Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Igen, egyetértek. Be kellett volna mar jelenteniuk az MRP végét is v h azzal mi lesz, 15.ke volt a határidő, szar nagyon ez az egész MRP is, jo lenne ha nem lenne többet és vége lenne végre.
Azért amit igértek, próbálják betartani. Egy nagyobb vételi erő, jól jönne, kis részvényesek szempontjából. 70 millió részvény nem sokára ,átadásra, eladásra, kell kerüljön ??????? Srv az valahogy nagyon nem az igazi.. Nem volt rossz,az akvis hir sem, de látszik a bizalom nulla már..
A munkanap és a közgyűlés is véget ért. "Álmodtak" az új stratégiával. Szegény, aki álmodni sem tud. Pedig ingyen van.. Mai nappal kimozdulni látszik a homokpadon rekedt hajó. Természetesen a delphoi jósda végzős tanoncai is velünk vannak a fórumon, akik nemcsak a holnapot, de már a jövőt is látják👏 Pedig nincs itt semmi látnivaló, leírták már ezerszer, aztán mégis itt lebzselnek😄 Nem lepne meg, ha pár speka is lenne köztük, akik féltii a játszóterét.. A tőzsde a jövőt árazza, aztán kiderül, hogy mernek-e tényleg számunkra értéket teremteni mondjuk min.80 Ft feletti árfolyammal éves közgyűlés környékére. Van aki fanyalog, lehet joggal, azonban tetszik a stratégia, illetve hogy kommunikálnak/informálnak. Korábban az volt a baj, hogy csend van. Most meg más a baj🙂 Ismerjük hazánkat: ha van kalapja az a baj, ha nincs.. Kíváncsian várjuk az elkövetező időszakot.
Delta Nyrt
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.