Topikgazda: Törölt felhasználó 2009. 05. 20. 08:00

A JP Morgan "MOL-brókere" a Kremlben: mindent megvesznek  

Ugrás a cikkhez
Lassan két hónapja, hogy Európa és Ázsia országaiban egymást érik az energetikai csúcstalálkozók. Szófiától Prágáig, Ashabad türkmén fővárostól a kazahsztáni Asztanáig mintha egymás PR-fogásait mérnék össze a fosszilis energia exportőrei és...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=115359
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 05. 21. 14:09
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#7
A férjével, Kun Miklóssal (Kun Béla unokájával) együtt megveszekedett jobboldaliak, és nem egyszer az jön le az írásaikból, hogy tulajdonképpen utálják Oroszországot. Ezzel együtt a csaj ért a témához, nem kérdés.
eva_001 2009. 05. 21. 09:16
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#6
Törölt felhasználó 2009. 05. 21. 03:00
#5
Cirill betűkkel írva azért akad találat.
Ami pedig Gereben Ágnest illeti, ő kétségkívül nem bulvárszintű. Valószínűleg mindig is a Szovjetunióval, Oroszországgal foglalkozhatott, mert amikor először hallottam a nevét - bőven benn a 80-as években - már akkor is róluk írt, és azóta is csak ebben a témában olvastam, láttam megnyilatkozni.
Az csak a Portfólió rangját emeli, hogy cikkeket publikál náluk. Hasonlóképpen, mint amikor az MNB-s fazonok teszik ugyanezt valami pénzügyes dologban.
Törölt felhasználó 2009. 05. 20. 13:03
Előzmény: #1  portfolio
#4
Biztos, hogy így hívják a hölgyet? A Google egyetlen találata erre a cikkre mutat...
Törölt felhasználó 2009. 05. 20. 11:27
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Én nem vettem észre, hogy túlzásba esne a politikai kinyilatkoztatások terén. Az orosz gazdaságról nehéz úgy írni, hogy ne kerülne összefüggésbe bármni az energiaiparral és a politikával, ha pedig ez geopolitikává nyílik, arról is megírja kendőzetlen véleményét.

Szerintem írásai élvezetesek, tartalmasak, és logikusak. Ez mindenképpen megkülönbözteti a bulvár-minőségtől...
Törölt felhasználó 2009. 05. 20. 08:58
Előzmény: #1  portfolio
#2
Nagyon informatívak Gereben Ágnes írásai.

Sok mindent meg lehet tudni belőlük az események hátteréről.

Szerintem még élvezetesebbek lennének az írások, ha a szerző megfelelő távolságot tartana - a bulvárszerzők által is gyakran használt politikai megalapozottságú kinyilatkoztatásoktól.

Topik gazda

prikkel
4 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek