Topiknyitó: Portfolio 2013. 08. 08. 14:03

Devizahiteles mentőcsomag: ez így nem fog tetszeni a kormánynak  

Ugrás a cikkhez
Több elemében sem felel meg a kormány elvárásainak a bankszövetségnél készülő devizahiteles javaslatcsomag, amelyet a szervezet az augusztus 20-i hosszú hétvége után mutat majd be a kabinetnek - értesült a Figyelő. Pedig Varga Mihály és Rogán Antal...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=187664
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 08. 08. 15:43
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#20
Kérdés, ez az állítás szerinted igaz?

"Ez devizanyilvántartású forintkölcsön volt, amit adtak, az árfolyamveszteség, ami a károsultnál jelentkezett, az náluk nyereségként jelent meg"
Törölt felhasználó 2013. 08. 08. 15:42
#19
Pénznyelő!

Elég régóta figyelem a fórumtémákat, és minden egyes bankot elmarasztaló fórumtémánál feltűntél, mint a lovag, aki a bankok védelmére kel... Neked teljesen mind1 milyen érvet mondanak, ha nem tudod valamilyen szinten támadni, akkor jön hogy hazug, semmitmondó, fogalmatlan... sorolhatnám!
Kezdem azt hinni, hogy Te tényleg egy fizetett bérenc vagy, esetleg egy vagy azok közül, akik busásan meggazdagodtak a mások "nyomorúságán" a jóhiszeműségük miatt (természetesen tisztességtelenül) s most próbálod menteni a menthetetlent!
Sajnállak!
Üdv
Törölt felhasználó 2013. 08. 08. 15:42
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18
A folyószámla az bizony látra szóló betét. Ne égesd magad tovább. A másik témában pedig én pontatlanul fogalmaztam, te viszont ökörséget írtál abban is. Ja és veled ellentetben rögtön leírtam, hogy "bocsi, pontatlanul fogalmaztam". Te még a rettenetes ökörségek után sem írtál semmi hasonlót.
Törölt felhasználó 2013. 08. 08. 15:35
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
Gondolom.. egy alkotmányjogász hozzád mérve smafu....
re gyűjtőszámla kamat 0... számla vs betét
bújj már el,majd megkereslek
Törölt felhasználó 2013. 08. 08. 15:33
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#16
"Ez devizanyilvántartású forintkölcsön volt, amit adtak, az árfolyamveszteség, ami a károsultnál jelentkezett, az náluk nyereségként jelent meg"

Ennyire ért hozzá ez az ember, meg te is.

Ez egy szimpla lejárató kampány. Hogy utána politikai tőkét csináljona kormány a megmentésből. Olcsó trükk nagyon butáknak.

A jelek szerint esetedben is működik.
csendben 2013. 08. 08. 15:30
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
Ezzel most cáfolni akartál?
Mert igazolni,azt sikerült....
Törölt felhasználó 2013. 08. 08. 15:27
#14
Gondolom mindenki hülye, csak a dev hitelesek megmentéséről szóló cikkek alatt felgyülemlett, állandó hitelfelvevő-t hülyéző egyének a tájékozottak!

Devizahitel: a bűnszövetség gyanúja is fölmerülhet
link
csendben 2013. 08. 08. 15:26
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
"minden komcsi zsidó" ???

ez meglehetősen nagy (vagy fogalom,vagy értelem) zavarra utal..

Törölt felhasználó 2013. 08. 08. 15:22
Előzmény: #10  csendben
#12
Szerintem a szerző axiómának vette a minden komcsi zsidó szokásos fordulatot is, talán ezért nem emelte külön ki:)
csendben 2013. 08. 08. 15:21
Előzmény: #1  Portfolio
#11
Csonti misi kezdi éezni,hogy ezzel nagyon mellé lehet trafálni (legalábis a TV-nek adott nyilatkozatából ez derült ki...).
Ha a kormány dönt,az ő felelősége lesz!
(2/3-os!)
csendben 2013. 08. 08. 15:19
Előzmény: #7  signal2
#10
Tudtam,hogy hiányzik belőle valami..
De nem tudtam rájönni,hogy mi.
Mostmár tudom! :-)
csendben 2013. 08. 08. 15:16
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#9
Mekkora szerencse,hogy it vagy Te is! :-)
Törölt felhasználó 2013. 08. 08. 15:15
Előzmény: #7  signal2
#8
Én is ezt hiányoltam. Nem volt kerek a történet.
signal2
signal2 2013. 08. 08. 15:13
Előzmény: #2  Zataman
#7
(nagy részük komcsi persze..)
Nahát! Eddig zsidók voltak. Aztamindenit!
Törölt felhasználó 2013. 08. 08. 15:05
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#6
Nézd, annak aki azt se tudja, hogy a kamatemelkedéssel nem nő a tőketartozás, annak a véleménye nem releváns.
Törölt felhasználó 2013. 08. 08. 15:04
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#5
Helyesen: pamfleted...
Törölt felhasználó 2013. 08. 08. 15:02
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Tőled itt nem sok minden cikibb :)
Törölt felhasználó 2013. 08. 08. 15:02
Előzmény: #2  Zataman
#3
Pamfled biztosan nagy tetszést váltana ki a kuruc.infón. Egy gazdasági fórumon ez a szint ciki.
Zataman 2013. 08. 08. 14:55
Előzmény: #1  portfolio
#2
Természetesen, hiszen a kormány nem akarja érteni, hogy itt egyszerű csalásról van szó, és kikerülhetetlen ennek a jogi feleléssége, amit nem lehet a hitelesek nyakába varrni se részben, se egészben, és itt alkudozásnak sincs helye, mert az ember egy zsebmetszővel nem alkudozhat.

A kormány azt sem érti, hogy a bankok étvágya végtelen, és már nagyon hozzászoktak az ingyenebédhez, amit nem fognak apró fenyegetésekre feladni. Miután az egész igazságzsolgáltatást és a politikai spektrum nagy részét vagy megvették vagy megfélemlítették, nem igazán akaródzik nekik semmit feladni a lopott konzból..hiszen a nagyja csak most jönne, az ingatlanok megszerzse, és a politikai vezetés teljes kontrolálása az a saját érdekükben. Tiszta \"Ámerika\" mondhatnánk..ha nem lenne mellette az hogy ezt bizony magyar banki alkalmazottak és bankárok (nagy részük komcsi persze..) követték el a magyarokkal szemben..

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek