Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:47
Előzmény: #1997  Törölt felhasználó
#2000
"kösz de nem,... ha van 100-as IQ-d már rég megértetted volna... több energiát nem akarok rá pazarolni.

és már látom a reakciódat: sértegetek és személyeskedek szerinted. ám legyen. ám te húztad ki a gyufát, én mindíg megpróbáltam tárgyilagos maradni, de a folyamatos értetlenkedéseid, és légből kapott hülyeségeid nálam is kiverték a biztosítékot...

de basszus, ha már 56-szor kitiltottak és még mindíg van pofád visszajönni, legalább 57-szer gondolkozz el magadon."
na kibújt nálad is szög a zsákból szánalmas, könnyen befolyásolható emberke vagy
itt pedig csak azért írogatsz, hogy provokáld a gondolkodásra is képes nálad tájékozottabb embereket
van bizony pofám visszajönni, ha tetszik ha nem neked és hasonló antimagyar társaidnak
ja és

Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:43
Előzmény: #1994  Törölt felhasználó
#1999
a cigányok elleni erős ellenszenvét (rasszizmus pl) nem antiszemitizmusnak nevezik az a szemita népek ellenességét jelenti.
kiütközik a témával kapcsolatos teljes tájékozatlanságod! ezen nem csodálkozok

honnan tudod, hogy gyűlölöm a romákat vagy antiszemita vagyok? mire alapozod ezen vádakat? vannak bizonyítékaid vagy csak mondod, mert így érzed,
neked is vannak érzéseid? tegnap azt mondottad nincsenek csak a tiszta ráció.
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:41
Előzmény: #1996  Törölt felhasználó
#1998
mondj egy nevet, aki ebben a topikban tagadja a cigánybűnözés fogalmát??? nehéz lesz sztem.
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:39
Előzmény: #1993  Törölt felhasználó
#1997
kösz de nem,... ha van 100-as IQ-d már rég megértetted volna... több energiát nem akarok rá pazarolni.

és már látom a reakciódat: sértegetek és személyeskedek szerinted. ám legyen. ám te húztad ki a gyufát, én mindíg megpróbáltam tárgyilagos maradni, de a folyamatos értetlenkedéseid, és légből kapott hülyeségeid nálam is kiverték a biztosítékot...

de basszus, ha már 56-szor kitiltottak és még mindíg van pofád visszajönni, legalább 57-szer gondolkozz el magadon.
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:38
Előzmény: #1989  kata311
#1996
Akik olyan vehemens módon tagadják az egyébként létező cigánybűnözést, és védik bármi áron cigányok jogait (elfelejtve a kötelességeiket), azoknak javaslom keressenek fel egy borsodi kisfalut, ahol mondjuk fele-fele arányban képviselteti magát a többség-kisebbség. Beszélgessenek ottani emberekkel néhány órácskát, töltsenek közöttük néhány napot. Csak úgy az általuk annyira hangoztatott kettős mérce jegyében. Na, rajta!
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:37
Előzmény: #1992  Törölt felhasználó
#1995
és????????? hát nem ezt mondtam énis? hogy tán nem kéne megfeledkezni róla. hogy hogy fel vannak háborodva, hogy romagyilkosság... de mikkor cigánybűnözést kiáltanak, akkor az kurva természetes...

siralmas, hogy az "igazi magyarságnak" ilyen rövid a memóriája....
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:36
Előzmény: #1990  Törölt felhasználó
#1994
hát nem tudom neked mi a bajod. milyen stílusról beszélzs?
az a baj, hogy én megpróbálok logikusan GONDOLKOZNI nem pedig antiszemita érzelmeimet kifröcsögni a naygvilágnak, mint te/ti? hiába is próbálnád tagadni. eygértelmű, hogy utálod a cigányokat, és csak azért kötsz bele minden logikus dologba, mert a gyomrod nem bírja befogadni, hogy el akarják kapni a romaölőket. sajnálom, hogy ez neked fáj.

erre csak annyit tudok mondani, hogy kívánok neked egy olyan szebb jövőt, amiben nincs helye gyűlöletnek a szívedben...

amúgy meg tegnap is megmondtam, pont nem érdekel hogy ti mit gondoltok rólam, ha úgy van kedvem, akkor dr csernus stílusát veszem fel...
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:32
Előzmény: #1991  Törölt felhasználó
#1993
"igen. én értem, csak a következtetés középső szakaszát kihagytam, de ugye folytonos rámutatással a végeredmény ugyanaz...'
na vezesd ez le nekem részletesen légyszíves, akár folyamatábrákat is alkalmazhatsz:)
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:29
Előzmény: #1988  Törölt felhasználó
#1992
tudtommal a cigány bűnözést - nem is olyan régen - mint tantárgyat tanították a magyar rendőrtiszti főiskolán, ha van kedved nézz utána
a finneknél tudtommal most is tanítják
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:29
Előzmény: #1987  Törölt felhasználó
#1991
igen. én értem, csak a következtetés középső szakaszát kihagytam, de ugye folytonos rámutatással a végeredmény ugyanaz...
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:26
Előzmény: #1986  Törölt felhasználó
#1990
amúgy pénznyelő nyomdokaiban kezded átvenni stílusát persze nem baj tőle még tanulhatsz is

a csimpánz majom, a gorilla majom
tehát ha mindkettő majom, akkor a csimpánznak is el kell fogadnia hogy gorilla és a gorillának is ,hogy csimpánz:)
vagy mégsem?
kata311
kata311 2009. 08. 14. 10:26
Előzmény: #1985  Törölt felhasználó
#1989
"ahol a cselekménynek semmi köze se az áldozat se az elkövető származásához"

áttételesen pedig van
mert nem a romák terményeit, gyümölcsösét fosztogatják (mert olyan nincs)
nem a védtelen roma öregeket kötözik meg és rabolják ki éjszakánként

a magyar, a sváb, stb vidéki ember megtermeli magának a kiskertjében amit lehet, fölássa, kapálja, locsolja, gondozza, költ rá, és ők meg egy éjszaka letarolják egész évi munkáját, megélhetését (jah, lopni sokkal könnyebb)
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:25
Előzmény: #1985  Törölt felhasználó
#1988
katának is igaza van. de azt elfelejtette, hogy a cigánybűnözés ugyanúgy megtalálható a mai magyar nyelvhasználatban... nem elfelejteni...
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:21
Előzmény: #1983  Törölt felhasználó
#1987
pontosan:
"unalmas is lenne ha mindenben egyetértenénk az azt jelentené minden rendben, legalább is szerintünk"
:)

Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:19
Előzmény: #1984  Törölt felhasználó
#1986
fogalmazzunk úgy, hogy több mint gyanús... ebbe nem köthet bele.
az elmúlt 4-5 oylan gyilkosság, ami bekerült a hiradóba, mind roma áldozattal járt... most erre ne mondja nekem senki, hogy tök véletlen.... bizonyíték nincs rá, de csak az nem látja, aki nem akarja. ennyi, innentől kezdve nincs min vitatkozni.

persze az is lehet, hogy éppen kolompár jóska volt, mer a 9-ik gyerekén nem ő az apja, és ezért a teljes cigánytársadalmon bosszút akar állni.
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:17
Előzmény: #1979  kata311
#1985
"a kettős mérce szerintem ott van, hogy most szegény, szerencsétlen cigány vagy roma áldozatokat emlegetnek, ugyanakkor ha bűnt követnek el, akkor mindenki kapálózik, mert nem lehet hozzátenni hogy az elkövető cigány vagy roma
természetesen egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy védtelen és ártatlan roma nőket gyerekeket kivégezzenek, de azzal sem, hogy védtelen, kiszolgáltatott falusi öregeket, gyerekekt tartsanak rettegésben (a romák)"

Kata, most megint elkanyarodtál, de reagálok erre is. Te sem érted a különbséget? Romát megölni csak azért, mert roma más kategóriájú bűncselekmény, mint egyébként elkövetni egy bűncselekményt, ahol a cselekménynek semmi köze se az áldozat se az elkövető származásához. A kettő nem ugyanaz. Részletesen kifejtettem tegnap este, hogy pl. miért.
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:12
Előzmény: #1978  Törölt felhasználó
#1984
Mintha nem olvastál volna sajtót az elmúlt napokban, hetekben... Igen, a rendőrség nyilatkozata alapján írtam, amit írtam. Az ügyben ugye azóta volt egy honvédelmi és rendészeti bizottsági ülés is, ami ugyan zárt volt, de a Fideszes elnök se cáfolta az ülés után, hogy itt romák elleni bűncselekménysorozatról van szó. Innentől az legalábbis kijelenthető, amit én írtam, hogy "A nyomozás jelen állásában a kislétai ügy...".
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:12
Előzmény: #1977  Törölt felhasználó
#1983
ahaa... tehát unalmas lenne, ha minden rendben lenne :)
bírom a csavaros észjárásodat :P
tehát neked az a jó, ha nincs minden rendben????
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:10
Előzmény: #1967  kata311
#1982
pénznyelő nem arra utalt, hogy helytelenül jártak el a gárdisták, hanem arra, hogy ugyanez az eljárás fordított esetben, már szúrja mások szemét...

ahogy a cigányok járőrözése, úgy a gárdistáké is jogszerűtlen. nem erkölcstelen. a cigányok is ugyanazt csinálták, mint a gárdisták, megpróbálták megelőzni a bajt. az hogy jelen esetben nem bűnözőkbe botlottak, hát nem rajtuk múlik. ugyanannyi esélye lett volna annak, hogy bűnözőt fogjanak, mert mint ugye a sajtó is nyilatkozta, hogy a legutsó romagyilkosság vadászpuskából történt..... kézenfekvő, hgoy lecsekkolták a vadászokat.
Törölt felhasználó 2009. 08. 14. 10:07
Előzmény: #1965  pampa
#1981
"Ki kell állni a rendőri vezetőknek egy sajtótájékoztatóra és egyértelműen ki kell jelenteni,hogy ez törvénybe ütköző cselekmény.
"

ezért történt a gárda feloszlatása... de köszi, hogy megmagyaráztad nekünk :)

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek