Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2019. 02. 05. 11:26
Előzmény: törölt hozzászólás
#19000
Azt is elmondta,“előre látható volt, hogy egyetlen kollégám elé sem kerül ez az ügy, hogy ők mondhassák ki, történt-e bűncselekmény.Ha pedig nincs vádemelés, nincs ítélet."
.
A vörös iszap perben bíró elé került az ügy.
ki is mondta, hogy senki sem BŰNÖS!
.
 a megismételt eljárásban pedig a bíró kimondta, hogy vannak BŰNÖSÖK az ügyben!
.
gondolom erről az ügyről nem lenne véleménye.....
goldi 2019. 02. 05. 11:22
Törölt hozzászólás
#18999
salve 2019. 02. 05. 10:55
#18998
számomra ezek voltak a legviccesebbek (igazából inkább tragikomikusak) a múlt héten:
1. Sargentini ugye megtartotta a magyarellenes bizottsági ülését az EU parlamanetben.az érdeklődés a vártnál cskélyebb volt.. mindenki elmondta a magáét sargentini ugyanúgy elengedte a füle mellett, miért nem foglalkozik pl. azzal, hogy Macron már súlyosabb demokráciadeficitet idézett elő mint Gyurcsány 2006-ban, hiszen ott már a 20-at is majdnem eléri azok száma akik a gumilövedékeke miatta súlyos egészségkárosodásokat szenvedtek..Sargentininek erre nem volt válasza, hiszen ő kettős mércét alkalmaz.. érdekes, hogy tt a fórumon sem zavart ez senkit, hogy Juditka mekkora egy címeres, aljas gazember..
2. és ez még szánalmasabb volt: Sargentini persze megkapta a támogatást és bátorítást az ellenzéki "magyar" EU-s képviselőktől, Niedermüllertől és Szanyitól, utóbbi felszólalásán tényleg jót mososloygtam, mert ezzel zárta (uyge előtte ő is elmondott minden lehetséges rosszat orbánról): "...csak egy remény és jó hírem  van a végére: a nemzeti ellenállás egyre fokozódik!" - no ez is egy nettó és óriási hazugság volt, hiszen a túlóratörvénnyel kapcsolatos tiltakozási és utcáramenési hajlandóság január elején érte el a csúcspontját, ÁM 19-én már minden média azt kellett megállapítsa, hogy Szanyi hazudott, mert 19-én már jóval kevesebben mentek utcára, mint az előző alkalommal, főleg Bp.-ten!
Sargentini és "magyar" támogatói tehát tényleg csak hazudoznak és szsvszatszerzési célból próbálják lejáratni Magyarországot
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 05. 10:50
Előzmény: #18996  signal2
#18997
ne várj választ, most 2 hétig nem mutyorog ezen a néven
signal2
signal2 2019. 02. 05. 10:46
Előzmény: #18991  mityu2
#18996
Már nem ,mert már kijöttem!
Köszi
goldi 2019. 02. 05. 10:19
Törölt hozzászólás
#18995
lancaster
lancaster 2019. 02. 05. 10:16
Előzmény: #18993  lancaster
#18994
Ja, igen! Attól, hogy a románnak rosszabb, nem lesz jobb a magyarnak :)))
lancaster
lancaster 2019. 02. 05. 10:13
Előzmény: #18979  mityu2
#18993
Azért van egy nagy különbség, és szerintem a Pf. cikke téved, mert nem kalkulálta be az uniós támogatások felhasználását. Mo. már majdnem az összes támogatást lehívta (95%-ot), míg Ro. csak a 30%-át. Na meg amit írtak, hogy csak 36% az államadósság, megint csak nem rossz. Szerintem túl van lihegve a cikk. Amit elértem növekedést azt gyakorlatilag támogatás nélkül érték el, viszont  Mo. egyértelműen az eu támogatásnak köszönheti, hogy jobb a gazdasági növekedése az elmúlt 2 évben. (ami inkább a magánszférára jellemző, mert nagyon sok beruházás a zsebeket fogja tömbi és nem a közvagyont)
Itt tájékozódhatsz még egy kicsit, hogy még EU támogatást is Mo. kapott a legtöbbet a népesség arànyàban! Ro. pedig a legkevesebbet.
https://www.portfolio.hu/img/upload/2017/10/teljes67szazalek17-20171010.png ;
Az uniós támogatások felhasználási üteme a kelet-európai tagállamokban 
https://g7.hu/allam/20180226/csak-a-magyarok-alltak-ra-az-unios-padlassopresre-a-regioban/ ;
bigyula 2019. 02. 05. 09:41
Előzmény: #18979  mityu2
#18992
Figyu! Szedjél Memoril tablettát (a Cavinton utódja). :) Egy büdös szót nem írtam itt a fórumon Romániáról soha. :)
mityu2 2019. 02. 05. 09:38
Előzmény: #18990  signal2
#18991
ezt engedd el
ebből már nem jössz ki jól
signal2
signal2 2019. 02. 05. 09:32
Előzmény: #18989  mityu2
#18990
Hát ez kétértelmű. Felteszel egy kérdést, és utána sorolod a neveket. Ez nálam simán azt jelenti, hogy te rájuk gondoltál.
mityu2 2019. 02. 05. 09:27
Előzmény: #18988  signal2
#18989
ide az van leírva, hogy neked (is)tudnod kell, hogy kik hakniztak!!!
ne hazudj tovább!
vagy magadra ismertél és te voltál az egyik haknizó?
signal2
signal2 2019. 02. 05. 09:18
Előzmény: #18987  mityu2
#18988
"kik voltak azok az idióták akik nemrég itt hakniztak, hogy Románia a jövőben GDP növekedésben leelőz minket?
badsector
csakisazigazat
goapsy 
euler
signal
sigorsky
bigyula
zotlan
lancaster
nanobot
sanka
nektek tudnotok kel!!!"
.
Hát itt, te kis hamis.
mityu2 2019. 02. 05. 09:14
Előzmény: #18985  signal2
#18987
már megint hazudsz!
-----------
hol írtam, hogy te  többek között itt hakniztál valamivel,???
Fejezd be a hazudozást
Próbálj korrekt lenni
mityu2 2019. 02. 05. 09:10
Előzmény: #18983  euler
#18986
A szélsőbaloldali EP-képviselő előadásán jelen volt a hágai magyar nagykövet, dr. Kocsis András is.A Magyarország érdekeit Hollandiában képviselő diplomata – az előadás más résztvevőihez hasonlóan – hozzászólásokat fogalmazott meg, és kérdéseket kívánt feltenni Sargentininek,a holland politikus azonban nem reagált a nagykövet egyetlenegy felvetésére sem.A hazánkat elítélő Soros-Sargentini jelentés összeállítója nyíltan közölte, hogyő bizony nem áll szóba a magyar kormány képviselőivel, így dr. Kocsis András nagykövettel sem volt hajlandó párbeszédet folytatni. Az Origo megkereste a téma kapcsán dr. Kocsis Andrást, aki a következő választ küldte lapunknak:„Először is felháborítónak tartom, hogy a bevándorláspárti brüsszeli politikusok kampányarcaként Sargentini végigturnézza fél Európát, hogy Magyarországot és a magyar embereket támadja.Előadásokat hirdet Magyarországról, az amszterdami előadása is tele volt hazugságokkal, persze ahogy hallottam, a magyar sajtót nem engedte be, egyedüli magyarként, a közönség soraiból hallgattam végig a hazugságokat.
--------------------------------------------------------------
-Ezt csak a hozzád hasonlóan egyoldalúan tájékozódók miatt.
Mert egyébként van egy szint ami alá nem érdemes menni. (pl. a román gdp jóslattal kapcsolatban)
signal2
signal2 2019. 02. 05. 09:09
Előzmény: #18981  mityu2
#18985
1. az ellentmondás attól még ellenmondás. És mivel erre alapozva kijelentést tettél, nem vetted észere vagy nem vetted figyelembe, hanem elfogadtad. Te dolgod.
2. Konkrétan azt írtad, hogy többek között itt hakniztam valamivel, ami konkrétan nem igaz. Tehát hazudtál.
ennyi
euler 2019. 02. 05. 08:54
Előzmény: #18982  mityu2
#18983

Cseres Katalin, az Amszterdami Egyetem európai jogi tanszékének docense, az előadás egyik szervezője:
az ok, amiért távozniuk kellett a tévéseknek, hogy bár regisztrációjuk valóban volt az előadásra, az egyetem kommunikációs és sajtóirodájától nem kértek engedélyt, ennek hiányában pedig más újságírók sem forgathatnak az intézményben.
Hozzátette: Sargentini azt mondta, teljesen mindegy neki, hogy maradnak-e a tévések.
https://24.hu/kulfold/2019/02/04/sargentini-nem-dobatta-ki-az-echo-tv-seket/
.
Ezt csak a hozzád hasonlóan egyoldalúan tájékozódók miatt.
Mert egyébként van egy szint ami alá nem érdemes menni. (pl. a román gdp jóslattal kapcsolatban)
mityu2 2019. 02. 05. 08:44
#18982
Ahogy az Origo arról beszámolt, január 28-án a válogatott hazugságoktól hemzsegő Soros-Sargentini jelentést összeállító Judith Sargentini holland európai parlamenti képviselő az Amszterdami Egyetem jogi karán előadást tartott a magyar jogállamiság helyzetéről. A zöldpárti EP-képviselő amellett, hogy a biztonságiakkal kivezetette az előadásáról az Echo TV munkatársait, az ott jelenlévő hágai magyar nagykövet kérdéseire sem volt hajlandó válaszolni. Mindezt nyilván a szólásszabadság jegyében tette.
mityu2 2019. 02. 05. 08:43
Előzmény: #18980  signal2
#18981
már megint hülyeséget mondasz!
1 .-ez a portfolio.hu cikke! ha valami nem tetszik rajtuk kérd számon!
2 .- az, hogy "nektek ezt tudnotok kell"  NEM rágalmazás
bármilyen nehezedre esik is, próbálj korrekt lenni

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek