Topiknyitó: zsoltee77 2018. 11. 10. 18:11

BLUE topic  

Akkor itt folytatjuk a témázást, várunk minden régi és új olvasót, hozzászólót. :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 21. 18:05
Előzmény: #8319  Törölt felhasználó
#8320
Üdv... sztem Mollyt az srv vitte fel és tartja most is, különben kőként zuhanna már le... nagykutya is megmondta, hogy ezzel próbálnak "értéket" teremteni, maga Hernádi is elmondta tavaly, hogy nagyon nagy kihívás előtt áll a Mol, a mit most látunk az a Mol és néhány (shortoló?) alap játéka és persze a kapkodó kisbüfik tömege.
Nézz szét... mit látsz ? Óriási a zaj, csillagokban szárnyaló tesla, bitcoin és társai hihetetlen emelkedése, reddit csorda nyomulása, romokban lévő gazdaságok mindenhol, miközben a papírok zöme már az összeomlás előtti szintek felett... "all in" betolás mindenhol, mind alap, mind (munkanélküli) kisbüfik részéről... fórumok tele extrém optimista szólamokkal akár bitcoin, akár ilyen-olyan papírok esetében, gagyi ábrákkal és már kereskedés-modellező szakkör is van...
Olvasom Zsiday, Janet Yellen (Fed), Allianz Ceo, stb kommentjeit, stb...
részemről egy kompromisszumos megoldás: meglévő pozikat védem és pénzt tartalékolok... ha tévedek, akkor kisebb nyerő, ha bejön az összeomlás, akkor olcsón jó cuccokat lehet majd venni...
:D:D:D
Törölt felhasználó 2021. 02. 21. 16:35
Előzmény: #8307  MetalHeart
#8319
Ahogy látom a "közvéleményt": a nagy többség a fel ben hisz. Az irány fel van me oltás meg minden mas bla bla...3k az alap es stb...
Aztán, van egy kevesebb réteg aki ugy van vele, lenézhet 2k ig is max!!! De akkor ott házat kocsit asszonyt aláveenni...
Mi van a 2k alattal? Valahogy "elképzelhetetlennek tűnik" Erre senki nem gondol. Ellenben 3k meg ....nagyon "közeliként szeretik emlegetni".
Csak pusztán megfigyelés..
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 20. 19:54
Előzmény: #7639  MetalHeart
#8318
RABA:
Ideje lenne a rést tölteni, majd a 38.2% fibo szintet visszatesztelni... de a réstöltés alapból elvárt, aztán megengedhető egy kitörési próba a down trendvonal alól... meglátjuk...
https://kepkuldes.com/image/QWENXH
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 20. 19:46
Előzmény: #7751  MetalHeart
#8317
WABE:
Lassan duplázik a pandémia kitöréséhez képest, miközben lényegében a csőd szélén billegnek... egy morbid vicc... de az öreg Wáberernek nem lehet ellentmondani, iszonyatos bennfentes bűncselekmények sorozata mehet arrafelé, akarom mondani nagy remények az új tulajdonosok alapján... :D:D:D
161.8% fibo tesztelés még mindig él, tippelni sem merem a manipuláció végét, de a modi szépen követi a fibo szinteket...
:D
https://kepkuldes.com/image/QWEKMF
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 20. 19:33
Előzmény: #8315  MetalHeart
#8316
AKKO:
Történt egy technikai bennfentes eladás, ami valszeg óvatosságot indokol... a 61.8% fibo, 21/200MA, down trendvonal zóna fontos terep nagy mozgások generálásához... amennyiben esés jön, úgy előbb az 50MA, majd a 38.2% fibo 370 környék lehet a támasz, míg up esetében a down trendvonal 450 környéken, majd 76.4% fibo érhető el. A 100% fibo egy gold-cross támogatással valósulhatna meg, de erősen kétséges, hogy 3 próba után miért is lenne sikeres egy 4. kísérlet, egy bennfentes eladás mellett...
https://kepkuldes.com/image/QWyKR7
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 20. 19:20
Előzmény: #8314  MetalHeart
#8315
OTPBank:
elég beszédes...
https://kepkuldes.com/image/QWwZBq
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 20. 19:11
Előzmény: #5300  MetalHeart
#8314
PANP:
Egy vicc ami itt van, min. 20%-kal feljebb, mint az összeomlás kezdetén, de az SRV már csak ilyen... még a fibo sem lett lecserélve a modinál, annyira lazán veszik, igaz minek azt babrálni, jó az ami van...
:D:D:D
https://kepkuldes.com/image/QWm5bg
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 20. 19:02
Előzmény: #8312  Törölt felhasználó
#8313
18:20 Százmilliókat bukott egy év alatt Gerendai Károly: kérdéses az egyik Costes újranyitása
  
"A tartalékaimat lenulláztam, mára már nekem is hiteleket kellett felvennem, hogy életben tudjam tartani a vállalkozásaimat. Az elmúlt harminc évemben igyekeztem megdolgozni a sikereimért, és ezek velejárójaként szerencsére vagyonos ember lettem, aki sok mindent megengedhetett magának. Nehéz ezért most hozzászoknom a gondolathoz, hogy a pénzügyi likviditásomat már nem tudom biztosítani saját erőből. Egyedül azt tudom pozitívumként még elmondani, hogy eladnom egyelőre nem kellett semmit.”
   
...Újabb hakni körúton van a figura...
Törölt felhasználó 2021. 02. 20. 17:52
Előzmény: #8307  MetalHeart
#8312
Mindent egybe véve lefele látom továbbra is. Nagy meglepi lenne ha ebből a dőlés előtti pillanatból felfelé venné az irányt. Tévedtem már párszor :D
Törölt felhasználó 2021. 02. 20. 16:47
Előzmény: #8307  MetalHeart
#8311
+1
Zsimo
Zsimo 2021. 02. 20. 12:14
Előzmény: #8295  longforever
#8310
Az meglep ha mindkettőtöket kedvellek? 
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 19. 21:54
Előzmény: #8304  longforever
#8309
ezt meséltem már nektek... tavaly Brémában is voltam, pont telibe kapott a színes fesztivál... még a rendőrségi furgonon is szivárványszalag volt ragasztva... aztán egy irdatlan eső szétmosta a őket, majd a St. Petri Dom felett megjelent egy óriási szivárvány, Isten égi jelet küldött.... fetrengtünk a röhögéstől, ilyen nincs vazze...
:D
longforever 2021. 02. 19. 21:47
Előzmény: #8307  MetalHeart
#8308
Kösz.
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 19. 21:44
Előzmény: #7443  MetalHeart
#8307
MOLB:
"Nem hozott pozitív meglepetést a MOL, mint az OMV vagy épp a PKN. Hozta viszont a kötelezőt..." (Erste)
   
Az SRV eddig jó 1K-nyi "torzítást" vagy értékteremtést hozott, nyilván nézőpont kérdése, a TA szempontból előbbinek tekintem. Mindenesetre csináltak egy csinos restaurációt, szinte majdnem pontosan 100% fibot, betöltve ezzel mindkét nyitott rést. Nem tudom jelenleg miként áll az srv, de gyanítom, hogy még van bőven lehetőség az árfolyamot babrálni és ez az alapoknak is fejtörést okozhat. A GYJ nem lett pozitív durranás, inkább semleges, és ezt mára doji-cross gyertyával jelezték, összeszűkült bolikkal, 21/50MA lefelé való metszéssel, eladási jelzésbe forduló jelzéssel és down trendvonal alatt... jövő hét elején meglesz az irányadó gyertya... a 61.8% fibo teszt elvárható lenne és mivel túl közel van, ami bolialj megnyitással járna, így a lendület később is kitarthat, de előtte minden bizonnyal megütközik a down trendvonallal egy próba erejéig... sztem nem fognak kapkodni se fel, se le, éppen eleget mozgott eddig gyorsított tempóban és Molly nem a pörgésről híres... a lényeg, hogy egy iránymutató gyertya kell, hogy megadja az alaphangot...
https://kepkuldes.com/image/QHRRvB
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 19. 21:08
Előzmény: #8302  Karvalytokes
#8306
majd megbeszéljük azt is... szegény mínuszoló(i)nk nem győzik majd "ó"ra formázott ajakkal keresztbe rakott lábaikkal kapkodva mínuszolni...
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 19. 21:06
Előzmény: #8301  MetalHeart
#8305
RICHT:
Második felvonás... ott tartottunk, hogy új fibo van és a menedzsment még előtte csinált egy bődületes SRV programot amivel abszolút idiótát csinált magából és az a pár alap, amelynek volt papírja, szépen kihasználta a lehetőséget... pár napja pedig már pont a 200%(!!) fibot tesztelte az árfolyam, Erstés faszi 10K célára sem véletlen, sztem oroszlánrészük van a Ricsi mozgatásában és vevőket keresnek az eladó papírjaikra... az up trendvonal mentén immár a hegymenetbe kapcsolt 2. vonalon húzzák, ami valszeg  fenntarthatatlan és előbb-utóbb realizálni fognak... 7296-os történelmi(!) csúcs felett van jó 20%-kal... lehet venni persze, aki akar, de asszem az óvatosság nem árt meg... ha korrekció lesz, azzal min. az 50MA tesztet várnám el 8K körül, majd a mainstream up trendvonal szilárdságtesztet is elvégezném... ha viszont továbbhúzzák az up-ot akkor 200% fibo szignifikáns áttörésével az Erste célár környék meglehet, a 238.2% fibo ugyanis 9700 felett húzódik... ez meglepi lenne nekem ennyire lemaradt 50MA és legfőképpen 200MA mellett ami már 22% felett van...
https://kepkuldes.com/image/QHw97t
longforever 2021. 02. 19. 20:44
Előzmény: #8303  MetalHeart
#8304
Meg a szivárvány.. de csak eső után...:-))))
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 19. 20:40
Előzmény: #8300  longforever
#8303
egyik tőlem van... ez most úgyis a skinnysek legfőbb kommunikációs "eszköze", úgy tudom már szóbeli feleltetés sincs, mert az stresszes, túlzott kihívás reményteljes aktivistáinknak... csak írásbeli van , meg jelek küldözgetése...
:D
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 02. 19. 20:35
Előzmény: #8294  MetalHeart
#8302
Hát ilyenek ezek a filantropok...És akkor még Gyuri bácsit górcső alá sem vontuk.:DD
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 19. 20:35
Előzmény: #6141  MetalHeart
#8301
RICHT:
Ricsi már régen volt errefelé, talán nem is volt soha, ezért elsőként lássuk az előzményeket, miszerint a rettenthetetlen őszhajú, szűkszavú, konzervatív világszemléletű (a férfi férfi, az asszony bestia) viking lelépett a csúcson a pénzzel és egy kibaszott óriási down trendvonalat húzott maga után...  a down trendvonal már a lelécelés előtt elindult, de még Erik felszívódásától kezdve is több mint 2 év poklot hagyott maga után. A legröhejesebb az, hogy a tavaszi vírus összeomlás pontosan ezen down trendvonalig tartott, majd innen indult meg a feltámadás és tart(?) még most is az összeomlás-feltámadás szakaszból szerkesztett fibo  alapján. A részletek a következőben...
https://kepkuldes.com/image/QHDZu7

Topik gazda

zsoltee77
zsoltee77
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek