Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 08. 16. 08:50

Devizakereskedés  

Tudom hogy volt már több FOREX-szel foglalkozó topic is, de valahogyan mind "elsüllyedt". Talán most sikerül életre hívnunk egy újat.



Tehát hajrá! :-)



PGY
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 09. 22. 08:49
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
beteg vagy )
phy beteg
Törölt felhasználó 2009. 09. 22. 08:48
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
Látod, tudsz te értelmeset is írni, ha összekapod magad. :-) Köszi!
Törölt felhasználó 2009. 09. 22. 08:32
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
Adómentessé válhat az ötéves lekötés

Oszkó Péter pénzügyminiszter néhány napja azt ígérte, hogy idén már nem nyúlnak az adórendszerhez, és csak apróbb változtatásokra kerül sor, ennek ellenére a legújabb törvényjavaslat számos módosítást tartalmaz.

Egyebek mellett az eddig csak tőzsdei ügyletekhez kapcsolódó kedvezmények a tőzsdén kívüli, ellenőrzött tőkepiaci tranzakciókra is kiterjednének a javaslat alapján. Utóbbak esetében el lehetne számolni a nyereségeket és a veszteségeket az adott adóéven belül, és a részvények mellett devizákkal és különböző árupiaci termékekkel is lehetne kereskedni, valamint a 25 százalékos forrás adó helyébe 20 százalékos adó lépne - derül ki a Népszabadság összefoglalójából.

A tartós befektetéseken elért nyereséget még alacsonyabb, 10 százalékos elvonás terhelné, ha a legalább 25 ezer forintos összeget legalább három évre kötötte le a tulajdonos. Ha egy ügyfél öt évre köti le a pénzét és erről szerződés köt a befektetési szolgáltatóval, akkor a teljes nyereség adómentes lehetne.
Törölt felhasználó 2009. 09. 14. 16:30
#14
Ismét kaptam 1 ilyen hírlevelet :

link
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 18:07
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
A font kutya gyenge (ami részben érthető is), de tudom, hogy Téged az ilyen dolgok nem befolyásolnak ;-)!
Törölt felhasználó 2009. 08. 20. 07:40
#12
A kábel 4 óráson kialakított egy emelkedő csatornát :

a részletek itt : link

Mit szóltok hozzá ?

üdv

GG
Törölt felhasználó 2009. 08. 16. 14:34
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#11
PGY!

Köszi hogy belinkelted a hírlevelet. Használjátok egészséggel :-) Sok más hasznos dolog is található a blogon. :-)

üdv

GG
link
Törölt felhasználó 2009. 08. 16. 13:38
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#10
Teljes mértékben igazad van! Elnézésd a butaságért!

Az amerikai indexekkel szerintetek mennyire szoros az összefüggés az EURUSD devizapár esetén?

Az EURHUF párnál mit vártok?
Törölt felhasználó 2009. 08. 16. 12:32
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Elnézést a 3 hsz.-ért!
Törölt felhasználó 2009. 08. 16. 12:32
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#8
Az általad linkelt levél elég jól mutatja a trendet. Véleményem szerint is, ha a csúcs-völgy elemzést nézzük mind 4h-s, mind napos idősíkon a trend felfele mutat az EurUsd esetében.

Annyi kiegészítést tennék simonsz kollégának, hogy egy bankcsőd az USD-t erősítené, a kockázatvállalási hajlandóság csökkenése révén (milyen unalmas klisé ez ;-)))!
Törölt felhasználó 2009. 08. 16. 12:32
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#7
Az általad linkelt levél elég jól mutatja a trendet. Véleményem szerint is, ha a csúcs-völgy elemzést nézzük mind 4h-s, mind napos idősíkon a trend felfele mutat az EurUsd esetében.

Annyi kiegészítést tennék simonsz kollégának, hogy egy bankcsőd az USD-t erősítené, a kockázatvállalási hajlandóság csökkenése révén (milyen unalmas klisé ez ;-)))!
Törölt felhasználó 2009. 08. 16. 12:31
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#6
Az általad linkelt levél elég jól mutatja a trendet. Véleményem szerint is, ha a csúcs-völgy elemzést nézzük mind 4h-s, mind napos idősíkon a trend felfele mutat az EurUsd esetében.

Annyi kiegészítést tennék simonsz kollégának, hogy egy bankcsőd az USD-t erősítené, a kockázatvállalási hajlandóság csökkenése révén (milyen unalmas klisé ez ;-)))!
Törölt felhasználó 2009. 08. 16. 11:21
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#5
ha folytatódik az év elején kialakult trend, akkor gyengül tovább a $ (1.6 ?)
de jelenleg megvan annak is az esélye, hogy ezt megtöri és akkor erősödni fog a $. ebben az esetben szerintem sávozni fog (1.2 - 1.4 ?)
most jelenleg így látom, így én várok pár napot, addig csak eldönti mit is szeretne
Törölt felhasználó 2009. 08. 16. 11:01
#4
Egy hasznosnak tűnő kezdeményezés, heti devizapiaci hírlevél : link

PGY
Törölt felhasználó 2009. 08. 16. 10:43
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Üdv!

Én azért amatőr vagyok még, de amit én látok, hogy a devizapárt leginkább az amerkiai adatok mozgatják meg. Mivel a pénteki esés és a pénteki bankcsőd gyengülést hozhat a dollárra, bár szerintem nem 1,41 alá nem fog menni.
Törölt felhasználó 2009. 08. 16. 08:51
#2
A véleményeteket szeretném kérni, hogy ki hogyan látja az EURUSD hosszabbtávú trendjét ?

PGY

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek