Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 19:47

Bemutatkozás  

Sziasztok. Irtátok sokan,hogy nem tudni emberekrõl a nick neve alapján,hogy kicsoda micsoda,mióta tõzsdézik,milyen tõkével,stb.

Én elkezdem,ha gondoljátok,folytassátok.

39 éves vállalkozó vagyok.Divatáruval foglalkozom,több kevesebb sikerrel.Mostanra inkább kevesebbel,ezért is kezdtem el tõzsdézni 2006 júniusában.

Zöldfülû vagyok még,de tanulgatok.

A milyen tõkét hülyeségnek tartom,ezért nem mondom.Sziasztok.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 01. 25. 08:49
Előzmény: #39  saru
#40
En mint minden nő, kortalan vagyok...:) Szakmat tekintve kutato (gensebesz). Lakasvasarlasnal vagtam bele a tozsdezesbe , 2 eve, igy lett meg a garazsom. Azota csak a reszvenyeimet klonozom..:) Hozam kb 25-30%, majusi buktat en is megereztem...
Forumot szeretem, habar tobbet olvasok , mint irok...:))
saru 2007. 01. 25. 03:46
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#39
ki a személyzeti főnök ?
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 21:39
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#38
Lehet.. De inkább nem.
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 21:32
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#37
Siasztok.
Kevered DLPH!
Van Bubu,és Bubó.
A kettő nem ugyan az.
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 21:28
#36
Bubó ha te doktor vagy, akkor én egy ufo.
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 21:04
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#35
Csak utánad Szemikém!!!:-))))))))))))

Tisztelem nagyságod és profizmusod!!!:-)))))))
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 20:57
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#34
Sziasztok!

1769. augusztus 15-én születtem Korzikán kisnemesi családban. Lebombáztam a Touloni erődöt, ezért 21-évesen kineveztek tábornokká. Nem sokkal később meghódítottam itáliát, a piramisokat, majd átvettem az irányítást, és végül császár lettem. Legázoltam az elkorhadt feudális rendszereket, megnyertem a három császár csatáját, és szétzavartam az oroszokat is. Sajna kemény tél jött, és cserbenhagytak a szövetségeseim is.

Most feltámadtam, és gazdaságilag fogom meghódítani az oroszokat az OTP-n keresztül:))))
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 20:48
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#33
Te is bubu:))))))))))))))))))))))))))))

Na kit vegyünk be a SZAKSZERVEZETBE?:))))))))))))))))))
BudFox
BudFox 2007. 01. 24. 18:24
#32
Sziasztok

28 éves vagyok, vendéglátóipari közgazdász végzettségem van. Ezzel is foglalkozom, van egy családi vállalkozásunk. Kávéházaink vannak, és egy cukrászüzem. Van még üzlethelyigünk is, de csak kiadás céljára.

Tőzsdézéssel ősz óta foglalkozom, bár már régen egyszer volt Matávom. Egyelőre nem sok pénzzel, 2 millió, ez egyelőre csak tanulás céljából, majd később remélem több pénzt is be tudok tenni,
ha sikerül végre eladni azt a 30 hektár földünket.

Akkor döntöttük el hogy tőzsdézünk, amikor 2 millió után a bankban adtak 22ezer forintot, negyed évre. ami vicc -ez egy zsák cukor ára. D
Egyéb hobbim a házimozizás, és tekézés.

Elég jónak találom a fórumot, sok információt lehet begyűjteni.

Mutatkozzatok be ti is !
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 17:46
#31
Sziasztok! Rettegek a főnökömtől, és ezért egy nagyon kedves barátom unszolására belevágtam a tőzsdézésbe. 37 évesen értékesítési képviselőként dolgozom, már amikor nincs jó "pozi", ezért a nyitásokat és a zárásokat majmolom. Három hónapja zöldfülűsködöm itt a topikban, és nagyon sokat tanulok belőle, még a félszavakból is:-)) Oti-val kezdtem 7125-ről október végén. A siker hamar rámtört, realizáltam a profitot, maj sorra elszúrtam a beszállást, A hajó, meg elment.:-)) De a következő is, míg nem aztán elemzésekre hagyatkozva jó kis Mollos, meg Fotis lettem. Ülök is benne:-))
Hobbymat családom nehezen tolerája. Rengeteget beszélek, mert ebből élek még..:-)))
Mindenkinek Üdv!
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 17:42
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#30
Köszi Kata az aggódást, ez nagyon jól esik, de majd kigyógyulok!:) Remélem ez a nagyszerű csapat majd élőben is összejön!
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 17:32
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#29
Na Helláoú

Doktor Bubó vagyok, ornitológiából doktoráltam már jó régen. Madárnak öreg vagyok, embernek még nem annyira. Nevelek egy fiókát, sajnos Bubóné nélkül, aki kirepült a fészekből és máshol is tojt még néhány tojást.
Mióta szolóban vagyok Ursula megkérte a szárnyamat, neki nemet mondtam inkább Csőrmesterrel randizok mostanában.
A tőzsdén keresem a szent Grált, de még csak az állatorvosi lóval találkoztam. Lehet nem is jó helyen keresem. Cigizek, kávézok, iszok és: NO SPORTS.
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 17:25
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#28
ismerünk ám jól Te elvetemült, azt kihagytad hogy:
dolgozol, motorozol, pecázol, bulizol

ja és Érted izgul a fél tőzsde!!!!
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 17:18
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#27
Én sem maradhatok ki a sorból. Nevem Ferenc, Gyuris Ferenc. 20éves vagyok, március 18-án leszek 21!:) 2006. Július 18-án kezdtem el tőzsdézni, eléggé érdekel a téma, mindig követem a tőzsdét, csak kapkodós vagyok, ugrálok ide-oda, illetve kereskedési kényszerem van, ezek és a TDT miatt a mélypontom -55% volt, most jöttem vissza épp mára -32% ra. Tőke 200ezer, a középtávú cél ezt növelni és tanulni,tanulni, tapasztalni a tőzsdét. Érettségim van eddig, és a szegedi meteorológia állomáson dolgozom.
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 17:17
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
Hahó,

28 éves közgazdász vagyok, a bankszektorban dolgozom és elemzők vesznek körül. :-)
2006 nyarán kezdtem tőzsdézni Otíliával és annak ellenére, hogy viszonylag zöldfülű vagyok, +20%-kal zártam a tavalyi évet. Idén kevésbé vagyok sikeres eddig - sajna beleragadtam az Egisbe a tőkém 2/3-ával... De még messze van az év vége, úgyhogy remélhetőleg az ideit is + eredménnyel zárom.
Elég ritkán írok be, de lelkes olvasója vagyok a fórumnak :-)
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 16:59
#25
Haligali!

A Sir Dave és GD keverékéből áll össze a nevem,
akit komolyabban érdekel a nevem,
üsse be a googleben.

23 éves közgázos vagyok,
A Fény és a Legjobb Csajok Városában lakok.

Az ipart csak 2006-ben kezdtem,
először csak alapokat vettem.

Augusztusban vettem sok Otília,
amiből vettem mégtöbb Mollyka.

Jelenleg 13%-on vagyok,
ami nekem nagy dolog:)
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 15:48
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#24
Sziasztok!

25 éves leszek és közgazdász a végzettségem, 5 éve tőzsdézem, napi szinten követem. Az évek folyamán egyre kevesebb megbízást adok, azt hiszem ezen múlik azok sikere akik nem elég bátrak vagy ügyesek sekulatívnak lenni. 1/3 rész OTP és 2/3 rész Állami Nyomda, úgy 8 hónap óta a pozim.
Szem előtt tarom a 3 U-t:
Under-owned, unloved, undervalued

Általában a döntéseimet a nagy szereplők adott részvénybeli alul birtokoltsága határozza meg. Ezt ajánlom másoknak is, akik nem tartják magukat elég sikeresnek. Sok sikert!
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 15:25
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#23
Mutatkozzatok be szépen!!!
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 02:19
#22
Sziasztok!

Feri vagyok, 48 éves, anonim alkoholista, elvált rokkantnyugdíjjas. Heresérvem van. ;-)

(Ezt nem tudtam kihagyni. Boccs...)

Mercuriusnak hívatom magam neten és 30 éves leszek. Végzettségem térképész és asztrológus. (Nem dolgozom ezekben a szakmákban.) Családi vállalkozásunkban dolgozom, bioélelmiszer kereskedelemben. Egészséges életmódhoz is eléggé értek ez által.

2006 nyarán kezdtem el tőzsdézni saját kis pénzzel (fizetésemmel), azért, hogy ne a bankban porosodjon. Előtte már figyelgettem a dolgokat, mert voltak anyámnak részvényei. Rengeteget buktunk vele (Antenna Hungária). Anyám azóta is folyamatos bukóban van. Termeli a veszteséget.
Én: 6 hónap alatt 20 %-ot hozott a portfoliom 2006 végére. Azóta még +5%. A tőzsde a hobbim lett, nagyon sokat foglalkozok vele, de csak ritkán vásárolok be. A Midcap-eket részesítem előnyben. A teljesítményemet folyamatosan statisztikázom, és összevetem az indexekkel. Jelenleg verem a BUMIX-t is. Egyenlőre gyűjtögetem a pénzt. Bőbeszédű vagyok... :-)
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 19:56
#21
Hali,
56-os vagyok, kb 4 hónapja gyarapítom a brókerem pénzét.

Mindent veszek és adok, aminek forgalma 50milla fölött van és mozog.

10 millával kezdtem, s voltam -2millán is, most épp +4millában vagyok. Naponta 15-20 tranzakcióm van, aminek kb fele nyereség, másik fele meg nem. :-) De szerencsére volumenében eddig ez volt a kisebb.

Az a gyanúm, hogy inkább brókercéget kéne alapítani, mert a brókeremnek is termeltem már 5millát.

Topik gazda

jonasjozsef
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek