Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2021. 09. 18. 18:31
Előzmény: #47005  green1899white
#47020
Számomra felfoghatatlan ez a birka,csorda szellem.Persze az emberek ehhez vannak szokva, sokszor a döntéseiket gondolkodás nélkül a tömeg elve alapján hozzák.Oda állunk ahol sokan vannak. ": pontosítsunk egy kicsit: Oda állunk ahol sokan vannak akik véleménye közel áll a miénkhez! És ez a tömeg -természetesen!- nem bírják halmaza....Csak a többiek! :-)
Törölt felhasználó 2021. 09. 18. 18:28
Törölt hozzászólás
#47019
Törölt felhasználó 2021. 09. 18. 17:02
Előzmény: #46997  tobzoskanátha
#47018
Így van. A harmincezer kovidnak hazudott halottból 28 ezer már kovid nélkül is a föld alatt lenne, mert olyan bajaik voltak alapból. Nevetséges az egész.
Törölt felhasználó 2021. 09. 18. 16:54
Előzmény: #47011  totoro
#47017
Kapsz még te majd hatodikat is, ne félj.
Majd emlékezz rá...
algore 2021. 09. 18. 16:49
Előzmény: #47007  Törölt felhasználó
#47016
Hivatalos adatok, hogy mekkora hulyesegeket beszelsz "drasztikusan sokak haltak meg akik nem vedekeztek".
Svedorszagban ilyen drasztikusan sokan haltak meg (2. legkevesebb halalozasu 12 honap Svedorszag egesz tortenelme soran)
 
http://pbs.twimg.com/media/E_ZaD7KXsAQnnUY?format=jpg&name=medium
  
Es hogy kik haltak meg, arrol is a hivatalos sved adatok (esetek es halalozas eloszlasa):
http://pbs.twimg.com/media/E_eSnChX0AEnwbp?format=jpg&name=large
Törölt felhasználó 2021. 09. 18. 16:33
Előzmény: #47012  totoro
#47015
Itt valaki írta,hogy Kínait kért kifele olvasta,hogy Pfizert kapott. 
Őrülj,hogy kapsz valamit,nem mindegy. Egyik sem jobb a másiknál.
Mérgezni mindegyik fog.
Phylaxa 2021. 09. 18. 16:33
Előzmény: #47012  totoro
#47014
Kiderül?
Törölt felhasználó 2021. 09. 18. 16:30
Előzmény: #47007  Törölt felhasználó
#47013
Én úgy gondolom,hogy amit Algore ír,sok az igazság benne.
 Ezt tapasztaltuk is. Elsők voltuk az oltásban és ahogy elsők lettünk,úgy az elhalálozásban is.
 Igazából az oltás felerősíti és előhozza a lappangó betegségeket.Vagy rátesz egy lapáttal, arra ami van.Mellék hatásokról meg nem is beszélek. Betegeket eleve nem is szabadna oltani vele. Szerintem.Aki meg egészséges nem dagadt azoknak minek? Túl van ez lihegve és a félelemtől a csorda beindult.
Ha a dohányzás káros akkor ez mi?Sok oltástól mindig lesz olyan, akinek a szervezete feladja. Öregedés,nem regenerálódik a test,közben lövetjük magunkat a mérgező szarral.
Béke időben kísérleteznek az egész világgal.Ha Mengele bünös volt,akkor ezek mik?
Jobb lenne a Romai és Spártai eszmefuttatás.Aki gyenge az haljon meg.
Az emberek nagy része egy elkorcsosult genetikai hulladék.Köszönhető az orvostudománynak! 
3 hónapos magzatot megmentjük és sorolhatnám. Tudom, ezt így kijelenteni drasztikus,de sajnos ez van.
Ha az én családomról van szó,még akkor is. Élni egészségesen lehet,nem betegen és nyomorékon. 
Az más,hogy egyeseket a karma így büntet. Mert hát mindenek oka van,semmi nincs ok nélkül.
Természet teszi a dólgát így vagy úgy,mi meg rásegítünk. 1 cigi 3 nap az életedből, 1 oltás 5 év. : ) 
Ki tudja? De,hogy nem jó az biztos. 
totoro
totoro 2021. 09. 18. 15:54
#47012
Az EESZT portálon lehet foglalni időpontot a harmadik oltásra, de vakon, nem látom milyen oltásra fogok menni. Azért az nonszensz, hogy a helyszínen fog kiderülni mit kap a szerencsés oltakozó.
totoro
totoro 2021. 09. 18. 15:47
#47011
Egy praktikus kérdés (az oltásellenesek most ne figyeljenek ide, nem nekik szól): Tegnap lejárt a 4 hónapom, kérhetem a harmadik oltást. Ha rákeresek a témára, a cikkekben az áll, hogy csak Szputnyik, Jannsen, meg Astra kérhető harmadszorra Pfizer után, ezekhez meg nincs nagy kedvem, maradnék a Pfizernél ha lehet. Szóval, magyarul, kapott itt már valaki harmadik oltásnak is Pfizert Pfizer után?
tomi23
tomi23 2021. 09. 18. 15:44
Előzmény: #47007  Törölt felhasználó
#47010
te ezért pénzt kapsz valamelyik méreggyártótól?? heee?? nem semmi vagy
olyan vagy mint 2015 v2016-ban a migráns simogatók akik folyton nyomtatták a szöveget h a migirik jók ,szentek ,dolgosak,értelmesek 
mostmár tudjuk H végig hazudtak ebben is 
tomi23
tomi23 2021. 09. 18. 15:39
Előzmény: #47007  Törölt felhasználó
#47009
én teljes mértékben örülök h az oltás neked segít! 
Én amit észrevettem az idősebb korosztályban (55+) h oltás után pár hónapra rá meghalnak. persze nem az oltásról, hanem eddig létező v nem létezett betegségek miatt. melyeket az oltás elött nem tapasztaltak v gyengék voltak .
Engem nem zavar ha az ezredik Fost is magadba nyomatod meg a családodba! én ezt leszarom! 
de miért akarod h magamba nyomassam az általad istenitett fost? 
ha be vagy oltva akkor örülj neki H védett vagy azt ülj le! 
kukker 2021. 09. 18. 15:01
Előzmény: #47007  Törölt felhasználó
#47008

"Tudjuk,hogy ha nem oltunk, akkor a variánsok jóval gyorsabban tudnak mutálódni. Ugyan létezik a vakcinák szelekciós nyomása is, ahogy algore egy cikket is idehozott erről, de erre a covid esetében semmilyen bizonyíték nincs."
A mutáció egyik feltétele az írások szerint a kényszer.
Mikor van kényszer alatt egy vírus?
Ha gátolják valamiben avagy nem?
Ez amit leírtam, az tény a világban ma.
Mind az, hogy a mutációhoz kényszer szükséges, mind az,  hogy egy vírus akkor kényszerpályán van, ha akadályba ütközik. Akadály mikor van? Na ugye.
Én nem azt mondom, hogy nekem van igazam vagy a kollégának - akire reflektáltam - hanem nyugodtan csak gondolja át mindenki azokat, amik le vannak írva és amiknek működése azért nem fog másképpen lenni, mert valaki ide írja, hogy az most nem így van/lesz, mert csak. Úgy gondolom.
Törölt felhasználó 2021. 09. 18. 14:32
Előzmény: #46999  Törölt felhasználó
#47007
Nézőpont kérdése, ki a birkaszellemű. Rá lehet húzni egyik, másik táborra is, de bárkire. Logikailag nem lehet ez ellen érvelni, hiszen minden fél a saját igazságát tartja igaznak és ahhoz képest a másik fél a birka, hülye.
 Algore nem igazol semmit. Azokat tudja megtéveszteni, akik eleve azon az oldalon állnak, mint ő. a forrásai javarészt szélhámosok oldalairól van, illetve a hivatalos adatokból, hírekból kimazsolázza azokat a részleteket,a mik őt igazolják és minden mást ignorál.
 új helyzettel állunk szemben,  nem tudjuk,hogy mi a 100% igazság. Tipikusan az a helyzet, ahol kritizálni könnyen lehet a megoldásokat. 
Amikor kötelezővé teszik az oltást egyre nagyobb mértékben az annak az oka, hogy az államok véget akarnak vetni az újabb és újabb járványhullámnak. nem kocákztatják,h rájuk kenjék emberek halálát,ha nem tesznek semmit, mert a 2020 tavaszán pld amelyik ország ezt nem vette komolyan és úgy gondolkodtak, mint algore,hogy ebből úgysem lesz semmi ott DRASZTIKUSAN SOKAN HALTAK MEG A VÉDEKEZÉS HIÁNYA MIATT . USA? Nagy Britanjnia, Olaszország, Franciaország,Spanyolország.
 Nem volt vakcina sem, amire kenni lehetne a halálokat.
 A covidot meg csak akkor lehet megfékezni,ha gyakorlatilag mindneki be van oltva többször is. Itt van az a feloldhatatlan ellentét sztem, hiszen a vakcinák nem szupergyógyszerek csak az esélyt növelik a vírus ellen, de a fertőzést mellettük is kisebb nagyobb eséllyel tovább lehet adni és adott esetben, akár meg is lehet betegedni,de jóval kevésbé, mintha nem oltat az ember.  És itt a vakcinák újdonságát firtatóknak is van igazsága, hiszen tény,hogy most ismerjük meg a vakcinák hatásosságát   . Nem arról van szó,hogy nem védenek,mert a tesztfázisokat megcsinálták és ott nagyobb gondok nem voltak, de az igaz hogy mérlegelni kellett,hogy dobjuk most piacra a hosszabb távú hatást nem várva meg, vagy hagyjuk,hogy a covid még megöljön feleslegesen még akár milliókat. Nem lehet tudni,hogy épp mikor jön egy jóval halálosabb variáns. 
Tudjuk,hogy ha nem oltunk, akkor a variánsok jóval gyorsabban tudnak mutálódni. Ugyan létezik a vakcinák szelekciós nyomása is, ahogy algore egy cikket is idehozott erről, de erre a covid esetében semmilyen bizonyíték nincs. Erre meg felelőtlenség építeni. 
tobzoskanátha 2021. 09. 18. 14:13
#47006
Most láttam egy reklám videót, ahol dr Freund Tamás azt állítja, a járvány elsősorban azok számára veszélyes, akik nem kapták meg az oltást. Honnan veszi ezt? Az már csak ráadás, ahogy a tokája végig remeg a beszéde közben.
green1899white 2021. 09. 18. 14:12
Előzmény: #46999  Törölt felhasználó
#47005

Számomra felfoghatatlan ez a birka,csorda szellem.Persze az emberek ehhez vannak szokva, sokszor a döntéseiket gondolkodás nélkül a tömeg elve alapján hozzák.Oda állunk ahol sokan vannak. "
van ennél egy jobb teszt , mert ez nem film ..  már a múltkor is eszembe jutott , mikor valaki írta hogy volt egy kísérlet , gondolom USA - amikor is sárga kendőt adtak egy osztályban gyerekek egy csoportjának és hogy ketté vált az osztály ... 
Ez a megosztottságra volt jó példa ..  ezért akkor nem is írtam meg ezt a kísérletet , mert ez viszont pont ide vág , kb a csordaszellem  kisérlete sőt annál is több .. 
De ez többször megismételt kísérlet és állítólag , gyakorlatilag mindig ua az eredményt hozza .. Lényege nagyon leegyszerűsítve ..  :   valami teszt félére hívnak jelentkezőket , egy terembe ahol 8 an vannak .. 
mindenki természetesen beépített kivéve az egy alanyt..  És ő a hetedik a sorban ..  mondom pontos szabályai vannak !  És a lényeg : az előadó mond valami példát esetleg ábrát stb ..  és arra kell válaszolni .. 
Nagyon banálisan : mondjuk 2x2 mennyi ??  és az első válaszoló mondja hogy 5 ..  ok tovább a második is mondja hogy 5 ..  természetesen mindenki ezt mondja - majd elérkezünk az emberünkhöz , aki a hetedik mint mondtam - és vajon mit mond ?? Hogy 5 ? mikor nyílvánvaló hogy 4 ??  na de mindenki előtte 5 öt mondott ..  és itt dől el .. aztán még van a 8 dik ember aki persze szintén 5 öt mond..  Persze ennél komolyabbak azért a kérdések - próbáltam nagyon egyszerűen leírni - meg persze több körben megcsinálják - pár "áldozattal"  a lényeg a teszt durván mindig 30 %  körüli eredményt hoz ..  vagy máshogy nézve 70 % aki meghasonul .. és beolvad - mert hát jobb az .. 
tobzoskanátha 2021. 09. 18. 13:26
Előzmény: #47003  sulykaponka
#47004
A csodás "járványkezelés" eredménye, mégjobban elhíztak az emberek.
 http://medicalonline.hu/tudomany/cikk/a_nok_meghiztak__a_ferfiak_meg_inkabb_elhiztak_a_pandemia_alatt
https://novekedes.hu/interju/3-5-kilot-hiztak-a-magyarok-a-karanten-alatt-a-vilagon-a-4-legelhizottabb-nemzet-lettunk
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20210511/a-koronavirus-ujabb-sulyos-kovetkezmenye-tobb-gyerek-lesz-elhizott-482580
Egy kurva mondatra nem emlékszem, amikor valami "szakértő" közölte a néppel, tessék már leadni 10-20-30kg-ot, pedig rögtön a járvány elején kijöttek azzal, hogy túlsúly rizikófaktor.
Merkely prof jó példát mutat, ez felülmúlja az átlag magyar derékbőséget is.
https://demokrata.hu/wp-content/uploads/2021/05/merkelybelaveradasmti.jpg
sulykaponka
sulykaponka 2021. 09. 18. 13:07
Előzmény: #46998  tobzoskanátha
#47003
engem nem zavar a 30K halott. pontosabban kb. annyira zavar, mint a disznózsír-túladagolás, piálás, dohányzás, stb. miatti elhalálozottak. ők többen vannak, mint a covid áldozatok. ők is terhelik az eü-t. nekik is előírjuk az egészséges életmódot majd? túlsúlyos ember nem járhat étterembe, mert leterheli az eü-t? az embereknek megvan a maguk értékrendje, ott van rajta mindenkinél az egészségi is, de van mellette, sőt előtte, nagyon sok más dolog is. 75 éves beteg embernek más az értékrendje, mint a 30 évesnek. nem élhet mindeki úgy, mint a 75 éves, merő szolidaritásból, ez esztelen, értelmetlen, erre kényszeríteni a fiatalokat kegyetlen.
Törölt felhasználó 2021. 09. 18. 12:26
Törölt hozzászólás
#47002
algore 2021. 09. 18. 10:18
Előzmény: #46999  Törölt felhasználó
#47001
Magyar, jarvanyugyi pelda is van. Semmelweis Ignacot, az "anyak megmentojet" az akkori szakertok kirohogtek es kigunyoltak. Gyuloltek, megvetettek. Pedig szamtalan studyval igazolta felfedezeset, megfigyeleset.
Bolondokhazaba raktak, ahol halalra vertek. 
Az emberi hulyeseg, butasag, torzsi gondolkodas, birkasag orok. 

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek