Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 10. 21:09
Előzmény: #43459  Glo67
#43460
"de most konkretizáltál annyit, hogy ezek akkor ha jól értem, mind alapbetegséggel is rendelkeztek már a covid megjelenésekor. ez azért szerintem lényeges szempont, nagyon is!"
 
Ilyenről szó se volt. Azt mondtam, lehet. Fingom sincs. De biztos, nyilván, naná, hiszen anélkül senki se halt volna meg a törzs szerint. Úgyhogy csak cinikus humor akart lenni, fogalmam sincs hogy volt-e nekik bármi alapbetegségük. Ne ilyen hülyeségekbe kapaszkodj hanem véleményezd az oltott vs oltatlan statisztikámat.
Glo67 2021. 07. 10. 20:47
Előzmény: #43457  PusztaPutyin
#43459

a politikai összefüggés - bocs - nekem arról ugrott be, hogy sok olyan kijelentést olvashattunk és mint említettem, magam is hallottam ilyet személyesen, -- amikor utólag kiderült, nem is megalapozott híreket vettek készpénznek emberek és adták azokat tovább.
ezért is szólt úgy hozzád az 1. kérdésem, hogy biztos-e?, hogy ezen közeli ismerőseid (ezek szerint mindkét oltást megkapván, azután - ezt nem erősítetted meg), a covidba haltak-e bele? ekkor villant az agyamba a fenti bevezető hogy nem csak egy téves tájékoztatás miatt tudod e úgy hogy covidba haltak bele? és az is, hogy bizony , téves tájékoztatás volt sok, meg álhír, és persze legalább a kétharmaduk politikai céllal.
de nem akartam politikai vitát nyitni meg prekoncepciót se tételeztem fel nálad.
de most konkretizáltál annyit, hogy ezek akkor ha jól értem, mind alapbetegséggel is rendelkeztek már a covid megjelenésekor. ez azért szerintem lényeges szempont, nagyon is!
és nem akarok okoskodni, de azt is tujuk azért hogy aki alapbetegséges és úgy kapott covidot akár oltottan akár nem, az megszívhatta sajnos..
hiszen ezerféle ember ezerféleképpen reagált a covidra, volt akit huszonévesként sokkal jobban megviselt, mint xy-t aki 55 év vagy 44 évesen kapta el!
a kiskunhalasi covidkórház vezetője maga hallottam a rádióban amint elmondta, h. volt 22 éves alapbetegség nélkül is náluk aki gépre került,  - és azért, tette hozzá, mert tökre a véletlen műve hogy kinek hogyan tud épp akkor reagálni az immunrendszere, illetve hogy milyen az alapgenetikája, azaz tökre szerencse dolga, hogy a 22 éves megúszhatja élve, mert lehet h. nem, a 36 éves meg megússza!
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 10. 18:19
Előzmény: #43456  Glo67
#43458
Egyébként lehet hogy ez a négy ember nagyon peches volt és szokás szerint ahogy mondják alapbetegségekkel küzdött. Viszont akkor összefoglalom, hány olyan ismerősöm szívta meg nagyon, aki nem volt beoltva. A hátsó szomszéd szembe szomszédja meghalt. A környéken az egyik fodrász majdnem meghalt, de túlélte végül. Ezek a nem oltott súlyos esetek amikről tudok. Emellett tucatjával találkoztam olyanokkal, akiknek elment a szaglásuk és/vagy ízlelésük, többen pedig lázasak lettek. Hasonlítsd össze az oltottak statisztikáival aztán vonj le olyan következtetést amilyet akarsz.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 10. 18:09
Előzmény: #43456  Glo67
#43457
Nem tudlak követni. Egyrészt nincs prekoncepcióm ami ellen harcolnod kellene. Másrészt nem értem hogy honnan és miért ugrott elő ez a politikai párt megbízás alapon való eü lejáratás mint téma. Nem erről beszéltünk. Persze más kérdés, hogy a magyar egészségügy nem szorul lejáratásra, meg tudja oldani ezt önállóan is. De még egyszer: ez nem volt téma.
Glo67 2021. 07. 10. 17:28
Előzmény: #43454  PusztaPutyin
#43456

akkor ezekkel az emberekkel mégiscsak lehetett vmi gond szerintem (az immunrendszerükkel). persze az oltás is okozhat érzékenyebb embereknél olyan nem várt reakciókat, amikre tényleg nem lehet flkészülve az orvostudomány, ezt is fogadjuk el! nem ugrik be mi a szakkifejezés de amikor a szervezeted pánikrohammal reagálja le az oltóanyagot, ritka, de iylen is van! az Astra oltás esetében pedig elhiszem hogy csak a beoltottak nagyon kis % a halt bele
Izraelben mindenki pFizert kapott és a halálozás nagyon le is csökkent, tehát a kevés és ultra szerencsétlen ismerőseid a kivételek szerintem!
saját rokonaim: két 80 on felüli nő, mindkettő pfizert kapott és kutya bajuk, pedig egyikük vérhígítót szed alapból mert gyenge a szíve - ritmuszavara sem lett, pedig konkrétan tudjuk a Sote tól h. van akinél ritmuszavart okozott. egyik 80 as nőnek a 60 körüli lánya kínait kapott, kutyabaja.
nemrég egy vidéki kórházban jártam vizsgálatokon és aki csinálta egy szimpi fiatal asszisztenssel beszáéltük: a férje szputnyikot kapott, kutyabaja. ő pfizert , kutyabaja. anyja kínait kapott, semmi baja. én is kínait kaptam, eddig semmi gond de én végig hordani fogom egész évben a szájkosarat mert sem influenzát, sem egyéb ökörséget nem akarok elkapni sem a bkv-n utazva, sehol máshol
és mindenkinek ezt ajánlom!
azt pedig hiába nem akarjátok elhinni és hiába mínuszoltok:
igen, politikai pártok megbízásából, bizony szándékosan akarták egyesek lejratni a magyar eügyet, erre sok bizonyíték volt is és van is!
JamesT 2021. 07. 10. 16:51
Előzmény: #43451  kukker
#43455
Nekem is ez a problémám a jelenlegi cikkekkel és különböző professzorok, orvosok, szóvivők nyilatkozataival, hogy rá akarják húzni a nulla védettséget és ezzel a felelősséget is egy olyan csoportra, akiknek nem tisztázott a védettsége.
Nincs statisztika nincs tény se számok, csak megbélyegzés van. 
Mindez azért, mert ennyire erős a pénzügyi érdek hogy a többezer éve kialakult immun rendszerünket vegyületekkel cseréljük le, ne is foglalkozzunk azzal ami életben tartott minket évezredeken át.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 10. 16:35
Előzmény: #43453  Glo67
#43454
jó hát vegyük sorra, bár már leírtam annak idején itt a topikban részletesen. Nagybátyám két Pfizer után egy hónappal halt meg, nem láttam a zárójelentést, de a rokonaim azt mondják hogy Covid volt beírva. Üzlettársam AstraZeneca második után néhány héttel távozott, barátai akikkel oltásra ment, néhány héttel a körül szintén meghaltak (ketten). Elég ismert ember volt, a sajtóban is úgy írták, hogy a szervezete nem birkózott meg a koronavírussal. Én közvetlenül ennyi halálesetet ismerek elsőkézből, de ezen kívül még több olyat is, ahol végül nem lett halál a vége, csak súlyos betegséggel küzdöttek az illetők. Volt aki lélegeztetőgépre is került és onnan jött vissza, pedig aki arra rákerült az többnyire meg is halt. Nem tudom, ez így megfelelően részletes-e, de most megyek edzeni és telefonról írok úgyhogy nem ereszteném sokkal bővebb lére.
Glo67 2021. 07. 10. 16:19
Előzmény: #43448  PusztaPutyin
#43453

értem, de mégsem értem, bocs!
tehát xy-ék, tröbb általad ismert ember megkapta mind 2 oltást, majd nem sokkal utána meghaltak, lényegében covidban?
akkor persze nem érdemes folytatnunk a beszélgetést ha ha nem ismered mindegyik esetet olyan szinten részletesen, hogy melyiküknek konkrétan mi volt megállapítva hivatalosan halál okként..
bocs de az ilyen hírekről nekem mindig az ugrik be amit egy sutószerelőnél  az autónkra várva egy másik autóstól hallottam: mindenféle rémtörténeteket mesélt el majd amikor megkérdeztem hogy ezek hol történtek akkor kiderült, hogy izé, háát, ő ezeket mind csak úgy hallotta, egy volt csak konkrétan akit ismert közülük, de az sem volt rokona csak jó ismerőse - ezzel csak azt akarom mondani, hogy elképesztően eltorzult sztorikról derültek ki sorozatban azok a tények hogy nem is az és nem is úgy történt - iylen utóbbiról személyes tapasztalatom is van konkrétan (xy ról elterjedt hogy a covid osztály helyhiány miatt hazaküldte, majd pár héttel később ezt az illető személyesn ő maga megcáfolta! meg azt is, hogy miylen üzenettel küldték állítólag haza!! tehát álhírek terjesztésélvel próbűlták országszerte lejáratni a mygar egészségügyet, csak ezt sokan nem akarják elhinni! pedig igaz!
kukker 2021. 07. 10. 16:10
Előzmény: #43451  kukker
#43452

Jakab Ferenc "dr" miért mond hazugságot akkor, mikor letagadja az emberi immunrendszer jelenlétét, mint védekezési eszköz a megbetegedések ellen?
Illetve a plusz védekezési rendszer ugye a maszk, ami szintén egy védettséget ad - azt mondják - egy elég nagy százalékban, tehát már megint nem igaz, hogy nincs semmilyen védettség.
Tehát alapvetően kétféle védettség van, létezik, az immunrendszerünk és a maszk.
Tehát már kettő darab dolog van, ami nem "semmiféle védettség", hanem ott van, létezik.
Miért is mondja tehát azt, hogy semmiféle védettség nincs?
kukker 2021. 07. 10. 16:04
Előzmény: #43444  JamesT
#43451

"Magyarországon valóban magas az átoltottság aránya, de vannak, akiknek még semmiféle védettsége nincsen. Ők elég jelentős százalékát teszik ki az ország lakosságának ahhoz, hogy a járvány negyedik hullámát elindítsák" - jelentette ki.
Egyszerű kérdés:
A konkrét darabszámot legyen szíves közölni akkor, mikor kijelenti, hogy "semmi védettsége nincsen", ugyanis az immunrendszer - mint védettség - jelenléte az emberi szervezetben egy alapvető dolog.
Tehát már ez a mondat egy kamu, mikor azt mondja, hogy semmiféle védettség nincs, mikor mindenkinek van.
Immunrendszer.
Az már más kérdés, hogy ez egyénenként változó és másképpen működik hatásosságában.
De ez nem azt jelenti, hogy nincs védettsége az embernek.
kukker 2021. 07. 10. 16:00
Előzmény: #43444  JamesT
#43450

"De fogadjuk el a "professzorok" szerint az oltatlanok miatt lesz minden."
Ez a démonizálás.
Mikor egy embert vagy egy csoportot elkezdünk hihetetlen erővel minden baj/bajunk forrásává kikiáltani.
Mint, hogy bevalljuk: ami történik, az mind a mi hazugságszeretetünk miatt van. Hogy abban hiszünk, ami hazug.
De az "érdekes" ebben a dologban, hogy amikor a démonizálás zajlik - hogy a másik miatt van ez meg az, hogy a másik gonosz, rossz, stb-stb - ilyen módon, akkor az, aki ebben egyre jobban hagyja magát elmerülni és menni az uszítás után, na az engedi át magát a Gonosznak, és a végén együtt tapsol majd - illetve segitni, közreműködik benne, ezt tartja célnak -  mondjuk az olyan dolgoknak, ami a történelmünkben volt, például a zsidók üldözése, kulákok üldözése, stb-stb, tel vagyunk ilyen kisebb dolgokkal ma is, ami egyre jobban növekszik.
Észre sem veszi az ember, észre sem veszi az emberiség, hogy ez mind egy forrástól jön: a Gonosztól.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 10. 14:03
Előzmény: #43448  PusztaPutyin
#43449
Na mi rosszat mondtam vajon? Tényeket közöltem.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 10. 13:24
Előzmény: #43447  Glo67
#43448
Az én oltás után meghalt rokonaimat és ismerőseimet covid áldozatként vették nyilvántartásba. Covid-szerű tüneteket is produkáltak, csak súlyosabb változatban. Feltételezhető hogy náluk is ez volt.
Glo67 2021. 07. 10. 13:19
Előzmény: #43445  tomi23
#43447
miben halt meg a mama?
Kisterepjáró 2021. 07. 10. 13:13
Előzmény: #43441  exley
#43446
Pedig időt, pénz, energiát nem kímélve kitartóak...kőkemény pszichológia...mindennap. 
tomi23
tomi23 2021. 07. 10. 12:08
Előzmény: #43444  JamesT
#43445
Az oltottak meg meghalnak. Csajom mamája is így járt. Persze 3 hónapra rá 
+ Mellékhatások azok vannak 
Hihetetlen h ennyire hülyének nézik az embereket 
JamesT 2021. 07. 10. 09:21
#43444
https://www.portfolio.hu/uzlet/20210710/jakab-ferenc-az-oltatlanok-miatt-be-fog-robbanni-magyarorszagon-a-negyedik-hullam-meg-osz-elott-es-erosebb-lesz-az-elsonel-492030
Fizetett idióta megint megy az oltatlanozás...
Persze az nem vészes hogy az oltottak egy részében semmi immunválasz nem történt. Oltottak de védtelenek. De fogadjuk el a "professzorok" szerint az oltatlanok miatt lesz minden.
sztanil 2021. 07. 09. 23:44
Előzmény: #43442  harlem
#43443

Megint egy hatásvadász cím. Miközben:
"A második dózis azonban ezt 95%-a növelte mind a Pfizer, mind az Astrazeneca vakcina esetében."
exley 2021. 07. 09. 14:47
Előzmény: #43440  Kisterepjáró
#43441
"Hát van akinek hiába mondja egy fényképpel tanúsítva a világító doboz, hogy gyorsan ugorjon a kútba, mert itt a világ vége, az mégsem ugrik......azt még mindig vidáman éli az életet." 

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek