11. 23. 17:42
Előzmény: #246  fxboy
#247
Hmm de jó lehetett. Megcsinálom már én is azt sütőtökös mákost ;)

Nálunk libaleves mélyhűtőből, meg sajtos pesztós tepsis csirke.

Még mindig káposzta:
Anyukám sosem káposztás tésztát készít, hanem a káposztás sztrapacska egyszerűsítet formáját káposztás nokedlit.
Biztos nagyon furcsán hangzik elsőre, de ehhez a nokedlihez nincs tojás keverve h könnyű maradjon. Aki megkóstolta nálam annak mindnek ízlett. Sokkal jobb mint tésztával, rögtön a káposztára van szedve,így beissza az ízeket magába.
Meg olcsó és gyors is ;)
fxboy
fxboy 2014. 11. 23. 18:08
Előzmény: #247  emerald
#248

Szoktam én is káposztás noklit csinálni. Aztán lehet variálni, ki hogyan szereti. Én sósan, sok frissen őrölt borssal.
fxboy
fxboy 2014. 11. 23. 18:24
Előzmény: #247  emerald
#249

A Lidl réteslapját javaslom (még mindig akciós), mert könnyű vele dolgozni, könnyű feltekerni, pont jó az állaga. Más lapok szárazak, törnek, ha nedvesíted, akkor meg szétmállik az egész cucc. Ha ilyen anyag jön be a konyhámra, akkor ezt csak simán rétegezem, nem csavarom föl.
Sok tököt bele! Sütés közben a levét kiengedi, de a mák felszívja. Egy közepes méretű tökhöz ment 25 dkg mák, meg a többi cucc (cukor, fahéj, szegfűszeg, szerecsendió, narancshéj). A 8 lapos rétesből lett 2 db 3 lapos 1 db 2 lapos tekercs. A 3 tekercs pont belefért a kis tepsimbe. 3 db ágfánál (kb kar vastagságúak) kb 1 óra alatt kész lett. Cukrászok elbújhatnak, Nagyikám pedig föntről örül. :)))

diki
diki 2014. 11. 23. 21:33
Előzmény: #246  fxboy
#250
Még csak most sikerült beesnem a gép elé. Imádom a gránátalmát. Készülök a kgst piacra, szoktam venni ilyenkor egy pár üveg gránátalmalevet. Én délre sült csirkét készítettem /2 sajátot/, főtt és utána vajon kérgesített burgonyával. Édesség túrós, szilvalekváros derelye. A töltött káposztát /rizses/ pedig most kaptam le a tűzhelyről. Reggelig kihűl. Úgyhogy jó ez a vasárnap este, letehettem a fenekem végre :) Szerencsére ez nem rendszer, de egész nap kint voltunk, úgyhogy csúszott a program. Hét közben a tepsün krumpliba tettem csicsókát félevágva, finom volt. Hamar rászoktunk.
diki
diki 2014. 11. 23. 21:41
Előzmény: #247  emerald
#251
A múltkor kipróbáltam a karalábés tésztát is, annyi, hogy ennél fehérborsot tettem rá, egyébként ugyanúgy készül mint a káposztás. A szomszéd gyermekes anyuka pedig cukorral készítette.
diki
diki 2014. 11. 23. 21:43
Előzmény: #247  emerald
#252
A receptek válogatás alatt, most írkálom rá a megjegyzéseket, jövő héten küldöm :D
diki
diki 2014. 11. 23. 21:47
Előzmény: #247  emerald
#253
Kicsit visszaolvasom majd az EUR/USD topikot, felkeltette pár dolog a figyelmemet :)
fxboy
fxboy 2014. 11. 30. 18:49
Előzmény: #253  diki
#254

Csak azért, hogy előrébb kerüljön a totyik: karibi csirkemell
:)

emerald 2014. 11. 30. 19:05
Előzmény: #253  diki
#255
Köszi előre is a recepteket, jó lessz az bármikor.
Csak időm lenne elég sütni...:)

eur/usd topikban érdemes olvasgatni, persze nem engem..:D
Tőzsde nem megy olyan jól mint a sütés...;)
Szarvasvadi, sjani, meg néhányan professzionalisan viszik a topikot.
emerald 2014. 11. 30. 19:15
Előzmény: #254  fxboy
#256
Mitől lett karibi, gyümölcsöktől?

Eszembe jutott egy másik káposztás kaja.
A káposztás bableves. Debrecenben ettem, nagyon finom.

Az a lényege h külön a babot, a füstölt csülköt és káposztát megfőzik, majd összekeverik ezt az egészet. Talán pici rántás megy bele.
Diki biztos jobban tudja, hajdúsági kaja.
Én egyszer készítettem de férjem szerint rosszul mert a csülkös bablevesbe tettem a káposztát, és rettenetes módon répa is volt benne...:D azt mondta a répát nem birja a gyomra.
diki
diki 2014. 11. 30. 19:24
Előzmény: #256  emerald
#257
Mi savanyú káposztával készítjük. Én úgy szoktam, hogy a csülköt kuktában előfőzöm, csont cupp ki, Lulunak a labradornak, utána levével együtt teszem nagyobb fazékba a beáztatott babbal együtt. A savanyú káposztát a vége felé, mert attól minden nehezebben fő. Én szoktam egy kis rántást is tenni bele. Na és ezután kell valami tartalmas kaja, is mert ez vasszegolvasztó :D
diki
diki 2014. 11. 30. 19:28
Előzmény: #257  diki
#258
Ma nyúlcombot sütöttem bolti fűszerezéssel, kebab, grill, gyros. Nagyjénaiban egy jó adag krumpli, rá a hús, kevés víz és olaj alá, tető rá és be a sütőbe. Egy óra alatt kész volt, hozzá almakompót, cékla, igény szerint.
emerald 2014. 11. 30. 19:34
Előzmény: #257  diki
#259
Igen elfelejtettem írni de savanyúkáposztára gondoltam.

Majd újévre megfőzöm. Most akkor tudom már hogyan kell.
Állítólag (répa nélkül...:D) a másnapossagra is jó...;)
emerald 2014. 12. 06. 09:56
Előzmény: #259  emerald
#260
Pukkantgat a savanyúkáposztám, de nem tudom kell-e habot szedni a tetejéről nem merem kinyitni. A férjem szerint kellene...
Mindössze 10napja érik, nem tömtem túl van 10cm üres hely a hordóban, és a vizet is rendszeresen pótolom.

Szerintetek kellene habot szednem?!

Más,
holnap keresztelő lessz egy ismerősömnél. A férj glutén érzekeny, egy csodás sütim van amibe nincs liszt. Ez a répatorta!
Svájci specialitás, náluk húsvétkor sütik úgy mint mi karácsonykor a
beiglit. Az íze mintha csokis valamit ennél!
Soha senki akit megkínáltam rá nem jött h mi van benne.
Az én répautáló férjem is imádja.

30dkg sárgarépát finomra reszelünk, 5tojás sárgáját 20dkg cukorral, egy vaniliáscukorral habosra keverünk. 30dkg diót megdarálunk (lehet mogyoró v mandula), a tojásfehérjét habbá verjük. 1tk. fahéjat, késhegynyi szegfűszeget, szerecsendiót, a répát, diót a tojásos masszába keverünk. A végén a tojáshabot óvatosan belekeverjük.
Vajazott, zsemlemorzsával hintett (kapcsos) tortaformában sütjük.
200fokra előmelegített sütőben 50percig sütjük.
Egy nappal előbb érdemes elkészeni és pihentetni ajánlatos.
De persze kihülés után is finom, csak jobban összeérnek az ízek.
Szóval ez az süti ami jobb másnap...:))
Amúgy az eredeti recept szerint marcipánnal be van vonva a teteje, meg marcipán répa díszíti, de nekem ahhoz sose volt kedvem/időm.

Az a kérésem ha valakinek lenne valami bevált sós süti azt kérnék, pogácsa, pirog..mit tom én mi, nekem csak az az egy sajtosom van.
Na meg egy krumlis pogi, de az kicsit macerás, és csak frissen jó.
diki
diki 2014. 12. 06. 19:16
Előzmény: #260  emerald
#261
Kaptam egy óra nethozzáférést :) Igen, le kell szedni a habot róla, nyomatót levenni, átmosni, visszatenni nehogy bepenészedjen.
Átküldettem a recepteket a héten. Abban is van répatorta :) És van egy ufókifli, ami nálunk nagyon izlik mindenkinek. Lehet kisebbeket is készíteni, mert a receptes olyan mint a Tescos sajtos kifli. Remélem átérkezett, bár a gyerek váltig állítja :) Majd megnézem miket küldött, ha újra leszek. Jó sütkérezést.
emerald 2014. 12. 06. 21:09
Előzmény: #261  diki
#262
Kössz, akkor kinyitom és lehabozom.

Sajnos nem jött át az email.
Esetleg mégegyszer megpróbálnád? De nem sürgős!!!
emerald07@freemail.hu
fxboy
fxboy 2014. 12. 07. 19:00
Előzmény: #260  emerald
#263


Ha nem mered kinyitni, honnan tudod, hogy hab van a tetején? Nekem nem szokott.
"Pukkantgat" - Persze! Érés közben gáz képződik és biztos olyan az edényed, hogy így távozik belőle.
Milyen vizet kell pótolni? Nem kell rátölteni vizet, untig elég a sajátja.
Ha normálisan langyos helyen volt 1 hét múlva kóstolható, fogyasztható.

A karácsonyi mákos gubához most tettem be sülni a gubakiflit. Szuper lesz!
Holnap elkezdem a karácsonyi mézes aprókat. Ez több napos menet szokott lenni. :)

Babos káposzta füstölt csülökkel: úgy emlékszem, 1-2 hónapja írtam róla.

fxboy
fxboy 2014. 12. 07. 19:10
Előzmény: #256  emerald
#264


Igen, a gyümölcsöktől. És a fűszerektől!
Recept nélkül, saját találmány/elnevezés, séróból ment. :)

emerald 2014. 12. 07. 19:20
Előzmény: #263  fxboy
#265
Már belenéztem, nagyon kevés ici-pici hab volt rajta.
Tudod cserép hordóm van, aminek úgy van kiképezve a teteje h van egy preme amit vízzel kell feltölteni, ebbe ül bele a tető így légmentesen zár.
Vagyis a levegőből nem kereülnek bele baktériumok.
Persze a káposztára semmi víz nem került.

Éjjel 18-20 nappal 22-23fokos helységben volt, ja és nem volt büdös tőle.
Gondolod akkor esetleg már hidegre tehetem?
Megkóstolom majd, olyan szép "üvegesnek" láttam.

Jobb háztartást vezetsz mint a nők 90%-a! Gubakifli....azta, na ezt még én se. Szeretjük a sima boltival is...:)
Illatos lesz a ház pár napig a mézestől...:))
Próbáld csak ki az enyémet is, lehet többé nem sütsz mást!

Én meg megvettem a sütőtökös-mákos rétes hozzávalóit, de idő az nem maradt rá. Majd jövőhéten...:)
fxboy
fxboy 2014. 12. 08. 07:28
Előzmény: #265  emerald
#266

Ismerem ezt a cserép edényt. Nekem is van ilyen, de savkáp-hoz már nem használom. Így már OK a vízpótlás. Sztem már teheted hideg helyre és már fogyasztható.

A mákos gubához ha bolti kiflit használsz, akkor ne sima kiflit, hanem ajánlom a vajas kiflit. De a legjobb a saját készítésű gubakifli. Úgy ízesíted, ahogyan akarod (én bőven vaníliázom) és az állaga is jobb (tömörebb) mint a boltié. Mézes tejjel, olvasztott vajjal meglocsolva, fűszeres mákkal megszórva, vanília öntettel tálalva.... - Aztán lehet küzdeni a derékhájjal a Balaton-átúszásért. :)

A Te mézesed is sorra kerül. :)

fxboy
fxboy 2014. 12. 10. 06:04
Előzmény: #265  emerald
#267

Szia emerald!

Visszaolvastam, de nem találom a mézes sütidet.
Segítesz?
Kösz. :)

fxboy
fxboy 2014. 12. 12. 11:20
Előzmény: #267  fxboy
#268

Kocsonya szezon :)

emerald 2014. 12. 12. 11:38
Előzmény: #267  fxboy
#269
Szia, jaj csak most vettem észre, bocs!
#205hsz
emerald 2014. 12. 12. 11:41
Előzmény: #269  emerald
#270
Akár a dupláját is készítheted!
Mélyhűtve ajándéknak is kiváló, persze kisütve is, de tudod ahol gyerekek vannak ott így nagyobb az öröm...:))
Törölt felhasználó 2014. 12. 12. 21:29
#271
Saci sajtosa!

1,6kg liszt

50dkg zsír

50 dkg margarin

30dkg reszelt sajt18 dkg szezanmag

4 tojás sárgája

4 dl tejföl

1cs sütöpor

4 csapott kk só

Mindent egybe kell gyúrni , kinyújtani ,derelyevágóval ujjnyi vastagra vágni tepsiben tojás fehérjével megkenni .Mi ennek a felét szoktuk sütni igen ízletes .Sok sikert hozzá!!
fxboy
fxboy 2014. 12. 14. 19:08
Előzmény: #269  emerald
#272

Kösz, ez jó lesz! Holnap összeállítom, holnapután kisütöm.
Az összeállítást majd egy kicsit személyre alakítom.

Az első adag mézes MEO (kölkek szerint kiváló) után fém dobozban már zárolva.
:)

A héten még lesz 2-3-szor mézes nap.
Egy hét múlva
- vasárnap mákos, diós beigli
- hétfőn zserbó
- kedden flódni.
Addig kiderül, hogy időjárástól függően Szenteste hol lesz, így a többi kaja is majd eképp alakul.
Az elmúlt napokban belementem kicsit a villanyszerelésbe, így kész van a díszkivilágítás is. Most jöttem meg Pestről, ajándékozás egyeztetési tárgyalások voltak a kölkek ügyében. :)
Egyszerűbb Advent-et kívánok Mindenkinek.



emerald 2014. 12. 15. 23:03
Előzmény: #272  fxboy
#273
Ma elkészült a sütőtökös-mákos rétes.
Hmm, három szeletet faltam be....:))
emerald 2014. 12. 15. 23:05
Előzmény: #271  Törölt felhasználó
#274
Nagyon igéretes, ha kipróbáltam megírom h sikerült...:)
fxboy
fxboy 2014. 12. 16. 14:08
Előzmény: #273  emerald
#275
diki
diki 2014. 12. 20. 09:47
Előzmény: #272  fxboy
#276
Finom lett a tökös-mákos, először nagy szemeket meresztettek rá :) Nálunk gesztenyés és almás süti és krémes nélkül nincs karácsony. Mindegyik könnyen elkészíthető, ha érdekel valakit, feldobom ide.
emerald 2014. 12. 20. 10:12
Előzmény: #276  diki
#277
Szia!
Már hiányoltalak:)
Nem jött meg az email, megtennéd h újraküldöd:
emerald07@freemail.hu

A múltkor mikor megadtam az email címet, balgán lefelejtettem a 07-et. Aztán létezik egy olyan is, csak az nem az enyém.
Valószínű nála landolt a receptgyüjtemény....:((
Bocs Diki, ilyen lüke szétszórt vagyok.

Engem minden érdekel, de a házi krémes az leginkább.

Régen kapható volt a Culinárisba un. ciprusi krémes, hát az valami mese finom! Már próbáltam levadászni a netről, majd egyszer alapos kutatás után kipróbálom.
emerald 2014. 12. 20. 10:31
Előzmény: #275  fxboy
#278
Koszi, hasznos cikk!
diki
diki 2014. 12. 20. 15:46
Előzmény: #277  emerald
#279
15-től vagyok szabin, ugyhogy egy kicsit elszakadtam a mindennapoktól, a természet jó regeneráló, ha már kaptam egypár páros lábbal rúgást ebben az évben az élettől :)
Krémes:
Tészta:
25 deka lisztet elmorzsolunk 15 deka margarinnal. 1 csipet sóval, 1 deci tejföllel és 1 tojássárgájával összegyúrjuk. 1 órát hűtőben pihentetjük. Két lapot sütünk belőle.Az egyiket a tepsü hátán, a másodikat pedig benne, és azt benne is hagyjuk. Vigyázz törékenyek !!!
Krém: 4 csomag vaniliapudingot 10 deka cukorral és 2 dl vizzel elkeverünk.
1 liter tejet egy nagyobb /kb 4 liter/ edényben felfőzünk, hozzáöntjük folytonos keverés közben a pudingot. Közben 9 tojás fehérjét 30 deka kristálycukorral kemény habbá verünk, és a fövő pudinghoz keverjük. Gyorsan kemény lesz. Nem kell csak 1-2 percig főzni.
A tepsüben kihűlt lapra tesszük a krémet, a másikkal befedjük. Betakarjuk egy konyharuhával. Mire kihül a tészta is megpuhul, ekkor jól szeletelhető. Tetejére sima porcukor vagy vaniliáscukor kerül.

Ezt ilyenkor ünnepeken szoktam, mert a tojássárgája mehet linzerbe, fasirtba, majonéznek stb.
emerald 2014. 12. 20. 18:20
Előzmény: #279  diki
#280
Köszi a receptet, nem is bonyolult, kipróbálom.
Nekem meg van egy "ehhez való pár" illetve amihez csak tojássárgája kell de az jó sok!
A portugálok nemzeti sütije:
link
Ezt innen már elkészítettem, és jó volt...:)

Diki, sajnálom, de remélem jól kijössz belőle bármi is történt.
Jó sütés-főzést, és készülődést!

Nálunk is nagyüzem van, a "kicsi" gyerek jön a pasijával, a nagy meg meghosszabítja az ünnepeket, január 7-től jön haza egy hétre...:)
Asszem utánna rögtön kezdhetem újra a nyári diétát.
fxboy
fxboy 2014. 12. 20. 19:35
Előzmény: #276  diki
#281

Engem érdekel, dobjad légyszi!

Rúgd vissza neki! Jó regenerálódást!

Tegnap hókifli. Ma kész a zserbó, holnap megkapja a csokimázt. A beigliket most tettem be a pokolba.
Eddig jól állok, nincs váratlan esemény, hacsak a hókiflik formája nem... :)

fxboy
fxboy 2014. 12. 20. 19:39
Előzmény: #278  emerald
#282

Ez a Vakegér cirkusz nem rossz.

Ha arrafelé járok és épp ott vagytok, akkor feltétlenül benézek.
:)

diki
diki 2014. 12. 21. 14:04
Előzmény: #281  fxboy
#283
Almás krémes:
Tészta: 10 deka zsír
30 deka liszt
10 deka porcukor
fél sütőpor, 1 tojás, 1 vaniliacukor
1 kanál tejföl
Összegyúrjuk, kicsit hűtőbe tesszük. 3 lapot sütünk belőle.
Töltelék:
Krém: 1/4 liter tej
3 cs. vaniliáscukor
2 evőkanál liszt
2 tojás sárgája
ezeket összefőzzük

10 deka vajat 10 deka porcukorral
kikakvarunk, a kihűlt krémhez adjuk

Alma: 1 kg reszelt alma,fahéj, cukor ízlés szerint, összefőzzük.
Összeállítás:
Tészta
alma
tészta
krém
tészta

Könnyű elkészíteni, és napról napra puhább

diki
diki 2014. 12. 21. 14:15
Előzmény: #281  fxboy
#284
Gesztenyés:
4 tojásból 2 db kakaós piskótát sütünk

Töltelék: 1 cs gesztenyemassza
2 evőkanál baracklekvár
2 evőkanál kakaó
2 csomag háztartási keksz/kicsi/
darabokra törve/klopfolo/
1/2 dl rum vagy aroma
kb 4 dl tej, ha aromás akkor +féldeci
jól összedolgozzuk

Krém: 1 vaniliapudingot 3 dl tejben megfőzni.
1 margarint 20 deka porcukorral
kikavarni, a kettőt összekeverjük.
Sorrend
piskóta
krém
töltelék
krém
piskóta

Nagyon kiadós és nálunk a fiatalok kedvence
fxboy
fxboy 2014. 12. 21. 17:56
Előzmény: #284  diki
#285

Kösz!

2 csomag háztartási keksz/kicsi/ - itt elakadtam. Én 1 kg ht kexben vagyok bejáratva. Tehát mekkora a kicsi ht kex?
Egyébként tökéletes nyári süti, mert ha a piskótát megveszem, nem kell sütni.

Ha nem zsenánt, mi volt az a rugdalódzás?
Ne hagyd magad, Neked drukkolunk! :))

diki
diki 2014. 12. 21. 22:44
Előzmény: #285  fxboy
#286
Akkor fél kiló :)
fxboy
fxboy 2014. 12. 23. 17:36
Előzmény: #286  diki
#287

Jó, akkor fél kiló. :)

Holnap már nem leszek gép közelben, ezért: Boldog, békés karácsonyt!
Emeraldnak is!
Meg mindenkinek, aki errefelé jár.

diki
diki 2014. 12. 23. 20:46
Előzmény: #287  fxboy
#288
Csatlakozom, mindenkinek kellemes ünnepet, jó pihenést.
Törölt felhasználó 2014. 12. 23. 21:04
Előzmény: #288  diki
#289
Boldog karácsonyt mindenkinek!!
A krémest holnap probáljuk ki ,további jó készülődést!
emerald 2014. 12. 23. 21:11
Előzmény: #288  diki
#290
Kedves fórum pajtik!
Nagyon kellemes ünnepeket kívánok!

Ma nem főztem, az öcsém eljött és élő zöld díszeket készítettünk....:)
Semmit nem vettünk, minden a kertből volt. Még négy szál friss rózsa is akadt.
fxboy
fxboy 2014. 12. 25. 16:34
Előzmény: #290  emerald
#291

Sziasztok!

Hogy telik a Szeretet Ünnepe? Szerettetek már? Templomban voltatok? Kajával, piával birkóztok? A szegényeknek adakoztatok?

:)

emerald 2014. 12. 27. 09:49
Előzmény: #291  fxboy
#292
Soha ilyen fáradt nem voltam mint most. Asszem orvos lesz belőle.
Tegnap elvitt a férjem étterembe h ne dolgozzak, de ma névnapos, szóval a Diki féle házi krémest kapja rántott husival.-majd beszámolok hogyan sikerült.
Templomba rég nem járok. A magam módján hiszek, nem római katolikus módra. Sokkal elfogadóbb vagyok mindenféle valással.

Neked?! Feltételezem begyüjtöttél jó sok szeretetet azért a sok finomságért amivel annnyit dolgoztál.

eur/usd topikba olvastalak, lenne nekem is kérdésem nem csak adóügyileg. Légyszi ide írj nekem: emerald07@freemail.hu
fxboy
fxboy 2014. 12. 27. 16:34
Előzmény: #292  emerald
#293

Jobbulást!

Írtam, küldtem.

emerald 2014. 12. 27. 19:50
Előzmény: #288  diki
#294
Diki,
most ettük a krémest, mennyei volt!
Jah, és nem is bonyolult...:)
Köszi szépen mégegyszer!
diki
diki 2014. 12. 28. 13:10
Előzmény: #291  fxboy
#295
Elttelt az unnep, jon az ujev. Karacsony elott egy het onkentesseg, szeretet nyakunkba zudult.
Elso nap 13, masodik nap 14 fos csaladi osszejovetel volt. Kozben jol kibeszelgettuk magunkat a nagyobbik fiunkkal aki augusztus kozepen volt itthon utoljara. Templomban nem voltam, nem helyfuggo a hit szamomra. Tudod, csak O es en, minden korites nelkul. Az emberi unneples mellett nem feledketunk meg kedvenceinkrol sem, kutyasetaltatas, jatek, degu kergetozes, afrikai feherhasu sun furdetes, futtatas. A aok kaja melett jo volt a mozgas..... Szoval igy telt..
diki
diki 2014. 12. 28. 13:11
Előzmény: #294  emerald
#296
Orulok es remelem jobban vagy
emerald 2014. 12. 28. 13:36
Előzmény: #296  diki
#297
Köszönöm, jobban vagyok :)
fxboy
fxboy 2014. 12. 30. 09:05
Előzmény: #297  emerald
#298

Szia!

Elfelejtettem mondani, hogy ez év elején az SZJA-bevallási időszakban indítottam egy totyikot a tb/eho ügyben. Ott egy fórumtárs nagyon-nagyon profi hsz-eket írt. Talán "stock" vagy valami ilyesmi nick alatt. Érdemes rá figyelni!
Majd megpróbálom megkeresni és előrébb hozni azt a topic-ot.
:)

emerald 2014. 12. 30. 10:32
Előzmény: #298  fxboy
#299
Oké, köszi!
Lehet h stocky, ilyen ninck alatt daxba is irogat néha.
emerald 2015. 01. 01. 10:07
Előzmény: #299  emerald
#300
Nem kaja....arra már rá se tudok nézni :)

Az előmelegített tányér.....mint a szállodákban...;)

Olyan sokmindenhez jó, pl. rántottához(ma reggel) ami hideg tányérra téve azonnal elhül még mielőtt belekezdenénk az evésbe.

1)ici-pici vizet a tányérra önteni sorba egymásra rakni őket, majd be a micróba. Kivenni áttörölni. Ha nagy a vendégség és jól lecsöpögtetet tányérokat rakunk be, akkor magától elpárolog a víz, meg lehet úszni a törölgetést.

2)elektromos vízforraló. Kicsi vizet a tányérokba, mire a másodikba beleöntöm az elsőt már lehet kiönteni törölni.
Fél perc az egész....:)

Topik gazda

fxboy
fxboy
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek