Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 02. 08. 08:44

Csak Csajok  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 03. 07. 09:07
Előzmény: #179  Törölt felhasználó
#180
:-) Megkaptam
Törölt felhasználó 2008. 03. 07. 08:52
Előzmény: #178  Törölt felhasználó
#179
mail ment
Törölt felhasználó 2008. 03. 07. 08:42
Előzmény: #177  Törölt felhasználó
#178
Az előzményeknél megtalálod azt a hsz-ed, amire írtam. (amikor azt írod, hogy belenyultál a hulló késekbe, dobtad, újra bele, dobtad stb...) vagy valamit nem jól értettem? Nem magadról írtál? Nem olvastam az összes hsz-t, nagyon termékenyek voltatok... :-)
Törölt felhasználó 2008. 03. 07. 08:20
#177

szia,
oti topikban írtad, hogy..
"most már érted...
car ügy..sajnálom"

..ezt mire írtad?
-bubu-
-bubu- 2008. 03. 06. 15:27
Előzmény: #175  Törölt felhasználó
#176
esetleg az akármi bármi short még bejöhet hacsak nem történik valami ..................

a gyerekeket szeretem de a sírást ki nem állhatom :o)))))

Törölt felhasználó 2008. 03. 06. 15:19
#175
BUbu!

Fogadok.... :-)

Legyen ez a topic a béke szigete. :-)

Egyetlen témában vagyok vitaképes:
Hogyan legyünk következetesek a gyereknevelésben?
Alcím: Hagyjam e sírni a gyerekem...?

(magyarázat: én ezen a témán tudtam egy ideig sokat vitázni)

A devizákhoz sült mesüge vagyok, de ez asszem már nem titok.:-)
Törölt felhasználó 2008. 03. 06. 13:10
Előzmény: #173  Törölt felhasználó
#174
Sziasztok!

Szia Lenina!

Valóban nem könnyű gyerek mellett tanulni... mikor elkezdtem a fősulit, még dolgoztam, aztán mire elkezdtem az utolsó évet, megszületett Bence, a záróvizsgára meg már úgy készültem, hogy a kislányom is megszületett...Sűrű volt. Viszont a Károly Róbert távoktatási tagozata nagyon jó volt, mert nem vizsgaidőszakok voltak, hanem minden tárgyból volt egész évben vizsgalehetőség. Szóval volt, hogy hónapokig a suli felé se néztem, de utánna akár pár hét alatt be lehett hozni a lemaradást. Én nagyon szerettem, kicsit hiányzik. Volt egy kis sikerélményem...ami mostanában kevésbé elmondható....
De tudod, ami késik, az JÖN. Egyszer itt is lesznek sikerélményeim. :-)
Nálunk is álldogál már a kicsi, és úgy mászik, mint egy kis torpedóromboló. Komolyan olyan gyors, hogy csak na. Imádom, annyira aranyos...A fiú is édes volt, de ő olyan kis bújós....Kiscica.

Cumi: már szeretném, ha lassacskán befejezné a cumizást (2,5éves), azért nincs több cumi. Volt, hogy egyszerre hat is volt, szépen elkoptak...mármint elhagyta, kirágta stb..
Most meg sajnos beteg mind a kettő (gyerek), szóval elég zűrösek az éjszakák.

Mennyi van még a suliból? nyelvizsgád már van hozzá? Én most azzal küzdök.
Beteg lett az angoltanárnőnk, és ma egy másik nőci helyettesítette...nekem elég jól megy, de én tanultam már, de a többiek 3 hónapja tanulnak összesen. Marha jó volt az óra, mert a nőci csak angolul beszélt, és senki nem értett semmit, de azért ő nem engedett....Kicsit unalmas volt így... .-)

Remélem ha lesz időd majd újra fogsz jönni!!! Addig is jó tanulást!!!

Szia
Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 13:45
Előzmény: #172  Törölt felhasználó
#173
Szia!!

na végre, hohygy jelentkeztél. :-)

majd írok én is egy hosszabbat, csak most nem tudok...

Szia!
Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 13:26
Előzmény: #170  Törölt felhasználó
#172
Szia Famo!

Ne haragudj, hogy nem írtam ide mostanában (most vettem csak észre azt is, hogy DLPH blogjában is kérdezted, hogy miért nem írok, úgyhogy arra is csak most válaszoltam), csak pár hete kaptam meg a közigazgatási vizsgaidőpontjaimat, és most arra készülök ezerrel. A tőzsde mostanság nem tud lekötni huzamosabb ideig, mert csak pislogni tudok, jobbat nemigen. Egy-két TDT poziba beszálltam több-kevesebb sikerrel, de még a nyerőim is olyan minimálisak voltak, hogy jobbnak láttam maradni a tankönyveknék, mert annak legalább haszna is van. És persze csinálom az ismerősöknek az adóbevallásokat is...
És nem utolsó sorban a kisfiam most már kapaszkodva jár, és állandóan kéri, hogy fogjam a kezét, mert menni akar. Úgyhogy a derekam már teljesen tropa. És persze, nem nagyon hagy tanulni sem, úgyhogy hajnalban, meg a délutáni szundija közben szoktam tanulni. Aludni meg napi 3-4 órákat. Úgyhogy nem a legjobb már az idegrendszerem nekem sem. Nem tudom, hogy mások hogy csinálják, hogy pici baba mellett még egyetemre járnak, mert nekem ez a néhány vizsga is iszonyatosan leterhelő. Persze, lehet, hogy mások tanulás helyett puskákat gyártanak :)))
Vagy szupernők!!!! Node, én nem vagyok sajna szupernő, úgyhogy kezdek kissé magamba zuhanni, mert úgy érzem, hogy ismételten túlvállaltam magam.
De amúgy élek, vagyogatok, és majd ha túl leszek a vizsgáimon, akkor visszakullogok ide a fórumra is, ígérem!!!

Most elolvastam még az utolsó hozzászólásodat, és látom, hogy Nálatok is mennek még az éjszakázások... Nálunk szerencsére Edikém nem cumizik éjszaka, csak az ujját szopja, azt meg nem tudja elhagyni szerencsére :)
A cumival csak játszani szokott, mint bármelyik másik játékával.
Az esetleg nem lehet megoldás az ilyen cumigondokra, ha több cumit tartanál a közelében? Nálunk legalábbis úgy van, hogy bár, nem nagyon szokott Edikém cumizni, de azért tartok a közelében (ha sétálni megyünk, akkor a babakocsiban is) 2-3 cumit, ha esetleg mégis szükség lenne rá. Így szoktam a csörgőkkel is, meg etetésnél a kanalakkal.
Amikor etetem, mind a két kezében van egy-egy kanál :) Azokat időnként elhajítja, és akkor kap újakat. Mellettem mindig ott van etetés közben 10-15 kanál, és van, hogy az etetés végére mindegyik a fölön van már, csak az az egy ússza meg amelyik az én kezemben van, amelyikkel ugyebár etetem :)))
Persze, anyósom úgy eteti, hogy lefogja a kezét, de én ezt a módszert nem szeretem. Úgy érzem, hogy ha ezt tenném, az olyan lenne, mintha lefognám a gyerekem önállóságát, ami pedig a későbbiekben káros hatással lehetne Rá.

Nnnna, ezért nem merek írni, mert ha belekezdek, képtelen vagyok abbahagyni a fecsegést :))))

Megyek is, mert még alszik a csöppem, és lehet, hogy tudnék egy picit még tanulni.

Szia:
Lenina
-bubu-
-bubu- 2008. 03. 05. 08:17
Előzmény: #170  Törölt felhasználó
#171
:o))
Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 07:49
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#170
Jó reggelt!!!

L: átjött!!!Köszi!!!

A tegnapi napnak méltó folytatása volt az éjszakánk...Elveszett a cumi. Legalább akkora a tragédia Bence szemszögéből, mint a logosoknál ....Éjfélkor még a cumit után kúsztam-másztam a lakásban, gyerek visít mint állat, a másik is felébred....
Szerncsére a férjem mellett ágyúkat is lehetne dörrenteni....ő aludt.
Ilyen rossz éjszakák után, mikor mondom , hogy milyen fáradt vagyok, viccesen meg szokta kérdezni: "Miért nem aludtál?" Viszonylag ritkán nevetek ...

Szép napot!!!!
Törölt felhasználó 2008. 03. 04. 23:37
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#169
A sütőpror süteménybe való. Azt meg a hangyá(so)k is szeretik ...
:)
Törölt felhasználó 2008. 03. 04. 22:06
Előzmény: #164  Törölt felhasználó
#168
famo:
remelem atment a sok attachment.

(hangyara jo, ha kiszorsz egy kis sutoport -,nem mergezo-gyerkocok miatt- de a hangyak eltunnek.....)
udv,
L.
Törölt felhasználó 2008. 03. 04. 17:59
Előzmény: #164  Törölt felhasználó
#167
Meglehetősen súlyos(egyéniség) vagyok ...
:)))
kissherceg 2008. 03. 04. 17:52
Törölt hozzászólás
#166
Törölt felhasználó 2008. 03. 04. 17:51
Előzmény: #164  Törölt felhasználó
#165
Sőt, megyek és szedek egy adagot...
Törölt felhasználó 2008. 03. 04. 17:49
Előzmény: #162  Törölt felhasználó
#164
Így legalább nem tudnak belédkötni...

Nálunk mostanában rengeteg a hangya, a gyerekeim azzal szórakoznak, hogy szedegetik...Szóval én is hangyás vagyok.:-)Ma pl. iszonyatosan nagyon azon a ponton voltam, hogy elkezdem szedegetni őket én is...
kissherceg 2008. 03. 04. 17:48
Törölt hozzászólás
#163
Törölt felhasználó 2008. 03. 04. 17:42
Előzmény: #161  Törölt felhasználó
#162
Maradok ezen a poszton mivel (meg)fogalmazási és nyelvészeti zavaraim vannak ...
(Mások szerint hangyás vagyok.)
:)
Törölt felhasználó 2008. 03. 04. 17:38
Előzmény: #160  Törölt felhasználó
#161
Egy kiemelt megfigyelőtől több komolyságot vártam!!! .-)

Topik gazda

famo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek