Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2019. 10. 08. 20:43
Előzmény: #37158  pitcairn2
#37160
"ha jól értem kb. annyi látszik a képekből és a videóból, hogy a polgármester + még néhány ember egy hajón enyeleg néhány lengél öltözött fiatal csajjal"
  
Ha te lennél a videón, akkor igazából senkit nem érdekelne, de egy fideszes polgármester látni egy szál seggben enyhén szólva komolytalanná teszi magát ás a pártját, de neked ez nem probléma.
Az egész buli anyagi háttere(hajó bérlés, kurva bérlés, repülő bérlés) benned nem vet fel kérdéseket?
Seismic
Seismic 2019. 10. 08. 20:34
Előzmény: #37156  VUK1980
#37159
ugyanaz a hajó neve? :)
pitcairn2 2019. 10. 08. 20:33
Előzmény: #37157  badsector1
#37158
fejts már ki, hogy mi volt ebben a "fideszvédő"!:)
készséggel elismertem, hogy ez felettébb kínos, de a konkrétumok sajnos megállnak az "erkölcsi" résznél
ennyi
arról pedig lövésem sincsen, hogy ez hogyan és mennyire fogja befolyásolni az eredményeket
abban azonban biztos vagyok, hogy a magyar választópolgárok döntő többségének nincsenek különösebb illúziói...
badsector1
badsector1 2019. 10. 08. 20:29
Előzmény: #37155  pitcairn2
#37157
Grtaulálok az újabb borkai és fideszvédő ömlengésednek. :))
  
A győriek helyében most már elgondolkodnék, hogy biztos, hogy a csupaszseggű a legalkamasabb a város vezetésére.
VUK1980
VUK1980 2019. 10. 08. 20:19
Előzmény: #37153  Seismic
#37156
emlékeztek még arra a lesifotósra képre, amit szintén Horvátban, szintén Lőrincről készítettek?
pitcairn2 2019. 10. 08. 20:18
Előzmény: #37125  badsector1
#37155
inkább csak röhejesnek látom ezt a "kreatív" továbbköltést:) 
ha jól értem kb. annyi látszik a képekből és a videóból, hogy a polgármester + még néhány ember egy hajón enyeleg néhány lengél öltözött fiatal csajjal
ez bizony nagyon kínos egy közszereplőnek, különösen ha "konzervatív" imidzsben utazik
de ezen a ponton megállnak a konkrétumok...
+ azt is érdeklődve várom, hogy milyen lesz Győrben a fogadtatása az ügynek, mivel lövésem nincs arról, hogy ez mennyire fogja befolyásolni az előzetesen várt választási eredményeket
a hatás kapcsán jelenleg annyi látszik, hogy az un. "ellenzéki" kórus nagy élvezi ezt, ez azonban az elmúlt évek tapasztalatai alapján nem feltétlenül jelent vmi jelentőségteljes dolgot...
badsector1
badsector1 2019. 10. 08. 20:12
#37154
"„Én anno decemberben kimondtam egy-két csúnya szót egy tüntetésen, és emiatt a nagy (ál)keresztény emberek gyakorlatilag meg akartak kövezni. És akkor itt van hősünk, Borkai Zsolt.”
- kezdi cikkét Nagy Blanka, aki az Azonnalin jelentetett meg egy írást a győri polgármester ügyére reagálva.      
„Utolsó kérdés: hol konzervatív és hol keresztény az a politikus, aki a családi értékeket megtagadva, bedrogozva, részegen, prostituáltakkal szórakozik valószínűleg az adófizetők pénzéből? Hogy hol? Hát sehol.”"
Seismic
Seismic 2019. 10. 08. 20:06
Előzmény: #37142  novotrade
#37153
olvasd a blogot...a prostitució ill. kábítószerfogyasztás is illegális Ho-ban..és az okos be is ismerte..a hivatali visszaélés+stb még nem
Seismic
Seismic 2019. 10. 08. 20:03
Előzmény: #37150  VUK1980
#37152
"Hogyan köszönnek Győrben reggelente?
GRUPPEN MORGEN!"
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 10. 08. 19:23
#37151
Az orbáni agymenés az olimpia. Mit akartok ti az olimpiával? Németország nem akar olimpiát rendezni.Gazdaságilag fényévekre vannak előttünk. Területileg olyan kis államok, illetve némelyek kisebbek, mint pl.: Ausztria, Svájc, Belgium, Hollandia nem gondolkodnak nyári olimpia megrendezésén.Akkor nézzük meg, hogy a fent említett 4 ország gazdaságilag mennyire van Magyarország előtt!Miért nem evidens egy ökör magyar kormányfőnek, hogy egyszer csak fel kellene emelnie a nemzet életszínvonalát  a fenti nemzetek életszínvonalához? orbán egy ökör.Egy ilyen korrupt országban vajon ki profitálna az olimpiából? Basszus, biztos, hogy nem a nép, hanem a nép által megválasztott a választások idején báránybőrbe bújt farkas. Magyar magyarnak farkasa.Nem cél a nemzet felzárkóztatása a nyugati életszínvonalra, hanem az a cél és az a játék a politikai felső körökben, hogy ki tud több tíz és száz milliárdot ellopni a közpénzből és az EU támogatásokból.Tudod egy államférfinek erre figyelnie kellene és megakadályozni, de nem ilyen nem történik, mert orbán nem államférfi. Sőt, a fejétől bűzlik a hal.  
HIM
HIM 2019. 10. 08. 18:57
Előzmény: #37148  Ford Fairlane
#37149
Hát az olajos ügyekről a belügyminiszter úr biztos tudna mesélni..
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 10. 08. 18:54
#37148
Nap közben volt itt valaki aki a 90-es évekbeli maffiával jött meg a bal oldallal.Nem tisztem védeni a bal oldalt és akkoriban az összes pártba csorogtak vissza az olajos pénzek.De az, hogy valaki a baloldalra akarja ráhúzni az akkor történteket, miközben az első orbán kormány volt az, aki 80 évre, azaz nyolcvan évre titkosította az olajaktákat.  Én nem állítom, hogy a bal oldal nem volt benne, dehogy a fidesz benne volt az biztos. Csak a 80 év miatt. 
HIM
HIM 2019. 10. 08. 18:51
Előzmény: #37145  HIM
#37147
Ez egy freudi elszólás..csalás-CSALÁD:))
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 10. 08. 18:48
#37146
orbán soha az életben nem lesz államférfi. Lett volna esélye rá, de az elmúlt 9,5 év alatt a magyarok álmából nem valósított meg semmit. A hatalm és pénz éhsége  9,5 év után sem csillapodott. Az arroganciája, a pökhendisége oda vezetett, hogy nem próbálta meg visszafogni a vidéki csatlósait, kiskirályait. Az egész országban az van, amit a Borkai művelt Győrben, hivatali visszaélés, korrupció. Tehát orbán soha nem lesz államférfi, csak egy köztörvényes bűnöző.Nem tudom és senki sem tudja hol lesz ennek a vége, de a világ jót röhögne, ha orbán is egy yachton engedte ki a fáradt gőzt. Meglátjuk ? :DDD
HIM
HIM 2019. 10. 08. 18:43
Előzmény: #37142  novotrade
#37145
OKÉ..
Számodra ez csak egy buli volt...
Így mulat egy polgármester..kisrepülőn kiugrik az Adriára..bérel egy luxus jachtot..1,5 milla/darab hozat hüvelyeseket..Majd még meglátjuk,hogy a koko-t csak tv-ben nézte..vagy esetleg meg is szagolta..
Az egyik boldogságos hölgyike azóta benyelt egy 3 millás eu-s pénzt is..(nálad tuti,hogy fel sem merül az összefüggés)
A farokhuzogató ügyvéd úr egészen véletlenül nagyon jól járt bizonyos földekkel..és az audival..(tudom..mázlija volt)
Nekem meg még az is csípi a szemem..hogy adva van egy párt..akitől mást se hallok,mint csalás,meg keresztény erkölcsök...Aztán az egyik arca..úgy viselkedik,mint valami libbant:))..
Én a helyedben azért óvatos lennék a védelmével..mert nehogy az ördög bedobjon még egy-két infót...
Apropó..te elítéled a 2006-os macskakövezést?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 08. 18:43
Előzmény: #37142  novotrade
#37144

"nem az a lényeg, hogy én hiszem vagy nem"
 
hú, egyetértünk valamiben :)
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 10. 08. 18:40
Előzmény: #37142  novotrade
#37143
Nem magánügy. A kisebbik baj, hogy közpénzből fizették a k.rvákat és a keresztény erkölcsről prédikáló párt tagja. A nagyobbik baj, hogy a történet mögött hatalmas korrupciós ügy van. Na ez itt a baj, ezért nem magánügy.
novotrade 2019. 10. 08. 18:27
Előzmény: #37141  HIM
#37142
Mit csinált Borkai?
Az Adrián egy hajón részt vett egy bulin.
Magányügy a többi, hogy ott mi történt.
Fekete Győr pedig egy tüntetésen a helyszínt biztosító rendőrökre dobott egy pirotechnikai anyagot.

Az szerintem nem magánügy.

nem az a lényeg, hogy én hiszem vagy nem.
HIM
HIM 2019. 10. 08. 18:20
Előzmény: #37139  novotrade
#37141
Csak ismételni tudlak..
..érdekes ízlésed van..:)
A felsoroltak közül csak a dobás történt meg..Fekete ezek után nem kamuzott..vállalta,amit tett.
Számomra az,hogy egy tüntetésen eldobok a rendőrök közé egy ilyen szarságot..az nagyságrendileg még csak a közelében sincs a Borkai féle dolgoknak..
Nemzeti oldalon is látni akarom a bizonyítékot..de nem emlékszek zaklatási ügyre most hirtelen a fideszoldalon...Lehet,hogy neked elég,ha megjelenik a tv2-n egy sötét sziluett..eltorzult hanggal..Félve kérdezem..te símán elhiszed a Donáth és a László vádat?

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek