Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Nyrt  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kawaszabi77 2025. 07. 30. 16:48
#109880
Gyenge,mint a harmat!Finoman szólva!
Dodo34
Dodo34 2025. 07. 30. 16:39
Előzmény: #109878  Nagysas64
#109879
Nagysas...milyen eredeti...6,5 éves regisztráció, gigantikus 99 poszttal....de persze  szokásos 3-4-5 KLÓN KLUB minősítéssel....rögtön a szintén 3-4-5-ös Getup után....fifty shade of Pinocchio
Nagysas64
Nagysas64 2025. 07. 30. 16:29
Előzmény: #109877  Getup
#109878
...legalább kaptam megint...kicsit mindig csipegetek.Minden rosszban van valami jó is,sose gondoltam,hogy így fel fog szaporodni.
Getup
Getup 2025. 07. 30. 16:20
#109877
Ez az ...59,5.... beszaràs
Muszka1
Muszka1 2025. 07. 30. 16:13
#109876
94k öntés
Tiborcfiam
Tiborcfiam 2025. 07. 30. 15:08
Előzmény: #109870  fiftififti
#109875
Jogos! 😊🙏
kata311
kata311 2025. 07. 30. 14:36
Előzmény: #109873  Getup
#109874
mennyiségi mocorgás............:-))
Getup
Getup 2025. 07. 30. 14:33
Előzmény: #109871  kata311
#109873
Hol? R 61
Pluto13
Pluto13 2025. 07. 30. 14:31
Előzmény: #109865  Joker
#109872
Kezd Opus feelingem lenni… Jönnek a nyertes pályázatok, mi meg csak esünk, jó esetben oldalazunk. Mondjuk az Opus két éve fordult, és azóta hatszorozott. Hajrá, te szutyok fostenger!
kata311
kata311 2025. 07. 30. 13:58
#109871
pici mocorgás van
fiftififti 2025. 07. 30. 13:54
Előzmény: #109868  Tiborcfiam
#109870
Ha netán még az idén lesz úgy 80 ft, akkor itt mindenki mindenkinek puszipajtása, kebelbarátja lesz😃
Ne csesztessük egymást ilyen mocskos cég miatt.
Remélem ez már nagyjából az alja itt 60 körül.
És tényleg jön a jó idő,  menni kell vízpatra, nyaralni, strandolni.
Én azt teszem jövő héttől megint 👍
Már azt sem merem mondani hogy türelem, kitartást, mert az már mindenkinél elfogyott rég!!
Getup
Getup 2025. 07. 30. 13:54
#109869
A nagy jo hírre le is öntotek ezek a buzik...60,3
Tiborcfiam
Tiborcfiam 2025. 07. 30. 13:38
Előzmény: #109859  Magus_21
#109868
Ne görcsölj már itt te szerencsétlen fotelhuszár, mert még sérvet kapsz! Engedd el! Nyaralj, süt a nap! Ja és hajrá delta! ;)
kata311
kata311 2025. 07. 30. 13:33
#109867
műkereskdés 
ide-oda pöckölik 61-en
fiftififti 2025. 07. 30. 13:17
Előzmény: #109860  Getup
#109866
A héten még két darab elnyert közbeszerzés mint a mai , aztán bőven 60 alatt leszünk 😃
Ez már komolyan beszarás!!!
Joker
Joker 2025. 07. 30. 13:16
Előzmény: #109864  Shaun
#109865
Majd ha bevezetik az új nevet! Szardugó Group! 
Shaun 2025. 07. 30. 13:11
Előzmény: #109857  Tiborcfiam
#109864
Ennek egyszer el kell indulnia…….
Shaun 2025. 07. 30. 13:07
#109863
Legjobb 5 vételi ajánlat
MennyiségÁr
3.07060,5
5.00060,3
26.58560,2
4.45060,1
25.69860
Legjobb 5 eladási ajánlat
MennyiségÁr
6.04961
4.00061,3
6.50061,4
5.00061,5
9.00061,6
Shaun 2025. 07. 30. 13:07
Előzmény: #109856  Tiborcfiam
#109862
+
Yoakedvem 2025. 07. 30. 13:06
Előzmény: #109860  Getup
#109861
Én sem értem basszus, legalább egy szaros 2 Ft-tal ment volna feljebb erre a hírre....

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek