Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 20:22
Előzmény: #2137  Shagrath
#2140
Már ne is haragudj, de te jonasjozsefet nem ismered, leírta, hogy roma származású, erre te megjegyezted (kizárólag ezen információ okán), hogy akkor inkább ne írjon.

"Mond, hogy én tehetek róla"

Igen. Erről te tehetsz, a fenti magatartás a te magatartásod, amiről kizárólag te tehetsz.
ujonc 2009. 08. 25. 20:21
Előzmény: #2103  Törölt felhasználó
#2139
Szia Pénznyelő!

Miről beszéljek a roma gyilkosságokkal kapcsolatban. Nem tudom van-e olyan, hogy roma gyilkosság. Tudni illik (állítólag) roma bűnözés nincs. Akkor ugye romák elleni gyilkosságokról sincs értelme beszélni. Gyilkosság van és kész.
Lehet hogy a tényleges elkövetőket kapták el. Azonban mi vagy ki okozta azt a szemléletváltást az emberekben, hogy a rendőrségtől jövő effajta híreket fenntartással fogadják?
Kaiser Edééket is úgy kapták el ill. úgy ítélték el, hogy az előéletük tökéletesen beleillett az elkövetői profilba. Nagy volt a közvélemény felőli nyomás és tetteseket kreáltak.
Mekkora szerencséjük volt, hogy meg lettek a valódi elkövetők!
Aztán jöttek a Magyarok Nyilai "terrorszervezet" (ami kapcsán egy demokratikus államban Drazsé bácsi repült volna).
Mekkora beégés volt a rendőröknek. És itt hivatkoznék a Kuruc infóra, (amit tudom te nem olvasol) először ők hozták le, hogy ez a robbantás nem az a robbantás.
Ebből is mi lett volna, ha nincs az a pár szemfüles ember...
És a két eset között a kiskunlacházi kislány "tettese", akinél a porszívóban megtalálják a lány személyes holmijait.
A rendőrség előtte tettesekről kommunikál. Négy vagy ötféle(!) DNS mintát rögzítenek.
Aztán hirtelen előkerül az egy azaz egy darab elkövető és a DNS mintákról kiderül négy- öt helyen találtak belőle.
Hát nem tudom, ezek után az emberben csak a félelem alakulhat ki, nehogy bekerüljön a darálóba.
És itt eszembe jut Nagy Feró: Nem tudok semmit, nem láttam semmit, tehát nincs mitől félnem.
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 20:09
Előzmény: #2137  Shagrath
#2138
"Kapják meg mindkét eset elkövetői a maguk büntetését, természetesen böntönben, ahol ugye a "bentlakók" 70%-a állítólag roma. "

Ez ez amit írtál, ha így van és a roma lakosság Mo.-n kb. 10% az annyit tesz, hogy az összlakossággal arányosítva több, mint 20* több roma ül börtönben mint nem roma.

Most akkor van "cigány bűnözés" vagy nincs?????
Shagrath 2009. 08. 25. 20:02
Előzmény: #2136  Törölt felhasználó
#2137
Hát az. Reális életkép. Mond, hogy én tehetek róla.
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 19:45
Előzmény: #2135  Shagrath
#2136
Sokat tapasztalt, reális életképről árulkodó hozzászólás, csak gratulálni tudodok!
Shagrath 2009. 08. 25. 19:22
Előzmény: #2134  Törölt felhasználó
#2135
"Ha esetleg valaki még nem tudná, roma vagyok, és büszke a származásomra!!! "

"Na, majd egy fél év múlva megint benézek.......... "

ráérsz, nem kell sietni
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 18:39
Előzmény: #2133  Törölt felhasználó
#2134
Hát, én csak azt gondolom, ha valaki bűnös, az kapja meg a bűntetését, de alaposan.
Ha roma, ha nem roma............
Szándékosan nem magyart írtam, mert a roma is magyar:))
Az olaszliszkai, és roma irtó eseteket azért alapjában véve nem lehet összehasonlítani.
Az olaszliszkai, mondhatni hirtelen felindulásból történt, ennek ellenére mélyen elítélem az elkövetőket, míg a roma irtók, nevezzük így őket, előre megfontolt módon gyűlöletből öltek, amit még mélyebben ítélek el.......
Kapják meg mindkét eset elkövetői a maguk büntetését, természetesen böntönben, ahol ugye a "bentlakók" 70%-a állítólag roma.
Na, majd ott meglátjuk, mennyire bátor legények ezek az akcióhősök, Hitler ivadékok.
Ha esetleg valaki még nem tudná, roma vagyok, és büszke a származásomra!!!
Na, majd egy fél év múlva megint benézek..........
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 17:00
Előzmény: #2127  matgab
#2133
Matgab:

"mondjuk egy apró kérdés azért foglalkoztat...
Ha tudták, hogy újabb gyilkosságra készülnek, akkor iért nem állítottak a csoportra megfigyelőket és amikor mennek a következő alkalommal puskával a kocsijukban, akkor meg lehetett volna őket állítani, hogy hova-hova barátocskáim, addig is gyűjteni a bizonyítékokat.

Így egy kicsit nehezebb lesz rájuk bizonyítani, hogy ők voltak az elkövetők,..."

Ebben szvsz nagyon nincs igazad.
1. Ilyen súlyos bűncselekménynél a várakozás és pláne a következő akció megvárása nagyon kockázatos. Ilyet még filmekben sem csinálnak sűrűn:) Kockázatos, mert mi van, ha mégsem akkor, mégsem oda, mégsem úgy, meg ha közben a csoport is rájön, hogy a rendőrök tudják már, és félrevezető akciót csinálnak, stb. stb.
2. Az előző tettek bizonyítását semennyiben nem segíti egy jelenlegi tett elkövetése közbeni rajtakapás.
3. De a jelenlegi tett közbeni rajtakapás önmagában se biztos, hogy segít és necces is. Mert ha út közben kapják el őket, akkor semmivel nem vagyunk előrébb, mint így, hogy még akció előtt kapták el. Ha már a helyszínen vannak és éppen kezdik az akciót (ott állnak lövésre készen az ablak előtt), akkor valóban rajtakapás a dolog, így azonban méginkább életbe lép az 1. pontom, miszerint fel nem vállalható kockázatot vállal ezzel a rendőrség (ebben az esetben konkrét áldozatokat kockáztat). Ráadásul ez rajtakapás ide vagy oda csak gyilkossági kísérletnek számít, míg a korábbi bizonyítandó tettek ennél súlyosabb minősítésűek.
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 13:43
Előzmény: #2131  Törölt felhasználó
#2132
eddig még nem nevezte meg az ő verziójában szereplő elkövetőket, tehát nem tudhatjuk ki az aki elteszi őt láb alól... ha megnevezte volna, az más lenne, de még akkor is... hiába tudja mindenki hogy ki az elkövető, ha nem tudják bizonyítani
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 13:14
Előzmény: #2130  Törölt felhasználó
#2131
Éppen azért él, mert van igazságalapja. Ha hirtelen eltávozna az élők sorából az ő mondandója igazolódna be azonnal. Most mindenki az elfogott 4 emberre, meg a nagy költő orfk pk Benczére figyel, Kiss Károly sztoriját altatják/agyonhallgatják.
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 13:00
Előzmény: #2128  Törölt felhasználó
#2130
szerintem meg, ha Kiss Károly állításának lenne valami igazságalapja, már rég nem élne!
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 12:55
Előzmény: #2128  Törölt felhasználó
#2129
javítva: nem 20, hanem 24 óra...
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 12:53
Előzmény: #2127  matgab
#2128
Néhány kérdés engem is foglalkoztat. Szerdán, Kiss Károly, a Tiszaújvárosi Cigány Kisebbségi Önkormányzat vezetője érdekes dolgokat nyilatkozott a lehetséges elkövetőkről (... Borsodban kell keresni a romák között a vétkeseket. Amikor a nagycsécsi temetés volt, akkor én beszélgettem néhányukkal. Három, egyenként ötvenfős társaság tartja kezében a roma ügyeket. Vannak közöttük magyarok is, olyanok, akik az idegenlégióban szolgáltak. Az irányítás viszont Pestről jön, magas rangú egyenruhásoktól...) Ekkor 19-e volt, másnap, 20-án este/éjszaka a sündőrök Debrecenben lecsapnak a feltételezett elkövető csoportra. Kiss Károly nyilatkozata és a sündőrségi rajtaütés között alig több, mint 20 óra telt el. Nem hiszek a véletleneknek, "valaminek" elément a sündőrség...
matgab 2009. 08. 25. 12:30
Előzmény: #2120  mondoka
#2127
mondjuk egy apró kérdés azért foglalkoztat...
Ha tudták, hogy újabb gyilkosságra készülnek, akkor iért nem állítottak a csoportra megfigyelőket és amikor mennek a következő alkalommal puskával a kocsijukban, akkor meg lehetett volna őket állítani, hogy hova-hova barátocskáim, addig is gyűjteni a bizonyítékokat.

Így egy kicsit nehezebb lesz rájuk bizonyítani, hogy ők voltak az elkövetők, illetve ha rájuk is bizonyítják, akkor is mindig ott lesz kaiser edéék árnyéka, hogy mi van, ha nem ők voltak. Vagy nem minden esetben ők voltak.
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 12:28
Előzmény: #2125  Törölt felhasználó
#2126
Megy 1000-el a kabbala... Egy kis pénzt ideírni, egy kis pénzt odaírni, német adófizetők euróit (is) lenyelni, mínuszból plusszba átírni a főkönyveket. Számmisztika az egész, a művelőinek több ezer esztendős tapasztalata van ebben (is).
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 11:59
Előzmény: #2123  Törölt felhasználó
#2125
"Nyereséges lett az év első felében az MKB Bank anyabankja, egyben Németország második legnagyobb ÁLLAMI tulajdonú bankja, a Bayerische Landesbank "
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 11:57
Előzmény: #2123  Törölt felhasználó
#2124
Nekem 1 bank is sok .
Régen volt az OTP még se haltak bele a 3% lakás kölcsönbe.
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 11:42
Előzmény: #2119  Törölt felhasználó
#2123
link

na most nézdd meg... Legfelső sor: 90%-os nyereségadót a külföldi bankoknak. alatta meg: szemét bankok kiviszik a tőkét Mo-ról...

szerinted, ha 90%-os adót szabnak ki rájuk hány bank fog itt tevékenykedni????

esküszöm, mintha nem lenne párton belüli kommunikáció, és mindenki azt tesz fel a honlapra amit akar...
Törölt felhasználó 2009. 08. 25. 11:36
Előzmény: #2121  watson
#2122
hát ezaz... de ha az ő módszerükkel válaszolunk az ő terrorjukra, akkor mi sem vagyunk mások...

az emberi népcsoportok általában asszimilálódnak... nem kéne mást csinálni, csak a nagy cigánykolóniákat megbomlasztani... néhány 10 éven belül nem lenne semmi probléma... csak ez idő és forrás igényes feladat volna. de ha valaki elkezdi a másik úgyis visszacsinálja, hogy megnyerje magának a szavazatokat... úghogy ebből az ördögi körből soha nem fogunk kijutni
watson
watson 2009. 08. 25. 11:25
Előzmény: #2105  Törölt felhasználó
#2121
moneyworld, egyetértünk, és van egy-két dolog amin mindemellett érdemes elgondolkodni: amiket itt elmondasz 'elv'-ként azt éppen a cingók nem értik meg.
"az , hogy a cigók élősködők, naplopók, semmirekellők még nem jogosít fel senkit ilyenre! Ez itt a lényeg... Ha én ellopom a tyúkodat úgy érzed fel vagy jogosítva, hogy kinyírd mondjuk a bátyámat??????"

Egy cingó márpedig megállítja az autódat, a sorozat támadók kapcsán, olaszliszkán meg is ölte a támadót, és sorolhatnánk az eseteket...

Másfelől sok kis szúrásba is bele lehet pusztulni amivel nem foglalkozik a rendőrség... (Szolnokon beköltözött egy cingó család és az egész környék terror alatt van, vagy Szátokon bezárt a közért és a kocsma is a cigány terrortól link )

"Mikrobuszból árulják az élelmiszert a Nógrád megyei Szátokon, miután az ötszáz lelkes Nógrád megyei település roma lakosainak fenyegetőzése miatt két hete bezárt a helyi közért, írja a Magyar Nemzet. Erre a sorsra jutott két éve a falucska kocsmája is…"

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók