Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 11. 03. 14:43
Előzmény: #2899  Törölt felhasználó
#2900
fennáll...
Törölt felhasználó 2009. 11. 03. 14:35
Előzmény: #2898  mondoka
#2899
Pár tucat 7.62-es az örjöngők közé. Abból mindenki ért. Ezek a prehumánok is. Jogos védelem, végszükség törvényi tényállása maradéktalanul fenáll. Ja, és hatósági személy elleni erőszak (is)...
mondoka 2009. 11. 03. 14:23
Előzmény: #2897  Törölt felhasználó
#2898
Egy kis aranyos incifinci történet ez is. Amolyan leányregény. Sőtt tiszta leányálom.

Tehát:

Elhallgatott jelen: több száz cigány támadta meg a rendőrkapitányságot

Az alábbi levelet Morvai Krisztinának írta egy megfélemlített magyar.
Úgy három héttel ezelőtt egy éjjel több száz cigány megtámadta a Nagykátai Rendőrkapitányságot.
Az előzmény az volt, hogy az egyik járőr az utcán megvert, majd előállított egy cigánygyereket. Ezután cigányok nekirontottak a kapitányság ajtajának, be akarták törni, azért, hogy Darázs József rendőrt, aki előállította a cigánygyereket meglincselje. Bent csupán három rendőr tartózkodott. A háromszáz méterre lakó rendőrkapitány Zajacz Ágnes aki korábban még az év rendőre is volt, és a bűnügyi vezető Veres Ferenc nem mertek bemenni a kapitányságra megvédeni kollégáikat.
Az őrjöngő cigányok azt üvöltözték, hogy kinyírják a járőrt. A bent rekedt rendőrök a készenléti rendőrségtől, a Pest Megyei Főkapitányságtól könyörögtek segítségért. Jelenleg a Pestvidéki Nyomozó Ügyészség folytat vizsgálatot az ügyben.
Azért írtam önnek, mert sehol nem jelent meg híradás az eseményről, megpróbálják eltitkolni, hogy a gyáva kapitány, aki mint mondtam csupán 300 méterre lakik a kapitányságtól, és a gyáva bűnügyi vezető megtarthassa székét.
Az esemény megtörtént, arról közvetlenül a megtámadott kapitányság akkor szolgálatban lévő ügyeletesétől értesültem, aki 20 évig kollégám volt.
Az ügyben részt vevő rendőröket is meg tudom nevezni.
Kérem tegye lehetővé, hogy az esemény nyilvánosságra kerüljön! Azért az nem mindennapos, hogy több száz cigány be akar törni egy kapitányságra, hogy ott rendőrt lincseljenek!
Tisztelettel:
Bánfalvi Zorán ny.r.ftzls.
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 09:29
Előzmény: #2893  marcus
#2897
Marcus, látszik, hogy nem sikerült megértened, amit írtam. Aki rendesen adózik, az nem csak a segélyes romát tartja el. Kifizeti a segélyes romának a segélyt, kifizeti az orvosnak a nagyobb jövedelmet, kifizeti a vállalkozónak a nagyobb hasznot, kifizeti a feketézőnek a nagyobb jövedelmet, kifizeti az összes adóoptimalizáló nagyobb jövedelmét, kifizeti az összes - nevezzük gyűjtőnéven mutyis - gazdagodáű
sát/jövedelmét/nagyobb jövedelmét, kifizeti pl. a feleslegesen foglalkoztatott közalkalmazott fizetését, stb. stb.

És miután mindezt kifizette, a segélyes román meg az állami lenyúláson felháborodik, de az összes többin nem. Pedig mindegyiket ő fizette. Én erről beszéltem.
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 08:57
Előzmény: #2892  Törölt felhasználó
#2896
Ez sajnos H1N1 . (a Hidegrázás)
De úgy gondoltam.
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 08:56
Előzmény: #2877  Törölt felhasználó
#2895
Hallottál már Magyart a " többségi ombudsmannál " panaszkodni , hogy le magyarozták ? Mert a kisebbséginél mindennapos , hogy a rasszista Magyarok le cigózták , üldözik stb.
Egy másik hozzászólással kapcsolatban, Ez a probléma sajnos a gazdaságra is kihat .
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 08:55
Előzmény: #2888  pampa
#2894
A koll. ellátásról jut eszembe. Korábban leírtam (2865), mit látnak azok akik ott élnek ahol a probléma adódik. Nem írtam le azt amit a tanító hölgy szintén elmondott, pl. h VANNAK bentlakásos roma iskolák. Csak hvg.-n mennek haza a gyerekek. Ezzel valamennyire sikerül őket szocializáni, de - és most figyelj - hétfőn retkesen, büdösen, mosdatlanul jelennek meg a gyerekek az iskolában. Hogy miért? Mert olyan "kultúráról" beszélünk, ahol ez természetes, és visszahúzzák a mocsárba.

Tehát a rendszer elvi síkon jó, csak éppen nem működik. Természetesen próbálkozni kell, de egy olyan embernek nem lehet segíteni gyógyulni, aki maga nem akarja.

marcus 2009. 11. 02. 08:52
Előzmény: #2887  Törölt felhasználó
#2893
" a munka nem erény " - nem hát , hogy lenne az -ugyanezt gondolja gazsi is és erkölcsi +fontolásból soha nem is fog dolgozni ... csakhogy amint látszik sem az autószerelő , sem az orvos, sem a rendőr sem egyetlen épeszű ember nem hajlandó tovább eltartani gazsit...úgyhogy ez az erényes feladat rád fog hárulni : dolgozz és tartsd el gazsit!!!
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 08:51
Előzmény: #2889  Törölt felhasználó
#2892
Hozzá gondoltam a többit. És kirázott a hideg, ha arra gondolok, hogy a mindenkori hatalomnak joga lenne megfosztania bárkit is a jogaitól...

Egyébként közügyektől való eltíltás súlyosabb bűnözők esetében most is van, csak mondom. De te nyilván nem így gondoltad. Hanem hogy pl.?
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 08:48
Előzmény: #2889  Törölt felhasználó
#2891
A jogtalanul gyakorolt jogok megfogalmazás nem tom hogy létezik -é .De jól hangzik.
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 08:47
Előzmény: #2889  Törölt felhasználó
#2890
1bként .
Legyen jobb a reggelünk mint a pétekünk !
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 08:46
Előzmény: #2871  Törölt felhasználó
#2889
....Közügyektől való eltiltás ....stb.. ! Ezek a jsz.-ok +szűntek ? (De ez nem érdeke valakiknek ,mert akkor a +vásárolható szavaztok száma csökkenne .) Demokratikus lenne viszont csökkenthetné a jogtalanul gyakorolt jogokat ! A többit gondold hozzá .
pampa 2009. 11. 02. 08:44
Előzmény: #2886  marcus
#2888
Szerintem egy lépés lehetne a szegregált oktatás bevezetése. Akkor nem tudnának a tömegben elsikkadni. Muszály lenne teljesíteni mert nem lenne kifogás.
És taníthatnának roma pedagógusok.
És még abban is benne lennék,hogy ezek az iskolák dupla állami pénzből működjenek.
Nehogy a pézhiány indok legyen valamire.

Akár kollégiumi rendszerrel is működhetne.
Kéthetente mennének csak haza.
Teljes ellátás.
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 08:43
Előzmény: #2886  marcus
#2887
A munka önmagában nem erény. A személyeskedést meg hagyjuk, főleg, hogy még egyszer sem beszéltünk itt.
marcus 2009. 11. 02. 08:35
Előzmény: #2882  Törölt felhasználó
#2886
"egy segélyes roma pont azt csinálja, mint egy számlát nem adó szerelő"

némi differencia van a kettő között : a számlát nem adó szerelő megjavította x y kocsiját MUNKÁT VÉGZETT - tudod -DOLGOZOTT ha számlát adott volna, az x y -nak került volna még többe! ...és tudod miért nem adott számlát? - hogy a gazsi kevesebb segíjjjkét tudjon felvenni, kevesebb alagutat tudjanak fúrni domboldalakba, ne építhessenek völgyhidakat oda, ahova szükségtelen , ne tervezzhessenek kormányzati negyedeket milliárdokért STB.... és nem utolsó sorban azért, hogy a hozzád hasonszőrűek ne tudják lopni a napot itt a fórumokon, hanem dolgozzanak a süketelések helyett ... na csá
Phylaxa 2009. 11. 02. 08:15
Előzmény: #2882  Törölt felhasználó
#2885
A probléma itt is az elosztás eltitkolásában merül fel. Ugyanis az eltartottakat valakiknek el kell tartani. A szociális és megélhetési utódnemzést valakiknek finanszírozni kell. Ezt kb. 1.7 millió ember teszi és egyre fogynak. A tanulás is fontos. Nem sok olyan munkalehetőség marad amihez nem kell tanulni. Ezeket a dolgokat kellene felmérni és átgondolni. Nem azzal foglalkozni, hogy olyanokat veszünk egy kalap alá akik az iskolába tanulni járnak és elszeretnének érni valamit olyanokkal akik kényszerből és győzni mennek és akadályozzák azokat akik majd őket is elfogják tartani. Még egy pár év és majd talán te is belátod, hogy valóban komoly gondok vannak és a mellébeszélés semmit sem old meg. De amíg nincs ezekre hivatalos és valós adatközlés addig sokan álomvilágban élnek. Ez pedig komoly probléma.
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 07:55
Előzmény: #2883  martin36
#2884
Hát martin ez itt nem fog menni úgy látom, kisebbség lettünk mi is, a mínuszokból ítélve. :)

Pénznyelő, neked pedig egy hasonlóan kedves szomszédot kívánok, mint akivel martin találkozott bicózás közben. Jó mulatást hozzá.
martin36
martin36 2009. 11. 01. 22:42
Előzmény: #2882  Törölt felhasználó
#2883
Nem jó az összehasonlítás.Azokat hasonlítod össze,akik dolgoznak,és a munkán belüli jobb megélhetésért cserébe ügyeskednek azokkal szemben,akik otthon ülnek,esetleg a kocsmából ordítanak,hogy nincs segíly,mert nem dolgozik a mágyár!
Törölt felhasználó 2009. 11. 01. 22:36
Előzmény: #2881  Törölt felhasználó
#2882
Nem cigóztál. Persze, csak ezt ítad:
"A feleségem minden választási évben nekem esik, h miért nem szavazok. Mondom neki, h amíg a cigónak is ugyanannyi joga van, ameddig nekem, addig nincs sok értelme."

Én meg megkérdeztem, hogy ugyan mitől lenne neked több jogod, mint egy "cigónak"? De erre már nem érkezett természetesen válasz...

Ettől még a probléma nyilvánvalóan szerintem is létezik, csak én nem mondom általánosságban a "cigók"-ról, hogy bűnöző mind, hogy takarodjanak az országból, hogy nincs annyi joguk mint nekem, stb. stb. By the way, egy segélyes roma pont azt csinálja, mint egy számlát nem adó szerelő, egy megvesztegethető rendőr, egy mutyista politikus, gazdasági elites, egy adóoptimalizáló nagytőkés, egy paraszolvenciát kérő és elfogadó orvos, egy számla nélkül olcsóbban munkát végeztető bárki, egy minimálbéres vállalkozó, stb. stb. Pont ugyanaz, mindenki a maga szintjén ügyeskedik, "ingyenél", húzza le az államot. Csak míg az egyikre azt mondjuk, hogy ügyes, vagy azt, hogy jaj hát szegény vállalkozó, különben nem lenne versenyképes, addig a cigány az meg szemét mocskos ingyenélő. Az összes felsorolt kategóriában van kivétel természetesen. Az én véleményem meg az, hogy az ÖSSZES FELSOROLT TERÜLETEN fel kell számolni ezt.
Törölt felhasználó 2009. 11. 01. 21:25
Előzmény: #2877  Törölt felhasználó
#2881
Koma, én nem cigóztam és nem is fogsz hallani. Csak leírtam amit hallottam és gondolok.
Ez nem cigózás, ezek tények, azok meg makacs dolgok.

De egyetértek martinnal - aki szintén csak a tényeket írta le -, szimplán felháborító ez az egész.

Azért arra, tényleg kiváncsi lennék, ha a szomszédodba beköltözne - vagy akarna költözni egy 10 fós fámilíjá - hogy reagálnád le? Mikor pölő odafosnak az ajtód elé, vagy csak a purdé kővel dobálná a kocsidat, just for fun. Nekik is azt mondod, h jaj, nem leszek rasszista, és kihívod a yardot. Meg odamész szólni, hogy lééééécci, hagyjátok abba. Úgy fog elzavarni a p....ba, hogy még Te kérsz elnézést. Na, tudod ez a gond.

De hogy építő is legyek. Nálunk komolyabb országokban is kezdtek vmit az etnikai kérdéssel. Amcsi, Franciaország érdekes mégiscsak kezelte valahogy. Írgalmatlan sok lóvé árán sikerült viszonylagosan asszimilálni az etnikai csoportokat. Nálunk az a gond, h olyanok osztják a pénzt, akiknek első dolguk h levegyék a magukét ráadásul szociálisan kretének, nincs koncepció, nem oda kerül ahova kéne. Mert ha lenne vmi kis előrelépés azt mondom megérte. De semmi, érted pénznyelő semmi. Olyan mint Te, egy pénznyelő, elveszik/elfolyik a zsé.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók