Topiknyitó: deszcsakafi 2018. 02. 01. 11:23

Az LMP a CSOK-ot is megszüntetné  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 11. 16:43
Előzmény: #246  gambadoro
#247
Melyik az a normális ország, ahol alapjövedelem lesz.
A mi nem normális országunkban valószínűleg erős igény van az alapjövedelemre, de hol van ennek a forrása?
gambadoro 2018. 03. 11. 16:25
Előzmény: #245  Dehogynincs
#246
mit nem értesz
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 11. 16:11
Előzmény: #244  gambadoro
#245
?
gambadoro 2018. 03. 11. 16:06
Előzmény: #243  Dehogynincs
#244
nem lesz jelentősége a befizetett járuléknak egy bizonyos szintig, ami mondjuk a létminimum
azt mindenki meg fogja kapni
ebben biztos lehetsz
mármint egy normális országban
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 11. 16:02
Előzmény: #242  gambadoro
#243
?
gambadoro 2018. 03. 11. 15:38
Előzmény: #241  Dehogynincs
#242
alapjövedelem lesz hamarosan
ez az egész okafogyott
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 11. 15:35
Előzmény: #225  SREd
#241
Állami nyugdíjrendszer azért van, mert a pilótajáték még nem omlott össze. Normális korfa mellett akár még működhetne is. Ezzel szemben éppen most repül át a rengeteg Ratkó-gyermek a járulékfizetők köréből a nyugdíjasok közé és a Ratkó-unokák egyrészt kevesebben vannak, másrészt közülük százezrek menekültek külföldre és így megszabadultak attól, hogy járulékfizető rabszolgák legyenek. Egy büdös petákot nem fizetnek a magyar állam nyugdíjrendszerébe, ellenben a pénztártagok járulékának háromnegyede oda folyt be.
signal2
signal2 2018. 03. 11. 08:33
Előzmény: #236  SREd
#240
Az , amit leírtál nagy részben igaz. Nekem ebbe nem fér bele az, hogy nem jó értelemben avatkozok be a piacba, hanem a hatalmammal visszaélve játszom át a földeket, trafikokat, takarékszövetkezeteket, kaszinókat, médiumokat, közbeszerzéseket a megfelelő embereimnek, hogy megszüntetem magam körül a fékek és ellensúlyok rendszerét, hogy érőmmel visszaélve folymatosan félretájékoztatom a népet, hogy állandó ellenségkép fenntartásával ehyfajta szandard depresszív állapotban tartom a társadalmat, hogy az ellengeleim folyamatos lekáratásával magyart magyar ellen uszítok, hogy nemzeti érdek címszóval akadályozom a fejlődést. Én máshogy képzelek egy nemzeti kormányzást.
Törölt felhasználó 2018. 03. 11. 08:08
Előzmény: #227  SREd
#239
Felettébb érdekes logika,  ahogy fullba tolod itt a kommunistát, miközben szerinted nem. Pedig egyértelmüen de. Elég sok mindent kellene átgondolnod alaposan,  nehogy visszatekintve életedre egyszer majd rájöjj, hogy azokkal voltál egy gyékényen, akik a családodtól elvettek.  Nem elég kijelenteni, hogy nem vagy kommunista,  annak is kell látszani. Az még nem megy. Azt meg sem kérdezem, hogy jött ki neked,  hogy a fidesz a libsikkel támogatva kormányozzon :)
PusztaPutyin 2018. 03. 10. 21:02
Törölt hozzászólás
#238
SREd 2018. 03. 10. 20:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#237
Ez pusztán csak egy filozófiai megközelítés, légyszi olvasd végig. Egyébként az USA-ban libsi demokrata és a konzervatív republikánus oldalon is van kimondottan/kimondatlanul kikényszerített fegyelem és ügyhöz való hűség, aki nem tartja be, egypár dolognak búcsút inthet, rendszerint gazdasági és emberi kapcsolati téren. A katasztrofális az lenne, ha ezek közt pl az élete is ott lenne, mint az 1789.-i francia és a kelet-európai komcsi forradalmárok esetében, de ettől egy modernebb társadalomban elég messze vagyunk.
SREd 2018. 03. 10. 20:40
Előzmény: #234  signal2
#236
Ez egyféle wishful idealizmus, hogy számunkra, itt, ebben a nem igazán jelentékeny nagyságú országban, a mi természeti erőforrásaink és emberi adottságaink mellett van számottevően többre képes és jobb vezetés a mostaninál. A takaró mindig végesnek fog tűnni, mert az emberek egyre többet és többet szeretnének és valamik fázósan ki fognak lógni. A hatalomnak pedig mindig is lesznek diktatórikus elemei, mert neki kell a törvényeket betartatnia és meghoznia is sokszor rövid időn belül, hogy még használhatóak legyenek egy-egy sürgető helyzetben. És ha nem akarja, hogy az elért eredményeit keresztülhúzzák, elbénítsák, meg kell próbálnia hatalmon is maradni.
PusztaPutyin 2018. 03. 10. 20:30
Törölt hozzászólás
#235
signal2
signal2 2018. 03. 10. 20:27
Előzmény: #233  SREd
#234
Egyrészt ezért írtam, hogy a kommunizmus elemei (a diktatórikus jegyek), amik miatt nem szerettük, másrészt nem sírok vissza senkit. Én újakat szeretnék.
SREd 2018. 03. 10. 20:07
Előzmény: #230  signal2
#233
Meglátásom szerint a kommunizmus ténylegesen nagyon hasonlít is a konzervativizmushoz. A fő különbség az, hogy a kommunizmus azzal kezdett, hogy mindenkit igyekezett vagyonilag egy szintre hozni, majd utána ezt az "egyenlőséget" meg is tartani (persze a főfejesek valahogy mindig "egyenlőbbek" lettek). Azért tekinthető a kommunizmus egyféle konzervativizmusnak, mert egy ősközösségi állapotot próbál konzerválni, amelyben mindenki egyenlően vesz részt a termelésben, és mindenki egyenlően részesül is a megtermelt javakból. Van benne tagadhatatlanul egy nagy adag naivitás, idealizmus és elméleti íz is, nem is tudott működni a gyakorlatban a kapitalizmus versenytársaként, a táptalaját a két vh utáni elszegényedés adta, és a fenntartó erejét a Szovjetunió véghetetlen természeti erőforrásrendszere, de az oroszok is csak addig voltak hajlandóak ezt úgy ahogy szerválni mások felé, amíg meg nem győződtek arról, hogy a szovjetrendszer nélkül is képesek lesznek megvédeni magukat a nyugati Napóleonoktól, Kaiserektől, Kaiserkőnigektől és Hitlerektől. Szóval a balosok mostanában nem nyíltan kommunizálni akarnak, mert az a modell látványosan befuccsolt, hanem több ponton ugyanolyan dolgokat erőltetenek magánvagyon tekintetében, mint a libsik, pl az örökösödési adót, ami részben megakadályozza a vagyonok családban maradását. Hogyan tekinthettek komcsinak egy olyan kormányt, amelyik megszüntette az örökösödési adót, és sírhattok vissza nemkomcsiként olyanokat, akik örökösödési adókat szedtek, mint a ballibek. Ki kéne számítani, hogy évről-évre mennyi örökösödési adót szedtek 2010-ig, biztos vagyok benne, hogy tizenpár év alatt sokkal több volt, mint 3000 millárd, és azt ténylegesen és vitathatatlanul magántulajdonokból vonták el.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 10. 20:02
Előzmény: #231  SREd
#232
1997. évi LXXXII. törvény a magánnyugdíjról és a magánnyugdíjpénztárakról
(4)  A pénztártag követelése - a tulajdonlás elve szerint - a pénztártag tulajdona
Ez a pont folyamatosan hatályos 1997. óta. Most is hatályos.
El ne kezdj, most a jogállamról beszélni! Egy komcsinak nem lehet elmagyarázni, hogy másnak is van joga. És a jog nem az, amit adsz nekem, hanem az, amit nem vehetsz el tőlem.
SREd 2018. 03. 10. 19:40
Előzmény: #229  Dehogynincs
#231
Nem igaz, hogy helyeslem a magántulajdonok elvételét. A magánpénztárakban kezelt pénzek újbóli állami kezelésbe vétele ugyanúgy nem magántulajdon elvétel, mint amikor az állam nyugdíjjárulékokat szed, vagy de, pont ugyanúgy magántulajdon elvétel. (Ezért is írtam, hogy szüntesd meg a nyugdíjrendszert, ha annyira magántulajdon-párti vagy). A magánnyugdíjpénztári pénzek tizenpár éven át ütötték a lyukakat a költségvetésben, ezeket a lyukakat foltozták is be aztán velük, amikor újra állami kezelésbe vették őket. Hogy volt-e belőle kisíbolás? Biztosan volt, sajnos minden kormány esetében volt a közpénzekkel visszaélés, de tudod mit? Kezdj neki és szüntesd meg teljesen az adózást is, akkor aztán mindenki teljesen igazságosan a magántulajdonát építgetheti.
signal2
signal2 2018. 03. 10. 19:29
Előzmény: #227  SREd
#230
Azokhoz a politikai elemekhez, amiket utáltunk a kommunizmusban, jelenleg a fidesz áll legközelebb. Ilyen a kiterjedt központosítás, a szigorú alá-fölé rendeltségi viszonyok kialakítása és fenntartása, az egzisztencia hűséghez kötése, a média saját célú irányítása, a fékek és ellensúlyok rendszerének, végső soron a jogállamnak a gyengítése. ÉS magas szinten művelik az általad kifogásolt elvételeket. A kinézett földeket elvették korábbi művelőiktől, és odaadták saját embereiknek, ugyanez a trafikokkal, kaszinókkal, médiumokkal. Mindezek alapján én bátran merem komcsi pártnak hívni a fideszt, ha nem haragszol. De lehet ellenérvelni.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 10. 19:29
Előzmény: #227  SREd
#229
Te komolyan azt hiszed, hogy a kétkezi milliárdos Gyurcsány kommunista? Akkor lenne kommunista, ha olyan proletár lenne, mint a második nősülése előtt.
Akinek disznóarca van, az nem sértődik meg azon, ha lópofájúnak nevezik. De próbáld csak disznóképűnek nevezni.
A ballib arisztokrácia és a közbeszerzési újburzsoázia között nem látok nagy különbséget. A te világnézetedbe belefér az, hogy helyeseld azt, hogy elveszik más magántulajdonát és közben ne tartsd magad komcsinak, hanem a nemzet sorsát szívén viselő hazafinak.
A véleményemet fenntartom.
SREd 2018. 03. 10. 19:22
Előzmény: #226  Peterbond
#228
Én sem 62-nél nem tartok, sem halott nem vagyok még, ezért nincs biztos adatom róla, de sztem van olyan, hogy özvegyi nyugdíj. Egyébként ha az állam már rászorított, hogy befizessél a nyugdíjalapba, akkor légyszi  vigyázz is magadra, hogy ne halj meg idejekorán, az unokáid körül még hasznos lehetsz.
SREd 2018. 03. 10. 19:19
Előzmény: #221  Dehogynincs
#227
Kikérem magamnak, hogy a komcsikkal tegyél egy sorba. Az én családomtól több lépésben egész sok mindent vettek el a komcsik, ezért aztán nem is támogathatom, hogy a libsikkel megtámogatva kormányozgassanak, immár ballib arisztokráciaként.
Peterbond 2018. 03. 10. 19:17
Előzmény: #220  SREd
#226
Ha 62 évesen meghalok akkor én csak befizettem ki egy fillért se vettem a rendszerből. Szóval nem NEKEM nincs pénzem sehol. Vagy esetleg neked megvan az amúgy beígért egyéni számlás egyenleged a nyugdíjfolyósítótól?
SREd 2018. 03. 10. 19:13
Előzmény: #222  Dehogynincs
#225
Annyi miérted van, mintha azt gondolnád, hogy én káptalan vagyok. Legyen akkor nekem is egy miértem: Miért van egyáltalán nyugdíjrendszer, ha az oda befizetett járulék "nem az én pénzem "? Súgok egy okot: de, az én pénzem, mert jogosultságot szerzek a jövőbeli kifizetésekhez. Kezdjél neki és érdd el, hogy ne is legyen nyugdíjrendszer, a magántulajdon védelme jegyében! Az eddigi nyugdíjjárulékot is fizessék ki ezután az embereknek a fizujukkal együtt és csengessék le az egész nyugdíjrendszert, és ezentúl mindenki csak a saját magánvagyona építgetésével legyen elfoglalva, mint 200 évvel ezelőtt. A protest-beírásokat Dehogynincsnek kérem címezni.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 10. 18:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#224
Nem akartam most ilyennel terhelni. De többször beírtam ezt az érvet is.
Érdekes, hogy a bolsevik lelkületű emberek, hogyan találják meg a bolsevik lelkületű pártokat és fordítva is, a bolsevik lelkületű pártok hogyan találják meg a szavazótáborukat és klientúrájukat.
PusztaPutyin 2018. 03. 10. 18:51
Törölt hozzászólás
#223
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 10. 18:49
Előzmény: #220  SREd
#222
Nem értesz semmit a felosztó-kirovó rendszerből. Az oda befizetett járulék nem a te pénzed. Amit a mindenkori aktívak befizetnek, azt kifizetik a mindenkori nyugdíjasoknak.
A mi nyugdíjunkat, majd a gyerekeink és unokáink fogják fizetni. Őket tehermentesítem azzal, hogy a leendő nyugdíjam egy részét a tőkefedezeti nyugdíjrendszerből fogom kapni és nem nekik kell azt is kiizzadniuk.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 10. 18:44
Előzmény: #219  SREd
#221
Fuss neki még egyszer!
Egy mukkot nem mondtál arról, hogy miért nem vették el  száz leggazdagabb magyar vagyonát. Miért nem vették el  a kisz-mufti Nagy Imrétől a Caolát?
Miért nem zavar az, hogy az önkéntes pénztáraknál működhetnek külföldi pénztárak?
Miért nem léphettek át a  pénztártagok magyar pénztárakba? Például az otp magánpénztárába?
Miiért nem az volt a megoldás, hogy 2010-től csak az állami nyugdíjrendszer pilótajátékába megy a járulék, a pénztártag meg áttolhatja a magántulajdonát egy önkéntes pénztárba, de arányosan kevesebb állami nyugdíjra lesz jogosult?
Miért hallgatod el, hogy a pénztártag kevesebb nyugdíjat vár el az állami rendszertől?
Miért gondolod, hogy a kisember hülye és nem tud dönteni? Én például elmentem nyilatkozni, hogy maradok, hiába fenyegetett a hatalom. Van valamilyen magyarázatod arra, hogy Matolcsy vagy Varga Mihály is pénztártag volt?
Láttam már ilyen jövőbe fektetést, amikor a komcsik elvették a nagyszüleim földecskéit. Akkor a kommunisták hitték magukról azt, hogy biztosan tudják, mi a fényes jövő. Most meg a SREdek biztosak benne.
Szétroncsolja a bizalmat, ha a hatalom bármikor eljöhet bármilyen magántulajdonodért.
Miért kerülöd az alanyt és az állítmányt: vissza lett fordítva, lett megszüntetve, nem lett ellopva?
SREd 2018. 03. 10. 18:24
Előzmény: #217  Peterbond
#220
Dehogynincs pénzed belőle. A megszilárdult felosztó-kirovó rendszerben van, oda is kellett legyen befizetésed, ha magánnyugdíjpénztárba volt.
SREd 2018. 03. 10. 18:19
Előzmény: #216  Dehogynincs
#219
Ami meg lett szüntetve, vissza lett fordítva, az az, hogy az állami nyugdíjalapból tereltek el pénzeket bő egy évtizeden át a magánnyugdíjpénztárakba. Laikus fejjel azt gondolnád, hogy a kisemberek érdekeit szolgálja ez elsősorban, de aki jártas a pénzvilágban, annak van sejtése arról, hogy az egyre duzzadó magánnyugdíjvagyonból az alapkezelők, a mögöttük álló érdekkörök komoly hasznokat hajtottak, olyan ez, mintha köteleznéd az embereket, hogy befektetési magánbankoknál helyezzenek el pénzeket a nyugdíjas éveikre gondolva. Ha fennmaradtak volna a maguk kötelező jellegével, egy idő után a méretük miatt túl komoly befolyásoló tényezőnek számítottak volna a gazdaságban, és a buborékok fúvásában is jeleskedtek volna. Az USA-ban a 2008-as krach idején magánnyugdíjpénzek is égtek el nagy mennyiségben, nálunk ez a kötelező magánnyugdírendszerben levő viszonylag kis pénzek miatt nem volt annyira hangsúlyos, de bizonyosan volt itt is. Ez a kötelező jelleg lett megszüntetve, önkéntesen lehet továbbra is. A szintén kötelező jellegű felosztó-kirovó rendszer nyugdíjcélokra alkalmasabb, (nem véletlenül volt kb 10:1-hez arány még anno is a magánnyugdíjpénztárakba való kötelező  befizetések rovására), ezzel egyúttal van egy sarkallás is arra, hogy ne fogyatkozzon a társadalom, és a saját gyermekeink fejlődésébe fektessünk be a jövő-menő migránsok beillesztési kísérletei helyett. Az a 3000 milliárd nem lett eltulajdonítva, hanem a gazdaságunk, társadalmunk jövőjébe lett befektetve, egyúttal a felosztó-kirovó rendszer életképességének megszilárdításába is.
ts3 2018. 03. 10. 16:29
Előzmény: #213  SREd
#218
Görögök sorsára fogunk jutni, amint nem lesznek eu-s pénzek, és a fiataljainknak nem adunk a 21 századi tudást.
Peterbond 2018. 03. 10. 16:07
Előzmény: #213  SREd
#217
1. A költségvetés kipótolta a hiányzó részt a nyugdíj alapban. Ez tényleg növelte a költségvetés hiányát. évi 5-600 milliárddal. De semmivel se volt kisebb ez a lyuk mint az SZJA csökkentés pl. Vagy amennyit azóta a kamatokon spórolunk. És kb fele annak amennyivel több EU támogatás áramlik be az országba azóta. A költségvetési hiány pedig azóta is 2,-2,5% közötti. Míg a válság alatti 2010-es évben is 4,5% volt csak. Csak jelzésképp a Tao támogatások mértéke amit sportra költünk kb a harmadát kitette ennek.
2. "Így utólag a gazdasági sikerek fényében elmondható, hogy a magánnyugdíjpénztárak VISSZAállamosítása az ottani pénzeinket igenis megvédte" 
Ami nincs azt nem lehetet megvvédeni. Nincs semmim abból a pénzből. A Fidesz elköltött 10% GDP megtakarítást és 5%-al csökkentette csak az adósságot. FELÉLTE az egészet. Úgy hogy akkik bent maradtak kb 50-80% pluszban vannak. Ha csak a befizetéseket állítja csak le akkor is laza 2000 Milliárddal lennénk bentebb.
3. "de a pénztárak miatt csak az ott dolgozók aggódnak"
Aggódtak mások is. Kurva nehéz lett volna normális reális választás elé állítani az embereket hogy aki akar marad aki akar visszamegy állam bácsihoz. Mindkét esethez van pro és kontra. Ha annyira megérte visszamenni miért kellett azzal ijesztggetni hogy nem lesz nyugdíj egyáltalán a maradóknak?
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 10. 15:58
Előzmény: #213  SREd
#216
Milyen liberális eszmére gondolsz? A magántulajdon védelme elég konzervatívan hangzik
Van valamilyen makrogazdasági érved arra, hogy miért nem a száz leggazdagabb magyar vagyonát államosította a fidesz-lungodrom szövetség?
Miért kell magyarázni a "Ne lopj!" parancsát.
Fogalmazzuk át a tízparancsolatot!
Ne lopj, csak akkor, ha magas az államadósság.
És még mindig nem beszéltünk a hazugságról. Miért hazudott a választóknak a fidesz a kampányban?
Miért várta meg a fidesz a kifosztással az ősz önkormányzati választásokat? Előtte nem volt lyuk? Most nincs államháztatrtási lyuk?
Miért került át nyolc év alatt hárommillió magyar pénztártag vagyona a közbeszerzési újburzsoáziához?
PusztaPutyin 2018. 03. 10. 15:50
Törölt hozzászólás
#215
signal2
signal2 2018. 03. 10. 15:45
Előzmény: #213  SREd
#214
"állami nyugdíjpénztárban" egy fia vas sincs.
SREd 2018. 03. 10. 15:30
Előzmény: #212  Dehogynincs
#213
Jobboldaliként libsi eszméket védesz? Ha a kötelező magánnyugdíjpénztárakba terelt pénzek okozta lyuk miatt  kezelhetetlen szintre került volna az államadósság, és a görögök sorsára jutottunk volna, nemcsak a magánnyugdíjpénztárakban levő pénzeink, de az állami nyugdíjpénztárban levő nagyságrenddel nagyobb pénzünk is jócskán kevesebbet érne, ne felejtsük ki az ingatlanainkat sem, úgy egyáltalán a teljes gazdaságunkat. Így utólag a gazdasági sikerek fényében elmondható, hogy a magánnyugdíjpénztárak VISSZAállamosítása az ottani pénzeinket igenis megvédte, ha nem is magukat a pénztárakat, de a pénztárak miatt csak az ott dolgozók aggódnak, amíg nem találnak más munkahelyet.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 10. 14:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#212
Szelektíven félsz attól, hogy valaki hazug ígéretekkel kerül hatalomra vagy mindenkinél elítéled?
"Megvédjük a magánnyugdíjpénztárakat!"
Most az IQ-sokat akarod meggyőzni arról, hogy a pénztárak kifosztása valójában a pénztárak megvédése volt.
Azzal egyetértek, hogy komoly veszélyt jelent az, hogy megint hatalomra kerül az a fidesz-lungodrom koala, amelyik 3 millió pénztártagnak hazudott. Családtagokkal együtt pedig 5 milliónak.
HPeter76
HPeter76 2018. 03. 10. 13:00
Előzmény: #210  HPeter76
#211
LMP mikor szaladt ehhez ahhoz!!! -segítsetek már!! Mindenkinek saját kockázata a PÁRTJA..
Jól néznék ki másra hárítanám a FELELŐSÉGET!!
HPeter76
HPeter76 2018. 03. 10. 12:57
#210
Dehogy fújjta el  szél HAGYNI KELL ŐT MAGÁNAK!!! -Sőt nem sőt egy szeletett se belüki másnak!!!
Táguljon csak mindenki magának MÁSSAL,MÁSOKKAL BŐVÍTENI A KÖRT NEM MEGY,,,Abba kel hagyni
 LMP BEKEBELEZÉSÉT!! -HAGY VIRÚLJON  NÉZETEI ALATT!! Őket kellene segíteni NEM TŐLÜK ELVENNI!!
MLkedes 2018. 03. 10. 12:16
Törölt hozzászólás
#209
signal2
signal2 2018. 03. 10. 09:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#208
Azt írtam, hogy a videó alapján kétséges, hogy a dk gyártotta a szórólapot, mert ellenmondásban a kettő. Semmi mást. Ha a szórólap dk gyártmány, az is csak azt bizonyítja, hogy ők valóban bármit képesek állítani a kampányban, amit én rájuk hagyok.
deszcsakafi 2018. 03. 10. 09:35
Törölt hozzászólás
#207
ts3 2018. 03. 10. 09:33
Előzmény: #205  signal2
#206
ahogy gondolod
signal2
signal2 2018. 03. 10. 09:30
Előzmény: #203  ts3
#205
inkább itassam?
signal2
signal2 2018. 03. 10. 09:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#204
dk nem érdekel, köszi
ts3 2018. 03. 10. 09:29
Előzmény: #201  signal2
#203
Ne etesd a trollt, soha nem tűnik el ez a totyik.
deszcsakafi 2018. 03. 10. 09:28
Törölt hozzászólás
#202
signal2
signal2 2018. 03. 10. 09:26
Előzmény: törölt hozzászólás
#201
Szerintem nem, csak óriási ellentmondás van a dk-s plakát és Gyurcsány szavai között. 
deszcsakafi 2018. 03. 10. 09:23
Törölt hozzászólás
#200
signal2
signal2 2018. 03. 10. 09:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#199
Hát, a válasza már le van vágva a videóból, úgyhogy a hozzászólásod mindössze egy rosszindulatú megjegyzés.
signal2
signal2 2018. 03. 10. 09:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#198
Ez alapján kérdéses, hogy az előbbi dk-s plakátot a dk készítette volna. 
deszcsakafi 2018. 03. 10. 09:16
Törölt hozzászólás
#197
deszcsakafi 2018. 03. 10. 09:15
Törölt hozzászólás
#196
xmann 2018. 03. 10. 09:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#195
Pláne a plakát, az bír csak ki igazán minden hazugságot. Ebben azért vannak nagymesterek az országban. Igaz? Brüsszel, Ensz, Soros, Norvégok, Civilek. Mindenki ellenség! Éljen a békeháború!
signal2
signal2 2018. 03. 10. 09:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#194
Példa?
deszcsakafi 2018. 03. 10. 09:09
Törölt hozzászólás
#193
signal2
signal2 2018. 03. 10. 09:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#192
Nem rossz, ezt még nem is láttam. Az ingyen rezsi, és 18:00-ra felszámolt gyerekéhezés nagyon tetszik!
Most jöhet az lmp!
deszcsakafi 2018. 03. 10. 09:02
Törölt hozzászólás
#191
deszcsakafi 2018. 03. 10. 09:01
Törölt hozzászólás
#190
signal2
signal2 2018. 03. 10. 08:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#189
Konkrétan mi hazugság?
deszcsakafi 2018. 03. 10. 08:51
Törölt hozzászólás
#188
PusztaPutyin 2018. 03. 10. 08:49
Törölt hozzászólás
#187
signal2
signal2 2018. 03. 10. 08:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#186
Sajnos DK és MSZP is esélyes.
deszcsakafi 2018. 03. 10. 08:38
Törölt hozzászólás
#185
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 08. 20:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#184
Ez nem hangzik komoly veszélynek.
A diktatúra álbalos utódpártjaitól tartasz?
deszcsakafi 2018. 03. 08. 20:23
Törölt hozzászólás
#183
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 08. 20:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#182
Szerinted milyen lapokat oszthatnak nekik áprilisban a választók?
deszcsakafi 2018. 03. 08. 20:14
Törölt hozzászólás
#181

Topik gazda

deszcsakafi
deszcsakafi
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek