Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 19:47

Bemutatkozás  

Sziasztok. Irtátok sokan,hogy nem tudni emberekrõl a nick neve alapján,hogy kicsoda micsoda,mióta tõzsdézik,milyen tõkével,stb.

Én elkezdem,ha gondoljátok,folytassátok.

39 éves vállalkozó vagyok.Divatáruval foglalkozom,több kevesebb sikerrel.Mostanra inkább kevesebbel,ezért is kezdtem el tõzsdézni 2006 júniusában.

Zöldfülû vagyok még,de tanulgatok.

A milyen tõkét hülyeségnek tartom,ezért nem mondom.Sziasztok.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 21:31
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Hello!
ÉN 33 éves vagyok és még nálad is zöldfülűbb. Csak a múlt év októberben kezdtem tőzsdézni és mindjárt be is ragadtam az egis- ben. Azért maradt egy kis tőkém szabadon, hál'istennek. Egyébként a mezőgazdaságban ténykedek, magángazdaként, ott is kicsiben.
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 21:43
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Sziasztok. Én 23 éves vagyok, nemrég indultam neki a nagybetűs életnek. Először befektetési alapokban volt a kis megtakarított pénzem, amit szüleimtől kaptam, aztán áttettem szépen részvényalapba, majd elkezdtem kipróbálni a tőzsdét tavaly júniusban. Siker az van, mert nem vagyok minuszban, sőt, azóta kb 15% plusz, ami jó, de volt már sokkal jobb is, csak visszaadtam sajnos a piacnak. Sajnos mostanában munka mellett kevés időm van foglalkozni a tőzsdézéssel, meg lehet, hogy ilyen időszakban nem is nagyon éri meg, de a szenvedélyemmé vált a figyelése. Egyébként pedig informatikával foglalkozom.
Monster 2007. 01. 22. 22:23
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Hmm, na jó, én is beállok a sorba.
28 éves vagyok, nagyjából öt éve kezdtem piszkálgatni a tőzsdét, de akkor még leginkább más pénzével:)
Kb. három éve foglalkozom komolyabban a tőzsdével (értsd: legalább kétnaponta ránézek, hogy mik a hírek:)), csekély pluszban vagyok az induló tőkére nézve (kb. +20%), de ez már hízik szépen, csak meg kellett várni, hogy beérjen.
Emellett saját vállalkozásban informatikával, programozással foglalkozom, miután négy éve eljöttem egy cégtől (leépítés...), és úgy döntöttem, nem akarok főnököt magamnak:)
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 22:27
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#5
32 éves vagyok. Amivel foglalkozom : ingatlanfejlesztés, építőanyag kerskedelem, internetes kereskedelem, pályázati lobbi, Tahitian NONI tanácsadás, tőzsdei kereskedelem immár 12 éve.
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 22:29
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Ja és asaját főnököm vagyok.
ingcapa 2007. 01. 22. 22:56
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
32 leszek áprilisban! 5 éve kezdtem 5 kilóval, amit még abban az évben megdupláztam. Csak az íze kedvéért kezdtem el. Először nem nagyon érdekelt. Évi 2 vásárlás meg sok-sok türelem. Azóta évi 5-6 bevásárlás és még több türelem és kb 20milla! Most is csak néha veszek vmit! Amúgy pü-i területen dolgozok 9 éve. Hát röviden ennyi!
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 23:21
Előzmény: #7  ingcapa
#8
Nem mondom meg hány éves vagyok - najó, anyukátok korosztálya - munka mellett kezdtem, internet nélkül néhány éve kicsi összegekkel, de buktam sokat antennával, majd nabival, - állandóan betoltam a jutalmat, prémiumot - lehet éppen Ti nyertétek meg előlem :-))))
A 2006-os évem jónak mondható, kb 40 %-ot hozott, most már itthon nyomom online
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 23:31
Előzmény: #7  ingcapa
#9
Bodrogi Ferenc vagyok, a haverjaim Bodrinak hivnak. Biztonsagi or vagyok, pontosabban szerintem csak voltam, mert ha visszamegyek, tuti hogy kibasznak a faszba.... ( nosztalgia az Argobol )
Viccen tul: jovo heten leszek 31, tavaly majus ota tozsdezek, nagyon szep nyeroben vagyok, es az Egyesult Kiralysagban dolgozom.
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 23:46
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#10
Sziasztok!

Üdvözlöm az ötletet! Kicsit személyesebb lesz tőle a fórum.
38 éves vagyok. Kung-fu (harcművészet, közelharc és önvédelem), és Csikung (meditáció, relaxáció, energetika) magánoktatással foglalkozom.
2006. májusban kezdtem. Kb. eddig 15% pluszban vagyok. Minden nap lehetőleg minden fontosabb infót elolvasok.
Nagyon érdekel, sokat agyalok rajta.
Mindig érdekelt a piac. Rendkívül összetett, kemény, mégis vannak szabályszerűségei és törvényei. Tetszik, tanulom.
Sok sikert mindenkinek!
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 08:55
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11

19-20 éves korom óta tőzsdézem. még anno kárpótlási jegyért vettem részvényeket, amikor szétszórták az állami vagyont. emlékszem több nappal a jegyzés előtt sorba kellett állni. én csak néhány ismerősömet állíttattam sorba, de volt aki egész busznyi bérsorbanállót hozott. egy évfolyamtársam azokban az években 1 millióból 20-at csinált.
Kb. 11 éve tőzsdézem, de nem túl komolyan. csak annyi pénzt teszek bele, ami nem izgat, ha elvesztem. Havonta átlag kb 1 megbízást adok. eddig minden évem nyereséges volt.

Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 09:10
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
Sziasztok!

27 éves vagyok, szoftverfejlesztőként dolgozom. Tavaly május óta tőzsdézem.
Szoktam daytradelni is, de általában néhány hetes időtávban gondolkodom. Szeretek nagyot kockáztatni, ami néhe bejön, néha nem...
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 09:20
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
sziasztok
én vagyok a szurka meg a hejja (hejja csak akkor ha nem szedem a gyógyszert).

agrármérnök vótam régen
120ér jegyeztem ekót 2003ban aztán rávettem egy kissebb vagyonért. Aszonták ez a jövő de csak toiletten lett.
Amikor beesett akkor begolyóztam. Azóta skizó vagyok ha nem szedem a pirulákat.
Sokáig a teletexen keresztül néztem az árakat. Tiszán(nagyon)túl egy faluban lakom ahová tavaly ért el az internet. napközben etetem a disznókat + nézem a zekót a neten.
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 09:34
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
Én mint tudjátok, májusban leszek 21, tavaly augusztusban kezdtema tőzsdézést élesben. Főiskolás diák vagyok közgazdász pénzügyi hitelintézeti szakirányon, és független pénzügyi tervezőként dolgozom. Célok álmok vannak, csak pénz kellene hozzá, a tőzsde meg remélem majd hozzájárul, hogy megvalósuljanak.
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 10:57
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
1957-es kiadású vok. 1993-ban kezdtem Primagázzal (600e.- kölcsönből) , majd rendszeresen nyomattam 1997-re házat építettem belőle, mert a -600e kölcsönből --> 4 év alatt: +12m.- lett :-)
Most már csak hobbyból tőzsdézem.
Megfigyeltem, hogy a szoci kormányok idején nagyon jó a tőzsde, de a Fityesz alatt behaltunk. Pedig inkább jobbos vagyok.
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 11:35
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
Sziasztok!
Én egy negyvenes pasi vagyok Zalából. Elvileg közgazdász, de nincs igazán jó állásom. Ez a tőzsde most valamennyire megy, de a hosszú távű befektetést még inkább kényszerből csinálom. Egyébként szerintem az otthoni internet csak tőzsdézésre nem éri meg.
Üdv.
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 13:40
#17
Idén a 23. esztendőmet taposom.
Agrármérnök leszek ha a prof. is beleegyezik, bár nem sok hajlandóságot mutat rá.
1.5 évet dolgoztam a Brókernetnél, a múltidő csak azért mert tegnap felmondtam. :-)
Azért nem kell félteni........ ;-)
Kicsit több mint 1 éve tőzsdézem most kb 1.5 misivel. A türelem nem erősségem, ezért inkább csak szörfölgetek kisebb nagyobb sikerrel.
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 18:43
#18
Csak hogy visszahozzam a süllyesztőből a témát. Hátha mások is bemutatkoznak.
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 19:33
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
Sziasztok!

rég jártam erre,de a bemutatkozásal én is adós vagyok:
40-es ,kétgyerekes családanya ,néhány éves tőzsdei múlttal,de semmi szakértelemmel rendelkezem,kicsit már megismerhettetek a topicom elejéről,a múlt évet kb 0-án zártam,nem dicsekvésre érdemes......

még nem tudom írok e még eztán,sok sikert mindenkinek,sziasztok !.:((((
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 19:39
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20
kérlek titeket,ne reagáljatok,nincs semmi,csak más irányú elfoglaltságaim vannak,remélem nagyobb sikerrel :)

Topik gazda

jonasjozsef
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek