Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Nyrt  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
patfaur
patfaur 2025. 07. 17. 08:06
Előzmény: #109145  patfaur
#109340
180 napos átlagár63,2015
360 napos átlagár67,1426
nyereg
nyereg 2025. 07. 17. 07:50
Előzmény: #109337  Shaun
#109338
Igen, egyetértek. 
Be kellett volna mar jelenteniuk az MRP végét is v h azzal mi lesz, 15.ke volt a határidő, szar nagyon ez az egész MRP is, jo lenne ha nem lenne többet és vége lenne végre. 
Shaun 2025. 07. 17. 05:41
#109337
Azért amit igértek,  próbálják betartani.
Egy nagyobb vételi erő, jól jönne, kis részvényesek szempontjából.
70 millió részvény nem sokára ,átadásra, eladásra, kell kerüljön ???????
Srv az valahogy nagyon nem az igazi..
Nem volt rossz,az akvis hir sem, de látszik a bizalom nulla már..
nyereg
nyereg 2025. 07. 16. 21:59
Előzmény: #109333  Kosto97
#109336
Ja értem, erre kérdeztél rá, csak rapillantottam és nem tudtam hogy értelmezni, mintha generalit láttam volna 
Batman
Batman 2025. 07. 16. 21:26
Előzmény: #109334  Devilio
#109335
Biztos nagyon tudod
Devilio
Devilio 2025. 07. 16. 21:06
Előzmény: #109323  Batman
#109334
Tisztán látszik,hogy mikor vagy poziban.Izgulsz? :)
Kosto97
Kosto97 2025. 07. 16. 21:00
Előzmény: #109330  nyereg
#109333
Pusztán annyi, hogy ennek a a cégnek a 70%-át veszi meg a Delta első körben, a délelőtti közzététel szerint!(Később pedig 100%- át!)
Kosto97
Kosto97 2025. 07. 16. 20:56
Előzmény: #109329  Kosto97
#109331
Ezzel az akvival kedvenc cégünk végre kilép a külpiacokra!Egy sokkal méretesebb piacra!
nyereg
nyereg 2025. 07. 16. 20:51
Előzmény: #109329  Kosto97
#109330
De mi köze a deltához? Volt erről szó a kozgyulesen esetleg? 
Kosto97
Kosto97 2025. 07. 16. 20:46
Előzmény: #109328  Kosto97
#109329
+EU 15-ökben jelenlét az AI infója szerint: pld Franciaország, Spanyolország, Olaszország.Ugyanabban a 4 szektorban:bank,biztosítás, eü, ipar.
rratfai 2025. 07. 16. 18:43
Előzmény: #109314  Getup
#109326
Ha van neked még itt eladó, megvesszük óriás! Írd be légy oly kedves, hogy mennyiért, lesz rá vevő!
rratfai 2025. 07. 16. 18:43
Előzmény: #109314  Getup
#109325
Ha van neked még itt eladó, megvesszük óriás! Írd be légy oly kedves, hogy mennyiért, lesz rá vevő!
Batman
Batman 2025. 07. 16. 18:27
Előzmény: #109322  OTP-TOP
#109323
Tavaly is leírták 
OTP-TOP
OTP-TOP 2025. 07. 16. 18:10
#109322
A munkanap és a közgyűlés is véget ért. 
"Álmodtak" az új stratégiával. Szegény, aki álmodni sem tud. Pedig ingyen van..
Mai nappal kimozdulni látszik a homokpadon rekedt hajó.
Természetesen a delphoi jósda végzős tanoncai is velünk vannak a fórumon, akik nemcsak a holnapot, de már a jövőt is látják👏 Pedig nincs itt semmi látnivaló, leírták már ezerszer, aztán mégis itt lebzselnek😄
Nem lepne meg, ha pár speka is lenne köztük, akik féltii a játszóterét.. 
A tőzsde a jövőt árazza, aztán kiderül, hogy mernek-e tényleg számunkra értéket teremteni mondjuk min.80 Ft feletti árfolyammal éves közgyűlés környékére.
Van aki fanyalog, lehet joggal, azonban tetszik a stratégia, illetve hogy kommunikálnak/informálnak. 
Korábban az volt a baj, hogy csend van. Most meg más a baj🙂 Ismerjük hazánkat: ha van kalapja az a baj, ha nincs..
Kíváncsian várjuk az elkövetező időszakot.
Batman
Batman 2025. 07. 16. 17:53
Előzmény: #109319  jofani1
#109321
A viz alá nyomott labda ami lyukas

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek