Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 11:45

A Fidesz gazdasági programja a'la Varga Misi  

link



Ajánlom mindenkinek olvasásra. Ez a nesze semmi fogd meg jól c. gazdaságpolitika, aminek a konkrétumait nem árulják el. Biztos Orbán 80 évre titkosította.



A szerintük legfontosabb gazdasági konszolidációs lépés Gyurcsány eltávolítása.

Röhej...(((
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Monster 2006. 11. 08. 12:22
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Szerintem ez is közrejátszott a tavaszi buktájukban.
Ha elmondják a reform elképzeléseiket részletesen, és hogy hogy akarják kihúzni a szarból az országot, és még meggyőző is, lehet, hogy rájuk szavazok.
Így viszont volt egy Gyurcsány, aki reformokat hangoztatott, meg volt egy Orbán, aki jött a demagóg szövegeivel.
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 12:29
Előzmény: #2  Monster
#3
Azt azért halkan megjegyzem, hogy a másik oldal is jó általánosan használta tavasszal is, most is a stabilizáció, meg reform szavakat anélkül, hogy a konkrétumokba belementek volna. A választások előtt sem lehetett sokat tudni a majdani megszorításokról, ahogy a hangoztatott nagy reformokról meg még most se igazán...
Monster 2006. 11. 08. 12:34
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Ez igaz, de legalább használta őket.
Viktorék meg nyújtották azt a lehetőséget, hogy minden marad úgy, mint volt:)
csuloktata 2006. 11. 08. 12:55
Előzmény: #4  Monster
#5
4 évig felőtlenűl kormányzó, az országnak gazdaságpolikájával hatalma kárt okozó, ennek adatait meghamisító, letagadó kormány.
Ezzel szemben ellenzék, aki riogat (azóta kiderül, hogy mégiscsak igaza volt), felelőtlenül igérget (úgysem tartotta volna be állítólag).
Monster azért szavaztak az emberek a kormánypártokra, hogy minden megváltozzon, semmi ne maradjon ahogy volt?
Gondoljátok már végig!
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 13:01
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#6
Itt mindenki beugrott a téma felvetőjének?

Bármelyik párt gazdasági progamját, hogyan és miért is kellene, lehetne kidolgozottságában, összevetni egy kormány teljes közigazgatási apparátusa által készített programmal?
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 13:20
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Mert az qurva könnyű álláspont, hogy én egy ellenzéki párt vagyok és a kormány minden, de minden lépésére illetve intézkedésére sajtótájékoztatót tartok, ahol bejelentem, hogy na ez a lépés vagy intézkedés aztán tényleg szar volt, hatalmas károkat okoz az országnak és a népnek.
Miközben nyomom a hülye rizsát, hogy először konszolidálni kell (mármint az államháztartást) aztán adót csökkenteni stb. stb., de nem mondom meg, hogy milyen konkrét lépésekre gondolok, mondván én az ellenzék vagyok, nem az én dolgom a kormányzás.
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 13:41
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
Én attól tartok, conquistator ugrott be az idézett cikk fontosságának. Mint mindig, hajlamos, hogy túl értékeljen dolgokat, téves következtetéseket vonjon le.
Egy ellenzéknek, miért is volna részletekbemenően kidolgozott programja?...hülyeség
Miért nem arról beszélünk, hogy az elmúlt 4évben a kormánynak miért nem volt programja?....és most meg az a programja, hogy ami még túlélte a 4 évet és műkszik, azt most agyonvágják......vagy beszéljünk arról, hogy a kormány fogalomzavarral küszködik a "reform" szó tekintetében, ami ugye nem felel meg az "adóztatás" szónak.
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 15:43
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
mokuka

Azért elárulod ugye, hogy amikor a Vargamisit kérdezik egy interjúban a Fidesz programjáról és én is e témában indítottam a topicot, akkor vajon miért is a kormány elmúlt 4 évi teljesítményéről illetve programjáról kellen beszélnünk.

Igazán köszönöm előre is a választ.
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 15:55
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
talán azért, mert amikor a hazugságokra kérdeznek rá a MaSZoP dicső tagjaitól/kiszolgálóitól, akkor rögtön jön az orbánozás
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 15:57
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Hát ez megint egy építő jellegű topic lesz.
Tanulva a korábbiakból: ebbe már eleve nem veszek részt. További jó ferizést és orbánozást.
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 16:44
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
pénznyelő,
...ez már a topic-indításból látszott
üdv,
SirGeorge
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 16:53
#13
tegnap este a mtv1-en a 21 órában néhány értelmes ember meg a FRITZ beszélgettek volna az ország helyzetérő, a jövőről meg az érdekeinkről. a 4 beszélgetőpartner próbálkozott volna, de a FRITZ osztotta az észt, kioktatott, kikérte magának , és " egyébként is mindenki hülye, aki szerint a gyurcsány ferenc nem lopott, hazudott, csalt és egyéb disznóságokat nem követett el. igy lehet egyáltalán a jövőről beszélni, bármit is javitani? csülöktata, nem te vagy a FRITZ? egyébként - még mielőtt lekomcsiznál; sohasem voltam sem mszmp-s, sem mszp-s, csupán megszoktam, hogy először megoldani kell egy problémát, és csak utána felelőst keresni, de azt is csak azért, hogy a szar ne termelődjön újra! nnna, pá!
csuloktata 2006. 11. 08. 17:29
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
A 4 szakértő egyike Kéri úr a heti7- ből...
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 18:02
#15
igen, de nem a heti7-esből, hanem a fidesz-bölcső mellől, mert ő volt az, aki kitalálta azt a "káder-képzőt", amiben orbán, fodor, dajcs, és kövér úrék a felsőfokú utóképzést kapták.
solfox 2006. 11. 08. 18:21
Előzmény: #14  csuloktata
#16
Bocs hogy mondom....
Azért érdekes nézni,ahogy Gy-t "hazugság-spirál folytogatja,ellenben OV-aki "még soha nem hazudott (CCN) fákjás-menet élén "AZ IGAZSÁG SZABADDÁ TESZ" című transzparenst szorongatja))))))))))
Ő aki nem hazudott-a Gyurcsány -Orbán vitában sem,mégis állította hogy megszavazta a 13.havi nyugdíjat.Nem hogy nem szavazott ez a beteges hazudozó,hanem nem is vett részt az ominózus ülésen.....A másik srác a Gyurcsi pedig azt állította hogy nem lesz vizit díj,hát lett
solfox 2006. 11. 08. 18:45
Előzmény: #16  solfox
#17
Összesen az van,hogy Orbán fölszedett innen-onan "hozzá közel álló üzletemberektől" töménytelen pénzt a kampányra,(mert ugye azt tudjuk hogy 2x,3x-annyba kerül mint mondják) és most nem tud elszámolni a srácokkal.Sztm üzentek neki hogy ki-rázzák belőlle,hát inkább azért van a páncélozott BMW,mert hát ő kitől félne???? Hát ők rángatják a szálakat!!!!! (Különben ha lenne cégem ami pl. utat épít,en is megtámogattam volna,mert nagyon neki állt a zászló.....
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 19:11
#18
"A szerintük legfontosabb gazdasági konszolidációs lépés Gyurcsány eltávolítása".

termeszetesen!
Kiegészitve a teljes allamaparatus elszámoltatását legalabb a 20evre visszamenoleg.A bizonyitott buneseteknel teljes csaladi vagyonelkobzás,es peldat statualo borrtonbuntetes,gazdasagi buncselekmenyek eseteben
gazdasagi program?mire ,lukas zsebre?
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 19:15
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
barki, barmennyit beleonthet a kalapba ha a husosfazekot ugyanugy kimerik mint 10-20-30-40 -50éve,a csontokat meg odadobjak a nepnek
ragjatok, el lesztek vele 1 darabig
magyar alkotmanyt,felelos magyar birosagot,huvos cellakat
utanna johet a gazdasagi program
solfox 2006. 11. 08. 19:19
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#20
Tudjátok hogy ki a kurva???????,
-Akire mondják............

Topik gazda

conquistator
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek