Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 04. 23. 15:49

Arany-Ezüst  

Ki mire tippel? Meddig eshet az ezüst/arany árfolyama mostanában?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
emerald 2015. 02. 03. 17:47
Előzmény: #6118  Denever
#6120
Az is lehet....

De én nem zárok ki egy a-b-c korrekciót sem
1306-1250
1250-1280
1280-.......talán 1230?!

kurkuma 2015. 02. 03. 16:55
Előzmény: #6116  emerald
#6119
Jelenleg csak alakul ez a PBR, botrány ide vagy oda. :)
Denever 2015. 02. 03. 16:47
#6118
Hát ezt jól leverték megint. Hónapos chart alapján egyre sanszosabb az 1000 alatti ár.
9 hónapja fogja az 1300-as tartomány.
Törölt felhasználó 2015. 02. 03. 11:15
Előzmény: #6113  emerald
#6117
szerintem inkább csak realista
emerald 2015. 02. 03. 10:25
Előzmény: #6115  kurkuma
#6116
Persze, jól tetted!
Még nem néztem a fiókom de akor majd elolvasom.

Igen ott, tőkeáttétellel, másképp nem is lehet náluk.
Ám két unciát vettem, ez gyakorlatilag a tőkeáttét miatt megfelel egy valós két unciás vételnek. A hozadéka pedig ha a swapokat(napi fenntartási letét) levonom akkor szintén egy valós két unciányi vétel hozamával lesz egyenlő.
kurkuma 2015. 02. 03. 09:55
Előzmény: #6114  emerald
#6115
Ne haragudj, láttam egy freemail-es címet amit a napokban megadtál, bátorkodtam arra írni, remélem nem haragszol érte.
Persze, alapvetően inkább a néhány hetes, hónapos hullámokat kedvelem, a DT nem az én világom, noha most az olajcégek azért nem hoznak rosszul.
A Plus500-on kereskedsz vele, valamilyen tőkeáttétes termékkel?

emerald 2015. 02. 03. 09:27
Előzmény: #6112  kurkuma
#6114
Azt nem olvastam h végül bezartad...:)
Talán elsiklottam felette, sokszor figyelmetlen vagyok.
De rendben majd irogatok róla.

Egy kis platina hosszú távú befektetésre, mondjuk fél egy év, érdekelne? Ahogy azt írtam ha 1500$-os szintet elérné, amit szerintem könnyedén el fog(hamarább mint az arany) akkor az igen jó befektetés lenne.
Én egy minipozival megvettem tegnap.

emerald 2015. 02. 03. 09:17
Előzmény: #6111  Törölt felhasználó
#6113
Ha Te így érzed biztos nem véletlen, tényleg nem szeretnék vitatkozni.

Ahogy azt egy emailben írtam egyszer, talán mindketten elfogultak vagyunk, én pozitívan Te negatívan. Így egyikünk se fogja a másikat az igazáról meggyőzni...:)
kurkuma 2015. 02. 03. 08:30
Előzmény: #6109  emerald
#6112
Szia Emerald!

Köszönöm, figyelni fogom továbbra is, bár ahogy írtam, végül kiszálltam, mert az OAS, WLL sokkal egyértelműbb volt számomra. Azt külön megköszönöm, ha esetleg néha írsz néhány gondolatot a PBR-rel kapcsolatban, szintén nagyon hasznosnak tartom!

Törölt felhasználó 2015. 02. 03. 07:52
Előzmény: #6107  emerald
#6111
éppenséggel ezzel lehetne vitatkozni,de nem teszem.

kérnék egy olyan hsz-t bemásolni,ahol rosszat mondtam rá!
a véleményemet többször leírtam;nagyra értékelem a tudását,tapasztalatát,de a piac megváltozott és ezt vagy nem veszi észre,vagy nem vesz róla tudomást.hiába vannak jó fundamentális elemzései,ha a piac ezekre nagyrészt rácáfol időtávtól függetlenül.ha valaki az utolsó évben az iránymutatásai alapján vett fel pozíciót,vélhetőleg már becsődölt.a helyenként lekezelő stílusa nekem nem jön be,nyílván az enyém se sokaknak.
amit hiányolok,az csupán a belátás képessége és a szerénység,ill. a prognozisainak gyakran ellentmondást nem tűrő,kész tényként való közlése.ismét bobsurf-re hivatkozva,senki sem látja a jövőt,még ő sem.a tények pedig makacs dolgok.össze kell vetni a prognózisait a bekövetkezett eseményekkel és akkor látható lesz,hogy miről beszélek.
Törölt felhasználó 2015. 02. 03. 07:36
#6110
Jó reggelt.

Csak én gondolom úgy,hogy ez a személyeskedés annyira szakmaiatlan?
Pls hagyjuk már.
Mindenki leír egy véleményt a tárgyról és ok. Saját véleménye,tudjuk. Utána ne nyomkodja a klaviatúrát feleslegesen...

Szép napot,sok nyerőt.
emerald 2015. 02. 03. 04:09
#6109
Szia Kurkuma!

Ez a PBR egyre inkább hajaz naposon egy tripla aljra, ami egy elég erős dobbantó lehet!
Ám ha negyedszerre is nekifut(valószínűnek tartom h nem innen, inkább fentebbről) akkor markánsan le fogja törni a jelenlegi szinteket. Most csak kivárás van, nem teszek semmit.

emerald 2015. 02. 03. 03:35
Előzmény: #6104  Törölt felhasználó
#6108
Hmmm...
Nem is goldoltam hogy ki mindenki olvassa a mi kis fórumunkat napi! szinten....:)))
emerald 2015. 02. 03. 03:32
Előzmény: #6102  Törölt felhasználó
#6107
Lulo , itt a lényeg:

"Pomperj pedig soha nem mondott se rád, se neked rosszat"

Törölt felhasználó 2015. 02. 02. 21:34
Törölt hozzászólás
#6106
Törölt felhasználó 2015. 02. 02. 21:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#6105
a baj az,hogy ezt már 1x eljátszottad és újra megtetted.
javaslom,hogy előbb gondolkodj,aztán cselekedj és ne fordítva!
ha működóképes,akkor természetesen el..

cosunisridernek meg csak annyit még,hogy ha a Magad nevében beszélsz,az rendben van,de mások nevében inkább ne!

Törölt felhasználó 2015. 02. 02. 21:33
Előzmény: #6065  pomperj
#6104
Kedves Pomper János!

Régóta olvasom a blogodat és nagyon hasznosnak tartom.
Mi napi szinten kereskedünk fizikai arannyal, sőt spekulálunk is fizikai aranyban és ezüstben, itthoni viszonylatban elég nagynak számító mennyiségben.
Fizikai nemesfémek adás-vételével ügyfeleket is kiszolgálunk 1 grammtól a 12,5 kilós rúdig bármilyen termékkel. Tárolunk is és transzferálunk is fizikai nemesfémeket ügyfeleink részére.
A nemesfémeken kívül bányarészvényekkel, nyersanyagokkal, devizákkal és minden mással is kereskedünk a prompt és határidős tőzsdéken.
Mivel nagy hiány lenne, ha eltűnne a blogod a magyar nyelvű sajtóból, ezért a következőt szeretnénk felajánlani:
a napi szinten frissített Conclude Daily Gold mellé szeretnénk egy blogot is indítani. A Conclude Daily Gold inkább egy online sajtótermék, a blog pedig egy sokkal színesebb oldal lenne, ahol a blogolók egyénisége, ötletei sokkal markánsabban megjelenhetnének. A blogban a simplesite-on megjelenített teljes repertoárod helyet kaphatna. Ha vállalnád a blogolást még akár 6-8 blogtárs is csatlakozhatna, hogy naponta legalább 1-2 anyag kikerülhessen. A hozzászólásokat erősen moderálnánk, azaz csak a szakmai jellegű hozzászólásokat szeretnénk megtartani és semmiféle személyeskedésnek nem lenne helye. A tervezett blog –mi legyen a neve?- semmiképpen sem helyettesítené ezt az arany-ezüst fórumot-amit nagy élvezettel olvasgatok naponta- hanem inkább kiegészítené azt.
Az elképzelésem a fent leírtnál is konkrétabb, ha egyáltalán érdemesnek találod hogy foglalkozz vele, szívesen megírnám emailben. Mivel az email címed nem találtam a neten ezért így írtam, ezúton is elnézést kérve a fórumtársaktól. A Conclude Zrt mail címe: info@conclude.hu
Ide várnám válaszod.
Üdvözlettel:
Gergely, a Conclude Zrt vezetője
Törölt felhasználó 2015. 02. 02. 21:26
Törölt hozzászólás
#6103
Törölt felhasználó 2015. 02. 02. 21:16
Előzmény: #6097  Cosinusrider
#6102
kössz,értem,de a kioktatásból nem kérek!
amit te bántónak gondolsz,nem biztos,hogy valójában az.pomperj beírásai nekem is hasznosak,remek iránymutatások kontra irányban és ez nem bántás,hanem tapasztalat.
vuk más tészta,vedd a fáradságot és nézz utána,hogy kezdődött! és ne csak az én hsz-eimben keress bántó megjegyzéseket,mert az ővébe ezt sokszorosan megtálalod,szinte minden sorában.
pantyának is "kedves" megnyilvánulásai voltak kezdeményezőleg

de belátom,van bennem is hiba,nem is kevés.majd igyekszem a jövőben másképp fogalmazni
Törölt felhasználó 2015. 02. 02. 20:49
Törölt hozzászólás
#6101

Topik gazda

giuseppe007
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek